БГ Лов Форум: Фен клуб "Берета" - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (6 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Фен клуб "Берета"

#81
Потребителя е офлайн   grafa_ 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 7
  • Регистр: 22.02.11
И аз да добавя един полуавтомат AL390 silver mallard на Берета
0

#82
Потребителя е офлайн   Stamen Dimitrov 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 31
  • Регистр: 05.09.11
И аз да се присъединя към феновете на марката ;) с един ловен автомат AL391 Urika. Тая година ловувам изцяло с него и за сега съм доволен, ще видим как ще е за в бъдеще :). Само едно не ми е ясно , ако може някой да ми обясни ще ви бъда благодарен . Коя втулка трябва да навия за да мога да стрелям и със съчми и с бренекета .Мисълта ми е такава имам 5 бр. втулки със от 1 до 5 чертички . в момента съм навил тая с 5, но не ми групира съчмите , примерно 6-8/0 . С колко чертички втулка да навия за да мога да постигна максимално групиране на съчмите но и да мога да си стрелям с бренекета.Благодаря предварително . Наслука ;)
0

#83
Потребителя е офлайн   Stamen Dimitrov 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 31
  • Регистр: 05.09.11
Неволята учила казали хората , че и мен така . Сложих си една мишена на 50м. втулка с 4 чертички (демек подобрен цилиндър ) и стрелях с 13/0 ремингтон с прахов концентратор , магнум , от 15 съчми 10 в целта .Бренекета ротвайл също в целта и така вече си мирясах :) Наслука ......
0

#84
Потребителя е офлайн   Кръстилев 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 6
  • Регистр: 27.06.12
И аз да се преставя Beretta A400 Xplor Novator, с която до момента слуката е добра.
0

#85
Потребителя е офлайн   gogataa 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 16
  • Регистр: 15.10.09

 Boss`Hogg написа на 14.10.2013 - 19:05 :

И аз да се присъединя към феновете на марката ;)/> с един ловен автомат AL391 Urika. Тая година ловувам изцяло с него и за сега съм доволен, ще видим как ще е за в бъдеще :)/>. Само едно не ми е ясно , ако може някой да ми обясни ще ви бъда благодарен . Коя втулка трябва да навия за да мога да стрелям и със съчми и с бренекета .Мисълта ми е такава имам 5 бр. втулки със от 1 до 5 чертички . в момента съм навил тая с 5, но не ми групира съчмите , примерно 6-8/0 . С колко чертички втулка да навия за да мога да постигна максимално групиране на съчмите но и да мога да си стрелям с бренекета.Благодаря предварително . Наслука ;)/>
С три чертички пробвай!Аз имам outlender A300 и с универсалния шок ми дава най-добра прецизност.
0

#86
Потребителя е офлайн   kamen spasov 

  • Камен Спасов
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 920
  • Регистр: 03.09.08
http://www.bglov.com...showtopic=37285
0

#87
Потребителя е офлайн   Ого 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 739
  • Регистр: 02.12.12
Супер е! Моята дъвчеше всичко,с което я напълня.Като единствен недостатък намирам неудобно разположеният предпазител пред скобата. Берета Урика

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: DSC01176.JPG

0

#88
Потребителя е офлайн   Иво Михайлов 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 4013
  • Регистр: 29.01.11
Здравейте колеги.
От известно време съм горд собствственик на - PIETRO BERETTA - S 55 , производство 1967г
Сезона започна успешно . :drinking-red-wine:/>/>/>/>/>/>
Ето я и нея :
Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

.....и с първата и при мен слука от 09.08.14 г.

Публикувано изображение

НАСЛУКА на всички !
0

#89
Потребителя е офлайн   pspetkov 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 21
  • Регистр: 03.09.13
и аз влизам в клубЪ с една Берета А300, дървенка ...
0

#90
Потребителя е офлайн   mrw8 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 119
  • Регистр: 26.06.12
Ами и аз да се разпиша в клуба с една Beretta al391 Urika.
България
0

#91
Потребителя е офлайн   margina 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 18
  • Регистр: 16.02.09
Здравей те колеги искам да попитам някои от собствениците на Берета силвър пижън дали случайно не продава такава пушка или да знае някои колега да продава

Благодаря предварително !!!
0

#92
Потребителя е офлайн   Бат Иван 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 70
  • Регистр: 17.08.08
хайде и аз с една беретка ес 100 синтетик
0

#93
Потребителя е офлайн   kbn 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 240
  • Регистр: 20.06.12
Здравейте колеги!
И аз съм фен на марката, и от 1989г. съм с една БЕРЕТА - А-300 12/70, полуавтомат с фиксиран шок / * *- 0,75/ . Произведена е през 1969г. "всеядна" и с отличен бой.
Не съм се записал в клуба, защото сега го открих. Повода е, че напоследък се заглеждам в НАДЦЕВКИ от серията "686".
Тъй като повечето са с патронници 12/76, а аз предпочитам патрони 12/70, може ли някой да сподели дали се появяват проблеми при стрелба с 12/70 - събиране на нагар преди снарядния вход и последващо затруднено изтегляне на гилза 12/76; влошаване на групираността на сачмите и т.н.
Ако някой знае, дали някои от моделите са изпълнени със по-дълъг конус на снарядния вход, МОЛЯ да пише.
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
0

#94
Потребителя е офлайн   k.velichkov 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 547
  • Регистр: 30.09.13
Нека и аз се присъединя към клуба.
BERETTA 686 Silver Pigeon S.
2006 год., цеви с дължина 71см, 5 сменяеми шока, ежектори и един спусък, лакиран приклад...
имам и едно питане... "S" какво означава...special или sporting...възможно ли е да е special, защото май има 686 Silver pigeon I - sporting...и още един въпрос, могат ли с тези пушки да се използват стоманени съчми...чувал съм че по самите шокове имало някакви означения за стоманените съчми, могат или не могат да се използват, така ли е?... като цяло, много прикладиста- за мене, добър и конценриран бой...както със дребни така и с едри съчми...куршумите малко й куцат- пробвах с много марки/модели, с всички шокове и все си има едни 3-6 см от центъра-отгоре, отдолу,ляво, дясно..от 10, 3-4 влизат в центъра(според мен случайно),което е малко дразнещо като стрелям по мишени, ама и така си ги треп?...

поздрави

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: 2016-02-01 13.05.14.jpg
  • Прикачено изображение: 2016-02-01 13.10.59.jpg

0

#95
Потребителя е офлайн   Mirafiori 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 6
  • Регистр: 03.07.15
Колеги имам един въпрос незнам тук ли му е мястото но все пак е берета та затова ще го задам тук.. И така става въпрос за Beretta A390 silver mallard пушкалото е чисто ново в един магазин на ликвидация ми я дават почти за без пари обаче ме притеснява само едно и това е че пушката не е като всички други по американските форуми с една чанта сменяеми шокове, а въобще няма резба в цевта обясниха ми че е много стар модел вече рядко срещана от първите и затова нямала шокови втулки иначе дървото качеството на изработката е уникално страшно прикладиста пушка и много се чудя да я взема ли в магазина стояла 7 години отзад в склада капарирана , но уви така и не я купили и ето че стигна и до мен.. Моля съфорумници които са имали имат такова пушкало да изкажат мнение :)
0

#96
Потребителя е офлайн   Vanko_Baretata 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 24
  • Регистр: 11.09.18
Здравейте пичове! Освен, че съм огромен фен на марката, също така си търся надцевка! :rolleyes5:
0

#97
Потребителя е офлайн   Емил Александров 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1020
  • Регистр: 06.08.11
Здравейте колеги, насочил съм се към модела 686 Onyx Pro и бих желал да попитам някой който я притежава 1-2 неща... Далече ми е да отида до София за да разгледам и затова пиша тук.
Познавам и наслука!
0

#98
Потребителя е офлайн   niki_888 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 203
  • Регистр: 06.02.13
Здравейте колеги и фенове на марката.
Искам да попитам за оръжейник който разбира
от марката Берета зощото имам проблем с една надцевка
Берета Силвър пижън и няма оправия.
Та проблема е следния когато е на предпазител и дръпнеш
спусъка произвежда изстрел.Ако някой се е сблъсквал с подобно нещо да пише или да ме насочи към някого.
Благодаря предварително
0

#99
Потребителя е офлайн   Емил Александров 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1020
  • Регистр: 06.08.11
Като за начало кажи от къде си? Според мен не е нещо сериозно.
0

#100
Потребителя е офлайн   niki_888 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 203
  • Регистр: 06.02.13

 Емил Александров написа на 30.07.2019 - 18:38 :

Като за начало кажи от къде си? Според мен не е нещо сериозно.

От Карловско
0

Сподели темата:


  • (6 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни