БГ Лов Форум: Bendida - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Bendida епаньол бретон

#21
Потребителя е офлайн   Kristian Ninov 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 872
  • Регистр: 26.03.08
Цитат(may67 @ Jan 26 2010, 22:23 ) <{POST_SNAPBACK}>
Ето още няколко снимки на бъдещия татко biggrin.gif

браво Кате само така wink.gif
0

#22
Потребителя е офлайн   may67 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2074
  • Регистр: 22.08.08
Предстои ни много важна изложба и се надявам да ни стискате палци - кандидати сме за Интершампион и Мултишампион. То с нашия късмет май ще станем Мултишампион преди Интершампион да ни придаси ФСИ. Проблемът е в това, че по-лесно може да се стане шампион на три държави - но не на промоция, а на територията на тези държави да е взело кучето съответната титла, отколкото да станеш Интершампион. За Интершампион ти трябва да си шампион на две държави на тяхна територия, т.е да можеш да дадеш сертификат САCIB от съответната държава и един от трета държава в рамките на 365 дни +1 ден, докато за мулти ставаш щам покриеш изискванията на съответната държава без ограничения на времето.
0

#23
Потребителя е офлайн   KST 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10
  • Регистр: 22.03.10
Адашче, късмет и да ни донесеш нова купа. Стискаме ти палци и целувки на сладураната. Кога ще я заплождаш тази девица? Чакаме кученца от нея, надявам се преди да заминеме да имаме късмет, ако ще идваме в България да си го вземем бебето. Ако все пак склониш помисли и за моето предложение. Целувки
0

#24
Потребителя е офлайн   may67 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2074
  • Регистр: 22.08.08
Чакаме я да се разгони - това чакане се оказа най-дългото нещо biggrin.gif Надявам се преди да заминете за Италия да имаме добре новини. За предложението ще мислим.
0

#25
Потребителя е офлайн   KST 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10
  • Регистр: 22.03.10
Много, много късмет на теб и Зинка.
0

#26
Потребителя е офлайн   may67 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2074
  • Регистр: 22.08.08
Благодаря
0

#27
Потребителя е офлайн   may67 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2074
  • Регистр: 22.08.08
Да се похвалим - развъдник БЕНДИДА си има ИНТЕРШАМПИОН. На 10.04.2010 година в Македония Меги - Зина стана Шампион на Македония и Интер шампион.


0

#28
Потребителя е офлайн   may67 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2074
  • Регистр: 22.08.08
Ето я и дипломата за Шампион на Мекедония


0

#29
Потребителя е офлайн   Bak 

  • Данди
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3295
  • Регистр: 18.02.08
В Македония бързо кратко и ясно ,честито за постигнатите успехи

Дани 0888-514135-
0

#30
Потребителя е офлайн   may67 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2074
  • Регистр: 22.08.08
Ето ни новия профил

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: 0da690116c71.jpg

0

#31
Потребителя е офлайн   KST 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10
  • Регистр: 22.03.10
Цитат(may67 @ May 12 2010, 23:59 ) <{POST_SNAPBACK}>
Ето ни новия профил

Страхотна снимка - чакаме Ви в Италия. Всичко сме подготвили. tongue.gif
0

#32
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26378
  • Регистр: 17.02.08
Цитат(KST @ Jun 26 2010, 00:59 ) <{POST_SNAPBACK}>
Страхотна снимка - чакаме Ви в Италия. Всичко сме подготвили. tongue.gif

Кате /may67/, не ти ли е малко неудобно да имаш 2ра регистрация и сама да си водиш диалог, да се каниш в Италия, да си изпращаш целувки, да саморекламираш кучето и развъдника си. Това освен, че е смешно е и против правилата на форума, избери с кой ник ще си за в бъдеще! Замисли се какъв пример даваш като председател на Клуб Епаньол Бретон - България на членовете ви и почитателите на породата!!! Наслука
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#33
Потребителя е офлайн   Емил Радев 

  • АМАН
  • PipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1484
  • Регистр: 22.01.09
Хахаха поне да плаща рекламното време biggrin.gif - Къде дават така Фрий biggrin.gif
Катерина, Катерина,
по-красива от картина
Снежни къдри, руса свила,
с топли устни, жар и сила,
Кате, Кате, Катерино.
biggrin.gif
Поздрав !
0

#34
Потребителя е офлайн   Георги Желязков 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 110
  • Регистр: 01.08.09
Това ако е истина -жалко му на клуба!
0

#35
Потребителя е офлайн   may67 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2074
  • Регистр: 22.08.08
Василе, омръзна ми от вашата пропаганда. Както ти казах и преди искам да изтриеш всичко, което е свързано с мен. Не желая във форум където се сипят лъжи срещу мен да имам нещо общо.
Не мога да пиша от два ника - първо защото ако си малко по-внимателен ще видиш - че това което е писано от Катя и Косьо в повечето случай е било когато не съм имала въобще връзка с интернет. Второ ползвам безжичен интернет без код и никога не ми се е налаголо да си правя реклама и закаквото и да е . Първо не съм търговец, второ няма нужда и трето за последните постове на Катя и Косьо ще докажа по безпорен начин - че не съм била в досег с интернет, а това е многоооо лесно, тъй като съм на работа и там няма никъде интернет връзка - поради сигурност на системата. Ако продължаваш да сипеш лъжи ще се видим на друго място и този път съм много сериозна.
Не желая да имима нищо азбослютно нищо с хора, които сипят лъжи и клевети по мои адрес - триите всичко писах ви преди време - сега пак ви пиша изтриите всичко.
Аз от реклама нямама нужда - осъзнайте се.
0

#36
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26378
  • Регистр: 17.02.08
Цитат(may67 @ Jun 29 2010, 11:37 ) <{POST_SNAPBACK}>
Ако продължаваш да сипеш лъжи...

За съжаление не са лъжи, системата не можеш да я излъжеш:
may67 - may67@abv.bg - 212.122.165.34
KST - katyastefanova1967@abv.bg - 212.122.165.34

Както казах по горе, правилата са за всички и втората ти регистрация KST я блокирам... Съжалявам

п.с. Не заплашвай... нарушаваш правилата на форума!!!
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#37
Потребителя е офлайн   may67 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2074
  • Регистр: 22.08.08
Цитат(vater @ Jun 29 2010, 11:46 ) <{POST_SNAPBACK}>
За съжаление не са лъжи, системата не можеш да я излъжеш:
may67 - may67@abv.bg - 212.122.165.34
KST - katyastefanova1967@abv.bg - 212.122.165.34

Както казах по горе, правилата са за всички и втората ти регистрация KST я блокирам... Съжалявам

п.с. Не заплашвай... нарушаваш правилата на форума!!!

Защото не поговориш с доставчика - на интернет - аз ползвам интернет без код - това че имам привилегии не означава че пиша от един ник. И би ли ми обяснил как от един компютър ще си правя 100 регистрации. Аз имам само лаптоп в къщи. Може да не съм идиот, но не съм и такъв корифеи.
Второ на 26.06.2010 година мога да докажа по безпорен начин къде съм била и че интернет там няма и не мога да пиша - това се касае за 24 часа. Това какво е ?!?! И не ме обвинявай в измама - казах ти реклама нямам нужда да си правя. За енти път ти казва изтрии ми постовете. Не желая нито да пиша, нито да бъда във вашия форум - казах ти го и преди време.
0

#38
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08
Цитат(гларус @ Jun 29 2010, 11:17 ) <{POST_SNAPBACK}>
Това ако е истина -жалко му на клуба!

Темата НЕ Е за клуба. Това първо.
И второ - покажи ми друг клуб в България с толкова развита дейност - изложби, състезания, сертификации за толкова къс период и тогава пиши глупости!!!
Спора тук е съвсем друг и не е свързан с дейността на КЕББ, моля да не се спекулира с това!
Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#39
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26378
  • Регистр: 17.02.08
Цитат(may67 @ Jun 29 2010, 11:55 ) <{POST_SNAPBACK}>
Защото не поговориш с доставчика - на интернет - аз ползвам интернет без код - това че имам привилегии не означава че пиша от един ник.
Второ на 26.06.2010 година мога да дожака по безпорен начин къде съм била и че интернет там няма и не мога да пиша - това се касае за 24 часа. Това какво е ? И не ме обвинявай в измама - казах ти реклама нямам нужда да си правя. За енти път ти казва изтрии ми постовете.

Твоя интернет доставчик е firewall.customs.bg и част от системата на http://customs.bg/. Много ясно какво ще каже... wink.gif

Много моля, спри да ми звъниш по телефона и да ме заплашваш... Аз не обвинявам никой, просто следя за спазването на правилата във форума!!! В БГ ЛОВ постове не се трият, твое е право е ако желаеш да заключа темата и да я преместя. Лек ден

п.с. Компромиси няма да правя на никой...
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#40
Потребителя е офлайн   may67 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2074
  • Регистр: 22.08.08
Цитат(vater @ Jun 29 2010, 12:21 ) <{POST_SNAPBACK}>
Твоя интернет доставчик е firewall.customs.bg и част от системата на http://customs.bg/. Много ясно какво ще каже... wink.gif

Много моля, спри да ми звъниш по телефона и да ме заплашваш... Аз не обвинявам никой, просто следя за спазването на правилата във форума!!! В БГ ЛОВ постове не се трият, твое е право е ако желаеш да заключа темата и да я преместя. Лек ден

п.с. Компромиси няма да правя на никой...

Василе - ти се заяждаш защото ти казах, че прекратяваме отношенията с теб - честно казано, съм виждала много хора дребнави, но ти си уникален. Тенденциозно се заяждаш, но мнението ми по въпроса е непроменяемо - хора които клеветят клуба и породата ни нямат нищо общо с мен. В момента се намирам в къщи, ако искаш заповядай да провериш. А второ МВР няма външен интернет - това може да го провериш - няма и не може да има, тъй като това е необходимо с оглед сигурността на данните и т.н, така че аз не ползвам външен интернет на работа и пак ти казвам на 26.06.2010 година мога да потвърдят над 100 000 човека къде съм била и да потвърдят, че не мога да имам допир до външен интернет до 09,00 часа на 27.06.2010 г.
Аз не работя в митниците и никога не съм работила и няма как да работя там - а кой и как ми е доставчик това само ще потвърди, че много хора могат и ползват едно IP.
Обадих ти се по телефона да ти кажа да изтриеш всичкити ми постове и теми, а ти го приемай както искаш. Казах ти ако не престанеш ще се видим в съда - това го пиша и тук.
Господи опази света от глупостта.
0

Сподели темата:


  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни