БГ Лов Форум: ШОКОЛАДОВО ГОНЧЕ - мелези или порода са шоколадониге гончета - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (10 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

ШОКОЛАДОВО ГОНЧЕ - мелези или порода са шоколадониге гончета

#41
Потребителя е офлайн   petkata007 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1581
  • Регистр: 05.12.10

Виж мнениетоВалентин Атанасов написа на 05.09.2013 - 22:45 :

Виж мнениетоpetkata007 написа на 05.09.2013 - 22:23 :

Шокожлад е защото е сладък .... или защото е хубав ?????
Според теб каква кръв има в това пале??????

Незнам , тесен не много широк череп, голями и ниско поставени уши , лъскав косъм .... но само от този ъгъл не смея да гадая . А и има породи на които не зная как изглеждат кутретата като малки . Какво е ?
0

#42
Потребителя е офлайн   petkata007 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1581
  • Регистр: 05.12.10

Виж мнениетоВалентин Атанасов написа на 06.09.2013 - 21:52 :

Виж мнениетоgo6ovaleriev написа на 06.09.2013 - 19:57 :

Виж мнениетоВалентин Атанасов написа на 05.09.2013 - 22:45 :

Виж мнениетоpetkata007 написа на 05.09.2013 - 22:23 :

Шокожлад е защото е сладък .... или защото е хубав ?????
Според теб каква кръв има в това пале??????

Може би посавско и лудогорско.
НА това пале бащата е Испанец а майката е тази внучка на моя Сибир

Всичко ли което се отърка от Сибир излиза с този цвят ?
0

#43
Потребителя е офлайн   Валентин Атанасов 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 201
  • Регистр: 19.12.08

Виж мнениетоpetkata007 написа на 06.09.2013 - 22:01 :

Виж мнениетоВалентин Атанасов написа на 06.09.2013 - 21:52 :

Виж мнениетоgo6ovaleriev написа на 06.09.2013 - 19:57 :

Виж мнениетоВалентин Атанасов написа на 05.09.2013 - 22:45 :

Виж мнениетоpetkata007 написа на 05.09.2013 - 22:23 :

Шокожлад е защото е сладък .... или защото е хубав ?????
Според теб каква кръв има в това пале??????

Може би посавско и лудогорско.
НА това пале бащата е Испанец а майката е тази внучка на моя Сибир

Всичко ли което се отърка от Сибир излиза с този цвят ?
Не всички разбира се но почти.
0

#44
Потребителя е офлайн   brakoniera_pz2 

  • бракониер
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1782
  • Регистр: 25.11.08

Виж мнениетоЖелю написа на 06.09.2013 - 17:18 :

Виж мнениетоВалентин Атанасов написа на 05.09.2013 - 20:52 :

Този е за темата но мястото му е другаде

В това е избило елемент от произхода му,които не е отличим в другите производни показани досега.

ШОКОЛАДОВО ГОНЧЕ - мелези или порода са шоколадовите гончета

Темата е още в началото си, може би затова до сега в нея са показани само шоколадови производни мелези,още не са показани рецеси на гончета.


Ето бат Жел...за тези какво ще кажеш?

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: IMG_2915.jpg
  • Прикачено изображение: 65297_481553695233647_609626552_n.jpg
  • Прикачено изображение: 483168_481516708570679_976748916_n.jpg
  • Прикачено изображение: 11950_4149591158334_1814950258_n.jpg
  • Прикачено изображение: 922802_4149586398215_758788438_n.jpg

0

#45
Потребителя е офлайн   Желю 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1203
  • Регистр: 19.02.08

Виж мнениетоbrakoniera_pz2 написа на 06.09.2013 - 23:00 :



Ето бат Жел...за тези какво ще кажеш?

За тези си спомням,че съм ги казал ,още преди баща им да го вкара на маика им. Най. накрая някои да покаже и рецеси.Сигурен съм ,че ще са и работари.
0

#46
Потребителя е офлайн   brakoniera_pz2 

  • бракониер
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1782
  • Регистр: 25.11.08

Виж мнениетоЖелю написа на 07.09.2013 - 00:51 :

Виж мнениетоbrakoniera_pz2 написа на 06.09.2013 - 23:00 :



Ето бат Жел...за тези какво ще кажеш?

За тези си спомням,че съм ги казал ,още преди баща им да го вкара на маика им. Най. накрая някои да покаже и рецеси.Сигурен съм ,че ще са и работари.


Така беше...тези неща обикновенно се предвиждат,когато произхода на родителите е съвсем ясен и точен! :)/>

За работари все още е рано да се каже,но за едното мога да кажа,че имаше 'афинитет" към свинската миризма още от съвсем ранна възраст...собственика му може да го потвърди!
0

#47
Потребителя е офлайн   kaligula69 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 263
  • Регистр: 27.01.09
Не мога да ви схвана спора.Какво общо има цвета,с работата на хайтата?Цвят,като цвят!Дайте на работа да ги научим и чак тогава да мислим за цвета.
Лесно е да се обясни от къде идва кафевият цвят,да речем при лудогорците.
Всяко куче в мулекулата на ДНК има няколко локуса,които определят цвета.Демек,кучето има ген,който отговаря за доминантният цвят и ген,който отговаря за разпада.Кучето унаследява гени и от двамата родители,така че когато се кръстосат две кучета,в чието ДНК има ген за разпад на цвета,ейго къде е вероятността да се пръкнат кучета с различен цвят,в случая шоколадов,но това по никакъв начин няма да влияе на работата на кчето.
За работата на кучето,влияе основно безизвестният за някои ловци от форума гена-в баира,да падат пред него животни.
Вервайте ми!
0

#48
Потребителя е офлайн   Валентин Атанасов 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 201
  • Регистр: 19.12.08

Виж мнениетоkaligula69 написа на 08.09.2013 - 00:23 :

Не мога да ви схвана спора.Какво общо има цвета,с работата на хайтата?Цвят,като цвят!Дайте на работа да ги научим и чак тогава да мислим за цвета.
Лесно е да се обясни от къде идва кафевият цвят,да речем при лудогорците.
Всяко куче в мулекулата на ДНК има няколко локуса,които определят цвета.Демек,кучето има ген,който отговаря за доминантният цвят и ген,който отговаря за разпада.Кучето унаследява гени и от двамата родители,така че когато се кръстосат две кучета,в чието ДНК има ген за разпад на цвета,ейго къде е вероятността да се пръкнат кучета с различен цвят,в случая шоколадов,но това по никакъв начин няма да влияе на работата на кчето.
За работата на кучето,влияе основно безизвестният за някои ловци от форума гена-в баира,да падат пред него животни.
Вервайте ми!
Точно това имам в предвид тук пак ще се повторя потретя за кой ли път не знам ЦВЯТ ЛЕСНО СЕ ПРАВИ .А работа структора характер и др.неща са малко трудни.Но ако наблегнеш на работата и търсиш цвета много пъти се получава.Трябва да знаеш какво търсиш и къде да го търсиш.Мога да дам примери .Но всеки разбира че не всеки път получаваш това което целиш но по някога се получава.Винаги има "БРАК" дори и в чистите породи.За проценти няма да говорим ще обидим някой.
0

#49
Потребителя е офлайн   slavei 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 322
  • Регистр: 22.11.08

Виж мнениетоВалентин Атанасов написа на 08.09.2013 - 06:45 :

Виж мнениетоkaligula69 написа на 08.09.2013 - 00:23 :

Не мога да ви схвана спора.Какво общо има цвета,с работата на хайтата?Цвят,като цвят!Дайте на работа да ги научим и чак тогава да мислим за цвета.
Лесно е да се обясни от къде идва кафевият цвят,да речем при лудогорците.
Всяко куче в мулекулата на ДНК има няколко локуса,които определят цвета.Демек,кучето има ген,който отговаря за доминантният цвят и ген,който отговаря за разпада.Кучето унаследява гени и от двамата родители,така че когато се кръстосат две кучета,в чието ДНК има ген за разпад на цвета,ейго къде е вероятността да се пръкнат кучета с различен цвят,в случая шоколадов,но това по никакъв начин няма да влияе на работата на кчето.
За работата на кучето,влияе основно безизвестният за някои ловци от форума гена-в баира,да падат пред него животни.
Вервайте ми!
Точно това имам в предвид тук пак ще се повторя потретя за кой ли път не знам ЦВЯТ ЛЕСНО СЕ ПРАВИ .А работа структора характер и др.неща са малко трудни.Но ако наблегнеш на работата и търсиш цвета много пъти се получава.Трябва да знаеш какво търсиш и къде да го търсиш.Мога да дам примери .Но всеки разбира че не всеки път получаваш това което целиш но по някога се получава.Винаги има "БРАК" дори и в чистите породи.За проценти няма да говорим ще обидим някой.


я даи да видя испанеца че ми е много интересно тука вече ще излизат кучета
0

#50
Потребителя е офлайн   slavei 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 322
  • Регистр: 22.11.08

Виж мнениетоbrakoniera_pz2 написа на 06.09.2013 - 23:00 :

Виж мнениетоЖелю написа на 06.09.2013 - 17:18 :

Виж мнениетоВалентин Атанасов написа на 05.09.2013 - 20:52 :

Този е за темата но мястото му е другаде

В това е избило елемент от произхода му,които не е отличим в другите производни показани досега.

ШОКОЛАДОВО ГОНЧЕ - мелези или порода са шоколадовите гончета

Темата е още в началото си, може би затова до сега в нея са показани само шоколадови производни мелези,още не са показани рецеси на гончета.


Ето бат Жел...за тези какво ще кажеш?



това се казва распат нямат нищо общо със Сибир
0

#51
Потребителя е офлайн   kaligula69 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 263
  • Регистр: 27.01.09

Виж мнениетоslavei написа на 25.09.2013 - 23:43 :

Виж мнениетоbrakoniera_pz2 написа на 06.09.2013 - 23:00 :

Виж мнениетоЖелю написа на 06.09.2013 - 17:18 :

Виж мнениетоВалентин Атанасов написа на 05.09.2013 - 20:52 :

Този е за темата но мястото му е другаде

В това е избило елемент от произхода му,които не е отличим в другите производни показани досега.

ШОКОЛАДОВО ГОНЧЕ - мелези или порода са шоколадовите гончета

Темата е още в началото си, може би затова до сега в нея са показани само шоколадови производни мелези,още не са показани рецеси на гончета.


Ето бат Жел...за тези какво ще кажеш?



това се казва распат нямат нищо общо със Сибир

Сигурно защото нямат нищо общо със Сибир.
0

#52
Потребителя е офлайн   TORMENTOR 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 583
  • Регистр: 05.04.08
Специално за Рашайковото кучило и родилите се неколко малки с шоколадов цвят не бих казал че е разпад, щото разпада си е разпад - а пък в неговия случай си е засичане на рецисивния ген обуславящ проявата на тоз цвят. А именно и в кучката и в мъжкото куче се предполагаше че го има тоя ген, защото имат общ произход по куче което го е давало стабилно в поколенията си и негови синове също го предават в ден днешен. Говоря за Джони, за синът му Блонди, за внукът му Чалдо и т.н. Разпад може да има другаде или поне по-назад в произхода на Джони. Но при условие че в днешен ден ние знаем къде се нахожда шоко гена и при това че съешаваме съвсем умишлено потомци на даденото куче, които може би са носители на гена - ето тук не говорим за разпад, а за умишлено търсене на тази разцветка! :D
0887.798.427
0

#53
Потребителя е офлайн   brakoniera_pz2 

  • бракониер
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1782
  • Регистр: 25.11.08

Виж мнениетоslavei написа на 25.09.2013 - 23:43 :


това се казва распат нямат нищо общо със Сибир


Ти ли се намери за разпаТ да ми говориш?

Виж сега,ще ти покажа няколко палета мое производство...и ако искаш ги сравни сам с онези,дето излизат от твоите...или аз да ги сравня?

Започвам: Ада,Ара,Аспарух,Азар произведени 'от Рашайков"

Не се тревожи ти за разпада,при мен дори и брак да има...кучката ми е достатъчно плодовита,че да окучи и някое друго...дето да мяза на породата...ДА ИМА ДОБРЕ ИЗРАЗЕНИ ЦВЕТОВЕ И ТИПИЧНИ БЕЛЕЗИ ЗА БЪЛГАРСКО/ЛУДОГОРСКО/ГОНЧЕ....за разлика от твои призводни! ;)

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: 5.jpg
  • Прикачено изображение: Aspe;.jpg
  • Прикачено изображение: 4.JPG
  • Прикачено изображение: 1.JPG
  • Прикачено изображение: IMG_3269.jpg
  • Прикачено изображение: IMG_3252.jpg
  • Прикачено изображение: IMG_3594.jpg
  • Прикачено изображение: IMG_3704.jpg

0

#54
Потребителя е офлайн   slavei 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 322
  • Регистр: 22.11.08

Виж мнениетоbrakoniera_pz2 написа на 26.09.2013 - 10:23 :

Виж мнениетоslavei написа на 25.09.2013 - 23:43 :

това се казва распат нямат нищо общо със Сибир


Ти ли се намери за разпаТ да ми говориш?

Виж сега,ще ти покажа няколко палета мое производство...и ако искаш ги сравни сам с онези,дето излизат от твоите...или аз да ги сравня?

Започвам: Ада,Ара,Аспарух,Азар произведени 'от Рашайков"

Не се тревожи ти за разпада,при мен дори и брак да има...кучката ми е достатъчно плодовита,че да окучи и някое друго...дето да мяза на породата...ДА ИМА ДОБРЕ ИЗРАЗЕНИ ЦВЕТОВЕ И ТИПИЧНИ БЕЛЕЗИ ЗА БЪЛГАРСКО/ЛУДОГОРСКО/ГОНЧЕ....за разлика от твои призводни! Публикувано изображение


е да точно аз се намерих защото аз когато съм снимал скачки на чистопородните бг гончета свинари ти още не си бил роден когато прочетеш 5родословия и със хорски прикаски не значи че си кучкар и разбираш от кучета колко свинара си произвел та знаеш толкова много пъ и от къде знаеш какви трябва да са кучетата като не си пробвал по онова време различни кучета ама нали е написано трябва да са със такава шарка исъс заострени уши да ама кои го измисли това и защо не питаш като кон със капаци за това няма да имаш развитие и ще вадиш все посретствени кучета милеел бил за породата милееш единствено за пари даи тогава да ги измислим всичките да са кафяви та да можеш да си ги продаваш спокоино а тия кученца дето ми ги показваш не могат да стъпят и на малкия пръс на моя панчо във всякво отношение напраши си сам разликата пък и кОлегите да видят това е от твоите Прикачено изображение: IMG_3704.jpg това е от моитеПрикачено изображение: Изображ.003xdt5e.jpg
0

#55
Потребителя е офлайн   brakoniera_pz2 

  • бракониер
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1782
  • Регистр: 25.11.08

Виж мнениетоslavei написа на 26.09.2013 - 12:13 :

Виж мнениетоbrakoniera_pz2 написа на 26.09.2013 - 10:23 :

Виж мнениетоslavei написа на 25.09.2013 - 23:43 :

това се казва распат нямат нищо общо със Сибир


Ти ли се намери за разпаТ да ми говориш?

Виж сега,ще ти покажа няколко палета мое производство...и ако искаш ги сравни сам с онези,дето излизат от твоите...или аз да ги сравня?

Започвам: Ада,Ара,Аспарух,Азар произведени 'от Рашайков"

Не се тревожи ти за разпада,при мен дори и брак да има...кучката ми е достатъчно плодовита,че да окучи и някое друго...дето да мяза на породата...ДА ИМА ДОБРЕ ИЗРАЗЕНИ ЦВЕТОВЕ И ТИПИЧНИ БЕЛЕЗИ ЗА БЪЛГАРСКО/ЛУДОГОРСКО/ГОНЧЕ....за разлика от твои призводни! Публикувано изображение


е да точно аз се намерих защото аз когато съм снимал скачки на чистопородните бг гончета свинари ти още не си бил роден когато прочетеш 5родословия и със хорски прикаски не значи че си кучкар и разбираш от кучета колко свинара си произвел та знаеш толкова много пъ и от къде знаеш какви трябва да са кучетата като не си пробвал по онова време различни кучета ама нали е написано трябва да са със такава шарка исъс заострени уши да ама кои го измисли това и защо не питаш като кон със капаци за това няма да имаш развитие и ще вадиш все посретствени кучета милеел бил за породата милееш единствено за пари даи тогава да ги измислим всичките да са кафяви та да можеш да си ги продаваш спокоино а тия кученца дето ми ги показваш не могат да стъпят и на малкия пръс на моя панчо във всякво отношение напраши си сам разликата пък и кОлегите да видят това е от твоите Прикачено изображение: IMG_3704.jpg това е от моитеПрикачено изображение: Изображ.003xdt5e.jpg



Казваш,че аз ще вадя посредствени палета...а я да покажем,ХОРАТА КАКВО ВАДЯТ ОТ ТВОИТЕ ДАМАЗЛЪЦИ:



Нека влезнат хората,които разбират от кучета...не аз...нека тези дето се занимават с лудогорци от 10-20 години влезнат и кажат какво мислят за тез 'еталони" и пак да коментираме,кой какво вади и от къде го вади...Или сега пак ще започнеш да ми говориш врели,некипели...и да ми звъните по телефона?

Аман...

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: (еи.jpg
  • Прикачено изображение: жидю.jpg

0

#56
Потребителя е офлайн   kaligula69 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 263
  • Регистр: 27.01.09

Виж мнениетоslavei написа на 26.09.2013 - 12:13 :

Виж мнениетоbrakoniera_pz2 написа на 26.09.2013 - 10:23 :

Виж мнениетоslavei написа на 25.09.2013 - 23:43 :

това се казва распат нямат нищо общо със Сибир


Ти ли се намери за разпаТ да ми говориш?

Виж сега,ще ти покажа няколко палета мое производство...и ако искаш ги сравни сам с онези,дето излизат от твоите...или аз да ги сравня?

Започвам: Ада,Ара,Аспарух,Азар произведени 'от Рашайков"

Не се тревожи ти за разпада,при мен дори и брак да има...кучката ми е достатъчно плодовита,че да окучи и някое друго...дето да мяза на породата...ДА ИМА ДОБРЕ ИЗРАЗЕНИ ЦВЕТОВЕ И ТИПИЧНИ БЕЛЕЗИ ЗА БЪЛГАРСКО/ЛУДОГОРСКО/ГОНЧЕ....за разлика от твои призводни! Публикувано изображение


е да точно аз се намерих защото аз когато съм снимал скачки на чистопородните бг гончета свинари ти още не си бил роден когато прочетеш 5родословия и със хорски прикаски не значи че си кучкар и разбираш от кучета колко свинара си произвел та знаеш толкова много пъ и от къде знаеш какви трябва да са кучетата като не си пробвал по онова време различни кучета ама нали е написано трябва да са със такава шарка исъс заострени уши да ама кои го измисли това и защо не питаш като кон със капаци за това няма да имаш развитие и ще вадиш все посретствени кучета милеел бил за породата милееш единствено за пари даи тогава да ги измислим всичките да са кафяви та да можеш да си ги продаваш спокоино а тия кученца дето ми ги показваш не могат да стъпят и на малкия пръс на моя панчо във всякво отношение напраши си сам разликата пък и кОлегите да видят това е от твоите Прикачено изображение: IMG_3704.jpg това е от моитеПрикачено изображение: Изображ.003xdt5e.jpg

Виж сега,не те познавам лично,но ако позволиш да те поправя...
Рашайков НЕ го познавам лично,но ми ПОДАРИ куче и то забележи ПО МОЙ ИЗБОР!Демек което аз си хареса от кучилото,а аз 1 бонбон не съм му дал!
Същото това куче на 6 месеца прогони само,на 7 месеца давеше бурсук на равно с големите кучета.Всичко,което прогнозира за въпросните палета още като направи скачката се сбъдна!
Та колко разбира от кучета,само си вади изводи.

п.п. От снимките,които си качил е видно,че кучетата са на различна възраст.Може и да греша,аз не подбирам колкото вас от хайти.Що не качите снимка на кучетата,като са да речем на годинка...годинка и 2-3 месеца?
0

#57
Потребителя е офлайн   kaligula69 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 263
  • Регистр: 27.01.09

Виж мнениетоbrakoniera_pz2 написа на 26.09.2013 - 12:39 :

Виж мнениетоslavei написа на 26.09.2013 - 12:13 :

Виж мнениетоbrakoniera_pz2 написа на 26.09.2013 - 10:23 :

Виж мнениетоslavei написа на 25.09.2013 - 23:43 :

това се казва распат нямат нищо общо със Сибир


Ти ли се намери за разпаТ да ми говориш?

Виж сега,ще ти покажа няколко палета мое производство...и ако искаш ги сравни сам с онези,дето излизат от твоите...или аз да ги сравня?

Започвам: Ада,Ара,Аспарух,Азар произведени 'от Рашайков"

Не се тревожи ти за разпада,при мен дори и брак да има...кучката ми е достатъчно плодовита,че да окучи и някое друго...дето да мяза на породата...ДА ИМА ДОБРЕ ИЗРАЗЕНИ ЦВЕТОВЕ И ТИПИЧНИ БЕЛЕЗИ ЗА БЪЛГАРСКО/ЛУДОГОРСКО/ГОНЧЕ....за разлика от твои призводни! Публикувано изображение


е да точно аз се намерих защото аз когато съм снимал скачки на чистопородните бг гончета свинари ти още не си бил роден когато прочетеш 5родословия и със хорски прикаски не значи че си кучкар и разбираш от кучета колко свинара си произвел та знаеш толкова много пъ и от къде знаеш какви трябва да са кучетата като не си пробвал по онова време различни кучета ама нали е написано трябва да са със такава шарка исъс заострени уши да ама кои го измисли това и защо не питаш като кон със капаци за това няма да имаш развитие и ще вадиш все посретствени кучета милеел бил за породата милееш единствено за пари даи тогава да ги измислим всичките да са кафяви та да можеш да си ги продаваш спокоино а тия кученца дето ми ги показваш не могат да стъпят и на малкия пръс на моя панчо във всякво отношение напраши си сам разликата пък и кОлегите да видят това е от твоите Прикачено изображение: IMG_3704.jpg това е от моитеПрикачено изображение: Изображ.003xdt5e.jpg



Казваш,че аз ще вадя посредствени палета...а я да покажем,ХОРАТА КАКВО ВАДЯТ ОТ ТВОИТЕ ДАМАЗЛЪЦИ:



Нека влезнат хората,които разбират от кучета...не аз...нека тези дето се занимават с лудогорци от 10-20 години влезнат и кажат какво мислят за тез 'еталони" и пак да коментираме,кой какво вади и от къде го вади...Или сега пак ще започнеш да ми говориш врели,некипели...и да ми звъните по телефона?

Аман...

Рашайков,на мен тия "опушени" палета ми харесват.Сигурно защото не разбирам от породата.
0

#58
Потребителя е офлайн   ivan iojev 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 430
  • Регистр: 15.05.08
Спорещите, единия го познавам лично, другия не, но ще бъда безпристрастен. Първо, в тази тема не е за българско (лудогорско ) гонче, така че част коментарите Ви и снимковия материал са излишни, та моля(след като се реши спора) Админа или някой модератор да е изчисти темата от спама. Второ, като имате притенции за толкова големи кучкари, аджеба качете някоя друга снимка от удавен с героите борсук или вдигнато, отработено и ударено прасе от успешен лов, един стар ловец и кучакар когото много уважавам имаше един лаф: "няма един удавен борсук, а седнал за прасета да ми говори"!!! Трето, на българина му е генно заложено да може всичко и да е компетентен за всичко, така, че като се правите на кинолози, искам да си качите сертификата за развъдник и произведените от Вас кучила, защото има много псевдоловци и псевдоразвъдчици ;)/> . Четвърто, нека широкато аудитория тук, след като разгледа и се запознае със снимковия материал, да изкаже мнение за Вашата компететност като ловци и развъдчици и да видим кой е по, по най :D/> !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Добрите момчета отиват в рая, а лошите където си поискат..................
0

#59
Потребителя е офлайн   brakoniera_pz2 

  • бракониер
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1782
  • Регистр: 25.11.08

Виж мнениетоivan iojev написа на 26.09.2013 - 16:15 :

Спорещите, единия го познавам лично, другия не, но ще бъда безпристрастен. Първо, в тази тема не е за българско (лудогорско ) гонче, така че част коментарите Ви и снимковия материал са излишни, та моля(след като се реши спора) Админа или някой модератор да е изчисти темата от спама. Второ, като имате притенции за толкова големи кучкари, аджеба качете някоя друга снимка от удавен с героите борсук или вдигнато, отработено и ударено прасе от успешен лов, един стар ловец и кучакар когото много уважавам имаше един лаф: "няма един удавен борсук, а седнал за прасета да ми говори"!!! Трето, на българина му е генно заложено да може всичко и да е компетентен за всичко, така, че като се правите на кинолози, искам да си качите сертификата за развъдник и произведените от Вас кучила, защото има много псевдоловци и псевдоразвъдчици ;)/>/> . Четвърто, нека широкато аудитория тук, след като разгледа и се запознае със снимковия материал, да изкаже мнение за Вашата компететност като ловци и развъдчици и да видим кой е по, по най :D/>/> !!!!!!!!!!!!!!!!!!



Ето едно от 'кафевите" кучета на почти 8месеца,закачено за борсук :

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: 1372994_4822423738728_714202545_n.jpg

0

#60
Потребителя е офлайн   slavei 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 322
  • Регистр: 22.11.08

Виж мнениетоivan iojev написа на 26.09.2013 - 16:15 :

Спорещите, единия го познавам лично, другия не, но ще бъда безпристрастен. Първо, в тази тема не е за българско (лудогорско ) гонче, така че част коментарите Ви и снимковия материал са излишни, та моля(след като се реши спора) Админа или някой модератор да е изчисти темата от спама. Второ, като имате притенции за толкова големи кучкари, аджеба качете някоя друга снимка от удавен с героите борсук или вдигнато, отработено и ударено прасе от успешен лов, един стар ловец и кучакар когото много уважавам имаше един лаф: "няма един удавен борсук, а седнал за прасета да ми говори"!!! Трето, на българина му е генно заложено да може всичко и да е компетентен за всичко, така, че като се правите на кинолози, искам да си качите сертификата за развъдник и произведените от Вас кучила, защото има много псевдоловци и псевдоразвъдчици Публикувано изображение/> . Четвърто, нека широкато аудитория тук, след като разгледа и се запознае със снимковия материал, да изкаже мнение за Вашата компететност като ловци и развъдчици и да видим кой е по, по най Публикувано изображение/> !!!!!!!!!!!!!!!!!!


за какви борсуци говорите бе младежи вие хептен сте изветрели такива животни ловувах преди 20г със териери боже със кого съм спорил ама иас как не можах да се сетя та съм си губил времето клавиатурни ловци етови някоя снимка която мие на първа линияПрикачено изображение: Изображ.005.jpg Прикачено изображение: Изображ.000.jpg Прикачено изображение: Copy 1 of Снимка(26).jpg че ако взема да качвам снимки ще ми трябва цяла вечер ако нешо ви интересува вище тук http://vbox7.com/use...967?p=allvideos и там има някои от младите ми кучета аиде чао че вие ще ме върнете назат със матеряла исках само да видя кръстоската със Сибир Сабоезо
0

Сподели темата:


  • (10 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни