БГ Лов Форум: Бивш военен министър предложи да се изземат оръжията от хората - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Бивш военен министър предложи да се изземат оръжията от хората

#21
Потребителя е офлайн   torquay 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 64
  • Регистр: 25.05.11
...
0

#22
Потребителя е офлайн   lobo 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 2730
  • Регистр: 22.12.08
Капут. :angry: А преди малко един говореше по телевизията че това е фалшива новина.
0

#23
Потребителя е офлайн   Comodo 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 79
  • Регистр: 03.12.18
В тоя ред на мисли, от известно време ми се върти в главата идеята, че може би няма да е лошо да бъде създадена нещо като асоциация на собствениците на огнестрелно оръжие в България. Ако вече няма такава де, поне аз не знам. За да имаме възможност да защитаваме правата си като общност, а не само индивидуално.

Поздрави.
0

#24
Потребителя е офлайн   Чичо Стефчо 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 386
  • Регистр: 07.01.18

Виж мнениетоComodo написа на 25.03.2020 - 15:56 :

В тоя ред на мисли, от известно време ми се върти в главата идеята, че може би няма да е лошо да бъде създадена нещо като асоциация на собствениците на огнестрелно оръжие в България. Ако вече няма такава де, поне аз не знам. За да имаме възможност да защитаваме правата си като общност, а не само индивидуално.

Поздрави.

В щатите излязоха на мирен протест. Вярно че беше "ефектно" нно все пак мирно и културно.
0

#25
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08

Виж мнениетоComodo написа на 25.03.2020 - 15:56 :

В тоя ред на мисли, от известно време ми се върти в главата идеята, че може би няма да е лошо да бъде създадена нещо като асоциация на собствениците на огнестрелно оръжие в България. Ако вече няма такава де, поне аз не знам. За да имаме възможност да защитаваме правата си като общност, а не само индивидуално.

Поздрави.


Има, но не съм сигурен, че още е работеща.
Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#26
Потребителя е офлайн   Желю 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1203
  • Регистр: 19.02.08
Ненчев да му повдигнат обвинение,че зове към бунт. :16361:
0

#27
Потребителя е офлайн   Ano 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 262
  • Регистр: 21.07.16

Виж мнениетоComodo написа на 25.03.2020 - 15:56 :

В тоя ред на мисли, от известно време ми се върти в главата идеята, че може би няма да е лошо да бъде създадена нещо като асоциация на собствениците на огнестрелно оръжие в България. Ако вече няма такава де, поне аз не знам. За да имаме възможност да защитаваме правата си като общност, а не само индивидуално.

Поздрави.


Винаги е добре да има асоциации и организации които да защитават правата на ловеца и правото да притежаваш оръжие било за лов, спорт или самоотбрана!
Само, че...както знаем тука при нас нещата са, само да събираме едни пари за благото на избраните пък останалите да го ду...т.
Вземай от полето и гората тъй, че догодина пак да вземеш!
0

#28
Потребителя е офлайн   атанас1978 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 56
  • Регистр: 26.03.13
Този бивш министър преди да стане министър не живееше в квартал а в махала щото е Кукоревски селски бег с извинение на всички други от това село . В момента на вероятно след мандата като министър може би вече е Софиянец.
0

#29
Потребителя е офлайн   snipi 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1558
  • Регистр: 08.06.08
АЗ ,като не бивш военен министър, предлагам оръжията да минат на СВОБОДЕН режим.Нездравите елементи в обществото,знаейки че всички са добре защитени , доста ще се замислят.......Нали бе бившия...
0

#30
Потребителя е офлайн   xaxaredbul 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 2875
  • Регистр: 26.10.10

Виж мнениетоsnipi написа на 28.03.2020 - 06:42 :

АЗ ,като не бивш военен министър, предлагам оръжията да минат на СВОБОДЕН режим.Нездравите елементи в обществото,знаейки че всички са добре защитени , доста ще се замислят.......Нали бе бившия...

На свободен режим трудно ще станат, защото има и европейски директини, които изискват отчетност, но поне да отпадне разрешителния хапактер на придобинате.
Не виждам причина в наши дни да обикаляш като грешник по 3, 4 пъти до КОС за да си купиш нещо от магазина. На този етап е би било достатъчно при желание от твоя страна да си закупиш оръжие просто да отидеш в магазина ,там служителя ти въвежда номера на личната карта в единна система и за всяко условие за придобиване като им светва в зелено могат да принтират формуляра за придобиване. Сред това изпращаш копие на форвуляра в КОС, а те след това ти изпращат обновена версия на разрешителното. Или просто попълват данните на новото оръжие на твоето име, защото може да се проверява онлайн от властите. Относно съхраняването ,то това трябва да си е отговорност на самия собственик, а за да бъдат спокойти властите ,ако някой има повече от 10 оръжиея, то тогава трябва да отговаря на сегашните условия за съхранение.
!!!!!!!!!!!!
Колко пушки трябва да има един ловец?
Още една....
!!!!!!!!!!!!
0

#31
Потребителя е офлайн   Вихър65 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 142
  • Регистр: 06.02.19
лицето Ненчев пак е прекалил с алкохола и белото
0

#32
Потребителя е офлайн   Чичо Стефчо 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 386
  • Регистр: 07.01.18
Знам че не е много по темата, но е полезна информация за всички. Знае ли някой КОС дали работи в момента нормално. Питам за град София. Не съм в София и възнамерявам утре да съчетая ходенето в града с посещение в КОС. Че е малко тегаво влизането и излизането за щяло и нещяло.
0

#33
Потребителя е офлайн   luubo 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 15
  • Регистр: 11.12.10

Виж мнениетоЧичо Стефчо написа на 29.03.2020 - 19:21 :

Знам че не е много по темата, но е полезна информация за всички. Знае ли някой КОС дали работи в момента нормално. Питам за град София. Не съм в София и възнамерявам утре да съчетая ходенето в града с посещение в КОС. Че е малко тегаво влизането и излизането за щяло и нещяло.

Да работи .Днес ходих в 5 то
0

#34
Потребителя е офлайн   Чичо Стефчо 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 386
  • Регистр: 07.01.18
И аз бях сутринта в 1-во :)/> работи нормално.
0

Сподели темата:


  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни