БГ Лов Форум: Ловните стопанства "Искър" и "Витошко-Студена" превзеха гори на 11 ловни дружини - ПРОТЕСТИ - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (10 Страници) +
  • « Първа
  • 8
  • 9
  • 10
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Ловните стопанства "Искър" и "Витошко-Студена" превзеха гори на 11 ловни дружини - ПРОТЕСТИ

#181
Потребителя е офлайн   sladura1951 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 19
  • Регистр: 07.04.13
Приятели , тия от ръководството се сетиха да напишат декларацията когато всичко приключи . Ние тези няколко дни безброй пъти правихме опити да се свържем с тях да потърсим поткрепа и от тях , но те се бяха изпокрили и не смееха да шукнат докато не видяха на каде духа вятъра . Онзи ден на първия протест бяха изпратили г-н Хризтосков , той защитаваше интересите докато по телефона не му се обади другарят ДАМЯНОВ и той веднага почна да свири отбой (защо ли ) след няколко минути той забрави защо беше дошъл и заедно с няколко човека ( сигурно и на тях им се обадиха ) напуснаха срещата .
Извинявам се , първо трябваше да ви поздравя с "победата" (падането на заповедита) и да благодаря на всички които са ни помогнали били са със нас тялом и духом и най вече на кмета на град Самоков , трябва да знаете , че много хора си преписват заслугата но без да се застъпи той за нас победата щеше да е много трудна .
0

#182
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11

Виж мнениетоsladura1951 написа на 11.04.2013 - 11:37 :

Приятели , тия от ръководството се сетиха да напишат декларацията когато всичко приключи . Ние тези няколко дни безброй пъти правихме опити да се свържем с тях да потърсим поткрепа и от тях , но те се бяха изпокрили и не смееха да шукнат докато не видяха на каде духа вятъра . Онзи ден на първия протест бяха изпратили г-н Хризтосков , той защитаваше интересите докато по телефона не му се обади другарят ДАМЯНОВ и той веднага почна да свири отбой (защо ли ) след няколко минути той забрави защо беше дошъл и заедно с няколко човека ( сигурно и на тях им се обадиха ) напуснаха срещата .
Извинявам се , първо трябваше да ви поздравя с "победата" (падането на заповедита) и да благодаря на всички които са ни помогнали били са със нас тялом и духом и най вече на кмета на град Самоков , трябва да знаете , че много хора си преписват заслугата но без да се застъпи той за нас победата щеше да е много трудна .

Не те ли е малко срам. Между другото проглуши ни ушите с кмета. :D По-добре пиши за кмитицата.
Ти СРС ли му прави на Христосков та разбра че е говорил с Дамянов. И да е говорил декларацията също говори. Ако е така пускай записа ако не е вземи се скрий малко. А на кметските избори се развихряй, няма лошо. Не пищеше ли като пиленце СЛРБ да окаже подкрепа, че иначе лошо.
И не се пише поткрепа а подкрепа, що се отнася поздравлението то е за всички кой колкото е направил да е жив и здрав.
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#183
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26377
  • Регистр: 17.02.08

Виж мнениетоsladura1951 написа на 11.04.2013 - 11:37 :

Приятели , тия от ръководството се сетиха да напишат декларацията когато всичко приключи . Ние тези няколко дни безброй пъти правихме опити да се свържем с тях да потърсим поткрепа и от тях , но те се бяха изпокрили и не смееха да шукнат докато не видяха на каде духа вятъра . Онзи ден на първия протест бяха изпратили г-н Хризтосков , той защитаваше интересите докато по телефона не му се обади другарят ДАМЯНОВ и той веднага почна да свири отбой (защо ли ) след няколко минути той забрави защо беше дошъл и заедно с няколко човека ( сигурно и на тях им се обадиха ) напуснаха срещата .
Извинявам се , първо трябваше да ви поздравя с "победата" (падането на заповедита) и да благодаря на всички които са ни помогнали били са със нас тялом и духом и най вече на кмета на град Самоков , трябва да знаете , че много хора си преписват заслугата но без да се застъпи той за нас победата щеше да е много трудна .

Опаааа, колега по полека, никой не е давал заден, НЛРС-СЛРБ зае позиция още от първия ден и разговорите по проблема се водеха още от събота на най-високо ниво, в неделя също. В понеделник НЛРС ясно и категорично подкрепиха правата на ловците, направи си справка от клипа на БГ ЛОВ, намира се в края на видеото. За срещата която споменаваш след края на първия протестен ден, протеста беше завършил и се бяхте събрали в ресторант, бях в тази група и аз бях причината да си тръгнем от нея преди края и. Просто бързах да монтирам видеото, а и БНТ 2 очакваха кадри от БГ ЛОВ. Не беше нужно да оставаме и да ядем кебапчета, имахме си по важни задачи от ресторантски срещи. В следващия и последващия ден НЛРС-СЛРБ продължи с работата по проблема и след съгласуванията в Управителния съвет, председатели на сдружения и след последната им среща между тях се изготви декларацията. Тези неща не се виждат, така че не си прави грешни изводи и не пиши неистини за да не останете сами следващия път. В НЛРС-СЛРБ не се взимат еднолични решения, и това е правилната и необходима последователност на събитията до финала с публикуването на документа. Надявам се, че си ме разбрал правилно, преди да напишеш нещо, първо го обмисли!
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#184
Потребителя е офлайн   hunter67 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 527
  • Регистр: 09.04.08

Виж мнениетоpiri написа на 11.04.2013 - 11:48 :

Виж мнениетоsladura1951 написа на 11.04.2013 - 11:37 :

Приятели , тия от ръководството се сетиха да напишат декларацията когато всичко приключи . Ние тези няколко дни безброй пъти правихме опити да се свържем с тях да потърсим поткрепа и от тях , но те се бяха изпокрили и не смееха да шукнат докато не видяха на каде духа вятъра . Онзи ден на първия протест бяха изпратили г-н Хризтосков , той защитаваше интересите докато по телефона не му се обади другарят ДАМЯНОВ и той веднага почна да свири отбой (защо ли ) след няколко минути той забрави защо беше дошъл и заедно с няколко човека ( сигурно и на тях им се обадиха ) напуснаха срещата .
Извинявам се , първо трябваше да ви поздравя с "победата" (падането на заповедита) и да благодаря на всички които са ни помогнали били са със нас тялом и духом и най вече на кмета на град Самоков , трябва да знаете , че много хора си преписват заслугата но без да се застъпи той за нас победата щеше да е много трудна .

Не те ли е малко срам. Между другото проглуши ни ушите с кмета. :D/>/> По-добре пиши за кмитицата.
Ти СРС ли му прави на Христосков та разбра че е говорил с Дамянов. И да е говорил декларацията също говори. Ако е така пускай записа ако не е вземи се скрий малко. А на кметските избори се развихряй, няма лошо. Не пищеше ли като пиленце СЛРБ да окаже подкрепа, че иначе лошо.
И не се пише поткрепа а подкрепа, що се отнася поздравлението то е за всички кой колкото е направил да е жив и здрав.

Васко зареди текива изказвания много от колегите не искат да посещават, даже да се регистрират в ловните форуми.Вчера на протеста, си говерихме, че най-точно отрази ти първия протест, и ще ти спретнеме едно добро посрещане, щото сме точни и признателни.Но додето има текива бесрамници да обиждат, форума ти става пълна чалга.За телефонните обаждания, и отбоя на Хризтосков е напълно верно.Колега ако имаш чест и достойство, и нещо мъжко в теб, требва да се извиниш, и за твърдението че Самоков нема да направи нищо ако не отиде пред МЗХ.Имаме достатъчно средства - сили, и хора да отидеме до София, даже в почивни дни с нас тръгват деца и жени, заедно с кмета и кметицата( не кмитицата), защото са стойностни хора. Това ще ше да стане ако небеха отменили заповедта.
0

#185
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
Не знам дали съм безсрамник или не. Но ти пръв на три пъти се заяждаш с мен и то неоснователно. А към спама съм ти задал един въпрос който ти е много неудобен за отговор и неслучайно го пропускаш.

Всеки нормален човек ще ви каже че протестите на ларгото са доста по-ефективни отколкото протестите в един 30 хиляден провинциален градец. Това че заповедите паднаха бързо се дължи не толкова на протеста в Самоков а на СТРАХА да не прерасне в протести в София и то подкрепини от хиляди ловци а не от 200 колкото сте били там. Още сте си на нивото на времената на брат Галев, втория брат Галев и на Юри Галев. Ако СЛРБ ви беше отсвирил докъде щяхте да стигнете. Даже се съмнявам че вие двамцата не изразявате мнението на Самоковските ловци а сте потърпевши от отмяната на заповедите. Поне държането и дребните ви заяждания кой какво постигнал са такива.

А мненията ви в тая тема са най-спамаджийските и предлагам Васко да ги прехвърли там заедно с това мое мнение за да не цапате темата. А и ми отговори на въпроса, ако обичаш?

И като е до правопис пише се щеше а не ще ше :P Вие се заяждате за чукната съседна буква а аз за на другия край на клавиатурката, моето е бързане а това е проява на неграмотност
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#186
Потребителя е офлайн   sladura1951 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 19
  • Регистр: 07.04.13
Васко , извинявай най малко теб съм искал да засегна но тоя piri не е прав . Нека потребителите се върнат в форума на зад и ще прочетете по участието на piri , че той е настрен отрицателно още от самото начало .
0

#187
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11

Виж мнениетоsladura1951 написа на 11.04.2013 - 13:11 :

Васко , извинявай най малко теб съм искал да засегна но тоя piri не е прав . Нека потребителите се върнат в форума на зад и ще прочетете по участието на piri , че той е настрен отрицателно още от самото начало .

С кое бе колега съм настроен отрицателно. Цитирай, ако обичаш, имам чувството че сме писали на два различни езика. Дай цитат и ще ти се извиня. Обещавам. Отговори и после да ни пращат полемиката към спама където и е мястото. Твърдя че лъжеш!!!!!!!!!!! Кой коментар и кои думи, моля посочи, иначе лъжеш! :P
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#188
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26377
  • Регистр: 17.02.08

Виж мнениетоsladura1951 написа на 11.04.2013 - 13:11 :

Васко , извинявай най малко теб съм искал да засегна но тоя piri не е прав .

Не съм се засегнал, с отлични впечатления съм от вас. Просто ви подсказвам, че е задължително в тази тема ловците да не си говорят на въпреки. Изключително важно е да се демонстрира единство и сила!!! Изключително важно е при действия да се спазват нивата на организираното ловно движение, ловец - ловна дружина - ловно сдружение - НЛРС-СЛРБ. И когато някое от нивата няма информация за дейността на другата, да не си прави прибързани грешни изводи.

Към всички: Надявам се, да спрете с подобни постове, като последните. Ако имате да изяснявате нещо, го правете на лични съобщения или се разберете по телефоните, но не показвайте такива емоции тук в темата. Просто съвет. Наслука.
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#189
Потребителя е офлайн   sladura1951 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 19
  • Регистр: 07.04.13
Наслука Васко,прав си .
0

#190
Потребителя е офлайн   Huntermen 

  • Георги Шумков
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 8054
  • Регистр: 21.05.08

Виж мнениетоВасил Терзийски написа на 11.04.2013 - 14:10 :

Виж мнениетоsladura1951 написа на 11.04.2013 - 13:11 :

Васко , извинявай най малко теб съм искал да засегна но тоя piri не е прав .

Не съм се засегнал, с отлични впечатления съм от вас. Просто ви подсказвам, че е задължително в тази тема ловците да не си говорят на въпреки. Изключително важно е да се демонстрира единство и сила!!! Изключително важно е при действия да се спазват нивата на организираното ловно движение, ловец - ловна дружина - ловно сдружение - НЛРС-СЛРБ. И когато някое от нивата няма информация за дейността на другата, да не си прави прибързани грешни изводи.

Към всички: Надявам се, да спрете с подобни постове, като последните. Ако имате да изяснявате нещо, го правете на лични съобщения или се разберете по телефоните, но не показвайте такива емоции тук в темата. Просто съвет. Наслука.

:thumbsup: :iagree:
НЕ Е ВАЖНО КОЛКО Е ГОЛЯМ ЧОВЕК, ВАЖНО Е КОЛКО МУ Е ГОЛЯМО СЪРЦЕТО !
0

#191
Потребителя е офлайн   hunter67 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 527
  • Регистр: 09.04.08

Виж мнениетоpiri написа на 11.04.2013 - 13:15 :

Виж мнениетоsladura1951 написа на 11.04.2013 - 13:11 :

Васко , извинявай най малко теб съм искал да засегна но тоя piri не е прав . Нека потребителите се върнат в форума на зад и ще прочетете по участието на piri , че той е настрен отрицателно още от самото начало .

С кое бе колега съм настроен отрицателно. Цитирай, ако обичаш, имам чувството че сме писали на два различни езика. Дай цитат и ще ти се извиня. Обещавам. Отговори и после да ни пращат полемиката към спама където и е мястото. Твърдя че лъжеш!!!!!!!!!!! Кой коментар и кои думи, моля посочи, иначе лъжеш! :P/>

Tel. номер?
0

#192
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
Пиши на лични или в спама. ..................................

Васко е прав за пореден път.

Този пост е редактиран от Васил Терзийски: 11.04.2013 - 16:01

На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#193
Потребителя е офлайн   hunter67 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 527
  • Регистр: 09.04.08
Вчера в Самоков, колега от София ме попита за адреса, където сме си правили ловните знамена.Тъй като му изтрих координатите, дано влезе в темата и прочете имейла-LBB Bojinovreklama@ibbbojin
0

Сподели темата:


  • (10 Страници) +
  • « Първа
  • 8
  • 9
  • 10
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни