БГ Лов Форум: Японски карабини Howa представени от магазин АРМАДА - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (28 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Японски карабини Howa представени от магазин АРМАДА

#41
Потребителя е офлайн   Ivo 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 330
  • Регистр: 18.02.08
Цитат(Любо Димитров @ Apr 30 2010, 01:01 ) <{POST_SNAPBACK}>
Не колега, само болтови пушки.

Мерси Любо

а болтови за лява ръка само с поръчка ли стават или има и такива smile.gif


0

#42
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08
Цитат(Ivo @ May 3 2010, 21:06 ) <{POST_SNAPBACK}>
Мерси Любо

а болтови за лява ръка само с поръчка ли стават или има и такива smile.gif


Няма Иво, всичко е дясно. С ляв приклад може да се поръча, но с ляв болт съм почти сигурен, че не. Но обещавам специално да проверя!
Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#43
Потребителя е офлайн   bari3006 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1
  • Регистр: 21.05.10
hova e strahotna.6te si kupia takava

Този пост е редактиран от vater: 23.05.2010 - 21:21
Причина за редакцията: пиши на кирилица

0

#44
Потребителя е офлайн   suzi1973 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 1486
  • Регистр: 23.02.09
Колега Любо Howa произвеждат ли нещо в калибър 7,62x54R?
0

#45
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08
Цитат(suzi1973 @ May 22 2010, 23:48 ) <{POST_SNAPBACK}>
Колега Любо Howa произвеждат ли нещо в калибър 7,62x54R?

За съжаление не. Иначе имат почти всички разпространени калибри в гамата си. Ние внесохме първата пратка основно в 223Rem, 308Win, 30-06, 300WinMag и 7RemMag. Има и по един брой в калибри 243Win и 22-250.
Иначе максимумът като калибър, в който може да се поръча е 338WinMag. Поне засега.
Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#46
Потребителя е офлайн   suzi1973 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 1486
  • Регистр: 23.02.09
Благодаря Любо но много би се купувало според мен заради евтините патрони и широкото му разпросранение в БГ thumbsup.gif
0

#47
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08
Предвид интереса към пушките от клиентите на магазина и често задаваните въпроси относно калибри, приклади и дължини на цевите, искам да ви запозная с това интересно решение на производителя - конструирайте Вашата пушка според желанието си, възможностите са наистина големи:


Можете да изберете и заявите най-подходящата за Вас конфигурация при изключителния представител на фирмата за България - оръжеен магазин АРМАДА.

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: HOWA_build_in.jpg

Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#48
Потребителя е офлайн   G-force 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 53
  • Регистр: 10.06.08
Зд. Бих искал да знам дали имате в наличност следната карабина Howa Talon Thumbhole Varminter 22" 223 rem. с комплект wawer база и на каква цена? Може и на лични. Благодаря предварително.

0

#49
Потребителя е офлайн   tanatsi 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2266
  • Регистр: 14.03.08
Цитат(G-force @ Oct 4 2010, 21:17 ) <{POST_SNAPBACK}>
Зд. Бих искал да знам дали имате в наличност следната карабина Howa Talon Thumbhole Varminter 22" 223 rem. с комплект wawer база и на каква цена? Може и на лични. Благодаря предварително.


Колега,отговора на въпросите ти се намират в картинката над твоя пост/с изключение на цената-за нея по телефона/.
0

#50
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08
Цитат(tanatsi @ Oct 5 2010, 08:13 ) <{POST_SNAPBACK}>
Колега,отговора на въпросите ти се намират в картинката над твоя пост/с изключение на цената-за нея по телефона/.

По принцип да. Като цяло в заявката към HOWA са включени и моделите AXIOM и TALON, ще бъдат представени основно в калибри .223Rem и .308Win.
Очакваме пушките някъде през Декември и съответно като пристигнат, ще бъдат презентирани във форума.
Поздрави!
Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#51
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08
Цитат(G-force @ Oct 4 2010, 21:17 ) <{POST_SNAPBACK}>
Зд. Бих искал да знам дали имате в наличност следната карабина Howa Talon Thumbhole Varminter 22" 223 rem. с комплект wawer база и на каква цена? Може и на лични. Благодаря предварително.


Колега, понеже питаш за наличност, към момента разполагаме с HOWA Thumbhole Sporter в калибър .223 с 22" цев. Това също е много удобен приклад и ако не държиш на Талон или не ти се чака да Декември, би могъл да я видиш и прецениш. Поздрави!

Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#52
Потребителя е офлайн   G-force 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 53
  • Регистр: 10.06.08
Цитат(tanatsi @ Oct 5 2010, 08:13 ) <{POST_SNAPBACK}>
Колега,отговора на въпросите ти се намират в картинката над твоя пост/с изключение на цената-за нея по телефона/.

Колега ако ти виждаш отговора на въпроса ми в картинката то или ти гледаш в бъдещето или аз съм зле със зрението. В смисъл наличноста, пък и цената не случайно съм казал тук или на лични.


А към колегата Любо, благодаря за отговора напълно ме устройва Декември месец и без това сега отсъствам временно от България.
0

#53
Потребителя е офлайн   germana80 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 5
  • Регистр: 27.10.10
Здравейте колеги. Искарах курса за подборен лов и се колебая между карабините ЧЗ 550 и HOWA.
0

#54
Потребителя е офлайн   anelin 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 3073
  • Регистр: 12.12.08
Цитат(germana80 @ Oct 28 2010, 00:16 ) <{POST_SNAPBACK}>
Здравейте колеги. Искарах курса за подборен лов и се колебая между карабините ЧЗ 550 и HOWA.


Това , което не ми харесва при японките е само отсъствието на механични мерни прибори. Новите ЧЗ според мен са с доста по-ниски показатели , за разлика от преди!
Всяка сутрин в Африка, една антилопа се пробужда. Тя знае, че трябва да бяга по-бързо от най-бързият лъв или ще умре.
Всяка сутрин един лъв се пробужда. Той знае, че трябва да надбяга най-бавната антилопа или ще умре от глад.
Няма значение дали си антилопа или лъв, когато слънцето се покаже... по-добре започни да бягаш.

Африканска поговорка
0

#55
Потребителя е офлайн   Strelez 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 536
  • Регистр: 19.02.08
Цитат(germana80 @ Oct 28 2010, 00:16 ) <{POST_SNAPBACK}>
Здравейте колеги. Искарах курса за подборен лов и се колебая между карабините ЧЗ 550 и HOWA.

Вместо да се колебаеш виж това: .....................................................
Засега това ми е фаворитът за болтова пушка и напролет смятам да го метна на рамото biggrin.gif

Този пост е редактиран от vater: 07.11.2010 - 19:08
Причина за редакцията: Не рекламирай друга марка в рекламна тема. Ако желаеш направи нова тема за да се похвалиш какво ще си купуваш!!!

0

#56
Потребителя е офлайн   G-force 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 53
  • Регистр: 10.06.08
Пристигна ли пратката на Ховите?
0

#57
Потребителя е офлайн   germana80 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 5
  • Регистр: 27.10.10
имали разлика нераждаемата цев от останалите(HOWA)
0

#58
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08
Цитат(G-force @ Dec 4 2010, 19:28 ) <{POST_SNAPBACK}>
Пристигна ли пратката на Ховите?

В момента оформяме документите за вноса. Тегава е процедурата, но ще дойдат пушките.

Цитат(germana80 @ Dec 20 2010, 22:14 ) <{POST_SNAPBACK}>
имали разлика нераждаемата цев от останалите(HOWA)

Ами неръждаемата е със иноксово покритие и изглежда много шик, освен че не ръждясва. Иначе нормалната, оскидирана цев е също с много добро покритие, 6 канала и много добри балистични показатели. Декларираната групираност на попаденията от производителя е една ъглова минута при дистанция 100м.
Другото,на което бих обърнал по-особено внимание е напасването на елементите от затворната група - работят безупречно и "мазно", без заяждане и стържене, което поставя оръжието в много добра позиция между останалите модели ползуващи затвора на Маузер 98.
Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#59
Потребителя е офлайн   Skitnik 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1787
  • Регистр: 18.02.08
Сложиха ли им мерник и мушка или тази опция не съществува?
0

#60
Потребителя е офлайн   gachev71 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 30
  • Регистр: 05.01.10
Колега Любо карабините HOWA предлагат ли се с сменяеми цеви .
0

Сподели темата:


  • (28 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

7 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 7 гости, 0 анонимни