БГ Лов Форум: Национален клуб Курцхаар - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (34 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Национален клуб Курцхаар клубна дейност

#41
Потребителя е офлайн   HERZLE 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2519
  • Регистр: 18.02.08
Цитат(Петър @ Apr 1 2008, 20:08 ) Виж мнението
Силве вероятно си права, но това са ни възможностите ...

Хич не е оправдание това при такова куче dry.gif
От gunman имам аз една обещана разходка, та ще ги разучим командите с Черньо.
Публикувано изображение
0

#42
Потребителя е офлайн   gunman 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 996
  • Регистр: 18.02.08
Обещанието си е обещание
0

#43
Потребителя е офлайн   Неделчев 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 5878
  • Регистр: 17.02.08
г-н. Радев ,дайте ако може повече инфо за това състезание,направо пуснете нова тема за него !
Аз също бих искал да участвам с моя тежкотоварен ''кон'' .
0

#44
Потребителя е офлайн   АНДИ 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 3603
  • Регистр: 12.03.08
Цитат(Неделчев @ Apr 2 2008, 12:32 ) Виж мнението
Аз също бих искал да участвам с моя тежкотоварен ''кон'' .

Да не си си купил курцхаар от Хеге хаус? biggrin.gif
0

#45
Потребителя е офлайн   petar_radev 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 560
  • Регистр: 19.02.08
Цитат(Неделчев @ Apr 2 2008, 13:32 ) Виж мнението
г-н. Радев ,дайте ако може повече инфо за това състезание,направо пуснете нова тема за него !
Аз също бих искал да участвам с моя тежкотоварен ''кон'' .
Сигурно ще пусна такава тема но това ще стане когато всичко от организационно и всякакво друго естество е ясно, сигурно и изчистено.А иначе няма тежко и леко товарни има класни и не толкова класни кучета
0

#46
Потребителя е офлайн   КОЦАКА 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 3430
  • Регистр: 24.03.08
Преди време, когато захванах тема за пролетни изпитания доста хора бяха скептично настроени, но ето, че стана, стана и клуба. Това ме навежда на мисълта да предложа издаването на годишен бюлетин за дейността на клуба и мероприятията. Всички добри клубове го правят що и ние да не можем. Издание със снимки и резултати, реклами на развъдници и пр. Снимки на български кучета и статий за породата. Аз лично обещавам 1-2 статий, гледам и други пишат......


Васко, помисли по темата и го съгласувай с ръководството, ти имаш опит в тази област.
0

#47
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26378
  • Регистр: 17.02.08
Цитат(КОЦАКА @ Apr 11 2008, 23:46 ) Виж мнението
Преди време, когато захванах тема за пролетни изпитания доста хора бяха скептично настроени, но ето, че стана, стана и клуба. Това ме навежда на мисълта да предложа издаването на годишен бюлетин за дейността на клуба и мероприятията. Всички добри клубове го правят що и ние да не можем. Издание със снимки и резултати, реклами на развъдници и пр. Снимки на български кучета и статий за породата. Аз лично обещавам 1-2 статий, гледам и други пишат......


Васко, помисли по темата и го съгласувай с ръководството, ти имаш опит в тази област.

Каквото зависи от мен или някаква помощ съм насреща! Ще се радвам освен в печатни материали... форума да се използва и за онлайн бюлетин... даже и на начална страница!!! biggrin.gif
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#48
Потребителя е офлайн   HERZLE 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2519
  • Регистр: 18.02.08
Цитат(КОЦАКА @ Apr 11 2008, 23:46 ) Виж мнението
Преди време, когато захванах тема за пролетни изпитания доста хора бяха скептично настроени, но ето, че стана, стана и клуба. Това ме навежда на мисълта да предложа издаването на годишен бюлетин за дейността на клуба и мероприятията. Всички добри клубове го правят що и ние да не можем. Издание със снимки и резултати, реклами на развъдници и пр. Снимки на български кучета и статий за породата. Аз лично обещавам 1-2 статий, гледам и други пишат......

Това си е страхотна идея от където и да я погледнеш, стига да има материал за писане wink.gif Мисля, че всички ловни клубове в БГ е добре да се замислят над предложението.
Публикувано изображение
0

#49
Потребителя е офлайн   КОЦАКА 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 3430
  • Регистр: 24.03.08
Цитат(vater @ Apr 12 2008, 12:49 ) Виж мнението
Каквото зависи от мен или някаква помощ съм насреща! Ще се радвам освен в печатни материали... форума да се използва и за онлайн бюлетин... даже и на начална страница!!! biggrin.gif


Васко ,помоли някой от клуба да ти покаже сръбския Билтен или немския Курцхаар блеттер за да схванеш формата и питай някое издателство колко ще струва някакъв оптимален тираж, пък после ще мислим. Нека развъдниците кажат дали искат да рекламират защото това е нормалната форма за помощ от клуба да повишат продажбите си и оправдаят разходите си.Такова мероприятие е много стимулиращо и официално легитимира факти, без да се налага да се проявяват съмнения в последствие.
0

#50
Потребителя е офлайн   best hanter 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 703
  • Регистр: 18.02.08
Цитат(КОЦАКА @ Apr 12 2008, 15:50 ) Виж мнението
Васко ,помоли някой от клуба да ти покаже сръбския Билтен или немския Курцхаар блеттер за да схванеш формата и питай някое издателство колко ще струва някакъв оптимален тираж, пък после ще мислим. Нека развъдниците кажат дали искат да рекламират защото това е нормалната форма за помощ от клуба да повишат продажбите си и оправдаят разходите си.Такова мероприятие е много стимулиращо и официално легитимира факти, без да се налага да се проявяват съмнения в последствие.

Относно развъдниците - знаеш че съм отворен към всякакви предложения и ще помогна с каквото мога - ВИНАГИ.
Така че аз съм за независимо то средствата който трябва да се дадът . Просто разчитайте на мен . А съм сигурен че и другите колеги нама да имат нищо против.
Трябва да си подадем ръка - аз апелирах за това още преди събранието и нещата тръгнаха в правилната посока според мен .
Не е зле да се помисли и за сайта за който говорех ме ???????????????
Развъдник за курцхаари: www.vonhausepav.com
0

#51
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26378
  • Регистр: 17.02.08
Цитат(best hanter @ Apr 12 2008, 23:49 ) Виж мнението
Мисля че грешката е взаймна ......... / въпреки че двама си мерят пишките и третия не бива да се разхожда гол покрай тях / ............ , НО въпреки това мисля че идеята е добра и си заслужава да се обмисли и опсъди . А разбирам и Г- н Радев защото е видял и прочел и прочие и прочие ,и е прав по отношени е на това че няма МНОГО изявени капацитети на породата в БГ . Но мисля че дори това въпросно издание да започне на ниво дори няколко листа пак ще е от полза за всички любители а и не само на породата . Не се вдетенявайте с такива постове и мисля че всеки един човек с разнородни интереси и възможности е добре дошъл и би бил много полезен в този за мен клуб с ново начало и голямо бъдеще .
Недейте - не е готино на фона на някаква полужителна атмосвера да се появяват такива слова от двама души който според мен не ги мислят сериозно .
Очаквам коментари със сериозно отношение и помиряване - от такива емоций няма нужда моля ВИ ВСИЧКИ

Любо, понеже аз съм домакина... правя първата крачка... ИЗВИНЯВАМ СЕ на г-н Петър Радев! Моля и всички вие да ме извините за постовете ми по горе!
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#52
Потребителя е офлайн   brakoniera_68 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 343
  • Регистр: 18.02.08
Васко и Петьо!!!Чудя се що не се скарате кой да плати агнето на 40-те извора?!?Който и да го плати аз ще ям с удоволствие biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
0

#53
Потребителя е офлайн   kraso 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 140
  • Регистр: 19.02.08
Васко евала за първата крачка.Предполагам че и Петър ще постъпи като теб понеже това не беше нужно никому.Успех и на двама Ви.
0

#54
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26378
  • Регистр: 17.02.08
Цитат(brakoniera_68 @ Apr 13 2008, 08:16 ) Виж мнението
Васко и Петьо!!!Чудя се що не се скарате кой да плати агнето на 40-те извора?!?Който и да го плати аз ще ям с удоволствие biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

За да не се скараме пак... ще си го поделим като сметка... така предлагам!!! tongue.gif
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#55
Потребителя е офлайн   alexandro31 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 378
  • Регистр: 19.02.08
Моят извор е тук
http://www.deutsch-kurzhaar.eu
тук
http://www.jagdforum24.eu/wbb2/index.php
и примерно тук.
http://www.jagdhundehalter.de/phpBB2/forum...b-und-komm.html
Чета от много време темата ,а и не само нея .Член съм на клуба и какво от това.
Намирам за гадно и гнусно спекулацийте с животните .Оказва се ,че те са много по почтенни и безкористни същества от нас.С това не искам да засегна НИКОГО!
Аз съм любител ловец и такъв ще си остана ,обичам кучето си и правя най-доброто за него ,а то от своя стана ми се отблагодарява по свой си начин за това.
За себе си на Български не успях да комуникирам с хора,правещи всичко без да търсят някаква си кокошкарска полза ,има разбира се ,но и те са лаици като мен и за щастие мои ПРИЯТЕЛИ!
Жалко ,наистина много жалко .


Ловът без Курцхаар е възможен ,но безмислен...
0

#56
Потребителя е офлайн   petar_radev 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 560
  • Регистр: 19.02.08
Всичко е ОК .За мен проблем няма и не съществува такъв!Аз не съм обиждал Васко по никакъв начин но все пак ако има нещо се извинявам също.Искате клубно издание - няма проблем , но все пак и аз имам право на мнение нали така .Има го и всеки друг било то дори и симпатизант на породата.Моята идея беше и все още е това да бъде един от най демократичните клубове в България.Затова и в определен момент се процедира точно така ,в обратната посока има доста примери на деспотично управление и де юре и де факто в други клубове .Тази идея аз не възприемам по никакъв начин и както съм казвал преди за мен няма клуб без хората които стоят зад и за тази порода.Всичко останало се разрешава по един или друг начин.Все пак искам добре да се знае че ако е било цел този клуб да обслужва само определени хора то и от юридическа и всякаква друга страна това е било възможно , а факта че това не е сторено по никакъв начин даже напротив целта е да станем още по отворени, красноречиво говори за това дали някой има дори и грам идея за някакъв деспотизъм или авторитаризъм. Разберете че аз не нападам никого , просто когато нещо не е коректно или истинско мисля че от позицията в която съм по отношение на това Сдружение изисква отговорно отношение и откритост от моя страна.Не искайте от мен да стоя и да гледам сеир, не това е начина,както и ролята на един председател за мен.Пак казвам искате клубно издание няма проблем , но и цензура от УС също не е удачна в случая според мен ,доколкото мога и аз ще помогна за идеята.Просто действайте и ако има нещо за което да помогна ми кажете , молбата ми е все пак правете издържани и сериозни неща!
0

#57
Потребителя е офлайн   HERZLE 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2519
  • Регистр: 18.02.08
Цитат(alexandro31 @ Apr 13 2008, 11:04 ) Виж мнението

Ооо, това е моят форум. Дай да го понапълним малко с нашенско инфо laugh.gif wink.gif
Публикувано изображение
0

#58
Потребителя е офлайн   alexandro31 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 378
  • Регистр: 19.02.08
Цитат(HERZLE @ Apr 13 2008, 11:10 ) Виж мнението
Ооо, това е моят форум. Дай да го понапълним малко с нашенско инфо laugh.gif wink.gif

ами аз пиша ,по-скоро задавам въпроси ,щото не е дошло още времето да давам акъл относно курцхаара biggrin.gif


Ловът без Курцхаар е възможен ,но безмислен...
0

#59
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26378
  • Регистр: 17.02.08
Благодаря, че ми е прието извинението!!! wink.gif
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#60
Потребителя е офлайн   best hanter 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 703
  • Регистр: 18.02.08
Цитат(vater @ Apr 13 2008, 12:46 ) Виж мнението
Благодаря, че ми е прието извинението!!! wink.gif

Шефе / на форума / и Шефе / на клуба / благодаря Ви за достойното отношение един към друг и към нас разбира се .
Развъдник за курцхаари: www.vonhausepav.com
0

Сподели темата:


  • (34 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни