БГ Лов Форум: Да се ограничи ли участието на лица с доказани бракониерски прояви в ловно-спортните мероприятия на НЛРС-СЛРБ и други приятелски организации? - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Да се ограничи ли участието на лица с доказани бракониерски прояви в ловно-спортните мероприятия на НЛРС-СЛРБ и други приятелски организации?

Анкета: Да се ограничи ли участието на лица с доказани бракониерски прояви в ловно-спортните мероприятия на НЛРС-СЛРБ и други приятелски организации? (50 потребител(и) са гласували)

Да се ограничи ли участието на лица с доказани бракониерски прояви в ловно-спортните мероприятия на НЛРС-СЛРБ и други приятелски организации?

  1. Да да се ограничи (42 глас(а) [84.00%])

    Процент гласували: 84.00%

  2. Не, да не се ограничава (7 глас(а) [14.00%])

    Процент гласували: 14.00%

  3. Майната му на дивеча...всеки да си прави, каквото поиска (0 глас(а) [0.00%])

    Процент гласували: 0.00%

  4. Нямам мнение (1 глас(а) [2.00%])

    Процент гласували: 2.00%

Глас Гостите не могат да гласуват

#21
Потребителя е офлайн   haqsko 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 730
  • Регистр: 19.02.08

Виж мнениетоpiri написа на 04.03.2014 - 21:20 :

Виж мнениетоhaqsko написа на 01.03.2014 - 13:41 :

Виж мнениетоИцо Грозков написа на 01.03.2014 - 09:47 :

Колеги, пускам тази анкета провокиран от зачестилите напоследък бракониерски прояви, както и от срещата с доказан бракониер на наскоро провелият се Турнир в гр. Пазарджик, за когото "гърмяха" ловните медии миналата година, че е установен и задържан като извършител на бракониерска проява - престъпление по смисъла на няколко закона!

Също така съм провокиран и от беседите ми с млад колега ловец, комуто не е безралично, какъв пример за ловна етика и морал даваме на младите ловци! Ще ви замоля към отговорите Ви да давате и кратка анотация, защо посочвате даден отговор. Наслука


...добре,но щом е участвал в състезанието е имал необходимите документи...респективно,към момента не е доказано,че е бракониер!!!
...и ако бъде лишен от участие,организатора извършва престъпление по смисъла на няколко закона B)/>/>

И кои са престъпленията, че не се сещам? И по кои закони?


...набеждаване,клевета,пропуснати ползи...има цяла глава в НК,която ги обхваща и са много модерни напоследък B)
0

#22
Потребителя е офлайн   bkp1951@com.bg 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3286
  • Регистр: 03.11.10
Колега Хаяско,

Чукотка, Чукоткааааааааааааааа ...........................................па и Камчатка. :D/>

Поздрави.
https://www.youtube....ch?v=DUlwXAjbd2

https://www.youtube....h?v=0mLoLnnbo84

„Трябва да избираме верни хора на верните места"..................И да ги пазим.............

http://www.slovo.bg/...

"""""Да бъдеш или да не бъдеш и по-точно-Кого и Какво да бъдеш?Кого и какво да не бъдеш? Да бъдеш себе си или да бъдеш скрит под маска? Да бъдеш един, или да бъдеш друг? Да, много хора биха казали-"Бъди себе си", но реално никой винаги не е бил себе си, а светът се крепи на маски, светът се крепи на заблуди, на лъжи..""""
0

#23
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
щОТО ПИШЕШ ЗА ЗАКОНИ, ТА КОИ СА другите ЗАКОНИ? Ползите откога са престъпление? :D Не че има и набедяване и клевета де, просто това е абсурдно...

Та НЯКОЛКОТО закона, а и виж как се набедява, как се клевети? Пред кой орган и т.н.

пп отново ми изписва че онзи ми е подложил динена корица, по стар партиен почин, но да не му се връзваме, аз няя го чета а ти не се възгордявай, квото и да е написал от лукавага ще да е. :D

Поздрави!
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#24
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
И между другото съм гласувал нямам мнение. Да не бракониерства а ако иска да ходи и на световното по КЪРЛИНГ :lol:
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

Сподели темата:


  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни