БГ Лов Форум: 12-те желания на всяко куче - БГ Лов Форум

Към съдържанието

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

12-те желания на всяко куче

#1
Потребителя е офлайн   Huntermen 

  • Георги Шумков
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 8054
  • Регистр: 21.05.08
На времето получих помощ от колега, когато исках да заинтригувам синовете си да обичат домашните ни любимци!
Ето какво ми изпрати той :

"12-те желания на всяко едно куче"
1. Моят живот трае от 10 до 15 години. Всяка раздяла с теб ми причинява голяма тъга. Помисли за това преди да ме вземеш.
2. Не ме взимай като играчка, докато съм малко и сладко кутре, а като порасна да ме изхвърлиш, защото моята любов към теб не зависи от възраста ми.
3. Обичай ме такова, каквото съм, защото ти си ме избрал. Аз нямам възможност да избирам господарите си.
4. Дай ми време да разбера какво искаш от мен, когато ме възпитаваш.
5. Обичай ме, аз живея от твоята любов.
6. Недей да ми се сърдиш и да ме наказваш сурово. Ти работиш, имаш приятели и развлечения, а аз имам само теб.
7. Говори с мен. Може би си мислиш, че не те разбирам, но аз зная какво мислиш и чувстваш.
8. Не зная какво е отмъщение, но знай, че аз не забравям как постъпват с мен.
9. Помисли преди да ме удариш, защото аз мога да те ухапя, но никога няма да го направя.
10. Грижи се за мен, когато остарея, остана без зъби, оглушея, ослепея.Ако много страдам изпрати ме, та да си ида достойно от живота.
11. Не казвай „Аз не мога да направя това”. С теб всичко ми е много по-леко. Нека това бъде твоята отплата, за моята вярност и нашата красива младост.
12. Когато вече ме няма, недей да тъгуваш, а си вземи друго куче, и го обичай така както си обичал мен и дори повече !!!

Тогава, ги показах на синовете си, обясних им ги и си взех ново кученце!
И двамата ми сина пораснаха, нито един не прихвана от моята страст "авджалъка", но и двамата обичат животните и се грижат за тях с любов, е когато имат време разбира се! B) Но и на това съм доволен!

Пускам темата дано да помогна на някого, така както преди време помогнаха на мен!
Нека не забравяме, че за нашите приятели кучетата ние сме ВСИЧКО ПРЕЗ ЦЕЛИЯ ИМ ЖИВОТ !
НЕ Е ВАЖНО КОЛКО Е ГОЛЯМ ЧОВЕК, ВАЖНО Е КОЛКО МУ Е ГОЛЯМО СЪРЦЕТО !
0

#2
Потребителя е офлайн   zgo 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 206
  • Регистр: 10.09.19
Много е хубаво и истинско
0

Сподели темата:


Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни