БГ Лов Форум: Разговори за Клуб ЕПАНЬОЛ БРЕТОН - България! - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (20 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Разговори за Клуб ЕПАНЬОЛ БРЕТОН - България!

#21
Потребителя е офлайн   may67 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2074
  • Регистр: 22.08.08

Виж мнениетоDragalevski написа на 09.10.2011 - 19:45 :

..................................................
Здравей, .......................!
Явно ..................................
Лично на теб съб ти обещал, че ще ти споделя всичко което пожелаеш, къде,кога и с кой съм бил, но само на ушенце, и на три очи.
На Топалски кучето, ..................., не съм го произвел аз, мое куче не му е баща, и моя кучка не му е майка, достатъчно ли ти е.
Другото на ушенце...........................



Господин Тодоров, не съм изненадана от стила на писането, но от тона. Вие сам казахте, че това не е клуб, не искате да имате нищо общо с БРФК и неговите членове, а после ми се обадихте по телефона и сега пък пишете друго. Просто не мога да повярвам - колко ли един човек може да пропадне.
Вие се доказвахте с думи, крещяхте, обвинявахте, пишехте доноси, заплашвахте - просто ни напомнихте за 90-те години в България. Не прехвърляйте вината за това, което се случи на други - вие нанесохте толкова много вреда на породата колкото никой за последните 20 години не е направил.

Наричате ме "гьонсурат "- за това, че не приех Вашите методи и стил на поведение, че не започнах да гоня хората от работа, да пиша доноси до различни институции и да неговорим за НАП и т.н. Спрете се.

Казвате, че обичате кучетата - ами работете за тях - аз като кажа нещо - изгарям моста след себе си - за да не загубя личното си достойство след това - опитайте и вие - много Ви моля.

Наричате ни "кинтолози" - къде и по какъв начин - видяхте че се събират пари, къде видяхте да се рекламират кучила от членове на клуба.

Не само нарушихте много разпоредби, закони, но и основния - да бъдеш човек.

Посегнахте на мен, семейството ми, приятелите ми и не се поколебахте да посегнете и на работата - сами си отговорете имате ли граници.

Когато Ви казах, че клуба има финансов мониторинг и сключен договор с адвокатска кантора, които да се грижат за интересите на клуба - вие ме обвинихте в частен клуб. Не господин Йорданов - това не е частен клуб и никога няма да бъде - това е един правилен, креативен и обективен подход и няма да ни е нужно да пускаме неистински документи в държавните институции и да нарушаваме множество закони на страната.

Зная, че ще пишете, защото просто човешкото се е изчерпило, останало е само злобата и омразата - а те са като рака - лечение няма.
0

#22
Потребителя е офлайн   novak 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3608
  • Регистр: 18.02.08

Виж мнениетоmay67 написа на 09.10.2011 - 20:48 :

Виж мнениетоDragalevski написа на 09.10.2011 - 19:45 :

..................................................
Здравей, .......................!
Явно ..................................
Лично на теб съб ти обещал, че ще ти споделя всичко което пожелаеш, къде,кога и с кой съм бил, но само на ушенце, и на три очи.
На Топалски кучето, ..................., не съм го произвел аз, мое куче не му е баща, и моя кучка не му е майка, достатъчно ли ти е.
Другото на ушенце...........................



Господин Тодоров, не съм изненадана от стила на писането, но от тона. Вие сам казахте, че това не е клуб, не искате да имате нищо общо с БРФК и неговите членове, а после ми се обадихте по телефона и сега пък пишете друго. Просто не мога да повярвам - колко ли един човек може да пропадне.
Вие се доказвахте с думи, крещяхте, обвинявахте, пишехте доноси, заплашвахте - просто ни напомнихте за 90-те години в България. Не прехвърляйте вината за това, което се случи на други - вие нанесохте толкова много вреда на породата колкото никой за последните 20 години не е направил.

Наричате ме "гьонсурат "- за това, че не приех Вашите методи и стил на поведение, че не започнах да гоня хората от работа, да пиша доноси до различни институции и да неговорим за НАП и т.н. Спрете се.

Казвате, че обичате кучетата - ами работете за тях - аз като кажа нещо - изгарям моста след себе си - за да не загубя личното си достойство след това - опитайте и вие - много Ви моля.

Наричате ни "кинтолози" - къде и по какъв начин - видяхте че се събират пари, къде видяхте да се рекламират кучила от членове на клуба.

Не само нарушихте много разпоредби, закони, но и основния - да бъдеш човек.

Посегнахте на мен, семейството ми, приятелите ми и не се поколебахте да посегнете и на работата - сами си отговорете имате ли граници.

Когато Ви казах, че клуба има финансов мониторинг и сключен договор с адвокатска кантора, които да се грижат за интересите на клуба - вие ме обвинихте в частен клуб. Не господин Йорданов - това не е частен клуб и никога няма да бъде - това е един правилен, креативен и обективен подход и няма да ни е нужно да пускаме неистински документи в държавните институции и да нарушаваме множество закони на страната.

Зная, че ще пишете, защото просто човешкото се е изчерпило, останало е само злобата и омразата - а те са като рака - лечение няма.


Какви новини интересни.Какво ли още няма да се изпише.
Какви ли още елементарни гнусотийки ще се изпишат.Нов роман или нов пристъп.
На петното само този клуб бретонски му пасна и е член намери себеподобни.
И може би първите родословни бретони ще произведе на хартия.
Пародия някои с родословни ще произвеждат неродословни а тези с неродословните ще произвеждат родословни е това се казва милеене за породата.Пожелавам ви здраве и успехи и все повече неродословни да станат родословни.
Но както е казано всичко се променя живота е движение.
Най хубавото куче е това ,което отговаря на вашите изисквания.
0

#23
Потребителя е офлайн   Dragalevski 

  • .
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1001
  • Регистр: 01.08.08

Виж мнениетоmay67 написа на 09.10.2011 - 20:48 :

Господин Тодоров, не съм изненадана от стила на писането, но от тона. Вие сам казахте, че това не е клуб, не искате да имате нищо общо с БРФК и неговите членове, а после ми се обадихте по телефона и сега пък пишете друго. Просто не мога да повярвам - колко ли един човек може да пропадне.
Вие се доказвахте с думи, крещяхте, обвинявахте, пишехте доноси, заплашвахте - просто ни напомнихте за 90-те години в България. Не прехвърляйте вината за това, което се случи на други - вие нанесохте толкова много вреда на породата колкото никой за последните 20 години не е направил.

Наричате ме "гьонсурат "- за това, че не приех Вашите методи и стил на поведение, че не започнах да гоня хората от работа, да пиша доноси до различни институции и да неговорим за НАП и т.н. Спрете се.

Казвате, че обичате кучетата - ами работете за тях - аз като кажа нещо - изгарям моста след себе си - за да не загубя личното си достойство след това - опитайте и вие - много Ви моля.

Наричате ни "кинтолози" - къде и по какъв начин - видяхте че се събират пари, къде видяхте да се рекламират кучила от членове на клуба.

Не само нарушихте много разпоредби, закони, но и основния - да бъдеш човек.

Посегнахте на мен, семейството ми, приятелите ми и не се поколебахте да посегнете и на работата - сами си отговорете имате ли граници.

Когато Ви казах, че клуба има финансов мониторинг и сключен договор с адвокатска кантора, които да се грижат за интересите на клуба - вие ме обвинихте в частен клуб. Не господин Йорданов - това не е частен клуб и никога няма да бъде - това е един правилен, креативен и обективен подход и няма да ни е нужно да пускаме неистински документи в държавните институции и да нарушаваме множество закони на страната.

Зная, че ще пишете, защото просто човешкото се е изчерпило, останало е само злобата и омразата - а те са като рака - лечение няма.


Я как след Сашко "капацитета" се появи и мама Божка.


Здравей ............................!
Единствено мога да кажа, че отново си ..........................., и започваш отново с твоите фантасмагории.
С повечето членове от истинският клуб, смея да твъдя, че се познаваме добре, и всички знаят що за човек съм, така че можете да си фантазирате и да си пишете колкото искате.
Повечето имат мнение, и за мен и за теб, така че няма да постигнеш много с горните съчинения, а в личния живот на членовете, никога не съм и помислял да се бъркам.
Времето ще покаже кой е нанесъл повече вреда на породата и на клуба, аз или ти.
А кой каквото си надроби, това ще сърба, гьонсурат те наричам защото лъжеш и мамиш без да ти мигне окото.

Този пост е редактиран от vater: 09.10.2011 - 21:33
Причина за редакцията: Не обиждайте!

0

#24
Потребителя е офлайн   novak 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3608
  • Регистр: 18.02.08

Виж мнениетоtrobar написа на 06.10.2011 - 19:40 :

Виж мнениетоивор написа на 05.10.2011 - 22:57 :

Виж мнениетоmay67 написа на 05.10.2011 - 21:59 :

От началото на месеца започва издаване на Бюлетин на Клуб Епаньол Бретон-България, който ще се праща на всички членове на клуба. Всички статии ще бъдат обединени и поставени в сайта, който е в процес на изработка.

Тъй като по решение на администратора на сайта - нямаме клубен модератор и затова темата е спряна.

Тези които не са членове на клуба ще могат ли да се информират за неговата деиност беспрепятственно ?
По принцип във всички клубове се толерира присъствието на мероприятията на нечленове на клуба с цел тяхното приобщаване и евентуално бъдещо членство.
На културните хора не им трябва модератор сами си се модерират,защо трябва да бъде спирана темата?
Повече ми прилича на липса на деиност ,затова и няма за какво да се пише ,иначе защо деиноста на един клуб да се прави на закрити врати?Като върнем малко лентата назад,темите пращяха от информация.....А в момента тъмна сянка е закрила ,настоящето и бъдещето на КЕББ...Или може би КЕББ е частен клуб?

-------------------------------------------------------------------------------

Ами тя,мама Божка,няма да ти отговори,тя ще те излъже и забълбука най-брутално,ще ти обясни по възможния най-усукващ начин
нещата!
А иначе нещата стоят по следния начин: Доколкото разбрах всички от истинския клуб са Изключени!? И родословия няма да им се издават!
Ако някой от тези Лоши бивши членове коленичи,целуне ръка на мама Божка,и си подаде молба към нея за членство, може и да го огрее!!
След това ще измисли,че трябва Общото събрание да го одобри и Коленичилия ще трябва да почака една годинка,понеже общото събрание е догодина!
Та така стоят нещата и мама Божка зорлем ще напълни Булгаристан с "НЕРОДОСЛОВНИ" Бретони!

А те ще си пишат БЮЛЕТИНИ и статийки и ИНФОРМБЮРО ще ги праща до елитните си Членове!
Това е "материала" човешки в тази територия,защото,ако нямаше такъв материал гнусен,мама ти Божка не може сама да освини всичко!

Не си и помисляй да се връщаш! Поне още 50-100 години! Впрочем,за 15-20 дни може,и за лов още може!
Успех с Бретоните,разбрах,че са два,да са ти живи и здрави!


Грешиш за това което съм подчертал ,това ще са родословните развъдната книга се води и ще свърши работа когато потрябва.
Иначе поста е много ,много точен.Едва ли някой ще си помисли че клуба не е срамно нещо.
Най хубавото куче е това ,което отговаря на вашите изисквания.
0

#25
Потребителя е офлайн   Dragalevski 

  • .
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1001
  • Регистр: 01.08.08

Виж мнениетоmay67 написа на 09.10.2011 - 20:48 :

Зная, че ще пишете, защото просто човешкото се е изчерпило, останало е само злобата и омразата - а те са като рака - лечение няма.


Най-вероятно не си и разбрала,че подигравката която направи с клуба и неговите членове, няма да ти бъде простена никога, и винаги ще ни бъдеш омразна, колкото и да им въртиш сега телефони и да им се обясняваш , да ги коткаш и да ги увещаващ, вярата и желанието на хората се изпари.
Дори и тези които сега са около теб, и те не са оптимисти, и още нещо ще те помоля, не ги карай да се регистрират във форумите с нови никове и да пишат глупости.
Знаем кой какво може да изфабрикува, така че когато го пишат те, знам че е от теб, по-добре си пиши ти.
0

#26
Потребителя е офлайн   may67 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2074
  • Регистр: 22.08.08

Виж мнениетоDragalevski написа на 09.10.2011 - 21:21 :

Виж мнениетоmay67 написа на 09.10.2011 - 20:48 :

Господин Тодоров, не съм изненадана от стила на писането, но от тона. Вие сам казахте, че това не е клуб, не искате да имате нищо общо с БРФК и неговите членове, а после ми се обадихте по телефона и сега пък пишете друго. Просто не мога да повярвам - колко ли един човек може да пропадне.
Вие се доказвахте с думи, крещяхте, обвинявахте, пишехте доноси, заплашвахте - просто ни напомнихте за 90-те години в България. Не прехвърляйте вината за това, което се случи на други - вие нанесохте толкова много вреда на породата колкото никой за последните 20 години не е направил.

Наричате ме "гьонсурат "- за това, че не приех Вашите методи и стил на поведение, че не започнах да гоня хората от работа, да пиша доноси до различни институции и да неговорим за НАП и т.н. Спрете се.

Казвате, че обичате кучетата - ами работете за тях - аз като кажа нещо - изгарям моста след себе си - за да не загубя личното си достойство след това - опитайте и вие - много Ви моля.

Наричате ни "кинтолози" - къде и по какъв начин - видяхте че се събират пари, къде видяхте да се рекламират кучила от членове на клуба.

Не само нарушихте много разпоредби, закони, но и основния - да бъдеш човек.

Посегнахте на мен, семейството ми, приятелите ми и не се поколебахте да посегнете и на работата - сами си отговорете имате ли граници.

Когато Ви казах, че клуба има финансов мониторинг и сключен договор с адвокатска кантора, които да се грижат за интересите на клуба - вие ме обвинихте в частен клуб. Не господин Йорданов - това не е частен клуб и никога няма да бъде - това е един правилен, креативен и обективен подход и няма да ни е нужно да пускаме неистински документи в държавните институции и да нарушаваме множество закони на страната.

Зная, че ще пишете, защото просто човешкото се е изчерпило, останало е само злобата и омразата - а те са като рака - лечение няма.


Я как след Сашко "капацитета" се появи и мама Божка.


Здравей ............................!
Единствено мога да кажа, че отново си ..........................., и започваш отново с твоите фантасмагории.
С повечето членове от истинският клуб, смея да твъдя, че се познаваме добре, и всички знаят що за човек съм, така че можете да си фантазирате и да си пишете колкото искате.
Повечето имат мнение, и за мен и за теб, така че няма да постигнеш много с горните съчинения, а в личния живот на членовете, никога не съм и помислял да се бъркам.
Времето ще покаже кой е нанесъл повече вреда на породата и на клуба, аз или ти.
А кой каквото си надроби, това ще сърба, гьонсурат те наричам защото лъжеш и мамиш без да ти мигне окото.


Г-н Йорданов, аз моите думи мога да ги докажа на всеки, който има желание да чуе разговорите ни, по-добре го знаете от мен.

Та така стоят нещата - аз мога да докажа всяка една своя дума, а вие може да пишете и съчинявате какво си искате. Да качали сканирана декларацията от НАП - и може ли да обясните колко разпоредби на българското законодателство сте нарушили?!?! Благодарна съм ви за всички дороси и проверки - защото сега мога с чиста съвест да ви попитам - е след като изсипахте всичката тази помия по мен, посегнахте на Силвето - това направи ли ви повече мъже?????!!!!! Като заплашвахте останалите членове на клуба - това направи ли Ви по силни?????!!!!!!


Защо е тази олелия за развъдната дейност сега?!?!?! Нали вие лично адмирирахте и ако сте забравили - моля прочетете си постовете или някой да Ви припомни какво сте казали - че трябва да се спазват всички правилници. Защо - вие не ги спазвате, не мога да си представя подобно безочие - да се биеш в гърдите и да казваш колко си принципен, а самия ти да потъпкваш нормативните документи и те да не са съотносими към теб, а само към тези, които ти преценяваш.

ТОВА Е НЕ САМО БЕЗОЧИЕ, НО И БЕЗСРАМНО ЛИЦЕМЕРИЕ.

И много ви моля престанете да ме заплашвате, престанете да се опитвате да нахлувате в личния ми живот - специално към Вас г-н Йорданов вашите заплахи към мен ги чуха 6 човека, които нямаха нищо общо с клуба и останаха изумени. Аз лъжа, те лъжат, сигурно и това което сте написали някой друг го е писал и на записите е бил друг човек. БРАВО!

П.П - ами посочи ми един на който съм се обаждала по телефона да го коткам да става член на клуба или както искаш там???? За мен е ясно едно - всеки си носи своя кръст и няма кучета, които да са по-достойни и по-недостойни. Важното е какво правят на полето, какви качества имат и какво представляват самите. Това, че не може да преглътнете, че има кучета по една или друга причина останали без родословия /но не забравяйте и в техните вени тече родословна кръв/ са по-добри от вашите - мисля е достатъчно доказателство. Как не ви е срам да се самоизтъквате, че вашите бретони са единствените истински в България - това само и единствено е доказателство за това, че сте лицемери, зад гърба на хората говорите за техните кучета и тях самите, а пред тях друго -е това е разликата ни. Дали съм омразна или не, дали си обичан или не - значение има дали може да се погледнеш в огледалото.


А за никовете - ох Боже - засрамете се, ама не можете, че това вие чужда
0

#27
Потребителя е офлайн   Dragalevski 

  • .
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1001
  • Регистр: 01.08.08

Виж мнениетоmay67 написа на 09.10.2011 - 22:02 :

Виж мнениетоDragalevski написа на 09.10.2011 - 21:21 :

Виж мнениетоmay67 написа на 09.10.2011 - 20:48 :

Господин Тодоров, не съм изненадана от стила на писането, но от тона. Вие сам казахте, че това не е клуб, не искате да имате нищо общо с БРФК и неговите членове, а после ми се обадихте по телефона и сега пък пишете друго. Просто не мога да повярвам - колко ли един човек може да пропадне.
Вие се доказвахте с думи, крещяхте, обвинявахте, пишехте доноси, заплашвахте - просто ни напомнихте за 90-те години в България. Не прехвърляйте вината за това, което се случи на други - вие нанесохте толкова много вреда на породата колкото никой за последните 20 години не е направил.

Наричате ме "гьонсурат "- за това, че не приех Вашите методи и стил на поведение, че не започнах да гоня хората от работа, да пиша доноси до различни институции и да неговорим за НАП и т.н. Спрете се.

Казвате, че обичате кучетата - ами работете за тях - аз като кажа нещо - изгарям моста след себе си - за да не загубя личното си достойство след това - опитайте и вие - много Ви моля.

Наричате ни "кинтолози" - къде и по какъв начин - видяхте че се събират пари, къде видяхте да се рекламират кучила от членове на клуба.

Не само нарушихте много разпоредби, закони, но и основния - да бъдеш човек.

Посегнахте на мен, семейството ми, приятелите ми и не се поколебахте да посегнете и на работата - сами си отговорете имате ли граници.

Когато Ви казах, че клуба има финансов мониторинг и сключен договор с адвокатска кантора, които да се грижат за интересите на клуба - вие ме обвинихте в частен клуб. Не господин Йорданов - това не е частен клуб и никога няма да бъде - това е един правилен, креативен и обективен подход и няма да ни е нужно да пускаме неистински документи в държавните институции и да нарушаваме множество закони на страната.

Зная, че ще пишете, защото просто човешкото се е изчерпило, останало е само злобата и омразата - а те са като рака - лечение няма.


Я как след Сашко "капацитета" се появи и мама Божка.


Здравей ............................!
Единствено мога да кажа, че отново си ..........................., и започваш отново с твоите фантасмагории.
С повечето членове от истинският клуб, смея да твъдя, че се познаваме добре, и всички знаят що за човек съм, така че можете да си фантазирате и да си пишете колкото искате.
Повечето имат мнение, и за мен и за теб, така че няма да постигнеш много с горните съчинения, а в личния живот на членовете, никога не съм и помислял да се бъркам.
Времето ще покаже кой е нанесъл повече вреда на породата и на клуба, аз или ти.
А кой каквото си надроби, това ще сърба, гьонсурат те наричам защото лъжеш и мамиш без да ти мигне окото.


Г-н Йорданов, аз моите думи мога да ги докажа на всеки, който има желание да чуе разговорите ни, по-добре го знаете от мен.

Та така стоят нещата - аз мога да докажа всяка една своя дума, а вие може да пишете и съчинявате какво си искате. Да качали сканирана декларацията от НАП - и може ли да обясните колко разпоредби на българското законодателство сте нарушили?!?! Благодарна съм ви за всички дороси и проверки - защото сега мога с чиста съвест да ви попитам - е след като изсипахте всичката тази помия по мен, посегнахте на Силвето - това направи ли ви повече мъже?????!!!!! Като заплашвахте останалите членове на клуба - това направи ли Ви по силни?????!!!!!!


Защо е тази олелия за развъдната дейност сега?!?!?! Нали вие лично адмирирахте и ако сте забравили - моля прочетете си постовете или някой да Ви припомни какво сте казали - че трябва да се спазват всички правилници. Защо - вие не ги спазвате, не мога да си представя подобно безочие - да се биеш в гърдите и да казваш колко си принципен, а самия ти да потъпкваш нормативните документи и те да не са съотносими към теб, а само към тези, които ти преценяваш.

ТОВА Е НЕ САМО БЕЗОЧИЕ, НО И БЕЗСРАМНО ЛИЦЕМЕРИЕ.

И много ви моля престанете да ме заплашвате, престанете да се опитвате да нахлувате в личния ми живот - специално към Вас г-н Йорданов вашите заплахи към мен ги чуха 6 човека, които нямаха нищо общо с клуба и останаха изумени. Аз лъжа, те лъжат, сигурно и това което сте написали някой друг го е писал и на записите е бил друг човек. БРАВО!


Не виждам къде, и с какво ви заплашвам, а най-малко искам да нахлуя в гну........ ви личен живот.
И стига с това Силве, и баба Пена чистачката я съкратиха от работа, и ядрената централа в Япония избухна, пак ние ли сме виновни.
Записвайте си колкото щете, това което съм казал,сторил и написал, седя твърдо зад него и не се притеснявам и отмятам в никакъв случай.
Всичко което съм направил е било за доброто на клуба и не ме е срам, и нямам никакви страхове или угризения
Стига сте ме плашили с тази декларация, с това държание не се учудвам, че имате и ще имате доста неприятели и неприятности.
0

#28
Потребителя е офлайн   Dragalevski 

  • .
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1001
  • Регистр: 01.08.08

Виж мнениетоmay67 написа на 09.10.2011 - 22:02 :

П.П - ами посочи ми един на който съм се обаждала по телефона да го коткам да става член на клуба или както искаш там???? За мен е ясно едно - всеки си носи своя кръст и няма кучета, които да са по-достойни и по-недостойни. Важното е какво правят на полето, какви качества имат и какво представляват самите. Това, че не може да преглътнете, че има кучета по една или друга причина останали без родословия /но не забравяйте и в техните вени тече родословна кръв/ са по-добри от вашите - мисля е достатъчно доказателство. Как не ви е срам да се самоизтъквате, че вашите бретони са единствените истински в България - това само и единствено е доказателство за това, че сте лицемери, зад гърба на хората говорите за техните кучета и тях самите, а пред тях друго -е това е разликата ни. Дали съм омразна или не, дали си обичан или не - значение има дали може да се погледнеш в огледалото.


А за никовете - ох Боже - засрамете се, ама не можете, че това вие чужда


Мога да ти посоча хората на които си се обаждала, но няма да го направя защото ги има в четящите отдолу, те ако искат сами ще си кажат.
Леле Боже, паркетната дама взе да говори за поле, ти наистина нямаш срам.
Момо Божке, никога, за разлика от теб, не съм твърдял, че моите кучета са най-добрите в България, но твърдя,че са на 100% ловни кучета от породата Епаньол Бретон, и са десетки класи над твоят хамбургски салам меги-зина.
Когато напишеш повече от два поста, започват да ти се преплитат мислите и трудно може човек да те разбере какво искаш да кажеш, понпъни се малко, съсредоточи си мислите и пиши по разбрано.
Мен не ме притеснява, че от две френски кучета не искате да извадите родословия на кученцата, дори много се чудих дали въобще да търся ОРДетето.
Притесняваме че има много други кучета с ценна кръв за която ти въобще си нямаш и представа и ще имат същата съдба като на моите, също ме притеснява, че за две години ще има двеста кучета без родословие и няма да има връщане назад, но твоята руса главичка не може да разбере тези неща.
Но моите кученца не са важни в случая, ще ги подаря на ловджии и ще бъда доволен, че няма да попаднат на такъв собственик като теб
А за огледало се поглеждам, но се съмнявам, че когато ти се погледнеш огледалата се напукват.
0

#29
Потребителя е офлайн   may67 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2074
  • Регистр: 22.08.08
Ами нали си казваме истините в очите защо ще се крие някой, щом съм най-"омразна, колкото и да им въртиш сега телефони и да им се обясняваш , да ги коткаш и да ги увещаващ, вярата и желанито на хората се изпари" - нека си го каже. Нека да каже кога и кой съм увещавала да става член на клуба, да каже кога съм го карала да се регистрира под чужд ник и да пише - това вече е мъжка постъпка.


Пак обиди, пак заплахи - така няма да постигнете нищо. Не прихвърляй вината на мен или някой друг за родословията - знаеш много добре, че си в нарушение на правилниците за развадната дейност и то не само на нашия клуб, престани да спекулираш, защо се правят правилници и Устави и т.н като не искате да ги спазвате.
А правилника за развъдната дейност е именно основния гарант за качеството на кучето.
0

#30
Потребителя е офлайн   Dragalevski 

  • .
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1001
  • Регистр: 01.08.08

Виж мнениетоmay67 написа на 09.10.2011 - 23:33 :

Ами нали си казваме истините в очите


Истина ли?
На теб и мозъка на костите ти е пропит от лъжи.
0

#31
Потребителя е офлайн   may67 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2074
  • Регистр: 22.08.08

Виж мнениетоDragalevski написа на 10.10.2011 - 00:07 :

Виж мнениетоmay67 написа на 09.10.2011 - 23:33 :

Ами нали си казваме истините в очите


Истина ли?
На теб и мозъка на костите ти е пропит от лъжи.



Отново обиди - помолих за доказателства, помолих да се подкрепят думите Ви и какво - вместо това - обиди. Пишете, обвинявате, нападате - нормално е да поискам някакви доказателства за твърденията Ви. Браво да знаеш много ти отива - сигурно още не си преживял 90-те години.
0

#32
Потребителя е офлайн   Dragalevski 

  • .
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1001
  • Регистр: 01.08.08

Виж мнениетоmay67 написа на 10.10.2011 - 00:12 :

Виж мнениетоDragalevski написа на 10.10.2011 - 00:07 :

Виж мнениетоmay67 написа на 09.10.2011 - 23:33 :

Ами нали си казваме истините в очите


Истина ли?
На теб и мозъка на костите ти е пропит от лъжи.



Отново обиди - помолих за доказателства, помолих да се подкрепят думите Ви и какво - вместо това - обиди. Пишете, обвинявате, нападате - нормално е да поискам някакви доказателства за твърденията Ви. Браво да знаеш много ти отива - сигурно още не си преживял 90-те години.

Това мнение е редактирано от vater: Днес, 01:13 РM
Причина за редакция: Не обиждай!






Аз какво съм преживял и какво не съм, не е твоя работа.
Погледни твоят съратник Сашко "капацитета" какви обяви пуска.
Такава е тя, меката на кинологията.
0

#33
Потребителя е офлайн   novak 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3608
  • Регистр: 18.02.08
Драга г-жа Катя Стефанова и управителен съвет на КЕББ,приемете поста ми за сериозно запитване .

Моля да публикувате:

1. Протокола от събранието ви в които е взето решение да изключите членове и учредители на КЕББ
2. Решението,че на не членове на КЕББ няма да издавате родословия на кучетата,
които са покрили изискванията за разплод ,а така също и други решения и протоколи ,ако има такива.
Тъй като сте много веща по отношение на съдебните дела и адвокати навярно често ви се налага,направете още една консултация,преди да публикувате.
Предварително ми е ясно ,че ще изпаднете в дълбока нелегалност и няма да има публикация на такива протоколи и решения.
Надявам се ,че адреса на вашия клуб КЕББ е същия ,адреса на БРФК. Адрес: ул. Българска морава № 97-99, София 1303 Ако има промяна уведомете.
Още веднъж ви моля не изпадайте в нелегалност публикувайте протоколите за да не се налага да внасяме официално запитване с входящ номер във вашия клуб и БРФК.
Ако има такива решения и протоколи ,членовете настоящи или бивши трябва да са уведомени това го знаят и децата от детската градина.
Не изпадайте в празни и многословни постове протоколите са ми достатъчни.
Най хубавото куче е това ,което отговаря на вашите изисквания.
0

#34
Потребителя е офлайн   may67 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2074
  • Регистр: 22.08.08

Виж мнениетоnovak написа на 10.10.2011 - 09:31 :

Драга г-жа Катя Стефанова приемете поста ми за сериозно запитване .

Моля да публикувате:

1. Протокола от събранието ви в които е взето решение да изключите членове и учредители на КЕББ
2. Решението,че на не членове на КЕББ няма да издавате родословия на кучетата,
които са покрили изискванията за разплод ,а така също и други решения и протоколи ,ако има такива.
Тъй като сте много веща по отношение на съдебните дела и адвокати навярно често ви се налага,направете още една консултация,преди да публикувате.
Предварително ми е ясно ,че ще изпаднете в дълбока нелегалност и няма да има публикация на такива протоколи и решения.
Надявам се ,че адреса на вашия клуб КЕББ е същия ,адреса на БРФК. Адрес: ул. Българска морава № 97-99, София 1303 Ако има промяна уведомете.
Още веднъж ви моля не изпадайте в нелегалност публикувайте протоколите за да не се налага да внасяме официално запитване с входящ номер във вашия клуб и БРФК.
Ако има такива решения и протоколи ,членовете настоящи или бивши трябва да са уведомени това го знаят и децата от детската градина.
Не изпадайте в празни и многословни постове протоколите са ми достатъчни.


Нямам намериние, нито пък някога съм "изпадала в нелегалност".

Протоколите на УС на КЕББ офицално щ бъдат публикувани в сайта на клуба, не и тук.

Уважаеми господа - много Ви моля след като сте пратили адвокат да изиска актуалното състояние и да направи копия на всички документи е видно от същите, че в съда е представен списък с членовете, с което сте запознати преди много месеци, но тогава имахте друга теза по въпроса - нали?


Съгласно Устава на клуба - който твърдите, че уважавате, спазвате и т.н. е записано, че"Членство се прекратява"....... при невнасяне на длъжития членски внос. Решение за изключването се взема от УС на сдружението при наличието на виновно поведение, което прави по нататъшното членство несъвместимо.... Изключването от клуба се налага в следните случай:

- нарушаване на Устава, правилниците и други клубни разпоредби / а невнасянето на членски внос е едно от тях/, както е записано че при неетичното поведение при констатирани действия срещу клуба и негови членове, както и членове на БРФК и репективно на ФСИ......

Какво повече да ви напиша уважаеми господа. Самите Вие не еднократно декларирахте, че не желаете да имате нищо общо с този "нелегитимен" клуб, непрестанахте да обиждате, да изписвате всякакви обидни квалификации към неговите членове, като и към БРФК, респективно към ФСИ. за да не ми задавате повече нелогични въпроси - последно ще ви обясня - всеки член на клуб, който е член на БРФК, на друга организация която респективно е член на ФСИ, автоматически е и член на ФСИ.

Финансовата дейност на клуба стартира след направената офицална финансова ревизия, предизвикана от нас самите, тъй като към 01.06.,2011 година единствения докучент, който удостоверяваше финансовото състояние на клуба е подадената декларация в НАП - а тя е нулева, т.е напрактика единствените пари в клуба бяха само и единствено на настоящите членове на клуба. Познавайки вашия стил затова ние приехме именно да имаме постоянен финансов одит. Но това вие много добре го знаете и не разбирам защо продължавате на правите совалки. Многократно съм ви отправяла искане, дори в интернета, което може сами да прочетете, но вашете отговори бяха еднозначни - вие заявихте открито, че това не е клуб и няма да ми представите никакви документи, което и напрактика направихте.

Не разбирам горещото ви желание да членувате в "нелегитимен" клуб.


По отношение на втория ви въпрос - ще ви отговоря съвсем кратко - имате правилник за селекция и развъждане на КЕББ, вие толкова ревностно декларирахте и публично гръмко обяснявахте, че трябва да се пазва и т.н. Абсолютно съм съгласна в Вас и подкрепям това - че един правилник синхронизиран с всички останали на БРФК и ФСИ, документ по който се работи толкова много, за да се спазват всички изисквания - е задължително условия за ГАРАНЦИЯ НА КАЧЕСТВОТО НА КУЧЕТАТА.

Е - защо вие не го спазвате!!!!!!!! Защо настоявате да бъде потъпкан и опорочен ????? Защо не искате да се работи в интерес на породата, а да се потъкват основни важни документи?????

Ако нещата бяха останали както преди - вие щяхте да продължавате да не го спазвате и никой нямаше и да разбере само тези, които ставаха жертва на вашето одобрение или не.

Та конкретно - в същия правилник в е записано /това го пиша за останалите, които не са запознати, а вие би трябвало до го знаете/

II. Право на селекция и развъждане

За развъдчик се счита собственикът или наемателят на кучката към момента на покриването, който е член на КЕББ и има регистрирано име на развъдник в БРФК и Междунарадоната Киноложка Федерация.................

А специално за твоя случай - явно трябва да ти се обясни отново - има една друга точка от същия правилник т.н. "IV. Предпоставки за селекционно развъждане, селекционно-развъдна дейност" та там в точка 1 е обяснено че до развъдна дейност се допускат само записани кучета в племеннта книга на КЕББ, призната от БРФК. ......../ тук ще пропусна, че поради нежеланието и саботажа Ви има нова племенна книга, в която са записани всички кучета, които са декларирали това, тъй като вие нееднократно казахте, че няма да я предоставите - респективно в настоящата нямаме данни за други кучета/. Та на въпроса "Кучета внесе от друга страна ще бъдат признати за клубни, ако притежават експортно родословие /FCI/ на съответната страна" с по прости думи - за да искаш да имаш родословия на кученцата от заплодената от теб гръцка кучка е трябвало преди запождането тя е имала извадено експортно родословие, същата да е регистрирана в клуба както е записано по-горе.

И ако обичате - престанете със заплахие - отправям го за пореден път - не ви прави чест.

Да адресът ни е този и те моля да ми върнеш книгата, за която толкова пъти декларира, че ще я оставиш в офиса.
0

#35
Потребителя е офлайн   novak 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3608
  • Регистр: 18.02.08

Виж мнениетоmay67 написа на 10.10.2011 - 10:12 :

Виж мнениетоnovak написа на 10.10.2011 - 09:31 :

Драга г-жа Катя Стефанова приемете поста ми за сериозно запитване .

Моля да публикувате:

1. Протокола от събранието ви в които е взето решение да изключите членове и учредители на КЕББ
2. Решението,че на не членове на КЕББ няма да издавате родословия на кучетата,
които са покрили изискванията за разплод ,а така също и други решения и протоколи ,ако има такива.
Тъй като сте много веща по отношение на съдебните дела и адвокати навярно често ви се налага,направете още една консултация,преди да публикувате.
Предварително ми е ясно ,че ще изпаднете в дълбока нелегалност и няма да има публикация на такива протоколи и решения.
Надявам се ,че адреса на вашия клуб КЕББ е същия ,адреса на БРФК. Адрес: ул. Българска морава № 97-99, София 1303 Ако има промяна уведомете.
Още веднъж ви моля не изпадайте в нелегалност публикувайте протоколите за да не се налага да внасяме официално запитване с входящ номер във вашия клуб и БРФК.
Ако има такива решения и протоколи ,членовете настоящи или бивши трябва да са уведомени това го знаят и децата от детската градина.
Не изпадайте в празни и многословни постове протоколите са ми достатъчни.


Нямам намериние, нито пък някога съм "изпадала в нелегалност".

Протоколите на УС на КЕББ офицално щ бъдат публикувани в сайта на клуба, не и тук.

Уважаеми господа - много Ви моля след като сте пратили адвокат да изиска актуалното състояние и да направи копия на всички документи е видно от същите, че в съда е представен списък с членовете, с което сте запознати преди много месеци, но тогава имахте друга теза по въпроса - нали?


Съгласно Устава на клуба - който твърдите, че уважавате, спазвате и т.н. е записано, че"Членство се прекратява"....... при невнасяне на длъжития членски внос. Решение за изключването се взема от ЕС на сдлужението при наличието на виновно поведение, което прави по тататъчното членство несъвместимо.... Изключването от клуба се налага в следните случай:

- нарушаване на Устава, правилниците и други клубни разпоредби / а невнасянето на членски внос е едно от тях/, както е записано че при неетичното поведение при онстатиранди действия срещу клуба и негови членове, както и членове на БРФК и репективно на ФСИ......

Какво повече да ви напиша уважаеми господа. Самите Вие не еднократно декларирахте, че не желаете да имате нищо общо с този "нелегитимен" клуб, непрестанахте да обиждате, да изиспвате всякакви обидни квалификации към неговите членове, като и към БРФК, респективно към ФСИ. за да не ми задавате повече нелогични въпроси - последно ще ви обясня - всеки член на клуб, който е член на БРФК, на друга организация която респективно е член на ФСИ, автоматически е и член на ФСИ.

Финансовата дейност на клуба стартира след направената офицална финансова ревиция, предизвикана от нас самите, тъй като към 01.06.,2011 година единствения докучент, който удостоверяваше финансовото състояние на клуба е подадената декларация в НАП - а тя е нулева, т.е напрактика единствените пари в клуба бяха само и единствено на настоящите членове на клуба. Но това вие много добре го знаете и не разбирам защо продължавате на правите совалки. Многократно съм ви отправяла искане, дори в интернета, което може сами да прочетете, но вашете отговори бяха еднозначни - вие заявихте открито, че това не е клуб и няма да ми представите никакви документи, което и напрактика направихте.

Не разбирам горещото ви желание да членувате в "нелегитимен" клуб.


По отношение на втория ви въпрос - ще ви отговоря съвсем кратко - имате правилник за селекция и развъждане на КЕББ, вие толкова ревностно декларирахте и публично гръмко обяснявахте, че трябва да се пазва и т.н. Абсолютно съм съгласна в Вас и подкрепям това - че един правилник синхронизиран с всички останали на БРФК и ФСИ, документ по който се работи толкова много, за да се спазват всички изисквания - е задължително условия за ГАРАНЦИЯ НА КАЧЕСТВОТО НА КУЧЕТАТА.

Е - защо вие не го спазвате!!!!!!!! Защо настоявате да бъде потъпкан и опорочен ????? Защо не искате да се работи в интерес на породата, а да се потъкват основни важни документи?????

Ако нещата бяха останали както преди - вие щяхте да продължавате да не го спазвате и никой нямаше и да разбере само тези, които ставаха жертва на вашето одобрение или не.

Та конкретно - в същия правилник в е записано /това го пиша за останалите, които не са запознати, а вие би трябвало до го знаете/

II. Право на селекция и развъждане

За развъдчик се счита собственикът или наемателят на кучката към момента на покриването, който е член на КЕББ и има регистрирано име на развъдник в БРФК и Междунарадоната Киноложка Федерация.................

А специално за твоя случай - явно трябва да ти се обясни отново - има една друга точка от същия правилник т.н. "IV. Предпоставки за селекционно развъждане, селекционно-развъдна дейност" та там в точка 1 е обяснено че до развъдна дейност се допускат само записани кучета в племеннта книга на КЕББ, призната от БРФК. ......../ тук ще пропусна, че поради нежеланието и саботажа Ви има нова племенна книга, в която са записани всички кучета, които са декларирали това, тъй като вие нееднократно казахте, че няма да я предоставите - респективно в настоящата нямаме данни за други кучета/. Та на въпроса "Кучета внесе от друга страна ще бъдат признати за клубни, ако притежават експортно родословие /FCI/ на съответната страна" с по прости думи - за да искаш да имаш родословия на кученцата от заплодената от теб гръцка кучка е трябвало преди запождането тя е имала извадено експортно родословие, същата да е регистрирана в клуба както е записано по-горе.

И ако обичате - престанете със заплахие - отправям го за пореден път - не ви прави чест.

Да адресът ни е този и те моля да ми върнеш книгата, за която толкова пъти декларира, че ще я оставиш в офиса.


Това не е отговор прочети си устава кой и къде има право да прекратява членство и на кого е в правомощията нали имаш адвокати.
Никой не те заплашва уведомете по правилния начин бивши или настоящи членове.
Публикувай протоколите нищо не се иска повече от теб.Ако ли не ще се наложи да дадете официален отговор с копие от протоколите чрез
БРФК или FCI. Коя си ти че ще отнемаш елементарни човешки права на членове на КЕББ и членове на БРФК документи за платен члевски внос към
БРФК също има.Още веднъж не ми вади като дявола цитати от евангелието а публикувай протоколите от събранията ви и решенията.
Въпроса е принципен и изобщо не ми давай обяснения за неща които ги знам по добре от теб и клика.
Само протоколи и решения ,ако обичаш празни приказки на женския пазар.Ако имаш свободно време или си запълваш работното времме можеш да си пишеш.
На мен и други членове на КЕББ им са необходими протоколите и решенията ,а така също и официално уведомление а не празни приказки.
Най хубавото куче е това ,което отговаря на вашите изисквания.
0

#36
Потребителя е офлайн   novak 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3608
  • Регистр: 18.02.08
Това не е отговор прочети си устава кой и къде има право да прекратява членство и на кого е в правомощията нали имаш адвокати.
Никой не те заплашва уведомете по правилния начин бивши или настоящи членове.Никой не съм виждал да размахва значка на държавен служител освен теб за щяло и нещяло.Ние сме обикновенни люде.

Публикувай протоколите нищо не се иска повече от теб.Ако ли не ще се наложи да дадете официален отговор с копие от протоколите чрез
БРФК или FCI. Коя си ти че ще отнемаш елементарни човешки права на членове на КЕББ и членове на БРФК документи за платен членски внос към
БРФК също има.Още веднъж не ми вади като дявола цитати от евангелието а публикувай протоколите от събранията ви и решенията.
Въпроса е принципен и изобщо не ми давай обяснения за неща които ги знам по добре от теб и клика.
Само протоколи и решения ,ако обичаш празни приказки на женския пазар.Ако имаш свободно време или си запълваш работното времме можеш да си пишеш.
На мен и други членове на КЕББ им са необходими протоколите и решенията ,а така също и официално уведомление а не празни приказки.
Това става в определени срокове или дай линк към сайта ви.Още веднъж прочети искането.

Митко Райчев не се свивай зад "широките плешки" на председателката не са толкова широки колкото си мислиш,това можеш да го направиш и ти нали се водиш ОРД на каткиния клуб.

Моля да публикувате:

1. Протокола от събранието ви в които е взето решение да изключите членове и учредители на КЕББ
2. Решението,че на не членове на КЕББ няма да издавате родословия на кучетата,
които са покрили изискванията за разплод ,а така също и други решения и протоколи ,ако има такива.
Тъй като сте много веща по отношение на съдебните дела и адвокати навярно често ви се налага,направете още една консултация,преди да публикувате.
Предварително ми е ясно ,че ще изпаднете в дълбока нелегалност и няма да има публикация на такива протоколи и решения.
Надявам се ,че адреса на вашия клуб КЕББ е същия ,адреса на БРФК. Адрес: ул. Българска морава № 97-99, София 1303 Ако има промяна уведомете.
Още веднъж ви моля не изпадайте в нелегалност публикувайте протоколите за да не се налага да внасяме официално запитване с входящ номер във вашия клуб и БРФК.
Ако има такива решения и протоколи ,членовете настоящи или бивши трябва да са уведомени това го знаят и децата от детската градина.
Не изпадайте в празни и многословни постове протоколите са ми достатъчни.

И да доуточня нещо.Никога няма да стана член на измисления ви клуб.Нямам дори женско куче.Ако имам такова ще е закупено от чужбина и ще бъде с експортно родословие.Наследство от моето куче ще имам когато ми е необходимо от женско куче пак от чужбина и то ще бъде с експортно родословие.
Но не е това начина да задължавате хората принудително да влизат във вашия клуб ,ако не е член на клуба да не му се издават родословия.
Причината е че друг начин нямате затова ще се народят от родословни родители неродословни поколения батака ще е пълен.
Този батак ще е ваше дело псевдокинелози и любители на породата.А голямата истина е че повечето от ловците и собственици на бретони не ги е еня дали ще имат родословия.Те искат да знаят че кучето е наистина от този родител който харесват.Имахме желание да има клуб на когото хората имат доверие и това беше постигнато.За голямо съжаление на сегашния състав едва ли някой ще му има доверие в близките 10-сетина години,ако остане в този си вид.
Най хубавото куче е това ,което отговаря на вашите изисквания.
0

#37
Потребителя е офлайн   Dragalevski 

  • .
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1001
  • Регистр: 01.08.08

Виж мнениетоmay67 написа на 10.10.2011 - 10:12 :

Виж мнениетоnovak написа на 10.10.2011 - 09:31 :

Драга г-жа Катя Стефанова приемете поста ми за сериозно запитване .

Моля да публикувате:

1. Протокола от събранието ви в които е взето решение да изключите членове и учредители на КЕББ
2. Решението,че на не членове на КЕББ няма да издавате родословия на кучетата,
които са покрили изискванията за разплод ,а така също и други решения и протоколи ,ако има такива.
Тъй като сте много веща по отношение на съдебните дела и адвокати навярно често ви се налага,направете още една консултация,преди да публикувате.
Предварително ми е ясно ,че ще изпаднете в дълбока нелегалност и няма да има публикация на такива протоколи и решения.
Надявам се ,че адреса на вашия клуб КЕББ е същия ,адреса на БРФК. Адрес: ул. Българска морава № 97-99, София 1303 Ако има промяна уведомете.
Още веднъж ви моля не изпадайте в нелегалност публикувайте протоколите за да не се налага да внасяме официално запитване с входящ номер във вашия клуб и БРФК.
Ако има такива решения и протоколи ,членовете настоящи или бивши трябва да са уведомени това го знаят и децата от детската градина.
Не изпадайте в празни и многословни постове протоколите са ми достатъчни.


Нямам намериние, нито пък някога съм "изпадала в нелегалност".

Протоколите на УС на КЕББ офицално щ бъдат публикувани в сайта на клуба, не и тук.

Уважаеми господа - много Ви моля след като сте пратили адвокат да изиска актуалното състояние и да направи копия на всички документи е видно от същите, че в съда е представен списък с членовете, с което сте запознати преди много месеци, но тогава имахте друга теза по въпроса - нали?


Съгласно Устава на клуба - който твърдите, че уважавате, спазвате и т.н. е записано, че"Членство се прекратява"....... при невнасяне на длъжития членски внос. Решение за изключването се взема от УС на сдружението при наличието на виновно поведение, което прави по нататъшното членство несъвместимо.... Изключването от клуба се налага в следните случай:

- нарушаване на Устава, правилниците и други клубни разпоредби / а невнасянето на членски внос е едно от тях/, както е записано че при неетичното поведение при констатирани действия срещу клуба и негови членове, както и членове на БРФК и репективно на ФСИ......

Какво повече да ви напиша уважаеми господа. Самите Вие не еднократно декларирахте, че не желаете да имате нищо общо с този "нелегитимен" клуб, непрестанахте да обиждате, да изписвате всякакви обидни квалификации към неговите членове, като и към БРФК, респективно към ФСИ. за да не ми задавате повече нелогични въпроси - последно ще ви обясня - всеки член на клуб, който е член на БРФК, на друга организация която респективно е член на ФСИ, автоматически е и член на ФСИ.

Финансовата дейност на клуба стартира след направената офицална финансова ревизия, предизвикана от нас самите, тъй като към 01.06.,2011 година единствения докучент, който удостоверяваше финансовото състояние на клуба е подадената декларация в НАП - а тя е нулева, т.е напрактика единствените пари в клуба бяха само и единствено на настоящите членове на клуба. Познавайки вашия стил затова ние приехме именно да имаме постоянен финансов одит. Но това вие много добре го знаете и не разбирам защо продължавате на правите совалки. Многократно съм ви отправяла искане, дори в интернета, което може сами да прочетете, но вашете отговори бяха еднозначни - вие заявихте открито, че това не е клуб и няма да ми представите никакви документи, което и напрактика направихте.

Не разбирам горещото ви желание да членувате в "нелегитимен" клуб.


По отношение на втория ви въпрос - ще ви отговоря съвсем кратко - имате правилник за селекция и развъждане на КЕББ, вие толкова ревностно декларирахте и публично гръмко обяснявахте, че трябва да се пазва и т.н. Абсолютно съм съгласна в Вас и подкрепям това - че един правилник синхронизиран с всички останали на БРФК и ФСИ, документ по който се работи толкова много, за да се спазват всички изисквания - е задължително условия за ГАРАНЦИЯ НА КАЧЕСТВОТО НА КУЧЕТАТА.

Е - защо вие не го спазвате!!!!!!!! Защо настоявате да бъде потъпкан и опорочен ????? Защо не искате да се работи в интерес на породата, а да се потъкват основни важни документи?????

Ако нещата бяха останали както преди - вие щяхте да продължавате да не го спазвате и никой нямаше и да разбере само тези, които ставаха жертва на вашето одобрение или не.

Та конкретно - в същия правилник в е записано /това го пиша за останалите, които не са запознати, а вие би трябвало до го знаете/

II. Право на селекция и развъждане

За развъдчик се счита собственикът или наемателят на кучката към момента на покриването, който е член на КЕББ и има регистрирано име на развъдник в БРФК и Междунарадоната Киноложка Федерация.................

А специално за твоя случай - явно трябва да ти се обясни отново - има една друга точка от същия правилник т.н. "IV. Предпоставки за селекционно развъждане, селекционно-развъдна дейност" та там в точка 1 е обяснено че до развъдна дейност се допускат само записани кучета в племеннта книга на КЕББ, призната от БРФК. ......../ тук ще пропусна, че поради нежеланието и саботажа Ви има нова племенна книга, в която са записани всички кучета, които са декларирали това, тъй като вие нееднократно казахте, че няма да я предоставите - респективно в настоящата нямаме данни за други кучета/. Та на въпроса "Кучета внесе от друга страна ще бъдат признати за клубни, ако притежават експортно родословие /FCI/ на съответната страна" с по прости думи - за да искаш да имаш родословия на кученцата от заплодената от теб гръцка кучка е трябвало преди запождането тя е имала извадено експортно родословие, същата да е регистрирана в клуба както е записано по-горе.

И ако обичате - престанете със заплахие - отправям го за пореден път - не ви прави чест.

Да адресът ни е този и те моля да ми върнеш книгата, за която толкова пъти декларира, че ще я оставиш в офиса.


Като си толкова принципна, стрино Божке,
да ти задам едно въпросче.

Но повече няма да ти пиша в рима защото ти не го заслужаваш

Как на развъдчика Георги Христозов, без да е член на клуба "КЕББ" и без да са му минали кучета всички изисквания за развъдна дейност, му се издават родословия на две кучила, като на едното кучило и до ден днешен не си е платил родословията, как за него може а за друг не може?
Той, Христовоз, както го наричаш ти, да не би да е богопомазан?


Стрино Божке, госпожо принцип,още едно въпросче.
Как извади на Мартин Бойчев на кучето родословие, как и от къде, разкажи тук, нека те разберат всички що за принципи имаш?

Както тайно се събрахте, така и тайно ръководите клуба, ако имате малко доблест отговори на Огнян.
Ама да ти кажа ти си гьонсурат, и не ти пука от такива работи..............карай, майната ви :angry:
0

#38
Потребителя е офлайн   may67 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2074
  • Регистр: 22.08.08
ДО
ДРАГАЛЕВСКИ И КОМПАНИЯ

,

ГОСПОДА, ТОВА Е ПОСЛЕДНАТА МИ КОМУНИКАЦИЯ, КОЯТО ЩЕ ОСЪЩЕСТВЯ С ВАС. ДАДОХ ВИ ДОСТАТЪЧНО ВРЕМЕ ДА ОСМИСЛИТЕ КОИ СТЕ И КАКВО СТЕ, НО ВИЖДАМ, ЧЕ НАДЕЖДИТЕ МИ ТОВА ДА СЕ СЛУЧИ СА НАПРАЗНИ.

ЗАТОВА ПОВЕЧЕ НЕ МИ СЕ ОБАЖДАЙТЕ, НЕ МИ ПИШЕТЕ, НЕ МЕ ТЪРСЕТЕ И НЕ МЕ ПРИТЕСНЯВА
йТЕ ПОД КАКВАТО И ДА Е ФОРМА.

КАКТО САМИ ТВЪРДИТЕ ИМАТЕ СИ КЛУБ, ПРЕДСЕДАТЕЛ, УПРАВИТЕЛЕН СЪВЕТ, ЧЛЕНОВЕ, А НЯКОЙ ОТ ВАС ТВЪРДЯТ, ЧЕ ИМАТЕ И КУЧЕТА, ТОВА ВИ ДАВА ВЪЗМОЖНОСТ ДА ОСЪЩЕСТВЯВАТЕ ВАШИТЕ ЦЕЛИ, МЕЧТИ И ЖЕЛАНИЯ ИЗВЪН Т.Н ОТ ВАС "МАФИОТСКО И КИНТОЛОЖКО БРФК" С ЧИЙТО УПРАВЛЕНИЕ И РЪКОВОСТВО /НЯМА ДА ЦИТИРАМ ОБИДНИТЕ ВИ КВАЛИФИКАЦИИ/ НЕ МОЖЕ ДА РАБОТИТЕ СЪВМЕСТНО. МОЛЯ ВИ ДА НЕ ИСКАТЕ ОТ МЕН ДА АДМИНИСТРИРАМ ВАШАТА ДЕЙНОСТ, НЯМА КАК КЕББ ДА ИЗДАВА РОДОСЛОВИЯ НА ХОРА, КОИТО НЕ ЧЛЕНУВАТ В КЛУБА И РЕСПЕКТИВНО НЕ СА ЧЛЕНОВЕ НА БРФК.


ЖЕЛАЯ ВИ УСПЕХ


КАТЯ СТЕФАНОВА
ПРЕДСЕДАТЕЛ НА КЛУБ ЕПАНЬОЛ БРЕТОН-БЪЛГАРИЯ
0

#39
Потребителя е офлайн   novak 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3608
  • Регистр: 18.02.08

Виж мнениетоmay67 написа на 10.10.2011 - 19:27 :

ДО
ДРАГАЛЕВСКИ И КОМПАНИЯ

,

ГОСПОДА, ТОВА Е ПОСЛЕДНАТА МИ КОМУНИКАЦИЯ, КОЯТО ЩЕ ОСЪЩЕСТВЯ С ВАС. ДАДОХ ВИ ДОСТАТЪЧНО ВРЕМЕ ДА ОСМИСЛИТЕ КОИ СТЕ И КАКВО СТЕ, НО ВИЖДАМ, ЧЕ НАДЕЖДИТЕ МИ ТОВА ДА СЕ СЛУЧИ СА НАПРАЗНИ.

ЗАТОВА ПОВЕЧЕ НЕ МИ СЕ ОБАЖДАЙТЕ, НЕ МИ ПИШЕТЕ, НЕ МЕ ТЪРСЕТЕ И НЕ МЕ ПРИТЕСНЯВА
йТЕ ПОД КАКВАТО И ДА Е ФОРМА.

КАКТО САМИ ТВЪРДИТЕ ИМАТЕ СИ КЛУБ, ПРЕДСЕДАТЕЛ, УПРАВИТЕЛЕН СЪВЕТ, ЧЛЕНОВЕ, А НЯКОЙ ОТ ВАС ТВЪРДЯТ, ЧЕ ИМАТЕ И КУЧЕТА, ТОВА ВИ ДАВА ВЪЗМОЖНОСТ ДА ОСЪЩЕСТВЯВАТЕ ВАШИТЕ ЦЕЛИ, МЕЧТИ И ЖЕЛАНИЯ ИЗВЪН Т.Н "МАФИОТСКО И КИНТОЛОЖКО БРФК" С ЧИЙТО УПРАВЛЕНИЕ И РЪКОВОСТВО /НЯМА ДА ЦИТИРАМ ОБИДНИТЕ ВИ КВАЛИФИКАЦИИ/ НЕ МОЖЕ ДА РАБОТИТЕ СЪВМЕСТНО. МОЛЯ ВИ ДА НЕ ИСКАТЕ ОТ МЕН ДА АДМИНИСТРИРАМ ВАШАТА ДЕЙНОСТ, НЯМА КАК КЕББ ДА ИЗДАВА РОДОСЛОВИЯ НА ХОРА, КОИТО НЕ ЧЛЕНУВАТ В КЛУБА И РЕСПЕКТИВНО НЕ СА ЧЛЕНОВЕ НА БРФК.


ЖЕЛАЯ ВИ УСПЕХ


КАТЯ СТЕФАНОВА
ПРЕДСЕДАТЕЛ НА КЛУБ ЕПАНЬОЛ БРЕТОН-БЪЛГАРИЯ


Е драга много си предвидима както ти казах ще излезнеш в нелегалност, поопъна се но излезна стой си там в чернотията още 1000г.
Там ти е мястото!!!! Не публикува протоколи и решения навярно са те предупредили,че пак си в противоречие с устава.
Приключи си по належащите дела ,че те чакат нови,нали ти е хоби и ...................Членове сме на клуб и не твоя, членове сме на БРФК, как го нарече мафиотско- нелеп израз и имам документ за платен членски внос към БРФК ,а членската карта можеш да ми я дадеш ,ако е готова.
"Дребни дребни ,че и отчайващо грозни стават нещата щом се докоснат някои влечугоподобни" -не е мое творение някъде го прочетох но ми харесва.
Остани си със здраве и не излизай от лошотията и грозотията тя ще е винаги с теб. :out: :out: :out:
Срам и позор за бретонистите ще е още дълги години този председателски пост твоят за да ти стане по ясно.
Но така или иначе ще ти се наложи да отговориш драга колкото и да не ти се иска !!!!!

Имам два въпроса, които щях да ти задам но тъй като си писала, че няма да отговаряш ще ти ги спестя.

Този пост е редактиран от vater: 10.10.2011 - 20:44
Причина за редакцията: Не обиждайте!

Най хубавото куче е това ,което отговаря на вашите изисквания.
0

#40
Потребителя е офлайн   novak 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3608
  • Регистр: 18.02.08
ДАДОХ ВИ ДОСТАТЪЧНО ВРЕМЕ ДА ОСМИСЛИТЕ КОИ СТЕ И КАКВО СТЕ

Тази се е взела за господ.Едва ли ще има светлина в тунела има и сляпородени, въпреки че виждат ,а те стават все повече.
Най хубавото куче е това ,което отговаря на вашите изисквания.
0

Сподели темата:


  • (20 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни