БГ Лов Форум: КУЛТОВИТЕ РЕПЛИКИ В ЛОВА - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

КУЛТОВИТЕ РЕПЛИКИ В ЛОВА Бисери по ловно време

#41
Потребителя е офлайн   Стоян 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 257
  • Регистр: 18.01.12
Стои млад колега на добра пусия преди две години. Минава сюрия. Стреля няколко пъти, всчки прасета си заминават. Тишина. След това звънят телефони, идват колеги, питат, разпитват. Младият ловец обяснява откъде дошли прасетата, колко на брой били, колко големи и т.н. Един стар ловец го пита: Къде е прасето, бре? Младият отговаря: Ударих го, виж къде има кръв. Старият ловец: Аз кръвта я виждам, но къде е месото? Кръв кюфте не прави!
Тази реплика се се повтаря досега. Повтаря се и във варианта: То и в банята има косми, ама п..... няма!

Наслука!
0

#42
Потребителя е офлайн   Ico1985 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 657
  • Регистр: 19.12.11

Виж мнениетоСтоян написа на 12.12.2012 - 11:03 :

Стои млад колега на добра пусия преди две години. Минава сюрия. Стреля няколко пъти, всчки прасета си заминават. Тишина. След това звънят телефони, идват колеги, питат, разпитват. Младият ловец обяснява откъде дошли прасетата, колко на брой били, колко големи и т.н. Един стар ловец го пита: Къде е прасето, бре? Младият отговаря: Ударих го, виж къде има кръв. Старият ловец: Аз кръвта я виждам, но къде е месото? Кръв кюфте не прави!
Тази реплика се се повтаря досега. Повтаря се и във варианта: То и в банята има косми, ама п..... няма!

Наслука!
Хубава реплика. Да добавя само, че я знам в следният вариант : Суджук от следи ( малки, големи), козина и кръв не се прави Публикувано изображение



;)
0

#43
Потребителя е офлайн   Ico1985 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 657
  • Регистр: 19.12.11
Човек с възможности става ловец. Наближава първият лов и новобранецът се приготвя както трябва. Купува пушка, облекла, боеприпаси и джип за гората. Адреналинът е на ниво още преди самият лов. Ловецът тръгва на лов, но поради лошото време той не се състои и се прибира в тях. Отчаян, че ловният излет не се е състоял ляга при жена си да си доспи и и казва: Вънка е много лошо време да знаеш. Жената отговаря: Така ли, а моят глупак замина тази сутрин на лов.




;)
0

#44
Потребителя е офлайн   Ico1985 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 657
  • Регистр: 19.12.11
Отивам на лов с приятелят Иван. Ловуваме и на обяд сядаме да отдъхнем преди втората гонка и да подложим по нещо. Покрай почивката и обяда се заговорихме какво ли правят нашите жени в момента. Пийнал малко винце, реших да отговоря по следният начин на Иван:

-Ами какво правят в това време като гледам на този студ ние на лов, а те сигурно плетът или се е.ат какво друго да правят:).

Колега Иван се позамисли, позамисли и реши да се прибира и да не присъства на втората гонка. Учуден от реакцията го попитах, колега какво стана закъде се забърза, а той каза:

-Вие ловувайте. Моята жена неможе да плете, аз си отивам вкъщи.




Това е от мен, дано сте се посмели малко, въпреки, че доста от вас сигурно са ги чували.




;)
0

#45
Потребителя е офлайн   Votan 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 369
  • Регистр: 16.09.08
Инструктаж: - И на края, да знаете прасетата от гърмеж не падат, трябва омерване!
0

#46
Потребителя е офлайн   Votan 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 369
  • Регистр: 16.09.08
"Трепането сплотява........."
0

#47
Потребителя е офлайн   Votan 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 369
  • Регистр: 16.09.08
"Мойса кучка е зела да не слуша!...... Хм, квосо мене......"
0

#48
Потребителя е офлайн   Votan 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 369
  • Регистр: 16.09.08
Колега с опит:- Гледам свине /ударението е на "е"/, пак гледам, те две. Затварям очите да са не разсейвам и ....... Е, кво, и? Гърмя, пак гледам, те вече с крила, нямат фатане.....
0

#49
Потребителя е офлайн   ivayloanadoliev 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 489
  • Регистр: 17.04.11
Поздрав в ефира на радио "Веселина"-Поздравявам всички ловджии и рибари ,които си оставиха петък,събота и неделя,жените сами във вкъщи.
0

#50
Потребителя е офлайн   Христо Желев 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 702
  • Регистр: 11.03.08

Виж мнениетоVotan написа на 12.12.2012 - 19:35 :

Колега с опит:- Гледам свине /ударението е на "е"/, пак гледам, те две. Затварям очите да са не разсейвам и ....... Е, кво, и? Гърмя, пак гледам, те вече с крила, нямат фатане.....

Родопите са си Родопи... :D/>
ТРУДНОТО ГО ПРАВИМ ЛЕСНО А НЕВЪЗМОЖНОТО САМО НИ ЗАБАВЯ !
0

#51
Потребителя е офлайн   Pano 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1132
  • Регистр: 05.01.12
"Натаптат да го изпърдиш"

Лов в Родопите, на дива свиня естествено!Разставят се пусиите, стар ловец води и разставя постовете.Обръща се старият ловец към млад колега гостенин от София:

-момче искаш ли да удариш прасе днес?

-естествено, че искам, за това съм дошъл от 300 км.

-Стой тогава на тая пусия!

Поогледал се младокът и измърморил:

-веднъж съм дошъл, по-хубава пусия няма ли?

При което старият ловец махнал с ръка на другите да вървят и останал на поста, който младокът не харесъл.Друг опитен колега довършил разставянето на пусиите!

Започнала гонката, залаяли кучетата и се чул изстрел .........................от пусията на стария ловец и всичко утихнало !

Слизат постовете и се събират при прасето ударено от стария ловец !
Стария ловец пита:

-Къде е младокът дето не искаше да стои на тая пусия ?
-Тук съм, тук съм
-Как можа бе момче !
-Кое ?
-Как кое, натаптат х....й да го испърдиш :lol:

П.П. Разказът е на Бай Васил Дурев от Девин, но за голямо съжаление не е между живите.Слушал съм този и много други разкази от този колоритен родопчанин и всеки път съм се разплаквал от смях !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0

#52
Потребителя е офлайн   aquilon 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 205
  • Регистр: 17.07.09
Питахме председател на дружинка от разградско:
- Що връщат вашите празни бележки, толкова ли дивеч да няма?
- Ха, няма! Бият и крият!... следва цветуща псувня.
0

#53
Потребителя е офлайн   Angelp 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 15
  • Регистр: 31.08.10
след неуспешна стрелба:
- Беше гъсто, беше далече и бягаше бързо!
0

#54
Потребителя е офлайн   svilkq 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1
  • Регистр: 15.12.12
По време на лов бай Кольо Чернев разказва:
- Бяхме на свински лом. По едно време изскочиха две прасета: отред бяга голямото, а отзад - малкото. Гръмнах по голямото, а падна малкото... Явно не съм дал предварение...
0

#55
Потребителя е офлайн   alex456 

  • Александър Богданов
  • PipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 378
  • Регистр: 17.04.10
По какво стреля ?
-по прасе
голямо ли беше ?
-големо
А мъжко или женско?
- и питаш ,мъжко разбира се
Е от какво се разбира ?
-женското не може да ми каже : Хвани ме за к...ура и да си иде.
0

#56
Потребителя е офлайн   fen 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1296
  • Регистр: 23.05.08
Мина един чакал по-бърз от мене.До като се усетя и се шмугна в храстите-...
(На варда за хищници)
0

#57
Потребителя е офлайн   ATANAS VASILEV - NAIK 

  • Треньор на ловни кучета
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 346
  • Регистр: 16.01.11
Бях на свински лов в Стара планина.На втората гонка ме поставиха на пусия досами запустяла къща от безлюдна планинска паланка.Стоя си мирно и тихо.По едно време ми се счу неясно чупене на съчки. Наострих уши и внимателно се приготвих за стрелба продължавайки да чакам.Светлината беше намаляла, знаете как е деня зимно време, бързо се смрачава.Гледам от подлеса се измъкват две прасета- голямо и малко , вървят едно след друго, ама малкото върви отпред първо, а голямото пристъпва досами него.Нали знаете каква е новата наредба за едър лов се изисква бренеке, а случая си беше баш за едри дренки, да ама не може!Реших ще стрелям в здрачевината точно в средата.Прицелих се и стрелях...пламък, гръм и силно тънко изквичаване.Зрението ми се върна след огнения пламък и гледам малкото прасе го няма, а голямото си стои неподвижно на четири крака и държи нещо в устата си.Тръгнах към него едвам, едвам.Преди това за всеки случай заредих ново бренеке , да са две.Така де, за зор заман!Както и да е, на метър от голямото прасе гледам от устата му се подава свинска опашка, наведох се лекичко и я хванах с дясната ръка.Тръгнах много внимателно по посока на къщата, а тя на десетина метра.Вървя си, а то кротко, кротко си пристъпя след мен и така влезнахме в двора на къщата.Оставих го в една кочина и притворих след себе си вратичката и приседнах на един камък пред оградата на къщата.След десетина, петнадесет минути се чу говор, колегите идваха да ме заберат от пусията както си му е реда.Дойдоха и ме попитаха по какво съм стрелял.Отговорих им "По прасе и съм го затворил в кочина вътре в двора на къщата."Те разбира се не повярваха и понечиха да си тръгват и се наложи да ги убеждавам, че прасето настина е затворено вътре в кочината на къщата.Вкупом влезнаха да проверят твърдението ми.Удивлението им бе голямо, когато го видяха с очите си.То стоеше и тихо грухтеше. Някой извади модерен прожектор и го освети и в този момент всички видяхме и разбрахме, че то е сляпо.Твърде вероятно от изстрел с едри съчми за съжаление.
0

#58
Потребителя е офлайн   svetlio1 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 6
  • Регистр: 03.04.09
разчет на пусийте на всеки се казва каде да иде един от старите не разбрал пита ръководителя на лова ами аз каде да отида а тои му отговаря на к.......а ми и се хили :D това е почти всеки път постоянно не е разбрал :D
0

#59
Потребителя е офлайн   pesho_gb 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 26
  • Регистр: 14.09.09
Прибираме се от един неуспешен лов, и един по- възрастен ловец казва: "Момчета, днес няма да е дроб, боб ще е." :D
0

#60
Потребителя е офлайн   kaligula 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 221
  • Регистр: 23.03.08
Възрастен ловец стои на пусия.През пътя "прелетява" прасе и той в последният момент стреля зад него без да го уцели.Свършва гонката и другите ловци го питат- Какво стана бе Бай.....? Отговор- Ми какво да стане "Хвърлих му един къч" / В смисъл стрелях му в задницата ,откъм търнаците/
0

Сподели темата:


  • (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни