БГ Лов Форум: Сдружение на ловците и риболовците "Папия" - гр.Царево - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Сдружение на ловците и риболовците "Папия" - гр.Царево новини, мероприятия и др.

#21
Потребителя е офлайн   СОНЯ АНДОНОВА 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1798
  • Регистр: 05.07.12

Виж мнениетоpiri написа на 11.10.2013 - 11:12 :

Ако не са към СЛРБ едно голямо браво на СЛРБ.



Всички проблемни дружинки са към сдружения които са или независими,или към БЛРС.
Добрите приятели са като звездите-понякога не ги виждаш,но знаеш,че са там!
0

#22
Потребителя е офлайн   traper2504 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Banned
  • Мнения: 817
  • Регистр: 22.11.09

Виж мнениетоВасил Терзийски написа на 10.10.2013 - 16:27 :

Какво искаш да ти помогне НЛРС-СЛРБ, че то това сдружение СЛР "ПАПИЯ" гр. Царево не е член на националната организация. Който се цепи, рано или късно си бере плодовете.

Вие от двата съюза /един дол дренки/що не престанете с жалките си оправдания и да си прехвърляте топката?
Когато Ахтопол се местят в независимото сдр. в Царево без нас и в последствие ни изключват вината е в председатяля им , затова по съм съгласен съюзите ви да не могат да ги заставят и да упражнят контрол да ни приемат. А за отмъкнатото ловно поле след това и за това ,че три пъти все не можем да си направим нова дружина в населеното място пак ли не можете заедно с ИАГ да им се месите? А в закона не пишеше ли , че дружина се прави от 20 човека в поземлищните граници на землището на населеното място??? И за това им деяние , ако вие от ловните съюзи не можете да им упражните контрол , кой друг може , тогава за кво сте ........... само да се храните ли и за кой е създаден този закон за ловът , само за такива ,като мене и обикновенните ,редови ловци? Тежко ни..............
Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.
0

#23
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26370
  • Регистр: 17.02.08

Виж мнениетоСОНЯ АНДОНОВА написа на 11.10.2013 - 11:39 :

Всички проблемни дружинки са към сдружения които са или независими,или към БЛРС.

Точно така Соня! :thumbsup:
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#24
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26370
  • Регистр: 17.02.08

Виж мнениетоtraper2504 написа на 16.02.2014 - 19:52 :

Виж мнениетоВасил Терзийски написа на 10.10.2013 - 16:27 :

Какво искаш да ти помогне НЛРС-СЛРБ, че то това сдружение СЛР "ПАПИЯ" гр. Царево не е член на националната организация. Който се цепи, рано или късно си бере плодовете.

Вие от двата съюза /един дол дренки/що не престанете с жалките си оправдания и да си прехвърляте топката?
Когато Ахтопол се местят в независимото сдр. в Царево без нас и в последствие ни изключват вината е в председатяля им , затова по съм съгласен съюзите ви да не могат да ги заставят и да упражнят контрол да ни приемат. А за отмъкнатото ловно поле след това и за това ,че три пъти все не можем да си направим нова дружина в населеното място пак ли не можете заедно с ИАГ да им се месите? А в закона не пишеше ли , че дружина се прави от 20 човека в поземлищните граници на землището на населеното място??? И за това им деяние , ако вие от ловните съюзи не можете да им упражните контрол , кой друг може , тогава за кво сте ........... само да се храните ли и за кой е създаден този закон за ловът , само за такива ,като мене и обикновенните ,редови ловци? Тежко ни..............

Не четеш ли какво съм ти писал, пак ще го повторя: Който се цепи, рано или късно си бере плодовете. Аз не мога да се начудя на наглостта ви, хем плюете съюза, хем го напускате, хем искате да ви помага... по голяма наглост не бях чувал!!! Вие сте независими, нямате нищо общо със националната организация, не сте членове и съответно не можете да изисквате и очаквате нищо, абсолютно нищо от нея!!! Наслука.
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#25
Потребителя е офлайн   traper2504 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Banned
  • Мнения: 817
  • Регистр: 22.11.09
Ти ли не четеш , аз ли не съм обяснил достатъчно та изопачаваш нещата .Ок пак ще обясня , когато ние ,,наглите,,си бяхме ловци преди да ни изключат Ахтопол вливайки се в независимото сдр. в Царево си членувахме в Малко Търново , а то мисля членува и до сега при вас. Та чий членове бяхме /и все още сме/ преди да ни направят този номер и кой се е цепил и отговори , какви независими сме ние изгонените тогава 23ма?
Сега кво друго ни остава , след , като 3 години с нищо не помогнаха и къде е тази полза от съюзите , че нещо се не види и , как да повярваме в нея? Сдружение Царево , че се е разцепило тогава ние какво сме виновни или ти мясаме на балами.
Наслука и на теб......ти поне можеш да ходиш на лов , а ние все още сме без заверки , карабината продадена , а гладката флигорна е у Косе Босе.
Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.
0

#26
Потребителя е офлайн   petkata007 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1581
  • Регистр: 05.12.10

Виж мнениетоtraper2504 написа на 17.02.2014 - 20:54 :

Ти ли не четеш , аз ли не съм обяснил достатъчно та изопачаваш нещата .Ок пак ще обясня , когато ние ,,наглите,,си бяхме ловци преди да ни изключат Ахтопол вливайки се в независимото сдр. в Царево си членувахме в Малко Търново , а то мисля членува и до сега при вас. Та чий членове бяхме /и все още сме/ преди да ни направят този номер и кой се е цепил и отговори , какви независими сме ние изгонените тогава 23ма?
Сега кво друго ни остава , след , като 3 години с нищо не помогнаха и къде е тази полза от съюзите , че нещо се не види и , как да повярваме в нея? Сдружение Царево , че се е разцепило тогава ние какво сме виновни или ти мясаме на балами. Наслука......ти поне можеш да ходиш на лов!

Трапер е ти кво не разбра..... че така ти се пада ли ....... :D :D Май само Пипи се ориентира в тея СЛРБ и БЛРС дето ги омотахте .....
0

#27
Потребителя е офлайн   zaharievkz2 

  • Христо Захариев
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1434
  • Регистр: 26.11.13
Какво става с вас бе хора!Значи,какво излиза от цялата работа?Тия,които са напуснали съюза не се ползват от неговите услуги,а пък тия дето сме в него и поставим проблемите си изведнъж съюзът става безсилен да ги реши!И какво правим тогава??????? Започвам да си мисля,че на някой така му е удобно,или греша????????????!!!!!!!!!!!Поздрави : Захариев
0

#28
Потребителя е офлайн   traper2504 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Banned
  • Мнения: 817
  • Регистр: 22.11.09
Искаш да кажеш Пири :D/> .....той няма как да не е ориентиран нали е един от пропагандата и агентурата им. <_</>
Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.
0

#29
Потребителя е офлайн   petkata007 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1581
  • Регистр: 05.12.10

Виж мнениетоzaharievkz2 написа на 17.02.2014 - 22:39 :

Какво става с вас бе хора!Значи,какво излиза от цялата работа?Тия,които са напуснали съюза не се ползват от неговите услуги,а пък тия дето сме в него и поставим проблемите си изведнъж съюзът става безсилен да ги реши!И какво правим тогава??????? Започвам да си мисля,че на някой така му е удобно,или греша????????????!!!!!!!!!!!Поздрави : Захариев

Да и най лошото е че тея пичове все имат ако не някой и друг декар ниви, поне гора останала от дедово време. Дедо може да е ловувал спокойно навремето а сега сигурно в тях ловуват отпускарите по черноморието в началото на сезона :D а на пичовете .... Така им се пада ........ Да живеят колхозите - УРА !!!!!!!
0

#30
Потребителя е офлайн   traper2504 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Banned
  • Мнения: 817
  • Регистр: 22.11.09

Виж мнениетоpetkata007 написа на 17.02.2014 - 22:58 :

Виж мнениетоzaharievkz2 написа на 17.02.2014 - 22:39 :

Какво става с вас бе хора!Значи,какво излиза от цялата работа?Тия,които са напуснали съюза не се ползват от неговите услуги,а пък тия дето сме в него и поставим проблемите си изведнъж съюзът става безсилен да ги реши!И какво правим тогава??????? Започвам да си мисля,че на някой така му е удобно,или греша????????????!!!!!!!!!!!Поздрави : Захариев

Да и най лошото е че тея пичове все имат ако не някой и друг декар ниви, поне гора останала от дедово време. Дедо може да е ловувал спокойно навремето а сега сигурно в тях ловуват отпускарите по черноморието в началото на сезона :D/>/> а на пичовете .... Така им се пада ........ Да живеят колхозите - УРА !!!!!!!

Е имам само три нивички и малко гора , които всичките влизат в ловното поле което Царево ни отмъкна............нищо не е. :D
Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.
0

Сподели темата:


  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

2 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни