БГ Лов Форум: Против лова на дива свиня сега ! - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (10 Страници) +
  • « Първа
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Против лова на дива свиня сега !

#161
Потребителя е офлайн   ivanpetrov55 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 203
  • Регистр: 25.08.08

 Слави Тодоров написа на 22.07.2018 - 17:51 :

Дали има истински ловец който да не е против такъв вид "лов" ?
На мен не ми се вярва.
По скоро ми прилича на геноцид , и това го знае всяко хлапе.


Слави,това за ,,истинските ловци" ще го разбереш в понеделник,изчакай и вярвай ми,много ще се учудиш като разбереш колко много народ е излязъл.Всичко живо де има пушка е настръхнало и чака с оголени зъби и течащи лиги да дойде сряда,за събота и неделя пък изобщо не ми се мисли.Да не мислиш,че на някой му пука има ли чума или няма,важна е мръвката,онези заветни 2-3 кила кръвясала смрадлива сланина,които ще сложат в торбата.Мислиш ли,че аз или ти ще можем да им променим мисленето?!Няма шанс!Така че не се нерви толкова,а спокойно изчакай новата седмица.Ще ми се да не съм прав!
0

#162
Потребителя е офлайн   Слави Тодоров 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 67
  • Регистр: 27.01.17

 ivanpetrov55 написа на 23.07.2018 - 13:47 :

 Слави Тодоров написа на 22.07.2018 - 17:51 :

Дали има истински ловец който да не е против такъв вид "лов" ?
На мен не ми се вярва.
По скоро ми прилича на геноцид , и това го знае всяко хлапе.


Слави,това за ,,истинските ловци" ще го разбереш в понеделник,изчакай и вярвай ми,много ще се учудиш като разбереш колко много народ е излязъл.Всичко живо де има пушка е настръхнало и чака с оголени зъби и течащи лиги да дойде сряда,за събота и неделя пък изобщо не ми се мисли.Да не мислиш,че на някой му пука има ли чума или няма,важна е мръвката,онези заветни 2-3 кила кръвясала смрадлива сланина,които ще сложат в торбата.Мислиш ли,че аз или ти ще можем да им променим мисленето?!Няма шанс!Така че не се нерви толкова,а спокойно изчакай новата седмица.Ще ми се да не съм прав!


Толкова ли са изгладнели ?
0

#163
Потребителя е офлайн   Капитана 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 813
  • Регистр: 15.05.08
Против! След хипер активни гонки с кучета всяка сряда, събота и неделя, когато тазгодишният дивеч не е укрепнал и е напълно безпомощен... След 6-7 месеца ще си честитим пълна забрана на лова поне за 3 години.
0

#164
Потребителя е офлайн   Ицо Грозков 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 5734
  • Регистр: 16.03.11

 Капитана написа на 23.07.2018 - 14:31 :

Против! След хипер активни гонки с кучета всяка сряда, събота и неделя, когато тазгодишният дивеч не е укрепнал и е напълно безпомощен... След 6-7 месеца ще си честитим пълна забрана на лова поне за 3 години.


А ми, че то и аз съм против такива гонки, има други методи на Лов също с голяма успеваемост и без опасност за неукрепналите приплоди - лов на гонка само с гоначи /без кучета/, и ако сега не се влезе в горите, за да се намали опасността, е възможен сценария на пълна забрана на лова на дива свиня при констатиране на болеста! Ето, това трябва да притеснява почитателите на този лов, щото инак ще ми плъзнат по кърищата с галошите и ще бият пеперудки от люпилата без дори да си правят труда да ги търсят..
За злобния светът е зъл и злобен !
И той във всеки търси свой подобен......
Свободата е възможността да се прави , което е разрешено по право.
СВОБОДНИЯТ СЕ СТРЕМИ КЪМ СЪВЪРШЕНСТВО, ПОРОБЕНИЯТ - КЪМ СВОБОДА, А РОДЕНИЯТ РОБ - ДА СИ ИЗБИРА ГОСПОДАРЯ
Факта, че един човек има добро сърце, не означава, че не може да ти нацепи "кофата"!
Изисква се много кураж да бъдеш себе си, когато много невежи копелета имат проблем с това да бъдеш различен.
Няма по-досадни глупци от тези, които не са лишени съвсем от разум!
0

#165
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

 Ицо Грозков написа на 23.07.2018 - 14:47 :

А ми, че то и аз съм против такива гонки, има други методи на Лов също с голяма успеваемост и без опасност за неукрепналите приплоди - лов на гонка само с гоначи /без кучета/, и ако сега не се влезе в горите, за да се намали опасността, е възможен сценария на пълна забрана на лова на дива свиня при констатиране на болеста! Ето, това трябва да притеснява почитателите на този лов, щото инак ще ми плъзнат по кърищата с галошите и ще бият пеперудки от люпилата без дори да си правят труда да ги търсят..

Напипваш го , ама не съвсем .
За решаването на проблема трябваше вече втора година минимум 1/4 от ловците да ловуват индивидуално ! Говоря ти за интензивен лов , а не за разхождащи дивите свине от район в район .
Е.... да , ама не :Dбеше ви по важно как ще се казва председстеля , а не изгргеаждането на съоръжения за лов и привикването на дивеча към местата на заколение .
Като си толко на "ТИ" и готов да ловуваш , отиди да снимаш септичната яма на дружинката си и ни я покажи тук.
Срок 12 часа .... нама ли снимка , работата е ясна :D
Е ?!
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#166
Потребителя е офлайн   Слави Тодоров 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 67
  • Регистр: 27.01.17
Въпрос към Ицо Грозданов.
Какво ще се случи ако се "тренират" прасетата три пъти седмично ?
- ще им мине чумата
- ще мигрират
- ще разнесат заразата и в други райони
И още един
Ако раниш прасе /не смъртоносно/ с капещата кръв ако е чумаво , какъв периметър би заразило то ?
Благодаря.
0

#167
Потребителя е офлайн   ivanpetrov55 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 203
  • Регистр: 25.08.08

 Слави Тодоров написа на 23.07.2018 - 13:53 :

 ivanpetrov55 написа на 23.07.2018 - 13:47 :

 Слави Тодоров написа на 22.07.2018 - 17:51 :

Дали има истински ловец който да не е против такъв вид "лов" ?
На мен не ми се вярва.
По скоро ми прилича на геноцид , и това го знае всяко хлапе.


Слави,това за ,,истинските ловци" ще го разбереш в понеделник,изчакай и вярвай ми,много ще се учудиш като разбереш колко много народ е излязъл.Всичко живо де има пушка е настръхнало и чака с оголени зъби и течащи лиги да дойде сряда,за събота и неделя пък изобщо не ми се мисли.Да не мислиш,че на някой му пука има ли чума или няма,важна е мръвката,онези заветни 2-3 кила кръвясала смрадлива сланина,които ще сложат в торбата.Мислиш ли,че аз или ти ще можем да им променим мисленето?!Няма шанс!Така че не се нерви толкова,а спокойно изчакай новата седмица.Ще ми се да не съм прав!


Толкова ли са изгладнели ?


Те винаги са гладни,не виждаш ли и тук някои ,,колеги" какви напъни правят!
0

#168
Потребителя е офлайн   ivanpetrov55 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 203
  • Регистр: 25.08.08

 Георги Петров написа на 23.07.2018 - 15:24 :

 Ицо Грозков написа на 23.07.2018 - 14:47 :

А ми, че то и аз съм против такива гонки, има други методи на Лов също с голяма успеваемост и без опасност за неукрепналите приплоди - лов на гонка само с гоначи /без кучета/, и ако сега не се влезе в горите, за да се намали опасността, е възможен сценария на пълна забрана на лова на дива свиня при констатиране на болеста! Ето, това трябва да притеснява почитателите на този лов, щото инак ще ми плъзнат по кърищата с галошите и ще бият пеперудки от люпилата без дори да си правят труда да ги търсят..

Напипваш го , ама не съвсем .
За решаването на проблема трябваше вече втора година минимум 1/4 от ловците да ловуват индивидуално ! Говоря ти за интензивен лов , а не за разхождащи дивите свине от район в район .
Е.... да , ама не :D/>беше ви по важно как ще се казва председстеля , а не изгргеаждането на съоръжения за лов и привикването на дивеча към местата на заколение .
Като си толко на "ТИ" и готов да ловуваш , отиди да снимаш септичната яма на дружинката си и ни я покажи тук.
Срок 12 часа .... нама ли снимка , работата е ясна :D/>
Е ?!


Яма не яма,някаква дупка ще ти снима ,ама какво от това.Даже ще ти снима и някое и друго прасе с перушината в нея.Ти като одереш прасето калъфа кво го правиш-фърляш.В случая калъфа ще е в дупката!Без съдържание разбира се. ;) Иди доказвай после кое как е било.
0

#169
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

 ivanpetrov55 написа на 23.07.2018 - 15:45 :

 Георги Петров написа на 23.07.2018 - 15:24 :

 Ицо Грозков написа на 23.07.2018 - 14:47 :

А ми, че то и аз съм против такива гонки, има други методи на Лов също с голяма успеваемост и без опасност за неукрепналите приплоди - лов на гонка само с гоначи /без кучета/, и ако сега не се влезе в горите, за да се намали опасността, е възможен сценария на пълна забрана на лова на дива свиня при констатиране на болеста! Ето, това трябва да притеснява почитателите на този лов, щото инак ще ми плъзнат по кърищата с галошите и ще бият пеперудки от люпилата без дори да си правят труда да ги търсят..

Напипваш го , ама не съвсем .
За решаването на проблема трябваше вече втора година минимум 1/4 от ловците да ловуват индивидуално ! Говоря ти за интензивен лов , а не за разхождащи дивите свине от район в район .
Е.... да , ама не :D/>/>беше ви по важно как ще се казва председстеля , а не изгргеаждането на съоръжения за лов и привикването на дивеча към местата на заколение .
Като си толко на "ТИ" и готов да ловуваш , отиди да снимаш септичната яма на дружинката си и ни я покажи тук.
Срок 12 часа .... нама ли снимка , работата е ясна :D/>/>
Е ?!


Яма не яма,някаква дупка ще ти снима ,ама какво от това.Даже ще ти снима и някое и друго прасе с перушината в нея.Ти като одереш прасето калъфа кво го правиш-фърляш.В случая калъфа ще е в дупката!Без съдържание разбира се. ;)/> Иди доказвай после кое как е било.

Нека ми снима " някаква си дупка " :laughing-1:
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#170
Потребителя е офлайн   Ицо Грозков 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 5734
  • Регистр: 16.03.11
Калцуните и ръкавиците за еднократна употреба дан забрайш, Герге!?Публикувано изображение
За злобния светът е зъл и злобен !
И той във всеки търси свой подобен......
Свободата е възможността да се прави , което е разрешено по право.
СВОБОДНИЯТ СЕ СТРЕМИ КЪМ СЪВЪРШЕНСТВО, ПОРОБЕНИЯТ - КЪМ СВОБОДА, А РОДЕНИЯТ РОБ - ДА СИ ИЗБИРА ГОСПОДАРЯ
Факта, че един човек има добро сърце, не означава, че не може да ти нацепи "кофата"!
Изисква се много кураж да бъдеш себе си, когато много невежи копелета имат проблем с това да бъдеш различен.
Няма по-досадни глупци от тези, които не са лишени съвсем от разум!
0

#171
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

 Ицо Грозков написа на 23.07.2018 - 18:43 :

Калцуните и ръкавиците за еднократна употреба дан забрайш, Герге!?Публикувано изображение

Даваш ми един (1) отговор Ице .... и три ( 3 ) снимки и приключваме :D
За личните предпазни средста вРеТенарите ни доказаха , че не са за еднократна употреба
, а за обор след обор и от село след село ... горе , долу като с гонките из горите ;)
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#172
Потребителя е офлайн   bg_boiko 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 24
  • Регистр: 03.03.13
Кучетата си лаят, кервана си върви.
БТВ новините - тази вечер. Дружина от стреля 6 диви прасета.
Като как се случва?
Закона не е обнародван все още.
Това фалшива новина ли е или очевидно нарушение на закона?
P. S. Още не свикнали и всички са налице. Ловът е започнал.
Е...ти и беззаконието.
0

#173
Потребителя е офлайн   bg_boiko 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 24
  • Регистр: 03.03.13
Опс. Свикнали да се чете свирнали.
0

#174
Потребителя е офлайн   bg_boiko 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 24
  • Регистр: 03.03.13
С нас и без нас, Ловът започнал.
С нашето против ранното започване на лова, Ловът започнал.
С не обнародван закон, Ловът започнал.
С вето и без вето на президента, Ловът започнал.
Предлагам да се затвори темата.
На ловуващите наслука.
На другите колеги, дръжте се идва лова на пернати.
0

#175
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

 bg_boiko написа на 23.07.2018 - 21:25 :

С нас и без нас, Ловът започнал.
С нашето против ранното започване на лова, Ловът започнал.
С не обнародван закон, Ловът започнал.
С вето и без вето на президента, Ловът започнал.
Предлагам да се затвори темата.
На ловуващите наслука.
На другите колеги, дръжте се идва лова на пернати.


Съдбата на Ловът на пернати е вече решена !
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#176
Потребителя е офлайн   kartechar 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 291
  • Регистр: 28.12.13
Ха, честито :angry:/> !
http://dv.parliament...sp?idMat=128625
0

#177
Потребителя е офлайн   zazu 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 271
  • Регистр: 05.01.11

 Dancho Jordanov написа на 24.07.2018 - 07:01 :

 bg_boiko написа на 23.07.2018 - 21:25 :

С нас и без нас, Ловът започнал.
С нашето против ранното започване на лова, Ловът започнал.
С не обнародван закон, Ловът започнал.
С вето и без вето на президента, Ловът започнал.
Предлагам да се затвори темата.
На ловуващите наслука.
На другите колеги, дръжте се идва лова на пернати.


Съдбата на Ловът на пернати е вече решена !


Какво става с ловът на пернати колега? Нещо тайно ли са решили пак
"Ловът е древна драма и голгота,
апотеоз на битка с вечността,
НО ТОЙ Е ЛОВ КОГАТО ВЪВ ЖИВОТА,
ПРЕД ИЗСТРЕЛА ПОСТАВИШ ДОБЛЕСТТА!"
0

#178
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

 zazu написа на 24.07.2018 - 08:05 :

 Dancho Jordanov написа на 24.07.2018 - 07:01 :

 bg_boiko написа на 23.07.2018 - 21:25 :

С нас и без нас, Ловът започнал.
С нашето против ранното започване на лова, Ловът започнал.
С не обнародван закон, Ловът започнал.
С вето и без вето на президента, Ловът започнал.
Предлагам да се затвори темата.
На ловуващите наслука.
На другите колеги, дръжте се идва лова на пернати.


Съдбата на Ловът на пернати е вече решена !


Какво става с ловът на пернати колега? Нещо тайно ли са решили пак


,,ДИРЕКТИВАТА'' обхваща всички видове лов. За пернатите ще използват птичия грип ,но там за разлика от проблема с прасетата,ще се намесят зелените !
Нещата около гургулицата ще продължават да се затягат.
Пъдпъдъка не го коментирам.
Ловът на пернати ще бъде засегнат и от мероприятията по АЧС .

Този пост е редактиран от Dancho Jordanov: 24.07.2018 - 08:21

Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#179
Потребителя е офлайн   Муньо Депутата 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 29
  • Регистр: 18.07.18
През последните години върху ловците бяха извършени множество злонамерени действия от олигархичното задкулисие и неговите послушни марионетки на политически висши административни позиции. Сигурно ще пропусна доста от злодеянията, за което моля да бъда извинен, но ето накратко кои бих посочил:

ВСЯВАНЕ НА РАЗДЕЛЕНИЕ СРЕД ЛОВЦИТЕ ПО ВСЯКАКВИ ПОВОДИ. ЕДИНСТВОТО НА 140 000 ЧОВЕКА Е ОПАСНО ЗА МАЛЦИНСТВОТО ОТ НЯКОЛКО ФАМИЛИИ КОИТО СА ЗАГРАБИЛИ ДЪРЖАВАТА.

ТОЛЕРИРАНЕ НА СЪСИПВАНЕТО НА ПРИРОДНАТА СРЕДА НА ДИВЕЧА - МИНИ, КАРИЕРИ, ЕЛЕКТРОПАСТИРСКИ ОКУПАЦИИ НА ЛОВНИ ПЛОЩИ, ОТРАВЯНЕ НА ВОДИТЕ, ОТРАВЯНЕ НА ЗЕМИТЕ, БЕЗОБРАЗНА ДЪРВОСЕЧ, КОСИТБИ БЕЗ ПОДПЛАШВАЩИ УСТРОЙСТВА, КРАДЕНЕ НА ДИВЕЧ С КАПАНИ, ОТНЕМАНЕ НА ЛОВНИ РАЙОНИ И ДРУГИ ПОДОБНИ.

КАМПАНИЯ СРЕЩУ ЛОВЕЦА, ЛОВНАТА ДРУЖИНА, ЛОВНОТО СДРУЖЕНИЕ, ЛОВНИЯ СЪЮЗ, СЪЗДАВАНЕ НА ОТЦЕПНИЧЕСКИ СЪЮЗ, КОЙТО ДА ОБСЛУЖВА ПРЯКО ИНТЕРЕСИТЕ КОИТО СА ПРОТИВ НАС. ОПИТИ ЗА ПРОНИКВАНЕ В ЛОВНИЯ СЪЮЗ И ЗА УНИЩОЖЕНИЕТО МУ ОТВЪТРЕ.

ИНСПИРИРАНЕ И ТОЛЕРИРАНЕ НА НЕАДЕКВАТНО ВИСОКА ТАКСАЦИЯ НА ДИВАТА СВИНЯ И ЗАНИЖЕНИ ТАКСАЦИИ НА ДРУГИ ВИДОВЕ ДИВЕЧ. НИКОЙ НЕ СИ ЗАДАВА НА ДЪРЖАВНО НИВО РЕЗОННИЯ ВЪПРОС ЗАЩО - ЗАЩО У НАС ОТСТРЕЛА Е НЕЗНАЧИНТЕЛЕН СПРЯМО ЗАПАСА, СРАВНЕН С ВСИЧКИ ДРУГИ СТРАНИ ОТ ЕВРОПА. НЕ Е ЛИ РЕДНО ТАКСАЦИЯТА ДА ПРЕМАХНЕ КНИЖНИТЕ ДИВИ СВИНЕ, КОИТО СА МЕЖДУ 30-50 ПРОЦЕНТА ОТ ЗАПАСА??? А ТОГАВА ИМА ЛИ ОСНОВАНИЕ ЗА ТАКЪВ ЛОВ - ЛЕТЕН С ГОНЧЕТА - СЪБОТА, НЕДЕЛЯ, ЧЕ И В СРЯДА?

БОРБА С ХИЩНИЦИТЕ НА КНИГА. ОКАЗВА СЕ ЧЕ ПРИ ТЯХ ТАКСАЦИЯТА Е ЗАНИЖЕНА КАТО КОНТРАПУНКТ НА ТАКСАЦИЯТА НА ПОЛЕЗНИЯ ДИВЕЧ.

УНИКАЛНИЯ, БЕЗ АНАЛОГ В СВЕТОВНАТА ИСТОРИЯ, ПЛОД НА СЪГЛАСИЕ НА ВСИЧКИ ПАРЛАМЕНТАРНИ ПАРТИИ И ПРЕЗИДЕНТ ГРУПОВ ЛОВ НА ДИВА СВИНЯ ОТ 25 ЮЛИ ДА 31 ДЕКЕМВРИ - 100 ИЗЛЕТА СЪС СРЕДИТЕ, ПЛЮС ВТОРАТА НЕДЕЛЯ НА ЯНУАРИ БОНУС Е ЧЕРЕШКАТА НА ТОРТАТА. ТЯ ОТНОВО РАЗЧИТА ЗАЩОТО КУКЛОВОДИТЕ СА ЕДНИ И СЪЩИ НА РАЗДЕЛЕНИЕ СРЕД НАС. РАЗЧИТА И НА ТАКСАЦИЯТА, В КОЯТО СА НИ НАБУТАЛИ КАТО КАПАН.

ЛИПСА НА АДЕКВАТНИ МЕРКИ СРЕЩУ ЧУМАТА - МЕРКИТЕ КОИТО СЕ ПРИЛАГАТ СА АБСУРДНИ И ЦЕЛЯТ ЧУМАТА ДА НАВЛЕЗЕ И ДА ПОМЕТЕ ДИВАТА СВИНЯ. СЕГА ЩЕЛИ ДА СТРОЯТ ОГРАДА С РУМЪНИЯ, А ТАЗИ ОГРАДА ОТДАВНА БИ МОГЛА ДА Е ФАКТ. ВЕЧЕ СИГУРНО ЧОВЕКЪТ, ПОЛУЧИЛ ЗАДАЧАТА ДА ВНЕСЕ ЗАРАЗАТА Е НАЯСНО С ПРИЗВАНИЕТО СИ, ТОВА ЩЕ СТАНЕ МАЛКО ПРЕДИ ДА СЕ ЗАВЪРШИ ЗАГРАЖДЕНИЕТО С БОДЛИВАТА ТЕЛ...
0

#180
Потребителя е офлайн   zazu 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 271
  • Регистр: 05.01.11
Не сме единни колеги и те много добре знаят това.Делим се на свинари и птичари и едните не ги вълнува какво става с другите,това е истината. Докато не се обидиним и не започнем заедно да отстояваме интересите си нещата ще стават все по зле. Зелените са подлоги на властта и когато няма паричен стимулатор не ги интересува какво става с природата. Трябва ни човек с авторитет в ловните среди,който да застане и да каже СЛЕД МЕН!
"Ловът е древна драма и голгота,
апотеоз на битка с вечността,
НО ТОЙ Е ЛОВ КОГАТО ВЪВ ЖИВОТА,
ПРЕД ИЗСТРЕЛА ПОСТАВИШ ДОБЛЕСТТА!"
0

Сподели темата:


  • (10 Страници) +
  • « Първа
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни