БГ Лов Форум: Търся да закупя Мозберг 464 в кал.30-30 - БГ Лов Форум

Към съдържанието

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Тази тема е заключена

Търся да закупя Мозберг 464 в кал.30-30

#1
Потребителя е офлайн   Jordan71 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 31
  • Регистр: 05.08.18
Привет колеги! Търся да си закупя Мозберг 464 в кал.30-30 левър екшън. От половин година ми е влязла тая муха в главата. Свързах се с всички по-големи вносители за които знам, но уви никъде я няма. Писах и обяви - никакъв отговор. Най-много някой да се опитва да ме убеди, че е по добре да си взема Марлин в същия калибър. Аз се поразрових и разбрах, че Марлин е закупен от Ремингтон и качеството вече не е съшото. Може да е така, може и да не е, не разбирам достатъчно та да изказвам мнение. Горепосочените пушки съм ги виждал само на снимка и Мизберга ми хареса повече. Освен това от търговците на оръжие с които се свързах научих, че от 2008 г. насам в България са се продали доста такива пушки. Също така има и постоянен интерес. Съдейки по това, че почти не се продават такива пушки на старо си мисля, че би трябвало да са хубави. Моля някой собственик на такова оръжие да изкаже мнение. Благодаря предварително.
0

#2
Потребителя е офлайн   Jordan71 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 31
  • Регистр: 05.08.18
Виждам, че няма интерес затова моля темата за ключ.
0

#3
Потребителя е офлайн   goiko 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 669
  • Регистр: 01.04.08
АйЕсДи ако не ти приемат поръчката няма смисъл да се обаждаш другаде.На мен лично ми звучи като партенка това че били продадени сума ти Мозбърги в тоя калибър.
0

Сподели темата:


Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Тази тема е заключена

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни