БГ Лов Форум: Фен клуб "Берета" - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Фен клуб "Берета"

#41
Потребителя е офлайн   bkp1951@com.bg 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3286
  • Регистр: 03.11.10
Колега Танаси,

Твоето мнение ме интересува и от това което си написал ще те попитам? Значи ли че сега с новия закон/ако го спазваме разбира се/ тези пушки стават негодни за лов на едър дивеч? Питам защото един колега има такава "Берета"- с просвет между цевите. И постига сериозни успехи със съчми. С куршуми/бренекета/ не е стрелял по животно. Като падне снега ще я пробаме с нашето "изобретение"/"гюле"/. Ако наистина не върви, тогава...................???????????? Лошо.
https://www.youtube....ch?v=DUlwXAjbd2

https://www.youtube....h?v=0mLoLnnbo84

„Трябва да избираме верни хора на верните места"..................И да ги пазим.............

http://www.slovo.bg/...

"""""Да бъдеш или да не бъдеш и по-точно-Кого и Какво да бъдеш?Кого и какво да не бъдеш? Да бъдеш себе си или да бъдеш скрит под маска? Да бъдеш един, или да бъдеш друг? Да, много хора биха казали-"Бъди себе си", но реално никой винаги не е бил себе си, а светът се крепи на маски, светът се крепи на заблуди, на лъжи..""""
0

#42
Потребителя е офлайн   set 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 443
  • Регистр: 07.03.08
+1

Берета силвър пижън две 687 с два спусъка.

http://www.beretta.c...&id=18&did=1849
Прост свинар.
0

#43
Потребителя е офлайн   Shibeka 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 8868
  • Регистр: 22.07.08

Виж мнениетоset написа на 01.04.2012 - 19:58 :

+1

Берета силвър пижън две 687 с два спусъка.

http://www.beretta.c...&id=18&did=1849

Какво толкова важно има с тази 687ем колега ,та си се впечатлил да я качваш?.....Ако е двата спусъка,то това си е опция която се поръчва по усмотрение на купувача! Поздрави!
0

#44
Потребителя е офлайн   tanatsi 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2266
  • Регистр: 14.03.08

Виж мнениетоShibeka написа на 03.04.2012 - 17:10 :

Виж мнениетоset написа на 01.04.2012 - 19:58 :

+1

Берета силвър пижън две 687 с два спусъка.

http://www.beretta.c...&id=18&did=1849

Какво толкова важно има с тази 687ем колега ,та си се впечатлил да я качваш?.....Ако е двата спусъка,то това си е опция която се поръчва по усмотрение на купувача! Поздрави!


Колегата влиза в клуба с тази пушка,не е нужно да е "важна" като 471/то па една пушка :P /.
0

#45
Потребителя е офлайн   Shibeka 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 8868
  • Регистр: 22.07.08

Виж мнениетоtanatsi написа на 03.04.2012 - 19:43 :

Виж мнениетоShibeka написа на 03.04.2012 - 17:10 :

Виж мнениетоset написа на 01.04.2012 - 19:58 :

+1

Берета силвър пижън две 687 с два спусъка.

http://www.beretta.c...&id=18&did=1849

Какво толкова важно има с тази 687ем колега ,та си се впечатлил да я качваш?.....Ако е двата спусъка,то това си е опция която се поръчва по усмотрение на купувача! Поздрави!


Колегата влиза в клуба с тази пушка,не е нужно да е "важна" като 471/то па една пушка :P /.

Къде пък пише че "влиза" в клубът? :unsure: ..Качил е само инфо за 687цата и това е......Абе ти да не си внук на баба Ванга бе? :D
0

#46
Потребителя е офлайн   Тони 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 7
  • Регистр: 24.08.08
И аз закупих един автомат Берета мод.А303 12-76 със 76 см.цев със фиксиран шок. Някой има ли такъв,зада даде малко инфо.Благодая.
0

#47
Потребителя е офлайн   set 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 443
  • Регистр: 07.03.08
+1 значи че се присъединявам.

Нететикет.

Не претендирам че е някакъв връх.
Беретите и успоредки и надцевки и автомати са ширпотреба.
Прост свинар.
0

#48
Потребителя е офлайн   tanatsi 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2266
  • Регистр: 14.03.08

Виж мнениетоset написа на 04.04.2012 - 12:03 :

+1 значи че се присъединявам.

Нететикет.

Не претендирам че е някакъв връх.
Беретите и успоредки и надцевки и автомати са ширпотреба.


Хехехе,даде му газ на Шибека.
Бих могъл да кажа същото ако имах Холанд и Холанд/ти нямаш предполагам <_< /
0

#49
Потребителя е офлайн   set 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 443
  • Регистр: 07.03.08
Нямам, но и не искам. ;)

Е па не съм ли прав? Всичките са стъргани на цифровия струг. Която и цев да сложа - влиза на моята пушка..
Прост свинар.
0

#50
Потребителя е офлайн   tanatsi 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2266
  • Регистр: 14.03.08

Виж мнениетоset написа на 04.04.2012 - 14:09 :

Нямам, но и не искам. ;)

Е па не съм ли прав? Всичките са стъргани на цифровия струг. Която и цев да сложа - влиза на моята пушка..


Я дай пример коя друга фирма го може,май само заради това трябва да я изкараш от тази графа.
0

#51
Потребителя е офлайн   set 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 443
  • Регистр: 07.03.08
Fausti Stefano, Блазер! :D :D ;) , Зауер, Бенели..

Пълно е с легота вече.

Това е тенденцията. Ръчно правените оръжия са рядкост.

Но пък може в случая това да е преимущчество - разваля се нещо и си го купуваш.

Тоест - ширпотреба B)
Прост свинар.
0

#52
Потребителя е офлайн   Shibeka 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 8868
  • Регистр: 22.07.08

Виж мнениетоТони написа на 04.04.2012 - 09:19 :

И аз закупих един автомат Берета мод.А303 12-76 със 76 см.цев със фиксиран шок. Някой има ли такъв,зада даде малко инфо.Благодая.


A 303,колега е единственната газова пушка,която на американския пазар (втора ръка) държи почти същата цена каквато като нова на времето!(разбира се в прилично състояние де)! Имал съм я няколко сезона и никога не е засичала с никакви амуниции! Проблемът ти е с фиксирания шок! Поздрави!
0

#53
Потребителя е офлайн   Shibeka 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 8868
  • Регистр: 22.07.08

Виж мнениетоset написа на 04.04.2012 - 12:03 :

+1 значи че се присъединявам.

Нететикет.

Не претендирам че е някакъв връх.
Беретите и успоредки и надцевки и автомати са ширпотреба.


Напротив колега! Точно пушката ти е един от върховете за обикновенния ловец! В световната "шир потреба",няма нито един производител който да дойде поне близко до Беретта като: Тегло,прикладност,надеждност,функционалност!!!!! За парите които струва....т.е. съвсем достъпна за работника! Не се захласвайте с Танаци по повод: Холанд,Пърдей„Уйлиамс,Хенри,Бланш .....или ръчни производства! Иначе коментара ти за "шир потребата" пак не е 100%тов,защото ако си мераклия и имаш пари...то Беретта такъв поръчков продукт ще ти направи че Холанда ще ти се види като синеоко бебе с дрънкалка..ОК? Поздрави!
0

#54
Потребителя е офлайн   tanatsi 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2266
  • Регистр: 14.03.08

Виж мнениетоset написа на 04.04.2012 - 16:56 :

Fausti Stefano, Блазер! :D :D ;) , Зауер, Бенели..

Пълно е с легота вече.

Това е тенденцията. Ръчно правените оръжия са рядкост.

Но пък може в случая това да е преимущчество - разваля се нещо и си го купуваш.

Тоест - ширпотреба B)


:D ,Убеди ме,особено за Блазер и Зауер.
На този принцип и Ролса е ширпотреб.
"Ширпотреб
Материал из Википедии — свободной энциклопедии
Ширпотре?б (сокр. от широкое потребление) — общее название для товаров широкого потребления (особенно продуктов лёгкой и пищевой промышленности).
Термин появился ещё во времена СССР, но свои отчасти негативные коннотации в РФ и СНГ он приобрёл во времена Перестройки и в постперестроечное время, когда после падения железного занавеса, страну наводнил дешёвый и низкокачественный импорт из Китая, Турции и других развивающихся стран, а также демпинговый импорт из развитых стран. С точки зрения экономики — ширпотреб — это товары с высокой оборачиваемостью плюс характерное обилие их рекламы в различных СМИ".
0

#55
Потребителя е офлайн   Shibeka 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 8868
  • Регистр: 22.07.08
За колегата Сет! Та кво викаш за "шир потребата" на Беретта пак? Тия пушки по-долу не са ПОРЪЧКОВИ! т.е. 'шир потреба ли са?:)))))) "Монте Карлото" успоредката-130.000долара и 10ката надцевка-90.000долара! Има си ги по витрините.....и ако ти е интересно разгледай в нета как се првят...т.е. дали са виждали струг някога! Ама както съм казвал и преди,малко ни миришат чорапките за такива Беретти..;) Егати и "шир потребата"..:) Бъди здрав!

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: impmcarlo12-dt.jpg
  • Прикачено изображение: impmcarlo12-dt2.jpg
  • Прикачено изображение: impmcarlo12-o.jpg
  • Прикачено изображение: so10_o.jpg

0

#56
Потребителя е офлайн   set 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 443
  • Регистр: 07.03.08
Колеги, говоря за нашата черга, дето си я разпъваме и хем лежим на земята хем се завиваме с нея :D

Шибек, манипулирам те бе човекоооо. B) Мисля, че е време да си стиснем ръцете и да вървим заедно напред.

И цената не е определяща. В повечето случаи е и усещане.

Ако имам тези пари, ще си купя Лебо Корали. Те са ми на сърце.

П.с. Имам ръчноизработена и гравирана не берета ;) . И няма да кавзвам за какви пари. Не ми харесва всичко да се мери само с тях.
Прост свинар.
0

#57
Потребителя е офлайн   set 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 443
  • Регистр: 07.03.08
@ tanatsi

Говорех за новите творчески разработки на фирма Зауер. В модел 202 ;) .

Иначе мнението ми за другите и по-така техни оръжия съвпада напълно с твоето. Не е нужно да го коментирам :D
Прост свинар.
0

#58
Потребителя е офлайн   Shibeka 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 8868
  • Регистр: 22.07.08
Как да стиснем ръчички и да вървим напред?...Ми по повод Беретите..."където ти отиваш,аз от там се връщам":)...(шегувам се разбира се)
И комунистите се оптваха да ме манипулират,ама аз им избягах да знаеш!.....Иначе за "Коуралли" и за за нея трябват чорапки-копринени...не сайлоновки нали?;)
Като преглъщаш,само забрави да споменеш "една ли" или "дабълче" искаш?....Илииии "дабъл райфълче " нещо?;) За пари...не са от най скъпите,пък за тегло....далееече по тежички от много други "хай грейд" вклюшително и на Беретта!;)....Иначе -да......особено 7пин сайт локовете им са си класика от време-оно! П.С. Грешиш за цената че не е определяща!!!! За това ти казах че "където отиваааш"...нали? ;)...Бъди здрав! Ето ти едно "дабъл райфълче"-"Експресче" на Коуралли.....и едно "дабълче-успоредки" (Блак Уидоу) с чисти панели..! Доста е по евтин "Експреса' от този на " Уесли Ричардс" например.....(съвременникът му),защото този е само с панели и не е пълен сайт лок;) Дабъл успоредките и те са някъде в средата на таблицата......да не кажа че някои испански модели на Грула и Акуайре Аранзабал....специално №1 и №2 с (холанд окачване 7пин -дроп офф сайд лок)....са къде къде по добри и доста по леки.....въпреки че и двете са с чопер лъмп барели...(цеви);)..........П.С. Танаци поемай го този колега за по нататъшен диалог,щото аз се уморявам вече.....остарявам ей!...:))))

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: 100067093-1-l.jpg
  • Прикачено изображение: 100192940-4-L.jpg
  • Прикачено изображение: 100192940-1-L.jpg

0

#59
Потребителя е офлайн   tanatsi 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2266
  • Регистр: 14.03.08

Виж мнениетоShibeka написа на 05.04.2012 - 02:14 :

Как да стиснем ръчички и да вървим напред?...Ми по повод Беретите..."където ти отиваш,аз от там се връщам":)...(шегувам се разбира се)
И комунистите се оптваха да ме манипулират,ама аз им избягах да знаеш!.....Иначе за "Коуралли" и за за нея трябват чорапки-копринени...не сайлоновки нали?;)
Като преглъщаш,само забрави да споменеш "една ли" или "дабълче" искаш?....Илииии "дабъл райфълче " нещо?;) За пари...не са от най скъпите,пък за тегло....далееече по тежички от много други "хай грейд" вклюшително и на Беретта!;)....Иначе -да......особено 7пин сайт локовете им са си класика от време-оно! П.С. Грешиш за цената че не е определяща!!!! За това ти казах че "където отиваааш"...нали? ;)...Бъди здрав! Ето ти едно "дабъл райфълче"-"Експресче" на Коуралли.....и едно "дабълче-успоредки" (Блак Уидоу) с чисти панели..! Доста е по евтин "Експреса' от този на " Уесли Ричардс" например.....(съвременникът му),защото този е само с панели и не е пълен сайт лок;) Дабъл успоредките и те са някъде в средата на таблицата......да не кажа че някои испански модели на Грула и Акуайре Аранзабал....специално №1 и №2 с (холанд окачване 7пин -дроп офф сайд лок)....са къде къде по добри и доста по леки.....въпреки че и двете са с чопер лъмп барели...(цеви);)..........П.С. Танаци поемай го този колега за по нататъшен диалог,щото аз се уморявам вече.....остарявам ей!...:))))


Шибек,не ме разстройвай рано сутринта с тези пушчици,стига ми клипчето на Холанд и Холанд.
Нищо друго не ми остава освен да погаля Арабеските на Меркела за частично успокоение.
Хайде,Приятен ден.
0

#60
Потребителя е офлайн   Shibeka 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 8868
  • Регистр: 22.07.08

Виж мнениетоtanatsi написа на 05.04.2012 - 05:41 :

Виж мнениетоShibeka написа на 05.04.2012 - 02:14 :

Как да стиснем ръчички и да вървим напред?...Ми по повод Беретите..."където ти отиваш,аз от там се връщам":)...(шегувам се разбира се)
И комунистите се оптваха да ме манипулират,ама аз им избягах да знаеш!.....Иначе за "Коуралли" и за за нея трябват чорапки-копринени...не сайлоновки нали?;)
Като преглъщаш,само забрави да споменеш "една ли" или "дабълче" искаш?....Илииии "дабъл райфълче " нещо?;) За пари...не са от най скъпите,пък за тегло....далееече по тежички от много други "хай грейд" вклюшително и на Беретта!;)....Иначе -да......особено 7пин сайт локовете им са си класика от време-оно! П.С. Грешиш за цената че не е определяща!!!! За това ти казах че "където отиваааш"...нали? ;)...Бъди здрав! Ето ти едно "дабъл райфълче"-"Експресче" на Коуралли.....и едно "дабълче-успоредки" (Блак Уидоу) с чисти панели..! Доста е по евтин "Експреса' от този на " Уесли Ричардс" например.....(съвременникът му),защото този е само с панели и не е пълен сайт лок;) Дабъл успоредките и те са някъде в средата на таблицата......да не кажа че някои испански модели на Грула и Акуайре Аранзабал....специално №1 и №2 с (холанд окачване 7пин -дроп офф сайд лок)....са къде къде по добри и доста по леки.....въпреки че и двете са с чопер лъмп барели...(цеви);)..........П.С. Танаци поемай го този колега за по нататъшен диалог,щото аз се уморявам вече.....остарявам ей!...:))))


Шибек,не ме разстройвай рано сутринта с тези пушчици,стига ми клипчето на Холанд и Холанд.
Нищо друго не ми остава освен да погаля Арабеските на Меркела за частично успокоение.
Хайде,Приятен ден.


Ехххх Брадъреее.....ми тук е вечер бе!..:) И щото сме в тема Фен клуб Беретта......та за твой приятен ден,ти качвам един Експрес на Беретта-689,нищо че задтилъчето е гуменяче и че е бокс-локче....нали?...

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: untitled.png

0

Сподели темата:


  • (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни