БГ Лов Форум: Нападнати от диви прасета - БГ Лов Форум

Към съдържанието

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Нападнати от диви прасета

#1
Потребителя е офлайн   bili6 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 88
  • Регистр: 21.12.08
http://www.1tv.ru/news/world/283175
0

#2
Потребителя е офлайн   momcho2000 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1324
  • Регистр: 08.08.13
Имат закони нямат бракониери имат прасета, нямаме закони имаме бракониери нямаме си прасета....
На колата ти ако не пише Made in Japan, СМЕНИ Я!
0

#3
Потребителя е офлайн   Венци М 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 478
  • Регистр: 25.10.10
Трима – четирима български ловци могат да им решат проблема в рамките на няколко дни!!
В Онлайн Зоомагазин Зоостраст ще намерите широка гама храни и аксесоари за вашия домашен любимец на конкурентни цени.
0

#4
Потребителя е офлайн   bkp1951@com.bg 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3286
  • Регистр: 03.11.10
Къде в България търсиш ловци колега. Тука всички са бракониери. :angry:/> За това дивото прасе при нас е изчезващ вид. B)/>
https://www.youtube....ch?v=DUlwXAjbd2

https://www.youtube....h?v=0mLoLnnbo84

„Трябва да избираме верни хора на верните места"..................И да ги пазим.............

http://www.slovo.bg/...

"""""Да бъдеш или да не бъдеш и по-точно-Кого и Какво да бъдеш?Кого и какво да не бъдеш? Да бъдеш себе си или да бъдеш скрит под маска? Да бъдеш един, или да бъдеш друг? Да, много хора биха казали-"Бъди себе си", но реално никой винаги не е бил себе си, а светът се крепи на маски, светът се крепи на заблуди, на лъжи..""""
0

#5
Потребителя е офлайн   Иво Михайлов 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 4013
  • Регистр: 29.01.11

Виж мнениетоbkp1951@com.bg написа на 08.05.2015 - 07:31 :

Къде в България търсиш ловци колега. Тука всички са бракониери. :angry:/>/> За това дивото прасе при нас е изчезващ вид. B)/>/>


Баси..... а аз се чудех къде се покри пири , а то....той се е възползвал от вируса , и е хакнал профила на БКП-то.... :o :D :P
0

#6
Потребителя е офлайн   Пламен69 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 369
  • Регистр: 24.10.13
Откога пък дивото прасе стана изчезващ вид ??????
Това че някъде не се отстрелват прасета не значи , че ги няма . Факторите за липса на слука са много. :P
0

#7
Потребителя е офлайн   bkp1951@com.bg 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3286
  • Регистр: 03.11.10

Виж мнениетоПламен69 написа на 08.05.2015 - 08:51 :

Откога пък дивото прасе стана изчезващ вид ??????
Това че някъде не се отстрелват прасета не значи , че ги няма . Факторите за липса на слука са много. :P/>


Не четеш колега ти..................... Не четеш.................За това не знаеш :P :D
https://www.youtube....ch?v=DUlwXAjbd2

https://www.youtube....h?v=0mLoLnnbo84

„Трябва да избираме верни хора на верните места"..................И да ги пазим.............

http://www.slovo.bg/...

"""""Да бъдеш или да не бъдеш и по-точно-Кого и Какво да бъдеш?Кого и какво да не бъдеш? Да бъдеш себе си или да бъдеш скрит под маска? Да бъдеш един, или да бъдеш друг? Да, много хора биха казали-"Бъди себе си", но реално никой винаги не е бил себе си, а светът се крепи на маски, светът се крепи на заблуди, на лъжи..""""
0

#8
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоmomcho2000 написа на 06.05.2015 - 05:39 :

Имат закони нямат бракониери имат прасета, нямаме закони имаме бракониери нямаме си прасета....

Момчо , Момчооо .... ти някога имал ли си възможност да говориш с руски ловец ?!
Кви закони , кви бракониери , в тайгата все още има воюващи с хитлеристите ти .... а нали и оправихме нашия дивеч , та взе да ни боли за , " тока RU " B)
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#9
Потребителя е офлайн   momcho2000 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1324
  • Регистр: 08.08.13

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 08.05.2015 - 09:21 :

Виж мнениетоmomcho2000 написа на 06.05.2015 - 05:39 :

Имат закони нямат бракониери имат прасета, нямаме закони имаме бракониери нямаме си прасета....

Момчо , Момчооо .... ти някога имал ли си възможност да говориш с руски ловец ?!
Кви закони , кви бракониери , в тайгата все още има воюващи с хитлеристите ти .... а нали и оправихме нашия дивеч , та взе да ни боли за , " тока RU " B)/>

Кво да ти кажа и аз не знам, смисъл каквото и да кажа (напиша) ти пак ще ми говориш (отговориш, напишеш) така някак иронично, но ще ти отговоря, с руски ловци не съм говорил, дали има още воюващи с хитлеристи не зная, но че законите ни са до долу и не се спазват и че бракониерството в България е голям проблем си е вярно, та за животните в БГ кво да коментирам нима е лъжа, че в сравнение от преди 10 години сега са много по малко в някой райони, нима е лъжа, че масово се бият бременни животни и др. дивеч на фар, нима е лъжа, че в доста дружинки се ловува на "всичко коз", все по често срещано е СЛР-и с 30 зарядни пълнители, нарезни Браунинг-и и Бенели-та с по десет зарядни, гладкоцевни полуавтомати натъпкани до пръсване с патрони, предполагам си ходил по чужбина, в Австрия примерно покрай пътищата се виждат стада с сърни, редовно излизат близо до пътя, зайци също, фазани а тук често срещано явление ли е това, че май не е!?! Не искам да споря и да се заяждам с когото и да било, но е факт, че дивеча намалява с доста бързи темпове и бракониерството е много голям проблем в България, затова трябва да се вземат спешни мерки, жестоки глоби, отнемане на имущество както и затвор, тогава чак може би след години нашите деца пътувайки някъде из България биха могли да видят свободно пасящи стада сърни покрай пътя, без някой идиот-комплексар да ги дебне от някъде!
На колата ти ако не пише Made in Japan, СМЕНИ Я!
0

#10
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоmomcho2000 написа на 08.05.2015 - 13:45 :

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 08.05.2015 - 09:21 :

Виж мнениетоmomcho2000 написа на 06.05.2015 - 05:39 :

Имат закони нямат бракониери имат прасета, нямаме закони имаме бракониери нямаме си прасета....

Момчо , Момчооо .... ти някога имал ли си възможност да говориш с руски ловец ?!
Кви закони , кви бракониери , в тайгата все още има воюващи с хитлеристите ти .... а нали и оправихме нашия дивеч , та взе да ни боли за , " тока RU " B)/>/>

Кво да ти кажа и аз не знам, смисъл каквото и да кажа (напиша) ти пак ще ми говориш (отговориш, напишеш) така някак иронично, но ще ти отговоря, с руски ловци не съм говорил, дали има още воюващи с хитлеристи не зная, но че законите ни са до долу и не се спазват и че бракониерството в България е голям проблем си е вярно, та за животните в БГ кво да коментирам нима е лъжа, че в сравнение от преди 10 години сега са много по малко в някой райони, нима е лъжа, че масово се бият бременни животни и др. дивеч на фар, нима е лъжа, че в доста дружинки се ловува на "всичко коз", все по често срещано е СЛР-и с 30 зарядни пълнители, нарезни Браунинг-и и Бенели-та с по десет зарядни, гладкоцевни полуавтомати натъпкани до пръсване с патрони, предполагам си ходил по чужбина, в Австрия примерно покрай пътищата се виждат стада с сърни, редовно излизат близо до пътя, зайци също, фазани а тук често срещано явление ли е това, че май не е!?! Не искам да споря и да се заяждам с когото и да било, но е факт, че дивеча намалява с доста бързи темпове и бракониерството е много голям проблем в България, затова трябва да се вземат спешни мерки, жестоки глоби, отнемане на имущество както и затвор, тогава чак може би след години нашите деца пътувайки някъде из България биха могли да видят свободно пасящи стада сърни покрай пътя, без някой идиот-комплексар да ги дебне от някъде!

Иронично приятелю , защото не си гледаме собствената къщичка и да се стремим да си я почистим , а сме тръгнали да рониме сълзи за руснаци , канадци , а може би и новозеландците имат проблем с лова и ловците .
Плащам си дължимото да се охранява дивеча и проблема с бракониерите не е мой .... тези дето взимат заплати да не ослушват като гърмяни зайци , а да работят на терен , че нали ги виждаш тук във ворума , един с лаптоп , друг с таблет , трети с телефон и гонят ли гонят бракониери вдън гори тилилейски ..... и да ти кажа , писна ми да чета , гледам и слушам алабализмите на разни "балони" .
Нито искам да се заяждам , нито пък да споря с който и да е .
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#11
Потребителя е офлайн   Венци М 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 478
  • Регистр: 25.10.10

Виж мнениетоbkp1951@com.bg написа на 08.05.2015 - 07:31 :

Къде в България търсиш ловци колега. Тука всички са бракониери. :angry:/>/> За това дивото прасе при нас е изчезващ вид. B)/>/>


Намират се тук таме все още...Вервай ми!!!
В Онлайн Зоомагазин Зоостраст ще намерите широка гама храни и аксесоари за вашия домашен любимец на конкурентни цени.
0

#12
Потребителя е офлайн   bkp1951@com.bg 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3286
  • Регистр: 03.11.10

Виж мнениетоВенци М написа на 15.05.2015 - 06:36 :

Виж мнениетоbkp1951@com.bg написа на 08.05.2015 - 07:31 :

Къде в България търсиш ловци колега. Тука всички са бракониери. :angry:/>/>/> За това дивото прасе при нас е изчезващ вид. B)/>/>/>


Намират се тук таме все още...Вервай ми!!!



Аааааааааааааа колега ...................аз съм чел тука само за един B) .................... а това "тук - таме" си е доста голяма цифра. :P :D Поне двама. :D
https://www.youtube....ch?v=DUlwXAjbd2

https://www.youtube....h?v=0mLoLnnbo84

„Трябва да избираме верни хора на верните места"..................И да ги пазим.............

http://www.slovo.bg/...

"""""Да бъдеш или да не бъдеш и по-точно-Кого и Какво да бъдеш?Кого и какво да не бъдеш? Да бъдеш себе си или да бъдеш скрит под маска? Да бъдеш един, или да бъдеш друг? Да, много хора биха казали-"Бъди себе си", но реално никой винаги не е бил себе си, а светът се крепи на маски, светът се крепи на заблуди, на лъжи..""""
0

Сподели темата:


Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни