БГ Лов Форум: ДИВИ ЗАЙЦИ -обмяна на кръвта - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

ДИВИ ЗАЙЦИ -обмяна на кръвта Доброволна инициатива

#41
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоradoslav1969 написа на 08.11.2016 - 20:06 :

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 07.11.2016 - 19:36 :

Виж мнениетоradoslav1969 написа на 07.11.2016 - 18:50 :

Взе да стана интересна тема и секна рязко.. що така?

Има какво да се научи от темата, пък и лично на мен ми е много интересна.

Няма нищо интересно ....утре отиваш при специалиста на сдружението ви и му казваш да направи заявка ЗА диви зайци .
По същият начин можеш да си поръчаш яребици , кеклици , фазани, патици , токачки , пуйки и т н
пп Ако специалиста ви те гледа като бик у пТичка ...запопваш да ревеш на СЛРБ-то директно , ако и те не те разбират , директо на терминал 2 и се връщаш след 100 год. и тетека те !!!



Не те разбрах, според мен темата има логика в нея и е съвсем сериозна нека се изразяваме директно а не иронично защото не разбирам нищо от написаното ти :)/>

Имало логика ...?! И къде е логиката, та от сума ти години да не ловувам на заек и яребица , а ?!
Тук няма нищо иронично , по скоро е плачевно ....защото се дава право на лов на хора които не знаят че затова има Закон и Правилник към него B)
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#42
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 05.11.2016 - 16:28 :

Ще ви дам аз едни зайци... B)/>
Тука при мен е един приятел от Молдова/чист българин от Бесарабска Твърдица...
Та, вика елате,бе,да си половувате в милата ми Молдова...три години забрана-само фазани и хищници/лисици ,защото там чакалът е все още екзотика/ !!!

Така значи,а !!!!???
60 евро... 80 евро,а никой не говори за рестрективен режим след евентуалното ,,опресняване''...
Като се приберете с по един заек в къщи ,за 60-80 евра,жените ви трябва да ви бият по главите с него... :lol:/> !!!

Б.С.Б.
пп
Жоро е прав,че изнасяха зайци без пари!
Лично аз запалих, навремето една такава мрежа поне 200 метра ...
Хак ви е сега !

Той Жоро им говори и за ловът на едър дивеч и за това , че някои неща в него са порочни , за това , че ловът на хищници е на ниво бг цирк и т н
И търсенето на логика :D ...министърката ми ограничава пълнителя на аФтомата понеже е крайно неспортменско , а ми изисква да стрелям по дивеч на хранилка и то ... забележи ...от чакало !
Цирк ...
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#43
Потребителя е офлайн   radoslav1969 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 366
  • Регистр: 18.12.12
При нас също от години не се ловува на яребица и заек, защото ги няма, и логиката е там ,че трябва да се направи нещо за да се получи така да си ловуваме на този дивеч, за това темата според мен е сериозна. Докато има оплакващи а не действащи ще е така... ще си ловуваме само на водоплаващ, не ,че е лош лов то няма такъв но нека има разнообразие.
0

#44
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоradoslav1969 написа на 09.11.2016 - 17:06 :

При нас също от години не се ловува на яребица и заек, защото ги няма, и логиката е там ,че трябва да се направи нещо за да се получи така да си ловуваме на този дивеч, за това темата според мен е сериозна. Докато има оплакващи а не действащи ще е така... ще си ловуваме само на водоплаващ, не ,че е лош лов то няма такъв но нека има разнообразие.

Колега ....единственото което можеш да направиш в случая е , да си плащаш онези 50 лв и да псуваш на воля !!! Ако ловните ни оранизации ( нали са две :D ) искаха да има истински лов и дивеч ...едва ли щеше " опресняването" на кръвта да ни е проблем и да го решаваме аз , ти и колегата Асенов .
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#45
Потребителя е офлайн   radoslav1969 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 366
  • Регистр: 18.12.12
Да тука си много прав, но след като тези които трябва но не поемат инициатива, защо и какво да чакаме, все пак е за нашето благо да си осигурим този лов зависи от нас в случая то се вижда ,че цялата ни държава е наопаки ама не може все да се гледа отстрани и да се жалваме..проба грешка ,ако някъде се получат нещата така както си му е редът газ и това е ;)
0

#46
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоradoslav1969 написа на 10.11.2016 - 20:49 :

Да тука си много прав, но след като тези които трябва но не поемат инициатива, защо и какво да чакаме, все пак е за нашето благо да си осигурим този лов зависи от нас в случая то се вижда ,че цялата ни държава е наопаки ама не може все да се гледа отстрани и да се жалваме..проба грешка ,ако някъде се получат нещата така както си му е редът газ и това е ;)/>

Затова на годишните събранив не си поставяйте неизпълними и безсмислени задачи , а искайте от сдружението да правят заявки за дивеч и да не ви баламосват с бележките за хищници .
Натискайте специалиста и председателя да не стискат парите като умрел свещ , а да купуват дивеч който е характерен за района ви .
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#47
Потребителя е офлайн   asenov 1 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 270
  • Регистр: 24.08.11
Прикачено изображение: 15320320_1455180484499715_140163118_n.jpg

Прикачено изображение: 15356828_1455179931166437_569241511_n.jpg
0

#48
Потребителя е офлайн   asenov 1 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 270
  • Регистр: 24.08.11
Прикачено изображение: 16143252_1542970795720683_2010434970722533677_n.jpg
0

Сподели темата:


  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни