БГ Лов Форум: АНКЕТА: Груповият лов на дива свиня през януари, ДА или НЕ? - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (36 Страници) +
  • « Първа
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

АНКЕТА: Груповият лов на дива свиня през януари, ДА или НЕ?

Анкета: Груповият лов на дива свиня през януари? (760 потребител(и) са гласували)

Груповият лов на дива свиня през януари?

  1. ДА (456 глас(а) [60.00%])

    Процент гласували: 60.00%

  2. НЕ (298 глас(а) [39.21%])

    Процент гласували: 39.21%

  3. Нямам мнение (6 глас(а) [0.79%])

    Процент гласували: 0.79%

Глас Гостите не могат да гласуват

#501
Потребителя е офлайн   eternityz 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 242
  • Регистр: 04.03.12
не - понеже повечето колеги стрелят по всяко прасе а маиките трябва да се пазят
0

#502
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
повечето от тия които стрелят по майки, или количествено ориентирано, са и гласували за. На някои нищо не им стига през живота и единствено смъртта ги отървава от лакомията, като реши дедо боже да си прибире вересиите... :D
Дивата свиня намалява на повечето места но вместо въпроса да е да се пазят ли майки, да се намали ли даже сезона до предходното положение от 3 месеца а не 3 и половина, се иска ново удължаване на срока.
Хората в белите държави използват разума си и в лова и в икономиката така, че да има просперитет. Дискусия за удължаване на ловни сезони ха на тоя ха на оня дивеч няма. Въпреки че някои видове дивеч са даже в свръхпопулация. Тук пред частична или пълна ликвидация и това е. Гледам и птичия лов някои го превърнали на вахканалия през последните години. Единственото хубаво е, че оловото трови... особено в прекомерни количества. На всяко действие има и равно по сила и обратно по посока противодействие. Липсата на разум или на употреба на разума вреди най-напред на ... носителя на тиквата. :D
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#503
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11

 NikiAS написа на 17.05.2014 - 16:27 :

Може би е въдворен.... в Карлуково :lol:/>

високо ниво! ерудиция!
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#504
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11

 zaharievkz2 написа на 06.02.2014 - 11:57 :

 bonz-2 написа на 06.02.2014 - 11:12 :

stiga da e do kraq na dekemvri glasuvam s DA
:)/>/>

И аз съм съгласен ,колега ,само че да е от 01.09 до 31.12,както е при подборния - женски и едногодишни приплоди нагоре!Поздрави:Захариев

много стари ловци викат на приплод, който е махнал райето глиган... а къде остава млади ловци, които почти не са виждали дива свиня в естествени условия... при това какъв подборен при наличието на глутница кучета? Толкова излети във формат групов лов няма никъде, където има достатъчно диви свине.
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#505
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

 piri написа на 25.08.2014 - 21:00 :

много стари ловци викат на приплод, който е махнал райето глиган... а къде остава млади ловци, които почти не са виждали дива свиня в естествени условия... при това какъв подборен при наличието на глутница кучета? Толкова излети във формат групов лов няма никъде, където има достатъчно диви свине.

Mи при нас им казват банкетни, а не глигани ..... но както и да е
Поздрави !
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#506
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
ПОЗДРАВИ и от мен!
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#507
Потребителя е офлайн   rado.72 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 725
  • Регистр: 29.06.09
кат дигне четината си е глиган
И когато ке дойде времето да избираш.Со кого да вървиш заедно,ей тогава да си помислиш какви хора искаш да имаш ти до себе си.Искай такива дето ще ти казват всичко.И хубавото.И лошото.И доброто.И кривиците.Защото ако искаш да имаш край тебе такива,дето ще правят след тебе каквото ти си правил.Такива дето ако кимнеш с глава и те ще кимват.......Ехейй ,че ако е така защо са ти......Ако е така,тя сянката ти прави същото.Като искаш някой да повтаря по тебе ходи си сам със Сянката си.Като искаш дружина ей тогава намери хора,дето няма да гледат в тебе.Ами да гледат в същата посока.
0

#508
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
особено ако го изтърве някой, е най-големия... един такъв гигант го гръмнаха на съседната пусия на виделия го и го спукаха от майтапи. :D имаше къде 30 кила глигана барабар с оловото разбира се, иначе 29...
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#509
Потребителя е офлайн   rumen 71rusev 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 650
  • Регистр: 07.09.11
Не виждам смисъл от гласуване тъй като масово се трепят прасета и друг едър дивеч и след като приключи разрешения им острел.
0

#510
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
Поздравления за истините, написани от инж. Обретенов (в темата КОЙ ЛИКВИДИРА ДИВЕЧА В БЪЛГАРИЯ?), съгласен съм с всичко написано, с уточнението, че все пак повечето хванати бракониери, включително и тези с връзки са осъдени. Въпросът е, че са малко хванатите бракониери. А опазването на дивеча е задача и на ловците. Но как да опазват от дивеча самозабравили се и объркани ловци, когато трябва да го опазват от ... собствените си личности и криворазлбрани разбирания. вИЖТЕ КОЛКО СА ПОСТОВЕТЕ ЗА ЛОВ И КОЛКО ЗА ГРИЖА ЗА ДИВЕЧА. То такова е и съотношението в осреднен мащаб, тъй драги ви съфорумци непрекъснато искат удължаване на ловните сезони. Ами нали именно дивата свиня изчазна на много места само с лекото на пръв поглед разбалансиране с половин месец удължаване на ловния сезон. Аз не виждам мнозинство и то категорично мнозинство за премахване на законоумотворенията на Е.Д. и сие, които целят да довършат дивеча в териториите на дружините, да вдигат още и още цените на лова, за да си каже накрая масата, ами така и така е скъпо, я да ходим МАСОВО по кошарите.

Та ето, вижте се какво представлявате, господата от 60% мераклии за повече лов. С ПЪЛНА БЕЗОТГОВОРНОСТ, от десет кладенеца вода носите, с идеята на СРЕДНОСТАТИСТИЧЕСКИ РОМ днес да има повече, в случая лов и слука, БЕЗ ДА МИСЛИТЕ, ЧЕ СЕЧЕТЕ КЛОНА НА КОЙТО СЕДИТЕ, А ТОЙ Е ДОСТАТЪЧНО ПРОГНИЛ ОТ СОБСТВЕНИЯ НИ ЛОВЕН БИТОВИЗЪМ.

РУМЕН рУСЕВ НЕ ВИЖДАЛ СМИСЪЛ, КАТО АРГУМАНТЪТ МУ Е ЧЕ СЕ БРАКОНИЕРСТВАЛО. ЕБЕМ ТИ ЛОГИКАТА...

ПИТАМ, КАК ЩЕ ОПАЗИМ ДИВЕЧА, ОТГОВАРЯЙКИ НА ТОЯ ЕЛЕМЕНТАРЕН ВЪПРОС ЗА ВСЕКИ С ПЪРВОСИГНАЛНО МИСЛЕНЕ? Какъв е отговора - по-дълъг ловен сезон - повече слука и дивеч или по-къс ловен сезон - повече слука и дивеч? Тия които си отговарят по първата опция, за мен, уточнявам, че съжалявам, но съм длъжен да отбележа, че им е недостатъчна елементарната формална логика или по-скоро не си я ползват, а кълват на бастуна на Емо Димитров, Гео Дундаров и сие.
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#511
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14
Категорично, НЕ !
Някога,когато Българския Ловец ,достигне Мерилото на Европейските си колеги ,ДА !
И то, само по график и правила, свързани с Драстични проблеми,вследствие на Свръхпопулация!

Това е Капан,към настоящия номент за Дивеча и Ловците.

Б.С.
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#512
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
И капана се е напълнил на 60% с ловци и малко с дивеч...

След години ще искат жертвите капанът да се изпразни, но късно. Мандалото вече хлопва.
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#513
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

 Dancho Jordanov написа на 17.12.2014 - 12:46 :

Категорично, НЕ !
Някога,когато Българския Ловец ,достигне Мерилото на Европейските си колеги ,ДА !
И то, само по график и правила, свързани с Драстични проблеми,вследствие на Свръхпопулация!

Това е Капан,към настоящия номент за Дивеча и Ловците.

Б.С.

Що да НЕ ?!
Познавам доста европейски колеги ловци ... и невиждам с нещо да ме надминават / освен със заплатите си / B)
Драстични проблеми , вследствие на свръх популация ... ми предлагам ловът в България да е само по направление МЛТ B)
на всички български ловци да ни приберат тескеретата и чифтетата и да се миряса !!! То, така и така сме резерват за малоумници .......
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#514
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

 Георги Петров написа на 17.12.2014 - 13:07 :

 Dancho Jordanov написа на 17.12.2014 - 12:46 :

Категорично, НЕ !
Някога,когато Българския Ловец ,достигне Мерилото на Европейските си колеги ,ДА !
И то, само по график и правила, свързани с Драстични проблеми,вследствие на Свръхпопулация!

Това е Капан,към настоящия номент за Дивеча и Ловците.

Б.С.

Що да НЕ ?!
Познавам доста европейски колеги ловци ... и невиждам с нещо да ме надминават / освен със заплатите си / B)/>
Драстични проблеми , вследствие на свръх популация ... ми предлагам ловът в България да е само по направление МЛТ B)/>
на всички български ловци да ни приберат тескеретата и чифтетата и да се миряса !!! То, така и така сме резерват за малоумници .......


В заплатите/стандарта/ се крие ,там ,една истина...уцелил си я!!!
Тази истина е в тясна връзка и с Културата,и с Образованието,и с Отношенияте м/у хората ...и с Лова!
Гладен народ,див народ...ама това е друга тема...

Една сутрин, в далечната 1985 г./може да греша/,Румъния се събуди с .............двама ловци-Чаушеско и син му !!!

За някоя и друга година ,румънците се ,,сблъскаха'' със Свръхпопулацията/в добрата и светлина/!
Даже и ние намазахме... :D
Има само ТРИ НАЧИНА,да се решат нещата :
1.По пътя на Съзнанието...
2.По пътя на Радикалния, Абсолютен Тоталитаризъм...
3.По пътя на Голямото Нямане - есть дивеч,есть ловци...нет дивеч,нет ловци :huh:

Сега, да не вземе някой, да направи Капитал от гореказаното... ;) !!!

Нямам отношение към МЛТ,но както са тръгнали нещата,май отиват натам...
И виновните за това са Всички,без изключение .

Б.С.
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#515
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
България, Сливница, пустиняк, камънье, Г.П., желаещ силно да се удължи сезона.

Какъв свински сезон те гони теб. Писна ми, виж си пустинякът у който ловуваш бе. Виж си отстрела на постното ви сдружиние бе. Абе ей! Престани да влизаш в диалози бе. Абе наглец бе. Точно вие сте да ви спрат свинския лов а не да ви го удължават.

Статистика
2009-2010 година отстрел 230 диви свине по стария ловен сезон.... сиви врани и свраки 0 ;) :D
2013-2014 година отстрел НЯМААААААА по новия сезон .... :D :D :D :D

СКРИЙ СЕ МЕНТЕ СВРАЧАР!

Ето от какви сдружения с какви постижения и спад в отстрела искат да се удължи ловния сезон.
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#516
Потребителя е офлайн   bkp1951@com.bg 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3286
  • Регистр: 03.11.10

 Dancho Jordanov написа на 17.12.2014 - 12:46 :

Категорично, НЕ !
Някога,когато Българския Ловец ,достигне Мерилото на Европейските си колеги ,ДА !
И то, само по график и правила, свързани с Драстични проблеми,вследствие на Свръхпопулация!

Това е Капан,към настоящия номент за Дивеча и Ловците.

Б.С.



Бат Сали ,

Защо даваш мнение като не си ловец ????????????? :angry:/>/> Все едно аз да казвам дали да приемаме целогодишно туристически групи. :D/>/>


ПП А достигането на Европата важи за всяко направление в икономиката и развитието на страната ни.
https://www.youtube....ch?v=DUlwXAjbd2

https://www.youtube....h?v=0mLoLnnbo84

„Трябва да избираме верни хора на верните места"..................И да ги пазим.............

http://www.slovo.bg/...

"""""Да бъдеш или да не бъдеш и по-точно-Кого и Какво да бъдеш?Кого и какво да не бъдеш? Да бъдеш себе си или да бъдеш скрит под маска? Да бъдеш един, или да бъдеш друг? Да, много хора биха казали-"Бъди себе си", но реално никой винаги не е бил себе си, а светът се крепи на маски, светът се крепи на заблуди, на лъжи..""""
0

#517
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

 bkp1951@com.bg написа на 17.12.2014 - 14:17 :

 Dancho Jordanov написа на 17.12.2014 - 12:46 :

Категорично, НЕ !
Някога,когато Българския Ловец ,достигне Мерилото на Европейските си колеги ,ДА !
И то, само по график и правила, свързани с Драстични проблеми,вследствие на Свръхпопулация!

Това е Капан,към настоящия номент за Дивеча и Ловците.

Б.С.



Бат Сали ,

Защо даваш мнение като не си ловец ????????????? :angry:/>/>/>/>/> Все едно аз да казвам дали да приемаме целогодишно туристически групи. :D/>/>/>/>/>


ПП А достигането на Европата важи за всяко направление в икономиката и развитието на страната ни.


Ловец съм,ловец ...
А послеписа ти е правилен,нали за това става дума-има пари,има толерантност и великодушие...
Няма пари,народа озверял от глад...къде го търсиш?!

Бай Сабри

П.П.
За туризЪма ...и там си прав...давай целогодишно...моя приятел ще се радва :D/>/>
А за прасетата...те трябва, да почиват от време на време...
Щото да няма.....................................................
...ГОЛЯМА ЛОВНА ВАКАНЦИЯ !!! МНО О О Г О ...ГОЛЯМА...
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#518
Потребителя е офлайн   Венци М 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 478
  • Регистр: 25.10.10
До средата на януари както е сега е добре!!
В Онлайн Зоомагазин Зоостраст ще намерите широка гама храни и аксесоари за вашия домашен любимец на конкурентни цени.
0

#519
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

 piri написа на 17.12.2014 - 14:13 :

България, Сливница, пустиняк, камънье, Г.П., желаещ силно да се удължи сезона.

Какъв свински сезон те гони теб. Писна ми, виж си пустинякът у който ловуваш бе. Виж си отстрела на постното ви сдружиние бе. Абе ей! Престани да влизаш в диалози бе. Абе наглец бе. Точно вие сте да ви спрат свинския лов а не да ви го удължават.

Статистика
2009-2010 година отстрел 230 диви свине по стария ловен сезон.... сиви врани и свраки 0 ;)/>/> :D/>/>
2013-2014 година отстрел НЯМААААААА по новия сезон .... :D/>/> :D/>/> :D/>/> :D/>/>

СКРИЙ СЕ МЕНТЕ СВРАЧАР!

Ето от какви сдружения с какви постижения и спад в отстрела искат да се удължи ловния сезон.

За ментето питай жена си , а за това ,че засягаш сдружението ми .... ти пращам 301 поздрави , всичките са за теб !
http://loveteen.dir....asic/?df=314451
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#520
Потребителя е офлайн   Iliqn 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 535
  • Регистр: 19.02.08
Твърдо Нье !
0

Сподели темата:


  • (36 Страници) +
  • « Първа
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

4 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 4 гости, 0 анонимни