БГ Лов Форум: СВЕТИ ХУБЕРТ за купата на ДРЪСТЪР организира ЛРД "Сокол-1" гр. Силистра - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

СВЕТИ ХУБЕРТ за купата на ДРЪСТЪР организира ЛРД "Сокол-1" гр. Силистра 18.10.2014 г.

#41
Потребителя е офлайн   born to kill 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 174
  • Регистр: 27.04.12
и аз бях там !

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: DSC_1189.JPG
  • Прикачено изображение: DSC_1175.JPG
  • Прикачено изображение: DSC_1188.JPG

0

#42
Потребителя е офлайн   born to kill 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 174
  • Регистр: 27.04.12

Виж мнениетоborn to kill написа на 21.10.2014 - 21:13 :

и аз бях там !

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: DSC_1178.JPG
  • Прикачено изображение: DSC_1013.JPG
  • Прикачено изображение: DSC_0996.JPG
  • Прикачено изображение: DSC_1180.JPG

0

#43
Потребителя е офлайн   born to kill 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 174
  • Регистр: 27.04.12

Виж мнениетоborn to kill написа на 21.10.2014 - 21:24 :

Виж мнениетоborn to kill написа на 21.10.2014 - 21:13 :

и аз бях там !

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: DSC_1192.JPG
  • Прикачено изображение: DSC_1198.JPG
  • Прикачено изображение: DSC_1201.JPG

0

#44
Потребителя е офлайн   born to kill 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 174
  • Регистр: 27.04.12

Виж мнениетоborn to kill написа на 21.10.2014 - 21:32 :

Виж мнениетоborn to kill написа на 21.10.2014 - 21:24 :

Виж мнениетоborn to kill написа на 21.10.2014 - 21:13 :

и аз бях там !


Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: DSC_0986.JPG
  • Прикачено изображение: DSC_1047.JPG
  • Прикачено изображение: DSC_1048.JPG
  • Прикачено изображение: DSC_1049.JPG

0

#45
Потребителя е офлайн   Петър Ветренски 

  • Недосегаем
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1710
  • Регистр: 20.01.10
Прикачено изображение: 10661864_10201969362115562_2479985858837193429_o.jpgПрикачено изображение: 1489002_10201969356635425_6384321104784173897_n.jpg
Публикувано изображение
Моят лов никой не може да го отстреля!

Моят сайт
0

#46
Потребителя е офлайн   Манол Манолов 

  • Пъдпъдичар
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 6069
  • Регистр: 04.02.09

Виж мнениетоShibeka написа на 21.10.2014 - 18:52 :

Виж мнениетоМанол Манолов написа на 21.10.2014 - 13:11 :

Първо искам да благодаря на организаторите за перфектната организация.Искам да благодаря и на съдиите които съдиха отлично и безпристрастно.Искам да благодаря на съдията Александър Стойчев който ми даде ценни съвети след моя тур.Още веднъж го казвам всичко беше перфектно.Аз и моя Барс - Софийски станахме шампиони в клас млади това беше една моя мечта която се сбъдна него ден.Ще гледаме двамата с Барс да продължаваме с шампионските изяви.Благодаря на Петьо Ветренски за хубавата снимка.На слука. ;)/>/>/>

Маноле браво бе Маноле :D/> Каза че ще заведеш младият Бретон и го заведе пък и спечели! Чудя се само защо "бивши" състезатели и твои приятели не те поздравяват и коментират по този прекрасен повод за тебе?

Ами незнам Шибек сигурно трудно се произнася думата честито от врелите и кипели колеги в кучкарските среди.?Все пак благодаря на теб и колегите които ми честитихте победата.????
0

#47
Потребителя е офлайн   best hanter 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 703
  • Регистр: 18.02.08
Първо съжалявам че не успях да присъствам ( бях поканен като помощник съдия от г-н Радев ) , но служебни ангажименти а впоследствие и една скръбна новина в семейството :( ми не ми позволиха да стана част от това прекрасно събитие . Искам да поздравя всички ичастници , организатори и целия съдииски състав . Браво на победителите . Успех на всички .
Развъдник за курцхаари: www.vonhausepav.com
0

#48
Потребителя е офлайн   rumen 71rusev 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 650
  • Регистр: 07.09.11

Виж мнениетоborn to kill написа на 21.10.2014 - 21:13 :

и аз бях там !

Честито колега представянето ти беше блестящо.Така трябва ,да се виждат и други лица на стълбичката .Не едни и същи поддръжници та дори и с мелези.
0

#49
Потребителя е офлайн   Ицо Грозков 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 5734
  • Регистр: 16.03.11

Виж мнениетоrumen 71rusev написа на 22.10.2014 - 19:08 :

Виж мнениетоborn to kill написа на 21.10.2014 - 21:13 :

и аз бях там !

Честито колега представянето ти беше блестящо.Така трябва ,да се виждат и други лица на стълбичката .Не едни и същи поддръжници та дори и с мелези.


Румба, брат, "мелезака" до сега няма тур с НЕНАМЕРЕНИ ФАЗАНИ...!!! Силни стомашни контракции сигур е имало, че Манолката с мелезачето първи да са е възкачил, което пък от своя страна доказва старата максима, че "докиментя" лов не прави..! Намерил си е - прибил си е Монлкьо, ами останалите, ко прайхте тама?! Фазанчита ли и немало?!:P/>/>:lol:/>/> Празни висули по бая дирници са дрънчале, а?!:D/>/> Щот нали изпасаните са ни броят ве..:lol:/>/> Наслука:D/>/>

Стефко, Стефко ний мерака да омачкотим, с Дирка от Ветренски добружанчето то, но и туй шъ стани - помни ми думата..:P/>/>:D/>/>
За злобния светът е зъл и злобен !
И той във всеки търси свой подобен......
Свободата е възможността да се прави , което е разрешено по право.
СВОБОДНИЯТ СЕ СТРЕМИ КЪМ СЪВЪРШЕНСТВО, ПОРОБЕНИЯТ - КЪМ СВОБОДА, А РОДЕНИЯТ РОБ - ДА СИ ИЗБИРА ГОСПОДАРЯ
Факта, че един човек има добро сърце, не означава, че не може да ти нацепи "кофата"!
Изисква се много кураж да бъдеш себе си, когато много невежи копелета имат проблем с това да бъдеш различен.
Няма по-досадни глупци от тези, които не са лишени съвсем от разум!
0

#50
Потребителя е офлайн   Манол Манолов 

  • Пъдпъдичар
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 6069
  • Регистр: 04.02.09

Виж мнениетоИцо Грозков написа на 23.10.2014 - 14:29 :

Виж мнениетоrumen 71rusev написа на 22.10.2014 - 19:08 :

Виж мнениетоborn to kill написа на 21.10.2014 - 21:13 :

и аз бях там !

Честито колега представянето ти беше блестящо.Така трябва ,да се виждат и други лица на стълбичката .Не едни и същи поддръжници та дори и с мелези.


Румба, брат, "мелезака" до сега няма тур с НЕНАМЕРЕНИ ФАЗАНИ...!!! Силни стомашни контракции сигур е имало, че Манолката с мелезачето първи да са е възкачил, което пък от своя страна доказва старата максима, че "докиментя" лов не прави..! Намерил си е - прибил си е Монлкьо, ами останалите, ко прайхте тама?! Фазанчита ли и немало?!:P/>/>/>/>/>:lol:/>/>/>/>/> Празни висули по бая дирници са дрънчале, а?!:D/>/>/>/>/> Щот нали изпасаните са ни броят ве..:lol:/>/>/>/>/> Наслука:D/>/>/>/>/>

Стефко, Стефко ний мерака да омачкотим, с Дирка от Ветренски добружанчето то, но и туй шъ стани - помни ми думата..:P/>/>/>/>/>:D/>/>/>/>/>

А бре Ице язе мелези нямам имам не родословни кучета 4 на брой.Ще дойди времето и с Барс Бретончето от централните Софийски пряки да минем през теб и Барут помни го това. :D/>/>

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: 1.jpg

0

#51
Потребителя е офлайн   bobikrastev 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 15
  • Регистр: 20.08.08
Браво, Маноле!
Честито за победата!
Аз не съм се и съмнявал де - бретона е без грешка - особено като е в добри ръце.
0

#52
Потребителя е офлайн   Ицо Грозков 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 5734
  • Регистр: 16.03.11
Ще дойди времето и с Барс Бретончето от централните Софийски пряки да минем през теб и Барут помни го това. :D/>/>/>
[/quote]

Пфф ейц ейц.. Туй мож да стане, коги Барут е само "спомен на стената"!!! Слаба ракия си ми:P/>:)/> Ма чувам, че типичното претърсване на кучетата ти, на разстояние един металотърсач не съ и променило, ма ич!:lol:/> Да не си се спънал у фазанчиту ве та да се е стреснало и дигнало..?!:lol:/> Щом си мераклия да ти престържа жълто-белия козиняк клюцай на телефона и ще те чакам на разклона за Бистрица, ще намерим и кой да снима..:D/>
За злобния светът е зъл и злобен !
И той във всеки търси свой подобен......
Свободата е възможността да се прави , което е разрешено по право.
СВОБОДНИЯТ СЕ СТРЕМИ КЪМ СЪВЪРШЕНСТВО, ПОРОБЕНИЯТ - КЪМ СВОБОДА, А РОДЕНИЯТ РОБ - ДА СИ ИЗБИРА ГОСПОДАРЯ
Факта, че един човек има добро сърце, не означава, че не може да ти нацепи "кофата"!
Изисква се много кураж да бъдеш себе си, когато много невежи копелета имат проблем с това да бъдеш различен.
Няма по-досадни глупци от тези, които не са лишени съвсем от разум!
0

#53
Потребителя е офлайн   Манол Манолов 

  • Пъдпъдичар
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 6069
  • Регистр: 04.02.09
Ами Ице сигурно твоите приятели съдии като Александър Стойчев,Петър Радев,Петър Бонев не разбират от съдийство и ей така сами присъдили шампионската титла.Виж ся скоро щяло да има курсове за съдии вземи
стани един съдия.И друго гледай да дойдеш на следващото състезание след него само ще хълцукаш и ще викаш от дели дойде Манолката че и пред мен и Барут се класира.
0

#54
Потребителя е офлайн   Ицо Грозков 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 5734
  • Регистр: 16.03.11
[quote name='Манол Манолов' timestamp='1414114098' post='535028']
Ами Ице сигурно твоите приятели съдии като Александър Стойчев,Петър Радев,Петър Бонев не разбират от съдийство и ей така сами присъдили шампионската титла.

Съдийската комисия напомня !

Съдия, на който са му отнети правата по една или друга причина за определен срок, няма право да се появява в това си качество на нито една проява свързана с кинологията. В противен случай правата се отнемат завинаги.

И циганин на един крак може да те съди ве, Манолкьо! Де е разликата, като и он си нема права..?!:lol:/>



За злобния светът е зъл и злобен !
И той във всеки търси свой подобен......
Свободата е възможността да се прави , което е разрешено по право.
СВОБОДНИЯТ СЕ СТРЕМИ КЪМ СЪВЪРШЕНСТВО, ПОРОБЕНИЯТ - КЪМ СВОБОДА, А РОДЕНИЯТ РОБ - ДА СИ ИЗБИРА ГОСПОДАРЯ
Факта, че един човек има добро сърце, не означава, че не може да ти нацепи "кофата"!
Изисква се много кураж да бъдеш себе си, когато много невежи копелета имат проблем с това да бъдеш различен.
Няма по-досадни глупци от тези, които не са лишени съвсем от разум!
0

#55
Потребителя е офлайн   Ицо Грозков 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 5734
  • Регистр: 16.03.11
И друго гледай да дойдеш на следващото състезание след него само ще хълцукаш и ще викаш от дели дойде Манолката че и пред мен и Барут се класира.
[/quote]

Манолкьо, от 4г. участвам в този род турнири и все си намираш оправдание да не доождаш, и то в последния момент шубе таково!:D/> Айде излазай на тереня да ти рисуваме картини..:D/>
За злобния светът е зъл и злобен !
И той във всеки търси свой подобен......
Свободата е възможността да се прави , което е разрешено по право.
СВОБОДНИЯТ СЕ СТРЕМИ КЪМ СЪВЪРШЕНСТВО, ПОРОБЕНИЯТ - КЪМ СВОБОДА, А РОДЕНИЯТ РОБ - ДА СИ ИЗБИРА ГОСПОДАРЯ
Факта, че един човек има добро сърце, не означава, че не може да ти нацепи "кофата"!
Изисква се много кураж да бъдеш себе си, когато много невежи копелета имат проблем с това да бъдеш различен.
Няма по-досадни глупци от тези, които не са лишени съвсем от разум!
0

#56
Потребителя е офлайн   Манол Манолов 

  • Пъдпъдичар
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 6069
  • Регистр: 04.02.09
Е язе съм участвал на такива турнири малко преди тебе. И я си припомни кой първи ти заговори и те навива да участваш в тях.Май нещо те яде отвътре че съм станал шампион. Кажи си го без да увърташ. Пък за съдиите недей бра грижа.
0

#57
Потребителя е офлайн   Ицо Грозков 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 5734
  • Регистр: 16.03.11

Виж мнениетоМанол Манолов написа на 24.10.2014 - 08:07 :

Е язе съм участвал на такива турнири малко преди тебе. И я си припомни кой първи ти заговори и те навива да участваш в тях.Май нещо те яде отвътре че съм станал шампион. Кажи си го без да увърташ. Пък за съдиите недей бра грижа.


Първи заговори с мен, за турнирите, Васко, като и той ме нави!:D/> А ти помниш ли Барут коги апортира оназ патка, ранената, от шавара и после ни обвиниха тука, че сме я ние били, а?! Хахахаха:D/> А ние смучехме бироци, до ка той претърсваше и дигаше други:D/> С пекинез да изляза с/у тебе пак ща бия ве хахахаха :)
За злобния светът е зъл и злобен !
И той във всеки търси свой подобен......
Свободата е възможността да се прави , което е разрешено по право.
СВОБОДНИЯТ СЕ СТРЕМИ КЪМ СЪВЪРШЕНСТВО, ПОРОБЕНИЯТ - КЪМ СВОБОДА, А РОДЕНИЯТ РОБ - ДА СИ ИЗБИРА ГОСПОДАРЯ
Факта, че един човек има добро сърце, не означава, че не може да ти нацепи "кофата"!
Изисква се много кураж да бъдеш себе си, когато много невежи копелета имат проблем с това да бъдеш различен.
Няма по-досадни глупци от тези, които не са лишени съвсем от разум!
0

#58
Потребителя е офлайн   Манол Манолов 

  • Пъдпъдичар
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 6069
  • Регистр: 04.02.09
Казах ти ши доди и твойто време друга песен ще пееш.Дано додиш на следващото състезание.Затова вземах Барс да мачкам по състезанията.
0

#59
Потребителя е офлайн   Ицо Грозков 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 5734
  • Регистр: 16.03.11

Виж мнениетоМанол Манолов написа на 24.10.2014 - 08:35 :

Казах ти ши доди и твойто време друга песен ще пееш.Дано додиш на следващото състезание.Затова вземах Барс да мачкам по състезанията.


:lol:/> Забелезал съм, че коги ний доождаме теб ников та нема..:lol:/> Ти за туй ли не спре да ма питаш до последно дали се пак нема пътувам, а бре?!?! Па и си спомням, че викаше едно време, че и Ринката за туй го беше взел - да мачкал нещо, ма май сал дупито на Лората мачкотил до ся!:lol:/> Барсчиту мож и да стане арно кученце, ама задповодното уст-во требе е друго.. Инак, дали ти е вързано за калеврата или не - се толкоз:D/>

Прикачено изображение: PC294673.JPG



За злобния светът е зъл и злобен !
И той във всеки търси свой подобен......
Свободата е възможността да се прави , което е разрешено по право.
СВОБОДНИЯТ СЕ СТРЕМИ КЪМ СЪВЪРШЕНСТВО, ПОРОБЕНИЯТ - КЪМ СВОБОДА, А РОДЕНИЯТ РОБ - ДА СИ ИЗБИРА ГОСПОДАРЯ
Факта, че един човек има добро сърце, не означава, че не може да ти нацепи "кофата"!
Изисква се много кураж да бъдеш себе си, когато много невежи копелета имат проблем с това да бъдеш различен.
Няма по-досадни глупци от тези, които не са лишени съвсем от разум!
0

#60
Потребителя е офлайн   Манол Манолов 

  • Пъдпъдичар
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 6069
  • Регистр: 04.02.09
Най големя си Ице състезател и ловец как са те признали съдиите и сате обсъждали цяла нощ,
така и аз те признавам.А пък колко дивеч имам на моите кучета още сто годин да си жив и здрав не мож ма стигна.Като ти гледам снимките все с обща слука се снимаш. Айде носи си яда в теб че съм станал шампион нямам време повече да ти обръщам внмание. А бре тебе те е яд и завиждаш повече от батко ти Анди и от Пурко май.Хе хе хе Шампиони сме с Барс.
0

Сподели темата:


  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни