БГ Лов Форум: Проблем с набавянето на тетива. - БГ Лов Форум

Към съдържанието

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Проблем с набавянето на тетива.

#1
Потребителя е офлайн   ловецътХ 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 4
  • Регистр: 15.08.08
Привет,тетивата на ето такъв лък http://www.safari.bg/product/b/bg/865 ми е захабена,искам да я сменя,но никъде в Български сайт не намерих откъде да си поръчам. Пише ,че е формула 8124 ,ако някой ми помогне ще бъда много благодарен :)
0

#2
Потребителя е офлайн   Tula62 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 78
  • Регистр: 04.01.14

Виж мнениетоловецътХ написа на 20.06.2015 - 18:38 :

Привет,тетивата на ето такъв лък http://www.safari.bg/product/b/bg/865 ми е захабена,искам да я сменя,но никъде в Български сайт не намерих откъде да си поръчам. Пише ,че е формула 8124 ,ако някой ми помогне ще бъда много благодарен :)/>

Провери в ЕБАУ.
0

#3
Потребителя е офлайн   vokil 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 114
  • Регистр: 17.12.09

Виж мнениетоTula62 написа на 21.06.2015 - 11:38 :

Виж мнениетоловецътХ написа на 20.06.2015 - 18:38 :

Привет,тетивата на ето такъв лък http://www.safari.bg/product/b/bg/865 ми е захабена,искам да я сменя,но никъде в Български сайт не намерих откъде да си поръчам. Пише ,че е формула 8124 ,ако някой ми помогне ще бъда много благодарен :)/>/>

Провери в ЕБАУ.



Иди в другите ловни форуми ,там ще те запознаят с работите по този въпрос!! :unsure:
0

#4
Потребителя е офлайн   Vasil Maslev 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 402
  • Регистр: 04.11.10

Виж мнениетоловецътХ написа на 20.06.2015 - 18:38 :

Привет,тетивата на ето такъв лък http://www.safari.bg/product/b/bg/865 ми е захабена,искам да я сменя,но никъде в Български сайт не намерих откъде да си поръчам. Пише ,че е формула 8124 ,ако някой ми помогне ще бъда много благодарен :)/>/>

kolega,ne gledai formuli i tem podobni...a kolko incha e daljinata na tetivata....po inchove shte namerish....Amazon.com...eBay...Bass Pro Shop i dr. napishi Bow string i inchovete...tova e kasmet....
0

#5
Потребителя е офлайн   Vasil Maslev 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 402
  • Регистр: 04.11.10

Виж мнениетоVasil Maslev написа на 04.07.2015 - 18:39 :

Виж мнениетоловецътХ написа на 20.06.2015 - 18:38 :

Привет,тетивата на ето такъв лък http://www.safari.bg/product/b/bg/865 ми е захабена,искам да я сменя,но никъде в Български сайт не намерих откъде да си поръчам. Пише ,че е формула 8124 ,ако някой ми помогне ще бъда много благодарен :)/>/>/>/>

kolega,ne gledai formuli i tem podobni...a kolko incha e daljinata na tetivata....po inchove shte namerish....Amazon.com...eBay...Bass Pro Shop i dr. napishi Bow string i inchovete...tova e kasmet....

Zabravih....modela na Laka i kolko peak weight 40, 50,60,70 pound....no ti sigorno gi znaesh tez neshta...good luck
0

#6
Потребителя е офлайн   vokil 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 114
  • Регистр: 17.12.09

Виж мнениетоVasil Maslev написа на 06.07.2015 - 00:33 :

Виж мнениетоVasil Maslev написа на 04.07.2015 - 18:39 :

Виж мнениетоловецътХ написа на 20.06.2015 - 18:38 :

Привет,тетивата на ето такъв лък http://www.safari.bg/product/b/bg/865 ми е захабена,искам да я сменя,но никъде в Български сайт не намерих откъде да си поръчам. Пише ,че е формула 8124 ,ако някой ми помогне ще бъда много благодарен :)/>/>/>/>/>

kolega,ne gledai formuli i tem podobni...a kolko incha e daljinata na tetivata....po inchove shte namerish....Amazon.com...eBay...Bass Pro Shop i dr. napishi Bow string i inchovete...tova e kasmet....

Zabravih....modela na Laka i kolko peak weight 40, 50,60,70 pound....no ti sigorno gi znaesh tez neshta...good luck

.....
.......Хайде ,почнете да пишете на български ,срамувате ли се ?? :(
0

#7
Потребителя е офлайн   Vasil Maslev 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 402
  • Регистр: 04.11.10

Виж мнениетоvokil написа на 07.07.2015 - 06:46 :

Виж мнениетоVasil Maslev написа на 06.07.2015 - 00:33 :

Виж мнениетоVasil Maslev написа на 04.07.2015 - 18:39 :

Виж мнениетоловецътХ написа на 20.06.2015 - 18:38 :

Привет,тетивата на ето такъв лък http://www.safari.bg/product/b/bg/865 ми е захабена,искам да я сменя,но никъде в Български сайт не намерих откъде да си поръчам. Пише ,че е формула 8124 ,ако някой ми помогне ще бъда много благодарен :)/>/>/>/>/>/>/>

kolega,ne gledai formuli i tem podobni...a kolko incha e daljinata na tetivata....po inchove shte namerish....Amazon.com...eBay...Bass Pro Shop i dr. napishi Bow string i inchovete...tova e kasmet....

Zabravih....modela na Laka i kolko peak weight 40, 50,60,70 pound....no ti sigorno gi znaesh tez neshta...good luck

.....
.......Хайде ,почнете да пишете на български ,срамувате ли се ?? :(/>/>

nese otklonqvaite ot temata.... jiveem v demokratichno vreme....a tova oznachava,che imam pravo na izbor.... :angry:/> i da popitam,sram ot kakvo..... ;)/> ?
0

#8
Потребителя е офлайн   Vasil Maslev 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 402
  • Регистр: 04.11.10
:drinking-red-wine:
0

#9
Потребителя е офлайн   Vasil Maslev 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 402
  • Регистр: 04.11.10

Виж мнениетоTula62 написа на 21.06.2015 - 11:38 :

Виж мнениетоловецътХ написа на 20.06.2015 - 18:38 :

Привет,тетивата на ето такъв лък http://www.safari.bg/product/b/bg/865 ми е захабена,искам да я сменя,но никъде в Български сайт не намерих откъде да си поръчам. Пише ,че е формула 8124 ,ако някой ми помогне ще бъда много благодарен :)/>/>/>/>/>/>/>

Провери в ЕБАУ.

eBay....USA or Canada :P... cenite sa razlichni... ;)/>
0

#10
Потребителя е офлайн   vokil 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 114
  • Регистр: 17.12.09

Виж мнениетоVasil Maslev написа на 08.07.2015 - 21:53 :

:drinking-red-wine:/>

.........
.........Хайде ,почнете да пишете на български ,срамувате ли се ?? :(/>/>
Ами ,колега ,от това изречение-забележка е видно ,че става въпрос за това гдето явно се срамувате от българското четмо и писмо.Друг е въпроса ,"например" ,ако бяхте тактично отбелязали ,че клавиатурата Ви е само на латиница , щях да го взема под внимание.Още повече ,че по всички форуми е задължително писането на кирилица ,за което се обръщам към администраторите и модераторите на този форум да обърнат внимание на г-н Маслев.
0

#11
Потребителя е офлайн   Vasil Maslev 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 402
  • Регистр: 04.11.10

Виж мнениетоvokil написа на 09.07.2015 - 07:14 :

Виж мнениетоVasil Maslev написа на 08.07.2015 - 21:53 :

:drinking-red-wine:/>/>

.........
.........Хайде ,почнете да пишете на български ,срамувате ли се ?? :(/>/>/>
Ами ,колега ,от това изречение-забележка е видно ,че става въпрос за това гдето явно се срамувате от българското четмо и писмо.Друг е въпроса ,"например" ,ако бяхте тактично отбелязали ,че клавиатурата Ви е само на латиница , щях да го взема под внимание.Още повече ,че по всички форуми е задължително писането на кирилица ,за което се обръщам към администраторите и модераторите на този форум да обърнат внимание на г-н Маслев.

Zdr.kolega...
ako tolkova darjite da pisha na kirilica,zakupete mi edin komp. ot BG i mi go izpratete ....potvardete s da....za da vi dam adresa na lichni...blagodarq vi predvaritelno...;)
Ako imahte,neshto pod shapkata,shtqhte da se setite,zashto veche peta godina pisha na latinica...za koeto sam se izvenqval pone
1000 pati.
Ai sega slezte ot konq, che shte vi se izkrivat krakata,i s nego nemoe a vlezem u Europata,blagodarq....nasluka... :lol: :P :thumbsup:
0

#12
Потребителя е офлайн   vokil 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 114
  • Регистр: 17.12.09

Виж мнениетоVasil Maslev написа на 09.07.2015 - 22:35 :

Виж мнениетоvokil написа на 09.07.2015 - 07:14 :

Виж мнениетоVasil Maslev написа на 08.07.2015 - 21:53 :

:drinking-red-wine:/>/>/>

.........
.........Хайде ,почнете да пишете на български ,срамувате ли се ?? :(/>/>/>/>
Ами ,колега ,от това изречение-забележка е видно ,че става въпрос за това гдето явно се срамувате от българското четмо и писмо.Друг е въпроса ,"например" ,ако бяхте тактично отбелязали ,че клавиатурата Ви е само на латиница , щях да го взема под внимание.Още повече ,че по всички форуми е задължително писането на кирилица ,за което се обръщам към администраторите и модераторите на този форум да обърнат внимание на г-н Маслев.

Zdr.kolega...
ako tolkova darjite da pisha na kirilica,zakupete mi edin komp. ot BG i mi go izpratete ....potvardete s da....za da vi dam adresa na lichni...blagodarq vi predvaritelno...;)/>
Ako imahte,neshto pod shapkata,shtqhte da se setite,zashto veche peta godina pisha na latinica...za koeto sam se izvenqval pone
1000 pati.
Ai sega slezte ot konq, che shte vi se izkrivat krakata,i s nego nemoe a vlezem u Europata,blagodarq....nasluka... :lol:/> :P/> :thumbsup:/>


Колега ,като живеете толкова години в чужбина ,и не сте си спестили пари за един компютър то явно нямате пари дори и за една тетива - жалко ,много жалко.
Виж ,компютър няма да ти купя и пратя ,защото явно от такъв вид "субсидии" живееш - още по-жалко.
А това ,че сте се извинявали някога ,не ВИ прави извинен ,особенно ако е било отдавна и не всеки човек е длъжен да разлиства назат страниците за да види ,че лицето "Х" нясога се е извинявало по този въпрос.
А ,докато стигнеш момента да яздиш и да стреляш що-годе добре , е , тогава ще слезна от коня и пешком ще ида У Европата!! :lol: :D :D :P
0

#13
Потребителя е офлайн   Vasil Maslev 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 402
  • Регистр: 04.11.10

Виж мнениетоvokil написа на 10.07.2015 - 12:00 :

Виж мнениетоVasil Maslev написа на 09.07.2015 - 22:35 :

Виж мнениетоvokil написа на 09.07.2015 - 07:14 :

Виж мнениетоVasil Maslev написа на 08.07.2015 - 21:53 :

:drinking-red-wine:/>/>/>/>/>/>/>/>

.........
.........Хайде ,почнете да пишете на български ,срамувате ли се ?? :(/>/>/>/>/>/>/>/>/>
Ами ,колега ,от това изречение-забележка е видно ,че става въпрос за това гдето явно се срамувате от българското четмо и писмо.Друг е въпроса ,"например" ,ако бяхте тактично отбелязали ,че клавиатурата Ви е само на латиница , щях да го взема под внимание.Още повече ,че по всички форуми е задължително писането на кирилица ,за което се обръщам към администраторите и модераторите на този форум да обърнат внимание на г-н Маслев.

Zdr.kolega...
ako tolkova darjite da pisha na kirilica,zakupete mi edin komp. ot BG i mi go izpratete ....potvardete s da....za da vi dam adresa na lichni...blagodarq vi predvaritelno...;)/>/>/>/>/>/>
Ako imahte,neshto pod shapkata,shtqhte da se setite,zashto veche peta godina pisha na latinica...za koeto sam se izvenqval pone
1000 pati.
Ai sega slezte ot konq, che shte vi se izkrivat krakata,i s nego nemoe a vlezem u Europata,blagodarq....nasluka... :lol:/>/>/>/>/>/> :P/>/>/>/>/>/> :thumbsup:/>/>/>/>/>/>


Колега ,като живеете толкова години в чужбина ,и не сте си спестили пари за един компютър то явно нямате пари дори и за една тетива - жалко ,много жалко.
Виж ,компютър няма да ти купя и пратя ,защото явно от такъв вид "субсидии" живееш - още по-жалко.
А това ,че сте се извинявали някога ,не ВИ прави извинен ,особенно ако е било отдавна и не всеки човек е длъжен да разлиства назат страниците за да види ,че лицето "Х" нясога се е извинявало по този въпрос.
А ,докато стигнеш момента да яздиш и да стреляш що-годе добре , е , тогава ще слезна от коня и пешком ще ида У Европата!! :lol:/>/>/>/>/> :D/>/>/>/>/> :D/>/>/>/>/> :P/>/>/>/>/>

Mnogo se samnqvam,che ste goden za Europata.Prosto ot nachina vi na mislene i vodeneto na dialog,razbrah che ste edna malka,jalka i nenijna nikomu "dushica".Sprete da broite na horata parite,i ne gi pouchavaite,s vashite nekompetentni komentari,zashtoto dalboko se samnqvam che ste darjali lak v rakata si,prez vashia jalak jivotec.A kokoto do latinicata,samo adasha Vasil Terziyski moje da kaje poslednata si duma.....Now go fuck yourself bitch....
0

#14
Потребителя е офлайн   vokil 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 114
  • Регистр: 17.12.09
.........Mnogo se samnqvam,che ste goden za Europata.Prosto ot nachina vi na mislene i vodeneto na dialog,razbrah che ste edna malka,jalka i nenijna nikomu "dushica".Sprete da broite na horata parite,i ne gi pouchavaite,s vashite nekompetentni komentari,zashtoto dalboko se samnqvam che ste darjali lak v rakata si,prez vashia jalak jivotec.A kokoto do latinicata,samo adasha Vasil Terziyski moje da kaje poslednata si duma.....Now go fuck yourself bitch....




:mad2: :96982iy: :bravo-1: :bow-and-arrow: :bulgaria:
0

#15
Потребителя е офлайн   Vasil Maslev 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 402
  • Регистр: 04.11.10

Виж мнениетоvokil написа на 11.07.2015 - 09:41 :

.........Mnogo se samnqvam,che ste goden za Europata.Prosto ot nachina vi na mislene i vodeneto na dialog,razbrah che ste edna malka,jalka i nenijna nikomu "dushica".Sprete da broite na horata parite,i ne gi pouchavaite,s vashite nekompetentni komentari,zashtoto dalboko se samnqvam che ste darjali lak v rakata si,prez vashia jalak jivotec.A kokoto do latinicata,samo adasha Vasil Terziyski moje da kaje poslednata si duma.....Now go fuck yourself bitch....




:mad2:/>/>/>/>/> :96982iy:/>/>/>/>/> :bravo-1:/>/>/>/>/> :bow-and-arrow:/>/>/>/>/> :bulgaria:/>/>/>/>/>


eto edin siromashki lak...da neme mislish
celuvai raka i moje da go pogalish for free.... ;)/>
grupata e ot 60m....... :shocked:/>
moje da mu smenish tetivata.... :lol:

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: WP_20150624_005.jpg

0

#16
Потребителя е офлайн   ловецътХ 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 4
  • Регистр: 15.08.08
Taкаа...не бях си чел темата от отдавна.В един магазин ми обещаха да ми направят тетива,защото сред стандартните както казах в България не открих.Ще пиша като получа резултат какво е станало ,защото може пък и на някой друг да се случи този проблем.
И между другото спорите за някакви щуротии като гледам,не знам каква ви е файдата,а едва ли трябва аз да ви поучавам след като съм още млад и зелен 23г. мъж както се вика :) Поздрави!
0

#17
Потребителя е офлайн   Vasil Maslev 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 402
  • Регистр: 04.11.10

Виж мнениетоловецътХ написа на 17.07.2015 - 17:11 :

Taкаа...не бях си чел темата от отдавна.В един магазин ми обещаха да ми направят тетива,защото сред стандартните както казах в България не открих.Ще пиша като получа резултат какво е станало ,защото може пък и на някой друг да се случи този проблем.
И между другото спорите за някакви щуротии като гледам,не знам каква ви е файдата,а едва ли трябва аз да ви поучавам след като съм още млад и зелен 23г. мъж както се вика :)/> Поздрави!

nese vrazvai na tezi sporove,mladi mi kolega...dano ti svarshat rabota v tozi magazin...kasmet i dobri rezultati s novite tetiva...
i kachi nqkoq snimka da vidim kak se spravqsh.....bye
:bow-and-arrow:
:cheers:
0

#18
Потребителя е офлайн   Стринг 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 8
  • Регистр: 13.09.15
http://www.johngunsh...B8%D1%86%D0%B0/
0

Сподели темата:


Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни