БГ Лов Форум: Машинки със звукови примамки! - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (6 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Машинки със звукови примамки! модели, цени и звуци

#61
Потребителя е офлайн   isiisi 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 86
  • Регистр: 15.05.08
Цитат(ramzesss @ May 11 2009, 22:29 ) <{POST_SNAPBACK}>
Eго и моя отговор за машинка дълто мислена и най евтино направена всичко секан хенд
1мр 3 от аукцион бг 14лв обикновенна128мв
2 компютърнни тонколони 4лв Ромския пазар варна
3 2бр сирени от авто едната лична втората купена 2-3лева Ромския пазар варна
Мисля че съм най евтиния
очаквайте снимки


Нямаш захранване/освен от колата/.
На подобен принцип се опитах да направя от
фенер/15 лв/- за кутия и захранване и монтиране вътре на мястото на рефлектора -

усилвател - платка от приятел и говорител.
Отстрани МР3 - за управление на звука.

Резултата се получи, но силата на звука е слаб.


0

#62
Потребителя е офлайн   eddiesoft 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 93
  • Регистр: 10.09.08
Колега, може ли малко по-културно с храненето... Първо явно не разбираш от майтап. Второ ако си ми чел другите постове никога не съм казвал, че съм единственият и че няма други варианти. Няма невъзмойни неша. И трето ако си забелязал темата почти я бяхме обърнали на майтап. Ако не мойеш да се придърйаш към общият тон - моля стой си в къщи и не включвай компа. Аааа и да - подобна на твоята простоти не знам дали всеки мойе да си направи, защото на един софиянец - примерно - малко слено ше му излезне да иде до Варна да си купи от мангалите крадена стока.... Така, че идеи си давай колкото искаш, но се съобразявай с добрия тон или се върни да си наваксаш първите 7 годинки. И както си се изразил - аз също нямам нищо лично към теб
0

#63
Потребителя е офлайн   tiger2000 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 448
  • Регистр: 25.03.08
Цитат(eddiesoft @ May 12 2009, 13:59 ) <{POST_SNAPBACK}>
Колега, може ли малко по-културно с храненето... Първо явно не разбираш от майтап. Второ ако си ми чел другите постове никога не съм казвал, че съм единственият и че няма други варианти. Няма невъзмойни неша. И трето ако си забелязал темата почти я бяхме обърнали на майтап. Ако не мойеш да се придърйаш към общият тон - моля стой си в къщи и не включвай компа. Аааа и да - подобна на твоята простоти не знам дали всеки мойе да си направи, защото на един софиянец - примерно - малко слено ше му излезне да иде до Варна да си купи от мангалите крадена стока.... Така, че идеи си давай колкото искаш, но се съобразявай с добрия тон или се върни да си наваксаш първите 7 годинки. И както си се изразил - аз също нямам нищо лично към теб

Това да знаеш Ромският пазар ще ни изкара от кризата ........
Бая мислине е падало за такъв Ентелект...айде хайрлия да е .....
TIGER2000 - изборът,който Ви дава предимство

http://www.tiger2000.net
0

#64
Потребителя е офлайн   eddiesoft 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 93
  • Регистр: 10.09.08
Вярно голем Ентелект требе да накараш някой да чуе колонки по 0.2 вата (на тях най-вероятно пише някакви неземни мощи) на повече от няколко метра, че за 4 лв две колони, че и качество.... Абе убедил съм се, че някои хора са си късметлии laugh.gif
0

#65
Потребителя е офлайн   ezekiel 

  • Димитър Калчев
  • PipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 767
  • Регистр: 18.02.08
Айде сега да не елементаризираме...(от елементарно, Уотсън! biggrin.gif )

Да знаете, че колкото и да пробваш от пръдня боя не става! Става миризма! Е на някой му е достатъчна и тя! Ама нещата не са чак толкова "лесни и прости"!

Ако някой си мисли, че ще сполучи да примами хищник на звук от PC колонка, и с евтин плеер.... Уви! laugh.gif laugh.gif laugh.gif
0

#66
Потребителя е офлайн   eddiesoft 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 93
  • Регистр: 10.09.08
Не, бе. Няма лошо. Има варианти всякакави. А има и хора които искат да опитат. То един пирон можеш да го забиеш с чук, тесла, бутилка примерно... а някои дори и с голи ръце (даваха в шоуто на Слави дори). Да не казваме, че от точка А до точка Б може да се стигне с кола, автобус, влак или пеша примерно. Само, че зависи какво търсиш - бързина, безопасност, комфорт... Е, винаги можеш да срещнеш някой некултурник по пътя който да те нахрани laugh.gif Така е и с тези машинарии. Зависи какво търсиш. Еднократно изпълнение, повтаряемост, качество,цена, визия... и най-важното - дали върши работа???? А и не е лошо хората да споделят опита си. Нима някой е спрял някого другиго да експериментира?
0

#67
Потребителя е офлайн   желязко 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 765
  • Регистр: 24.03.08
Колега eddiesoft , напиши си адреса да ти изпратя две норми пъдпъдъци - почистени.
0

#68
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09
Цитат(желязко @ Aug 24 2009, 09:36 ) <{POST_SNAPBACK}>
Колега eddiesoft , напиши си адреса да ти изпратя две норми пъдпъдъци - почистени.

Ако може и моя адрес biggrin.gif..... а двете "норми " ще ги пекнеме заедно на скарата wink.gif
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#69
Потребителя е офлайн   желязко 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 765
  • Регистр: 24.03.08
Цитат(gsp @ Aug 24 2009, 12:07 ) <{POST_SNAPBACK}>
Ако може и моя адрес biggrin.gif..... а двете "норми " ще ги пекнеме заедно на скарата wink.gif

За "пекване" има други две...
0

#70
Потребителя е офлайн   eddiesoft 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 93
  • Регистр: 10.09.08
абе аз адрес ще ти дам, ама само врабци ли ще пращаш biggrin.gif
нема ли нещо дето тича, а не само хварчащи tongue.gif
0

#71
Потребителя е офлайн   желязко 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 765
  • Регистр: 24.03.08
Цитат(eddiesoft @ Aug 24 2009, 17:08 ) <{POST_SNAPBACK}>
абе аз адрес ще ти дам, ама само врабци ли ще пращаш biggrin.gif
нема ли нещо дето тича, а не само хварчащи tongue.gif

Каквото качил на машинките такова ще ядеш! Сега започнахме с пъдпъдъците. Нормите са две - и от двете машинки.
0

#72
Потребителя е офлайн   КОЦАКА 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 3430
  • Регистр: 24.03.08
Недейте да превъзнасяте този метод за ловуване, защото се популяризира. Сам по себе си той противоречи на ловната етика и морал и опорочава смисъла на цялата ловна доктрина. Неговото просто определение го определя като подло убийство. В истинския лов инстинкта на животното се преодолява само със собствения ни и смисъла от лова е имено в това да подържаме природните си инстинкти живи. Аз също използувам така машинка от време на време но за снимане.
0

#73
Потребителя е офлайн   garvan 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 86
  • Регистр: 31.08.09
Цитат(ezekiel @ May 9 2009, 07:56 ) <{POST_SNAPBACK}>
Големо сополивене и лиги, големи специалисти, чисти звуци и помисли....

Кой-по-по-Най! е открил топлата вода!

Всички ловни изложения чуруликат от всеки щанд... все чисти звуци и помисли...

Камикадзето схеми раздава, без никой да го е молил...

Абе комедията е пълна, с тези машинки. Тигъра машинка щеше да сглабя за 60 лв. Тигрос не бързай. Ето я сглобена. Който я иска я получава за 70 лв.




колега едно не мога да разбера от къде взимаш усилвателя
0

#74
Потребителя е офлайн   желязко 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 765
  • Регистр: 24.03.08
Цитат(КОЦАКА @ Aug 26 2009, 19:11 ) <{POST_SNAPBACK}>
Недейте да превъзнасяте този метод за ловуване, защото се популяризира. Сам по себе си той противоречи на ловната етика и морал и опорочава смисъла на цялата ловна доктрина. Неговото просто определение го определя като подло убийство. В истинския лов инстинкта на животното се преодолява само със собствения ни и смисъла от лова е имено в това да подържаме природните си инстинкти живи. Аз също използувам така машинка от време на време но за снимане.

Хубаво е, че има толкова етични и морални хора сред нас. КОЦАКА, прежалили поне един патрон в последните 5 години за какъвто и да е вреден дивеч? Ако не можеш да го издебнеш ще ти услужа с една машинка.
0

#75
Потребителя е офлайн   rangelov_evgeni 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1407
  • Регистр: 18.08.08
По 100лв. без акумолатора правя машинарии и музика можете да слушате ади без 300лв.а ?за поръчки и пазарлъци на лични.
MERCEDES ML-270
ПО-ДОБРЕ ЖИВО КУЧЕ , ОТКОЛКОТО УМРЯЛ ЛЪВ.
0

#76
Потребителя е офлайн   tiger2000 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 448
  • Регистр: 25.03.08
Цитат(infinity @ Oct 26 2009, 22:03 ) <{POST_SNAPBACK}>
Звукова примамка-Raptor(20W)
- захранване 12V.
- напълно водозащитена!
- защита при погрешно включване на полюсите!
- ползва SD карта или Flash памет, даващо ви възможност да ползвате огромна колекция от
звуци(над 230),изцяло от фауната на България,подбрани и дигитално обработени за висока
ефективност,записани на CD и приложени в комплекта! Това ви дава възможност да записвате на
картата колкото звука пожелаете и които пожелаете преди всеки предстоящ ви лов!
- сега със уникална колекция звуци за хищници над 70 на брой!
- контрола се извършва от шест бутона позволяващи спиране, пускане, пауза, избор на следващ
звук, повтаряне на звук и контрол на силата на звука!
- вариант с дистанционно управление с обхват 1000м., изпълняващо всички гореспоменати
функции!
- възможност за добавяне на втори говорител
- гаранция 2 години

Цена 190лв. - без дистанционно управление
Цена 260лв. - с дистанционно управление

GSM 0899808809

А стига с тия китайски ширпотреби - ей то се разсипа да пускаш спамове - .......
Не ти ли омръзна да си предлагаш боклука .....или то само рекламата ти остана .....
то ако са много стока по хиляда пъти ли ще пускаш теми и ще пълнеш форумите - омръзваш.....
TIGER2000 - изборът,който Ви дава предимство

http://www.tiger2000.net
0

#77
Потребителя е офлайн   Martintr 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 88
  • Регистр: 20.11.08
немога да ви разбера с тигар 2000 особено него де какво го бърка да предлагат и други звукови примамки...и аз мога да си снимам моита и да по4на да правя за продажби и ще е по евтина а на ка4ество същата като вашите, само немога да разбера защо си 4ешете езиците хората не са глупави могат да преценят на кои е по добра! Така 4е ако оби4ате стига сте сасипвали хубавия форум с подобни глупости и караници.
0

#78
Потребителя е офлайн   tiger2000 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 448
  • Регистр: 25.03.08
Цитат(Martintr @ Oct 27 2009, 00:11 ) <{POST_SNAPBACK}>
немога да ви разбера с тигар 2000 особено него де какво го бърка да предлагат и други звукови примамки...и аз мога да си снимам моита и да по4на да правя за продажби и ще е по евтина а на ка4ество същата като вашите, само немога да разбера защо си 4ешете езиците хората не са глупави могат да преценят на кои е по добра! Така 4е ако оби4ате стига сте сасипвали хубавия форум с подобни глупости и караници.

ами не съм аз този който пълни непрекъснато форумите с празни реклами....
а иначе очакваме с радост твоите снимки...и продажби..
TIGER2000 - изборът,който Ви дава предимство

http://www.tiger2000.net
0

#79
Потребителя е офлайн   Martintr 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 88
  • Регистр: 20.11.08
не искам да правя нито реклама нито искам да продавам, имам си други неща с които се занимавам.Не става вапрос за празни обяви които пълнят саитовете, а за това 4е специално теб сам те виждал на няколко реклами да реагираш така , а когато ти си правиш рекламите другите произвоизводители така да гинарека не са ти оплъвали стоката и мисля4е не е нужно да го правищ и ти защото ни дразни това не сме седнали да 4етем караници и т.н.


0

#80
Потребителя е офлайн   infinity 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1468
  • Регистр: 12.06.08
Цитат(Martintr @ Oct 27 2009, 15:59 ) <{POST_SNAPBACK}>
не искам да правя нито реклама нито искам да продавам, имам си други неща с които се занимавам.Не става вапрос за празни обяви които пълнят саитовете, а за това 4е специално теб сам те виждал на няколко реклами да реагираш така , а когато ти си правиш рекламите другите произвоизводители така да гинарека не са ти оплъвали стоката и мисля4е не е нужно да го правищ и ти защото ни дразни това не сме седнали да 4етем караници и т.н.

Точно така е колега! Нужно беше някой да му го каже на самозабравилия се! Това започна още отдавна, когато за първи път видя конкуренция и не му хареса. От тогава само плюе. Много си прав и се радвам, че има хора, които го забелязват.
0

Сподели темата:


  • (6 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни