БГ Лов Форум: Турнир за ловци и кучета работещи със стойка по правилата на Турнирите „Св. Хуберт” за купата на НЛРС-СЛРБ 2015 - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Турнир за ловци и кучета работещи със стойка по правилата на Турнирите „Св. Хуберт” за купата на НЛРС-СЛРБ 2015

#1
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26380
  • Регистр: 17.02.08
Национално ловно – рибарско сдружение “Съюз на ловците и риболовците в България“ организира открит турнир за ловци с кучета, работещи със стойка по правилата на „Св. Хуберт” за Купата на НЛРС –СЛРБ.
Турнирът ще се проведе на 26 септември на територията на ЛРС София – Запад. Сборен пункт – центъра на гр. Костинброд.

Турнирът ще се проведе при следната програма:

7:20 – 8:00 – записване на участниците
8:10 – теглене на жребий
8:30 – потегляне към терена

На база на класирането ще се излъчи отбор, който ще участва на Балканското първенство в Турция.

Правила за участие в турнира

Всички участници трябва да притежават заверени ловен билет и членска карта за текущата 2015 г. от сдружение, член на НЛPC - СЛРБ и редовни документи за носене и употреба на ловно оръжие.

Кучетата трябва да бъдат регистрирани сдружението, в което членува водача (контролен талон за регистрация на ловно куче), да са с извършени ваксинации и обезпаразитявания - доказва се с ветеринарен паспорт.
Участието е индивидуално и отборно. В отборното класиране взима участие само по един отбор мъже от всяко ловно сдружение, а останалите състезатели от същото сдружение участват само в индивидуалното класиране. В индивидуалното класиране може да участва един водач и едно куче

Таксата за участие е 20 лв. на състезател. При неподадена предварителна заявка, може да бъде отказано допускане до участие при невъзможност за изпитване от страна на съдийския състав.

Правилникът за провеждане на състезанието може да бъде изтеглен от ТУК.

Заявки за участие се подават в срок до 21.09.2015 г. на адрес: nlrs_slrb_nanchev@abv.bg
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#2
Потребителя е офлайн   ivan-alarmata 

  • Ivan Stefanov
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1379
  • Регистр: 25.12.10
Що не го направиха този турнир във Видин че да е удобно за всички желаещи да отидат . ;)
0

#3
Потребителя е офлайн   Ogi Varbanov 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 179
  • Регистр: 19.11.11

Виж мнениетоivan-alarmata написа на 11.09.2015 - 15:41 :

Що не го направиха този турнир във Видин че да е удобно за всички желаещи да отидат . ;)/>

Що Костинброд далече ли ви е.
0

#4
Потребителя е офлайн   ivan-alarmata 

  • Ivan Stefanov
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1379
  • Регистр: 25.12.10

Виж мнениетоOgi Varbanov написа на 11.09.2015 - 16:43 :

Виж мнениетоivan-alarmata написа на 11.09.2015 - 15:41 :

Що не го направиха този турнир във Видин че да е удобно за всички желаещи да отидат . ;)/>/>/>/>

Що Костинброд далече ли ви е.


Не много е близко до Варна . :D/>/>Само на 450км.
0

#5
Потребителя е офлайн   avdjiev 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 980
  • Регистр: 16.04.09
И до гр. Бургас е близо.
0

#6
Потребителя е офлайн   Кърчев 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 277
  • Регистр: 03.08.09
Би трябвало да е в Търново,така щеше да е най-добре за всички.:)/>/>
0

#7
Потребителя е офлайн   Ицо Грозков 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 5734
  • Регистр: 16.03.11

Виж мнениетоКърчев написа на 21.09.2015 - 13:53 :

Би трябвало да е в Търново,така щеше да е най-добре за всички.Публикувано изображение/>/>


А, да видите убаво ли е да биеш 400км...!!!?Публикувано изображение В това отношение, ние, от западната част на страната, бяхме много ощетени до сега..!!!Публикувано изображение
За злобния светът е зъл и злобен !
И той във всеки търси свой подобен......
Свободата е възможността да се прави , което е разрешено по право.
СВОБОДНИЯТ СЕ СТРЕМИ КЪМ СЪВЪРШЕНСТВО, ПОРОБЕНИЯТ - КЪМ СВОБОДА, А РОДЕНИЯТ РОБ - ДА СИ ИЗБИРА ГОСПОДАРЯ
Факта, че един човек има добро сърце, не означава, че не може да ти нацепи "кофата"!
Изисква се много кураж да бъдеш себе си, когато много невежи копелета имат проблем с това да бъдеш различен.
Няма по-досадни глупци от тези, които не са лишени съвсем от разум!
0

#8
Потребителя е офлайн   Huntermen 

  • Георги Шумков
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 8054
  • Регистр: 21.05.08
Защо ли няма никакви резултати от класирането?
Манолчо и компания се канеха да стават шампиони?
НЕ Е ВАЖНО КОЛКО Е ГОЛЯМ ЧОВЕК, ВАЖНО Е КОЛКО МУ Е ГОЛЯМО СЪРЦЕТО !
0

#9
Потребителя е офлайн   Манол Манолов 

  • Пъдпъдичар
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 6069
  • Регистр: 04.02.09

Виж мнениетоHuntermen написа на 28.09.2015 - 08:19 :

Защо ли няма никакви резултати от класирането?
Манолчо и компания се канеха да стават шампиони?

Първо честито на победителите.Сега слушай внимателно Хънти.Манол и Барс от София имат кураж и смелост винаги да участват в такива състезания защото вече сме се доказвали като шампиони с Барс от София. Сега за представянето ни Барс си свърши отлично работата намирайки три фазана.На първия нямаше да е спортсменски да стрелям.Втория фазан отлична марка и куле от Барс отличен единичен отстрел от мен отличен за мен апорт.Третия фазан пак така но аз трябваше да доближа Барс да мога да стрелям аз останах на място да се любувам на кулето на Барс в туфата с което не можах да стрелям и провалих пак усилията на Барс за по добро класиране.Общо взето е това по тура ми.Доволен съм много от работата на Барс но като размислих повече аз се изложих.Барс е едва на година и половина има още много да се явяваме с него на такива турнири и все на някой турнир пак ще станем шампиони помни това!!!Виж посъбери малко кураж и смелост Хънти и започни и ти да участваш в такива турнири не само да гледаш снимки от тях.Поздрави и На слука!!!
0

#10
Потребителя е офлайн   Ogi Varbanov 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 179
  • Регистр: 19.11.11
Добре че е Манол да каже нещо по темата.Иначе пълно затъмнение,айде не се срамувайте дайте малко инфо.Кои са първенците.
0

#11
Потребителя е офлайн   АНДИ 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 3603
  • Регистр: 12.03.08

Виж мнениетоOgi Varbanov написа на 28.09.2015 - 12:13 :

Добре че е Манол да каже нещо по темата.Иначе пълно затъмнение,айде не се срамувайте дайте малко инфо.Кои са първенците.


Нищо ново под слънцето...При отборното класиране имам предвид...Публикувано изображениеЗа трета поредна година отбора на ЛРС Исперих /аз и Турито/ сме първи.
За поредна година бях пуснат на бараж на финалите на терен опразнен от фазани...Явно някой неща в България не се променят...
Интересно ми стана как жури от двама хърватски съдии и един/безгласен/ български определя отбора на БЪЛГАРИЯ за Балканиадата?Имаше и други интересни моменти, но явно на хората не им се пише...
0

#12
Потребителя е офлайн   Манол Манолов 

  • Пъдпъдичар
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 6069
  • Регистр: 04.02.09

Виж мнениетоАНДИ написа на 28.09.2015 - 14:46 :

Виж мнениетоOgi Varbanov написа на 28.09.2015 - 12:13 :

Добре че е Манол да каже нещо по темата.Иначе пълно затъмнение,айде не се срамувайте дайте малко инфо.Кои са първенците.


Нищо ново под слънцето...При отборното класиране имам предвид...Публикувано изображениеЗа трета поредна година отбора на ЛРС Исперих /аз и Турито/ сме първи.
За поредна година бях пуснат на бараж на финалите на терен опразнен от фазани...Явно някой неща в България не се променят...
Интересно ми стана как жури от двама хърватски съдии и един/безгласен/ български определя отбора на БЪЛГАРИЯ за Балканиадата?Имаше и други интересни моменти, но явно на хората не им се пише...

Догодина ти като съдия може да определиш отбора батко Анди!!!Ама все ще бъдат хора от твоето обкръжение то се знае хи хи хи!!!За това не се сърди на Хърватите!!!
0

#13
Потребителя е офлайн   ВЕНЧЕНЦО 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 838
  • Регистр: 09.07.08

Виж мнениетоАНДИ написа на 28.09.2015 - 14:46 :

Виж мнениетоOgi Varbanov написа на 28.09.2015 - 12:13 :

Добре че е Манол да каже нещо по темата.Иначе пълно затъмнение,айде не се срамувайте дайте малко инфо.Кои са първенците.


Нищо ново под слънцето...При отборното класиране имам предвид...Публикувано изображениеЗа трета поредна година отбора на ЛРС Исперих /аз и Турито/ сме първи.
За поредна година бях пуснат на бараж на финалите на терен опразнен от фазани...Явно някой неща в България не се променят...
Интересно ми стана как жури от двама хърватски съдии и един/безгласен/ български определя отбора на БЪЛГАРИЯ за Балканиадата?Имаше и други интересни моменти, но явно на хората не им се пише...
Честито на победителите,но кое Анди те кара да определяш БЪЛГАРСКИЯ съдия като"безгласен"?В Търново съдиха БЪЛГАРСКИ съдии определиха отбор и той успя нали?
И как разбра,че в терена няма фазани като ти и кучето покрихте много малка част от него?
Само за сравнение ще ти кажа,че след тура на Ветренски който отстреля два фазана аз си пуснах кучето в опразненото от фазани поле и то маркира ФАЗАН!И виж аз не пиша с многоточия,а за съдиите ще кажа моето мнение толкова показах толкова отсъдиха за което поздравления!
0

#14
Потребителя е офлайн   Манол Манолов 

  • Пъдпъдичар
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 6069
  • Регистр: 04.02.09
А бре батко Анди как стана така две кучета твоя собсвеност да участват отборно.Може би Турито ти е платил 5000 лева дето му търсеше на Удо?Ей пак селски номера от Исперихско както всяка година!!!
0

#15
Потребителя е офлайн   Huntermen 

  • Георги Шумков
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 8054
  • Регистр: 21.05.08

Виж мнениетоМанол Манолов написа на 28.09.2015 - 10:33 :

Виж мнениетоHuntermen написа на 28.09.2015 - 08:19 :

Защо ли няма никакви резултати от класирането?
Манолчо и компания се канеха да стават шампиони?

Първо честито на победителите.Сега слушай внимателно Хънти.Манол и Барс от София имат кураж и смелост винаги да участват в такива състезания защото вече сме се доказвали като шампиони с Барс от София. Сега за представянето ни Барс си свърши отлично работата намирайки три фазана.На първия нямаше да е спортсменски да стрелям.Втория фазан отлична марка и куле от Барс отличен единичен отстрел от мен отличен за мен апорт.Третия фазан пак така но аз трябваше да доближа Барс да мога да стрелям аз останах на място да се любувам на кулето на Барс в туфата с което не можах да стрелям и провалих пак усилията на Барс за по добро класиране.Общо взето е това по тура ми.Доволен съм много от работата на Барс но като размислих повече аз се изложих.Барс е едва на година и половина има още много да се явяваме с него на такива турнири и все на някой турнир пак ще станем шампиони помни това!!!Виж посъбери малко кураж и смелост Хънти и започни и ти да участваш в такива турнири не само да гледаш снимки от тях.Поздрави и На слука!!!

Манолчо, за мен и кучето ми сега предстоят много по-важни изпитания и отделям цялото си внимание и време за тях!
Но ти с Барса няма как да го разбереш това, защото не си се готвил за такива!
Поздрави и на слука!

п.п. Следващия път дано да стъпиш на стълбицата! B)
НЕ Е ВАЖНО КОЛКО Е ГОЛЯМ ЧОВЕК, ВАЖНО Е КОЛКО МУ Е ГОЛЯМО СЪРЦЕТО !
0

#16
Потребителя е офлайн   Манол Манолов 

  • Пъдпъдичар
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 6069
  • Регистр: 04.02.09

Виж мнениетоHuntermen написа на 28.09.2015 - 19:29 :

Виж мнениетоМанол Манолов написа на 28.09.2015 - 10:33 :

Виж мнениетоHuntermen написа на 28.09.2015 - 08:19 :

Защо ли няма никакви резултати от класирането?
Манолчо и компания се канеха да стават шампиони?

Първо честито на победителите.Сега слушай внимателно Хънти.Манол и Барс от София имат кураж и смелост винаги да участват в такива състезания защото вече сме се доказвали като шампиони с Барс от София. Сега за представянето ни Барс си свърши отлично работата намирайки три фазана.На първия нямаше да е спортсменски да стрелям.Втория фазан отлична марка и куле от Барс отличен единичен отстрел от мен отличен за мен апорт.Третия фазан пак така но аз трябваше да доближа Барс да мога да стрелям аз останах на място да се любувам на кулето на Барс в туфата с което не можах да стрелям и провалих пак усилията на Барс за по добро класиране.Общо взето е това по тура ми.Доволен съм много от работата на Барс но като размислих повече аз се изложих.Барс е едва на година и половина има още много да се явяваме с него на такива турнири и все на някой турнир пак ще станем шампиони помни това!!!Виж посъбери малко кураж и смелост Хънти и започни и ти да участваш в такива турнири не само да гледаш снимки от тях.Поздрави и На слука!!!

Манолчо, за мен и кучето ми сега предстоят много по-важни изпитания и отделям цялото си внимание и време за тях!
Но ти с Барса няма как да го разбереш това, защото не си се готвил за такива!
Поздрави и на слука!

п.п. Следващия път дано да стъпиш на стълбицата! B)/>

Ами Хънтърменчо успех ти желая в изпитанията.Ама догодина сигур ще си командировка нейде по време на Хубертите хе хе хе!!!
0

#17
Потребителя е офлайн   Huntermen 

  • Георги Шумков
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 8054
  • Регистр: 21.05.08

Виж мнениетоМанол Манолов написа на 28.09.2015 - 19:44 :

Ами Хънтърменчо успех ти желая в изпитанията.Ама догодина сигур ще си командировка нейде по време на Хубертите хе хе хе!!!

Смей се докато можеш!
Ако съм командировка - ще пратя кучето само и пак ще те бие! :D
НЕ Е ВАЖНО КОЛКО Е ГОЛЯМ ЧОВЕК, ВАЖНО Е КОЛКО МУ Е ГОЛЯМО СЪРЦЕТО !
0

#18
Потребителя е офлайн   Турхан Ибрям 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 816
  • Регистр: 03.01.10
Най големия фен на исперихския отбор -манолко
0

#19
Потребителя е офлайн   АНДИ 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 3603
  • Регистр: 12.03.08
Не смятам да влизам в излишни спорове с хорица които са ми "фенове", но за да не остане някой с грешно впечатление да уточня...Тая най-добри чувства към Сахак Сахакян , както и огромно уважение към него.В случая обаче нещата се решаваха единствено от главния съдия!Сахак знае от къде исках да почна тура си и как главния съдия не ми позволи-нещо което не е по правилник!Както и по-нататъшното развитие на тура!
Венци,не смятам да ти обръщам внимание, не го заслужаваш!Когато подхождаш само със злоба към мен, няма как да бъдеш обективен!А и това ,че гледаш не означава че виждаш!!!
За кучетата с които се състезавахме-да, и двете са моя собственост като Удо съм го дал на Турхан преди 3 месеца и през този период направиха двамата много добър екип!В Правилника е казано кой с какво куче може да участва, няма нарушения!Но трябва да се чете!Публикувано изображение
0

#20
Потребителя е офлайн   Манол Манолов 

  • Пъдпъдичар
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 6069
  • Регистр: 04.02.09

Виж мнениетоАНДИ написа на 29.09.2015 - 09:54 :

Не смятам да влизам в излишни спорове с хорица които са ми "фенове", но за да не остане някой с грешно впечатление да уточня...Тая най-добри чувства към Сахак Сахакян , както и огромно уважение към него.В случая обаче нещата се решаваха единствено от главния съдия!Сахак знае от къде исках да почна тура си и как главния съдия не ми позволи-нещо което не е по правилник!Както и по-нататъшното развитие на тура!
Венци,не смятам да ти обръщам внимание, не го заслужаваш!Когато подхождаш само със злоба към мен, няма как да бъдеш обективен!А и това ,че гледаш не означава че виждаш!!!
За кучетата с които се състезавахме-да, и двете са моя собственост като Удо съм го дал на Турхан преди 3 месеца и през този период направиха двамата много добър екип!В Правилника е казано кой с какво куче може да участва, няма нарушения!Но трябва да се чете!Публикувано изображение

Ай батко Анди батко Анди на тебе всичко ти е разрешено нали си един от видните Бг кинолози,
бъди жив и здрав и айде наздраве от Хайредин Дунавско!!!
0

Сподели темата:


  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни