БГ Лов Форум: Нисан Терано или Мицубиши Паджеро помагаите да разреша дилемата - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Нисан Терано или Мицубиши Паджеро помагаите да разреша дилемата

#21
Потребителя е офлайн   Go6o_lud 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 231
  • Регистр: 30.10.15
Иска ми се да дам обективно мнение като притежател и на 3те обсъждани джипа:
1. Нисан терано 2.7 тди къса база - задължително хубави гуми, иначе и на трева стои на 1 място, двигателя е чук, разхода е много добър, ако взимаш само италианско и веднага запечатваш ръждите, иначе 2 години и е изгнило, върви много, много друса, малък багажник
2. Паджеро 2,8 тди къса база - по-малко ръжди, много по- добра возия, по-широко, автомата мноооого гори нафтичка, според мен по-проходимо от тераното, повече вибрации като е студен двигателя - вс вътре се тресе, друг минус е, че е с 2 акумулатора.
3. Фронтера спорт къса база 2,0 i къса база с газова - широка си е достатъчно, с ресьори е задното окачване и изключително много друса, лсд диференциал е, много приятен разход на газ и много лека хидравлика има, цената е доста по-поносима за запазаена що годе фронтера, между 2500 - 3500. За сравнение запазени паджеро или терано под 5 бона трудно се намират.

Надявам се да ви е полезна тази информация ;)
0

#22
Потребителя е офлайн   troicho1 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 239
  • Регистр: 29.05.11
Тераното на 100%. Имал съм две и едно Паджеро. Паджерото е по чупливо , а пък за разхода да не говорим.
0

Сподели темата:


  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни