БГ Лов Форум: На какъв подарък бихте се зарадвали - БГ Лов Форум

Към съдържанието

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

На какъв подарък бихте се зарадвали

#1
Потребителя е офлайн   Нина_ 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 9
  • Регистр: 28.05.15
Здравейте
Това сиг.е най често задавания ви въпрос и може би е много индивидуално,но наистина искам да изненадам моя приятел за рожденния му ден.Проблема е че се виждаме рядко,последно от предния му рд всъщност и няма как да проуча от какво има нужда.Обича страшно много да ходи на лов,добър стрелец е(бил е шампион по стрелба),харесва и риболова.Доста интересен човек а има и паричната възможност,което го прави още по трудно :) ...и че така разглеждах пушки,ножове(нямам никаква идея дали си струва да му купя мн скъп нож смисъл имат ли разлика?).От пушки нищо не разбирам!Във някой от ловните сайтове имаше интересни слънчеви часовници и компаси...как мислите?Много ми е трудно да преценя и ще бъда много благодарна от малко помощ.
...,.само да допълня,че миналогод.му подарък беше кученце :)
0

#2
Потребителя е офлайн   ge0rg11 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 428
  • Регистр: 02.12.09

Виж мнениетоНина_ написа на 28.05.2015 - 21:28 :

Здравейте
Това сиг.е най често задавания ви въпрос и може би е много индивидуално,но наистина искам да изненадам моя приятел за рожденния му ден.Проблема е че се виждаме рядко,последно от предния му рд всъщност и няма как да проуча от какво има нужда.Обича страшно много да ходи на лов,добър стрелец е(бил е шампион по стрелба),харесва и риболова.Доста интересен човек а има и паричната възможност,което го прави още по трудно :)/> ...и че така разглеждах пушки,ножове(нямам никаква идея дали си струва да му купя мн скъп нож смисъл имат ли разлика?).От пушки нищо не разбирам!Във някой от ловните сайтове имаше интересни слънчеви часовници и компаси...как мислите?Много ми е трудно да преценя и ще бъда много благодарна от малко помощ.
...,.само да допълня,че миналогод.му подарък беше кученце :)/>

Според мен едно от най-важните неща в лова са обувките така че разгледай обувки от по-висок клас(ако имаш парична възможност) като марки бих ти препоръчал Chiruca,Magnum,Jack Pyke и т.н аз бих се зарадвал много на такъв подарък.Пушки не гледай там нещата са сложни от към покупка регистрация и т.н
много по лесно ще ти е да намериш обувки които да му харесат от колкото пушка повярвай ми пушката за всеки ловец е нещо много специално.
0

#3
Потребителя е офлайн   caisa 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 36
  • Регистр: 28.10.14
Колежке,понеже тук раздела е за хладно оръжие,аз щях да се зарадвам на някоя дамаскова красота,разбира се с изяснен произход,защото има някои идийски и афганистански прелести,които наистина са само за красота!
Имам предвид един хубав нож от дамаска стомана,като мнението си е само мое и не е задължително да се приема като меродавно!
Другия вариант е да се разгледаш из раздела кой от производителите какво предлага и да прецениш дали се връзва със случая на твоя човек.
Успех!
0

#4
Потребителя е офлайн   Нина_ 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 9
  • Регистр: 28.05.15
Благодаря сърдечно за отговора и съвета :)
0

#5
Потребителя е офлайн   Нина_ 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 9
  • Регистр: 28.05.15
Относно ножовете ще пусна един линк и ако можеш да дадеш мнение ....
едhttp://www.guns.bg/Fallkniven_Jarl-cat15-scat49-p24310.html?searchKey=&priceOrder=D&latestOrder=&items=12&promo=&ref=&needReg=&outlet=
0

#6
Потребителя е офлайн   caisa 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 36
  • Регистр: 28.10.14

Виж мнениетоНина_ написа на 28.05.2015 - 22:28 :

Относно ножовете ще пусна един линк и ако можеш да дадеш мнение ....
едhttp://www.guns.bg/Fallkniven_Jarl-cat15-scat49-p24310.html?searchKey=&priceOrder=D&latestOrder=&items=12&promo=&ref=&needReg=&outlet=



Мдааа,щом като човека е толкова заслужил и обичан,защо да не бъде нещо по-изискано и наполовина по-евтино,като това например :

http://www.guns.bg/S...eedReg=&outlet=

или пък един елегантен фолдър като този:

http://www.guns.bg/S...eedReg=&outlet=
0

#7
Потребителя е офлайн   Нина_ 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 9
  • Регистр: 28.05.15
Благодаря много за насоките,дори не очаквах отговори :)
0

#8
Потребителя е офлайн   caisa 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 36
  • Регистр: 28.10.14
Благодарим и пак заповядайте!
Дано да сме помогнали!
0

#9
Потребителя е офлайн   emil5koff 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 780
  • Регистр: 29.06.08
Понеже гледам, че нещата клонят към нож, напишете в Гугал "какво една жена не трябва да подарява" и ще се учудите, кой е номер едно в списъка!Часовниците и животинките, също са в него. ;) Не, че суеверията са неща, за които трябва да държим сметка, макар че като ловци, всички сме малко или много суеверни, но доброто възпитание не предполага такъв подарък, особено за рожден ден! Съжалявам, че съвета ми е не какво да вземете, а какво да не вземете, но и това е нещо!
0

#10
Потребителя е офлайн   Нина_ 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 9
  • Регистр: 28.05.15
Благодаря и това е вярно....но вече тотално съм в затруднение
0

#11
Потребителя е офлайн   caisa 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 36
  • Регистр: 28.10.14
Скачай на ножа!
Само като го подаряваш да поискаш една метална пара,да не се скарате и суеверията заминават!
0

#12
Потребителя е офлайн   nikstuch 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 658
  • Регистр: 20.08.11
Нина, Ако не е трезвеник може да пробваш с бутилка с нещо отлежало и специално (може и вино), комбинирано с пожелание за задраве и много и успешни ловни излети завършващо с НАСЛУКА и си решаваш проблема. Поне аз на такива се радвам най-много. Иначе, обувките могат да стискат, ножа да не е по вкус и т.н.
„Никой не е по-силен от слабостите си.“ Чудомир
0

#13
Потребителя е офлайн   Иво Михайлов 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 4013
  • Регистр: 29.01.11
Колежке , виждам че още не си решила , но да те питам нещо същественно....
Я кажи до каква пАра си решила да е подаръка ?
....щото ако бюджета ти позволява....може и сафари в Африка да му подариш на човека...
0

#14
Потребителя е офлайн   Нина_ 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 9
  • Регистр: 28.05.15
Сафарито наистина щеше да го зарадва,но няма да му се ходи сам,а аз нямам възможност от към време....
Не е трезвеник но не и ценител(обича водката със сиг)
Благодаря на всички вас за помоща!
0

#15
Потребителя е офлайн   rova 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 84
  • Регистр: 04.03.08
Здравейте, ако е пушач му намерете една хубава лула и съответните аксесоари към нея, един чудесен тютюн и едно добро и качествено питие/концетрат/ разбира се. По нататък сам ще си ги купува. Може и рядко да ги полз, но със сигурност ще е с удоволствие и със спомен за човека, който му ги е подарил. Поздрави.
0

#16
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоНина_ написа на 01.06.2015 - 00:36 :

Сафарито наистина щеше да го зарадва,но няма да му се ходи сам,а аз нямам възможност от към време....
Не е трезвеник но не и ценител(обича водката със сиг)
Благодаря на всички вас за помоща!

На сафари , не е като на риба ... за да му трябва жива стръв, така че ..... B)
пп На моята съм и казал ... Подаръци до 5 000 лв. само в плик , може и без пожелания !!!
Успех !
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

Сподели темата:


Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни