БГ Лов Форум: Настройка на камери HC-700G и HC-350M/G - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Настройка на камери HC-700G и HC-350M/G Имам проблем с настройката на тези две камери за изпращане на E-Mail

#21
Потребителя е офлайн   stm 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 204
  • Регистр: 05.01.14
Здравейте , появи се проблем с HC-700G

С карта на теленор изпращаше снимки на абв , спря и няма оправяне .....Нови настойки - нищо ! Картата има интернет , обхват и 3G се виждат на екрана на камерата

Къде може да е проблема ?

Да помоля за hc-700g firmware.
0

#22
Потребителя е офлайн   stm 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 204
  • Регистр: 05.01.14
Здравейте , проблема го оправихме - оказа се в картата памет . Сменихме картата с друга и камерата започна да изпраща снимки - със същите насторйки

Сега имам друг въпрос . Камерата е модел HC 700 G , работи на 9 волта с 6 бр батерии размер AA на 1,5 волта

Слагам 6 броя презарядни батерии резмер АА , но те на максимално зареждане дават 1,3 волта , общия волтаж идва около 7,8 волта макс и камерата изкарва много малко .....Ден - два до около 50 снимки и това е

Разбирам от колеги , че по старите модели ги "преработват" и работят в продължение на месеци в малки батерии подобни на мотопедни акумулатори 12 волта

Камерата има вход за 9 волта - ако вклщча директно такъв акумулатор 12 волта ще изгори ли ? Необходими ли са някакви преработвания на намаляване на волтажа от 12 на 9 волта

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: IMG_20190318_194353.jpg
  • Прикачено изображение: IMG_20190319_070856.jpg
  • Прикачено изображение: IMG_20190319_071012.jpg
  • Прикачено изображение: IMG_20190319_071145.jpg

0

#23
Потребителя е офлайн   Akacia 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 5
  • Регистр: 27.01.09

 stm написа на 19.03.2019 - 08:54 :

Здравейте , проблема го оправихме - оказа се в картата памет . Сменихме картата с друга и камерата започна да изпраща снимки - със същите насторйки

Сега имам друг въпрос . Камерата е модел HC 700 G , работи на 9 волта с 6 бр батерии размер AA на 1,5 волта

Слагам 6 броя презарядни батерии резмер АА , но те на максимално зареждане дават 1,3 волта , общия волтаж идва около 7,8 волта макс и камерата изкарва много малко .....Ден - два до около 50 снимки и това е

Разбирам от колеги , че по старите модели ги "преработват" и работят в продължение на месеци в малки батерии подобни на мотопедни акумулатори 12 волта

Камерата има вход за 9 волта - ако вклщча директно такъв акумулатор 12 волта ще изгори ли ? Необходими ли са някакви преработвания на намаляване на волтажа от 12 на 9 волта


Трябва ти това :
DC-DC Converter 12V to 9V 3A 27W Step Down Buck Power Supply Converter Car Charger

Поръчваш от тук: https://www.aliexpre....27424c4dR2vDz4

Закачащ 12V 9ah акумулатор и работи 2 месеца .
Успех.
Х.Христов
0

#24
Потребителя е офлайн   byrado 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 97
  • Регистр: 05.02.19
Колеги моля ви се пратете ми Firmware за HC-700G защото свалих такъв какъвто не трябва и камерата угасна мига червения диод но не стартира дйсплея. Благодаря предварително e-mail: radoslavborisow@gmail.com
0

#25
Потребителя е офлайн   yHuKyM 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 461
  • Регистр: 04.06.13

 Akacia написа на 31.03.2019 - 10:22 :

Трябва ти това :
DC-DC Converter 12V to 9V 3A 27W Step Down Buck Power Supply Converter Car Charger

Поръчваш от тук: https://www.aliexpre....27424c4dR2vDz4

Закачащ 12V 9ah акумулатор и работи 2 месеца .
Успех.


Колега, да ти спестя малко пари - https://erelement.co...ulator-xl4005e1
Запояваш кабелите към 12V от едната страна, настройваш с отверката на 9V, запояваш изходните кабели, и си готов. Иска малко работа с поялник, а ако му сложиш и термошлаух става като купешко.
0

#26
Потребителя е офлайн   wolfondark 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 152
  • Регистр: 09.02.14
Здравейте има ловна камера модел 550M/G при последното ми слагане нещо се обърка, не иска да се пуска инфраред светлината при нощно снимане . През деня няма проблем прави си снимки и всичко , но при пълен мрак нещо стана и не се включва подсветката . възможно ли е да са изгорели диодите или нещо такова как да оправя проблема. Снимките през нощта са черни все едно обикновена камера , преди се виждаше една лека червена светлинка когата се включеше , но вече я няма.
0

#27
Потребителя е офлайн   matence 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 123
  • Регистр: 26.02.13
По скоро се разрови из китайските сайтове за нов firmware за твоя модел.
0

#28
Потребителя е офлайн   dtvelev 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1
  • Регистр: 15.01.20

 mesko26 написа на 26.10.2018 - 16:56 :

 Plamen2860 написа на 09.10.2018 - 19:20 :

Най после я подкарах HC-700G.
1.След смяна на hc-700g firmware.
2.При мен стана само с gmail.
3.Трябва да се влезе в профил Google и да се промени настройката като на снимката.l
Здравейте, колега от къде намери фирмуера за HC700g ? Търся из нета с неуспешен резултат. Не мога дая настроя и това е !


Здравейте. Къде може да се намери firmware за HC-700g?Може ли да ми го изпратите?
0

#29
Потребителя е офлайн   gorovelkov 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 18
  • Регистр: 10.01.09
Да помоля и аз за hc-700g firmware.

gogovel@abv.bg

Благодаря Ви!
0

#30
Потребителя е офлайн   Plamen2860 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 81
  • Регистр: 09.08.08
Изпратен на gogovel@abv.bg.
0

#31
Потребителя е офлайн   ofetto 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 44
  • Регистр: 22.04.11
Да помоля и аз за hc-700g firmware.


emil_nikolov89@abv.bg


Благодаря!
0

#32
Потребителя е офлайн   mademoisellata 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1
  • Регистр: 26.06.12
Здравейте, раЗгледах целия разговор по тема. Имам същи я проблем намерих един firmware Но не се получиха нещата. Може ли някой да ми изпрати firmware,който имате на email mademoisellata@yahoo.com. Благодаря
0

#33
Потребителя е офлайн   dobrin.ivanov9011 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 16
  • Регистр: 26.01.20
И аз имам проблем с моята hc300m до вчера праваше по някоя снимка .. днес нищо настройки коректни. Директно на 12v че имаше проблем със захранването. Къде може да е проблема . Може ли съвет и някой ако има firmware за модела . Това ми е мейла dobrin.ivanov9011@gmail.com
0

#34
Потребителя е офлайн   hellfirezz 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 5
  • Регистр: 31.10.14
Здравейте, бихте ли ми изпратили Firmware за Suntek HC700G
Благодаря предварително

asen.lov1960@mail.ru
0

#35
Потребителя е офлайн   Николай вълка 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1104
  • Регистр: 27.12.14

 stm написа на 19.03.2019 - 08:54 :

Здравейте , проблема го оправихме - оказа се в картата памет . Сменихме картата с друга и камерата започна да изпраща снимки - със същите насторйки

Сега имам друг въпрос . Камерата е модел HC 700 G , работи на 9 волта с 6 бр батерии размер AA на 1,5 волта

Слагам 6 броя презарядни батерии резмер АА , но те на максимално зареждане дават 1,3 волта , общия волтаж идва около 7,8 волта макс и камерата изкарва много малко .....Ден - два до около 50 снимки и това е

Разбирам от колеги , че по старите модели ги "преработват" и работят в продължение на месеци в малки батерии подобни на мотопедни акумулатори 12 волта

Камерата има вход за 9 волта - ако вклщча директно такъв акумулатор 12 волта ще изгори ли ? Необходими ли са някакви преработвания на намаляване на волтажа от 12 на 9 волта
Слагай 12в.смело, пробвано.
0

#36
Потребителя е офлайн   darg 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2
  • Регистр: 22.05.20
Здравейте. Бихте ли ми изпратили настройките за модел HC-700M за изпращане на имейли? Благодаря предварително. И също така как може да се настрой камерата да изпраща повече от една снимка на имейла? Защото преди ми пращаше само по една снимка, а всъщност прави повече от една..
0

#37
Потребителя е офлайн   Николай вълка 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1104
  • Регистр: 27.12.14
На кой оператор ти е картата?
0

#38
Потребителя е офлайн   darg 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2
  • Регистр: 22.05.20

 Drathaar8282 написа на 23.05.2020 - 20:33 :

На кой оператор ти е картата?

Виваком.
0

#39
Потребителя е офлайн   Николай вълка 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1104
  • Регистр: 27.12.14
Имаш лс. За изпращането на снимките зависи от обхвата,ако не е добър не може да ти прати всички снимки които е направила но ги запаметява в картата памет.Ако искаш да питаш нещо пиши ми на лс
0

#40
Потребителя е офлайн   dragoniliyan 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 4
  • Регистр: 21.06.20
Колеги помагайте ... купих си камера HC-700M/G и си взех карта на Теленор, но програмата с която трябваше да записвам данните от диска с които дойде камерата не ми работи. Изтеглих една от нета която открих на сайта на производителя, но не е точно за този модел май и не мога да я настроя нещо. Записвам файла които създава в картата памет и нищо ... или аз не настройвам нещо както трябва?
Някои ако се е справил с този казус моля да сподели или да прати снимки на настройките които е направил. Благодаря предварително оставям си и емайла : dragoniliyan@abv.bg
0

Сподели темата:


  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

2 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни