БГ Лов Форум: Моля за малко помощ!!!!!!!!!!! - БГ Лов Форум

Към съдържанието

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Моля за малко помощ!!!!!!!!!!!

#1
Потребителя е офлайн   Tihomir Georgiev 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 702
  • Регистр: 10.06.08
Моля ветеринарите във форума да се включат,че работата е спешна.Преди два дена извиках ветеринарният лекар в селото което гледам кучето си ме посаветва какво да правя с него,защото цял месец имаше разтроиство.Та въпросният лекар ми каза че имало възпаление на червата и трябва да му се удари една инжекция.Като извади инжекцията бая се замислих дали да я бие,много гасто нещо беше вътре,едвам минаваше през отвора,каза че може малко да го заболи.Би му я в гарба,при което кучето само дето не умря от болка.Вечерта си излезе яде си всичко беше 6.На сутрината при сигнала за храната то не излезе,а винаги ме чака,намерих го парализирано в колибата му,като го измакнах то не може да стои на краката си , едвам го спаси една докторка от Стара Загора,за което сам и истински благодарен.Сега кучето има около половин педя доста твардо стои на мястото на грабнака кадето му се постави инжекцията.Въпроса ми е какво да правя с него,как да му помогна за вбъдеще.Искам да спомена и че кучето днес е по добре,радва се,при разходката беше малко по лениво но мисля че още се възтановяваи затова.Поздрави и не се доверяваите на кого да е!!!!!!!!!!!!


0

#2
Потребителя е офлайн   Tihomir Georgiev 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 702
  • Регистр: 10.06.08
Няма ли съпричасни хора ?????????????????
0

#3
Потребителя е офлайн   Modena 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1118
  • Регистр: 03.03.08
Съпричастни има, но аз лично не съм вет. лекар и се въздържам от коментар.
Какво да ти кажа, това че се е възстановило кучето е добре. Преди година имах подобен случай с едно от моите кучета - възпалението на червата освен медикаментозно лечение изискваше и по специална диета след това. За около месец кучето ми се оправи, но "бучката" от инжекцията, която постави вет-а, дълго време се разнасяше, докато накрая изчезна. Дано и при твоето куче се получи така!
0

#4
Потребителя е офлайн   HERZLE 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2519
  • Регистр: 18.02.08
Цитат(Tihomir Georgiev @ Dec 18 2008, 09:16 ) <{POST_SNAPBACK}>
Няма ли съпричасни хора ?????????????????

Ветеринарната лекарка от Стара Загора го е спасила. Защо не се довериш на нея и не следваш нейните указания за лечение на кучето. Дано се възстанови напълно и да е здравичко!
Само по написаното във форума едва ли лекарите да се навият да ти дават съвети. Трябват си изследвания, преглед, така на думи само не става. Все пак здравето на кучето е заложено на карта и всеки уважаващ себе си, а и най-вече пациентите си, лекар не би подходил така неразумно да дава съвети във форума без дори да е видял животното.
Успех! smile.gif
Публикувано изображение
0

#5
Потребителя е офлайн   itavet 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 897
  • Регистр: 19.02.08
Аз лично незнм какво точно да коментирам в случая! Описаното от стопанина е доста хаотично - за чревният проблем ли се притеснява, за парализата ли, за 'буцата'....нека се конкретизират нещата и тогава ще ги обсъдим
0

#6
Потребителя е офлайн   Tihomir Georgiev 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 702
  • Регистр: 10.06.08
Притеснява ме бучката на гарба и парализата!!!!!!!!!!!!!
0

#7
Потребителя е офлайн   kaljas 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1148
  • Регистр: 27.02.08
Цитат(Tihomir Georgiev @ Dec 19 2008, 11:38 ) <{POST_SNAPBACK}>
Притеснява ме бучката на гарба и парализата!!!!!!!!!!!!!

как е вече кучето
0

#8
Потребителя е офлайн   Tihomir Georgiev 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 702
  • Регистр: 10.06.08
Ами утре ще излизаме на обучение и ще видя как е , иначе се радва такова жизнено ми изглежда,абе може би прескочихме трапа ама да мине още малко време и тогава ще говорим........


0

#9
Потребителя е офлайн   kaljas 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1148
  • Регистр: 27.02.08
Цитат(Tihomir Georgiev @ Dec 19 2008, 20:05 ) <{POST_SNAPBACK}>
Ами утре ще излизаме на обучение и ще видя как е , иначе се радва такова жизнено ми изглежда,абе може би прескочихме трапа ама да мине още малко време и тогава ще говорим........

пожелавам ти бързо вастановяване и утре да те зарадва
0

Сподели темата:


Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни