БГ Лов Форум: Клуб Браунинг Лонг Трак - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (20 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Клуб Браунинг Лонг Трак

#41
Потребителя е офлайн   21ostrieto21 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 220
  • Регистр: 06.03.11

Виж мнениетоOlight написа на 20.09.2013 - 09:08 :

Виж мнениетоlyubkata написа на 13.09.2013 - 13:05 :

zdraveite kolegi,lovec sam ot 12 godini i moga da kaja che za vremeto sam natrupal ne malko trofei, ta iskam malko konsultacia, predi mesec si kupih browning long trak 30-06 s narebrena cef, iskam da me posavetvate kakva optika da si kupya. Biodjeta mi e do 1500lv no i ideya si nyamam koi sa po dobri zashtoto nikoga nesam se raspraval s karabini, chudeh se za bushnell elite m1.25-4A III.Ret. ili zess 1.2-5x36 Ret.6 Duralyt, blagodarya vi predvaritelno. Zabravih da dopalna che iskam optika za gonka


В този бюджет аз чудесно се вместих при следната комбинация:

Стоманена база - Вая
Ниски пръстени с възможност за бързо сваляне - Vortex
Оптика - Vortex Viper Pst 1-4x24 с подсветка и уникална скала. На 1 увеличение си е направо бързомерец.

Публикувано изображение
Публикувано изображение


Андрей оптиката е много хубава и нека само слука да ти носи :cheers2:
0

#42
Потребителя е офлайн   Olight 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1376
  • Регистр: 04.01.11
Благодаря! B)
shop.olight.bg

Teлефон за контакт: 0988658960
0

#43
Потребителят е онлайн   Danny_Nikolov 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1414
  • Регистр: 14.07.12

Виж мнениетоhispeed написа на 20.09.2013 - 12:08 :

Виж мнениетоDanny_Nikolov написа на 13.09.2013 - 16:21 :

Колега Hispeed, моля конкретизирай - с кой модел на Sako си постигнал добрата групираност?
Благодаря предварително!


Извинявай за забавянето
Най добри резултати имам със Сако POWERHEAD 11.7 гр.
С поздрав,


Благодаря!
Ето и моята заявка за членство в Клуба:
Прикачено изображение: DSCF2875.JPG

Избрах варианта с 56 см цев - "легна" ми перфектно! ...надявам се да е добър избор... Следват съответните процедури по хартия и т.н.
0

#44
Потребителя е офлайн   АЛеКС66 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3858
  • Регистр: 19.01.13
Основателна заявка - съвсем скоро и аз ще направя подобна, но все още се двоумя за калибъра :mad2:/>
Нека СЛУКАТА бъде с теб! [post='http://vbox7.com/play:http://vbox7.com/play:5559a46988
Моят съюзник е СЛУКАТА и могъщ съюзник е тя. http://vbox7.com/play:ce9e3da6
0

#45
Потребителят е онлайн   Danny_Nikolov 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1414
  • Регистр: 14.07.12
И каква е дилемата по-точно, Колега?
0

#46
Потребителя е офлайн   socialnia 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 798
  • Регистр: 10.02.10
[/quote]
Ето и моята заявка за членство в Клуба:
Прикачено изображение: DSCF2875.JPG

Избрах варианта с 56 см цев - "легна" ми перфектно! ...надявам се да е добър избор... Следват съответните процедури по хартия и т.н.
[/quote]

Какъв е калибъра - това е модел хънтър ако не се лъжа?
В България рядко се внасят модели Long/Short Trac с дължина различна от 51см. Приятел си купи Тракер с 47 см, но това е внос понеже е нов модел.
0

#47
Потребителят е онлайн   Danny_Nikolov 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1414
  • Регистр: 14.07.12
Пропуска е мой : Longtrac Hunter 30 06
Масово е с дължина на цевта от 51 см (20"), но от модификацията Hunter има две версии с цев 56 см (22"). Може би се случва да се внасят такива по-рядко. Доколкото разбрах, повече се търсят с флутирани цеви, а не стандартни (с които са въпросните версии на Хънтър-а), а на пазара предлагането е скачено с търсенето (по принцип!)
А аз я забелязах по друга причина - просто ми залепна на рамото измежду 5 браунинга...
0

#48
Потребителя е офлайн   tachoo 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 502
  • Регистр: 24.10.11

Виж мнениетоOlight написа на 20.09.2013 - 09:08 :

Виж мнениетоlyubkata написа на 13.09.2013 - 13:05 :

zdraveite kolegi,lovec sam ot 12 godini i moga da kaja che za vremeto sam natrupal ne malko trofei, ta iskam malko konsultacia, predi mesec si kupih browning long trak 30-06 s narebrena cef, iskam da me posavetvate kakva optika da si kupya. Biodjeta mi e do 1500lv no i ideya si nyamam koi sa po dobri zashtoto nikoga nesam se raspraval s karabini, chudeh se za bushnell elite m1.25-4A III.Ret. ili zess 1.2-5x36 Ret.6 Duralyt, blagodarya vi predvaritelno. Zabravih da dopalna che iskam optika za gonka


В този бюджет аз чудесно се вместих при следната комбинация:

Стоманена база - Вая
Ниски пръстени с възможност за бързо сваляне - Vortex
Оптика - Vortex Viper Pst 1-4x24 с подсветка и уникална скала. На 1 увеличение си е направо бързомерец.
От де го взе вортекса Андрей.
Публикувано изображение
Публикувано изображение

0

#49
Потребителя е офлайн   tachoo 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 502
  • Регистр: 24.10.11
Ей го и моя прострелян.

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: post-3024-0-18576100-1380301571_thumb.jpg

0

#50
Потребителя е офлайн   Olight 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1376
  • Регистр: 04.01.11

Виж мнениетоtachoo написа на 29.09.2013 - 13:26 :


В този бюджет аз чудесно се вместих при следната комбинация:

Стоманена база - Вая
Ниски пръстени с възможност за бързо сваляне - Vortex
Оптика - Vortex Viper Pst 1-4x24 с подсветка и уникална скала. На 1 увеличение си е направо бързомерец.

От де го взе вортекса Андрей.




Всичките неща ги купих от "Дефенс" на Витошка и Гладстон.
shop.olight.bg

Teлефон за контакт: 0988658960
0

#51
Потребителя е офлайн   vilqn_milchov 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 387
  • Регистр: 30.10.10
Присъединявам се и аз, от скоро собственик на Лонг Трак 300WM
Прекрасен бой, давам отлична оценка ;)/>

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: 030796547.jpg
  • Прикачено изображение: 030796573.jpg
  • Прикачено изображение: 030796577.jpg
  • Прикачено изображение: 030796578.jpg

0

#52
Потребителя е офлайн   vilqn_milchov 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 387
  • Регистр: 30.10.10
Искам да попитам братята по оръжие :D понеже от скоро я имам как се почиства газовото бутало или камерата?! На колко време е хубаво да се почиства?!
Не съм я разглабал много за да не объркам нещо. Ще се радвам на компетентни мнения!
Благодаря предварително
0

#53
Потребителя е офлайн   hispeed 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1822
  • Регистр: 21.09.09

Виж мнениетоvilqn_milchov написа на 11.10.2013 - 19:01 :

Искам да попитам братята по оръжие :D/> понеже от скоро я имам как се почиства газовото бутало или камерата?! На колко време е хубаво да се почиства?!
Не съм я разглабал много за да не объркам нещо. Ще се радвам на компетентни мнения!
Благодаря предварително

Един съвет колега.
Разбирам от техника / шлосер, стругар, кип-а джия и т.н.т./ имам 7 огнестрелни, за всичките се грижа внимателно сам. Реших първия път да погледам как става чистенето на моя Браунинг Лонг Трак и реших да не рискувам. На края на сезона си плащам 20лв. на Хари във ВИП-а за да ми е мирна главата. Имам и други полу автомати които си ги разглобявам както и когато си искам - НО с Браунинг Лонг Тран - НЕ.
След всяка стрелба почиствам цевта и и пръскам механизма и дотук.
С поздрав,
0

#54
Потребителя е офлайн   p.moriaka 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 179
  • Регистр: 09.03.11
колеги присъединявам се към клуба.открих новия сезон с BAR LONGTRAC COMPO FLUTED 30-06,първи истрел с това оръжие патрон winchester бързомер Bushnell и падна прасе стотина килограма.желая успехи на всички притежатели на това прекрасно оръжие.
0

#55
Потребителя е офлайн   Olight 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1376
  • Регистр: 04.01.11

Виж мнениетоp.moriaka написа на 12.10.2013 - 20:54 :

колеги присъединявам се към клуба.открих новия сезон с BAR LONGTRAC COMPO FLUTED 30-06,първи истрел с това оръжие патрон winchester бързомер Bushnell и падна прасе стотина килограма.желая успехи на всички притежатели на това прекрасно оръжие.


Поздравления, колега! Дай боже всекиму!
Аз този сезон залагам на Sako Super hammerhead 180gr. B) , че цената на еволюшъните стана много нехуманна.
shop.olight.bg

Teлефон за контакт: 0988658960
0

#56
Потребителя е офлайн   vilqn_milchov 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 387
  • Регистр: 30.10.10

Виж мнениетоhispeed написа на 11.10.2013 - 21:20 :

Виж мнениетоvilqn_milchov написа на 11.10.2013 - 19:01 :

Искам да попитам братята по оръжие :D/>/> понеже от скоро я имам как се почиства газовото бутало или камерата?! На колко време е хубаво да се почиства?!
Не съм я разглабал много за да не объркам нещо. Ще се радвам на компетентни мнения!
Благодаря предварително

Един съвет колега.
Разбирам от техника / шлосер, стругар, кип-а джия и т.н.т./ имам 7 огнестрелни, за всичките се грижа внимателно сам. Реших първия път да погледам как става чистенето на моя Браунинг Лонг Трак и реших да не рискувам. На края на сезона си плащам 20лв. на Хари във ВИП-а за да ми е мирна главата. Имам и други полу автомати които си ги разглобявам както и когато си искам - НО с Браунинг Лонг Тран - НЕ.
След всяка стрелба почиствам цевта и и пръскам механизма и дотук.
С поздрав,



Ще те послушам колега, махнах полуложата и гледам като "теле" :lol: викам си "затваряй полека"!
Та ще се възползвам и аз от оръжейник
Поздрави
0

#57
Потребителя е офлайн   Bulgar 79 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 414
  • Регистр: 01.10.13

Виж мнениетоOlight написа на 13.10.2013 - 08:54 :

Виж мнениетоp.moriaka написа на 12.10.2013 - 20:54 :

колеги присъединявам се към клуба.открих новия сезон с BAR LONGTRAC COMPO FLUTED 30-06,първи истрел с това оръжие патрон winchester бързомер Bushnell и падна прасе стотина килограма.желая успехи на всички притежатели на това прекрасно оръжие.


Поздравления, колега! Дай боже всекиму!
Аз този сезон залагам на Sako Super hammerhead 180gr. B)/> , че цената на еволюшъните стана много нехуманна.

И аз колега съм с този боеприпас втора година и съм много доволен.Миналата година ударих на дубле не мръднаха.А можели и аз да се включа с моя Бар 2 30-06.
0

#58
Потребителя е офлайн   АЛеКС66 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3858
  • Регистр: 19.01.13

Виж мнениетоАЛеКС66 написа на 02.09.2013 - 18:41 :

Здр. Колеги. Някой може ли да направи сравнение между 30-06 и 308 кал. при полуавтомат Браунинг. Плюсове и минуси, проблеми, боеприпаси и т. н. Предварително благодаря на отзовалите се.Наслука.



Виж мнениетоDanny_Nikolov написа на 28.09.2013 - 22:44 :

И каква е дилемата по-точно, Колега?


Още не мога да избера
Нека СЛУКАТА бъде с теб! [post='http://vbox7.com/play:http://vbox7.com/play:5559a46988
Моят съюзник е СЛУКАТА и могъщ съюзник е тя. http://vbox7.com/play:ce9e3da6
0

#59
Потребителят е онлайн   Danny_Nikolov 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1414
  • Регистр: 14.07.12
Аз така и не можах да сравня "на живо" двата калибъра. Има коментари, че използвайки газовете за презареждане, енергията/скоростта на проектила намалява(респективно 30-06 е за предпочитане). До колко са коректни - също не успях да уточня. Едно е сигурно за мен - отката на 30 06 при полуавтомата е много по-слаб от очакваното.Аз не съм с големи телесни габарити и надали бих стрелял комфортно при силен откат. В крайна сметка най-добрия вариант всеки си го избира сам.
До колкото мога да давам съвет на база скромния си опит - първо провери коя модификация ще ти е най-удобна при прикладване. Определено лягат различно, а комфортното прикладване е условие №1! Успех!
0

#60
Потребителя е офлайн   АЛеКС66 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3858
  • Регистр: 19.01.13

Виж мнениетоDanny_Nikolov написа на 17.10.2013 - 06:57 :

Аз така и не можах да сравня "на живо" двата калибъра. Има коментари, че използвайки газовете за презареждане, енергията/скоростта на проектила намалява(респективно 30-06 е за предпочитане). До колко са коректни - също не успях да уточня. Едно е сигурно за мен - отката на 30 06 при полуавтомата е много по-слаб от очакваното.Аз не съм с големи телесни габарити и надали бих стрелял комфортно при силен откат. В крайна сметка най-добрия вариант всеки си го избира сам.
До колкото мога да давам съвет на база скромния си опит - първо провери коя модификация ще ти е най-удобна при прикладване. Определено лягат различно, а комфортното прикладване е условие №1! Успех!


Благодаря колега.
Нека СЛУКАТА бъде с теб! [post='http://vbox7.com/play:http://vbox7.com/play:5559a46988
Моят съюзник е СЛУКАТА и могъщ съюзник е тя. http://vbox7.com/play:ce9e3da6
0

Сподели темата:


  • (20 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни