БГ Лов Форум: Колеги помогнете, много слаб ловец съм - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Колеги помогнете, много слаб ловец съм

#1
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
Уважаеми колеги, обръщам се към вас, тъй като ме убедихте че съм много слаб ловец! Много ви моля със съвети да ми помогнете та да стана ловец на място, такъв ловец, че да удовлетворя вашите претенции и забележки заедно и поотделно! :D :D :D
По-нататък ще ви разкажа за отделните си слабости като ловец, а сега очаквам да дадете идеи как да се тунинговам и подобря!
При съветите не забравяйте че по-слаб ловец от мен няма както във форума, така и в страната! Така че бъдете обстоятелствени в съветите си, защото :D даже и така пак може нещо да не разбера поради непознаването ми на ловната теория и практика.

пп. "Висшия" пилотаж в лова - бракониерството не ща да го усвоявам така че не ми давайте такива съвети!
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#2
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
Помоооооощ сезона наближава а все съм си неподготвен.... :D Сега дилемата ми е да ходя ли на лов с куче или с чавка.
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#3
Потребителя е офлайн   Сашо Попов 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 77
  • Регистр: 22.03.13
не говори така аз мисля да взимаме пример и акъл от тебе ти от нас новобранците търсиш съвет с
0

#4
Потребителя е офлайн   СОНЯ АНДОНОВА 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1798
  • Регистр: 05.07.12
Обзалагам се,колега Пири,че този път няма кой да ти се върже на поредното подхлъзване.Каквото и да пишат колегите по твой адрес съм убедена,че никой не те мисли за слаб ловец.Тази седмица гостувах на колеги от сдружевие Ардино.Чели са ти темата за кучетата-сърнари и се хвалеха,че техните не са такива.Ако ще цяло стадо сърни да минат покрай кучето то се правело че не ги вижда.За сметка на това обаче подгонят ли прасе...гонят го цял ден и много често го карат при съседната дружина.Ти караш много колеги да се замислят.А това един слаб ловец не може да го направи.Така,че този път номерът ти няма да мине.Обзалагам се на каквото кажеш! :P
Добрите приятели са като звездите-понякога не ги виждаш,но знаеш,че са там!
0

#5
Потребителя е офлайн   Ico1985 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 657
  • Регистр: 19.12.11
Публикувано изображение

Пири, направи си една рубрика или вечерно шоу - "Часът на Пири" !!!.





;)
0

#6
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26370
  • Регистр: 17.02.08

Виж мнениетоpiri написа на 18.07.2013 - 15:50 :

Уважаеми колеги, обръщам се към вас, тъй като ме убедихте че съм много слаб ловец!

Слаб, слаб, ама доста хищници страдат от теб... ;)
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#7
Потребителя е офлайн   emil2807 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 696
  • Регистр: 01.02.13
Урок първи Пирка-пушката се държи с дървената част към теб.Като го усвоиш пиши да минем към втори урок
Опааа пушка ако нямаш взимаш четката за под и тренираш с нея-рошавото да е към теб :D
0

#8
Потребителя е офлайн   Ицо Грозков 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 5734
  • Регистр: 16.03.11
Пирка, туряй софрата! Сичко щи разясня:lol:/> поздрави
За злобния светът е зъл и злобен !
И той във всеки търси свой подобен......
Свободата е възможността да се прави , което е разрешено по право.
СВОБОДНИЯТ СЕ СТРЕМИ КЪМ СЪВЪРШЕНСТВО, ПОРОБЕНИЯТ - КЪМ СВОБОДА, А РОДЕНИЯТ РОБ - ДА СИ ИЗБИРА ГОСПОДАРЯ
Факта, че един човек има добро сърце, не означава, че не може да ти нацепи "кофата"!
Изисква се много кураж да бъдеш себе си, когато много невежи копелета имат проблем с това да бъдеш различен.
Няма по-досадни глупци от тези, които не са лишени съвсем от разум!
0

#9
Потребителя е офлайн   Shibeka 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 8868
  • Регистр: 22.07.08

Виж мнениетоpiri написа на 18.07.2013 - 15:50 :

Уважаеми колеги, обръщам се към вас, тъй като ме убедихте че съм много слаб ловец! Много ви моля със съвети да ми помогнете та да стана ловец на място, такъв ловец, че да удовлетворя вашите претенции и забележки заедно и поотделно! :D/> :D/> :D/>
По-нататък ще ви разкажа за отделните си слабости като ловец, а сега очаквам да дадете идеи как да се тунинговам и подобря!
При съветите не забравяйте че по-слаб ловец от мен няма както във форума, така и в страната! Така че бъдете обстоятелствени в съветите си, защото :D/> даже и така пак може нещо да не разбера поради непознаването ми на ловната теория и практика.

пп. "Висшия" пилотаж в лова - бракониерството не ща да го усвоявам така че не ми давайте такива съвети!

Pirka по каквото си писал до сега и за дивеч и за кучета.......мисля че проблема ти не е как да стреляш,а по какво да стреляш! Защитаваш видове които са разрешени за лов,кучетата искаш да бъдат "дрон"ове и да лаят само на прасе.......Чувал ли си нещо за "колитерал-даймидж"?........При всяка една война,стрелба,лов.....а даже и на нова година по време на стрелби и фойерверки,пак има "фира"......така че който иска да му е сух задника,в никакъв случай да не се разхожда по брега на реката ОК? :D
0

#10
Потребителя е офлайн   Huntermen 

  • Георги Шумков
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 8054
  • Регистр: 21.05.08

Виж мнениетоИцо Грозков написа на 18.07.2013 - 18:18 :

Пирка, туряй софрата! Сичко щи разясня:lol:/>/> поздрави

От Ицо теорията, от мен практическите упражнения! ;)
На слука!

п.п. Може да доведем и асистентки, ама живи не някакви си кукли! :D :P :D
НЕ Е ВАЖНО КОЛКО Е ГОЛЯМ ЧОВЕК, ВАЖНО Е КОЛКО МУ Е ГОЛЯМО СЪРЦЕТО !
0

#11
Потребителя е офлайн   Shibeka 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 8868
  • Регистр: 22.07.08

Виж мнениетоHuntermen написа на 18.07.2013 - 20:14 :

Виж мнениетоИцо Грозков написа на 18.07.2013 - 18:18 :

Пирка, туряй софрата! Сичко щи разясня:lol:/>/>/> поздрави

От Ицо теорията, от мен практическите упражнения! ;)/>
На слука!

п.п. Може да доведем и асистентки, ама живи не някакви си кукли! :D/> :P/> :D/>

Ако има и асистентки,обадете се обезателно! И аз ще му помогна с някои тънкости в прикладването,по-бавната премерена стрелба....също и с изчистването на двете цеви :lol:
0

#12
Потребителя е офлайн   plamen__ 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 2094
  • Регистр: 08.06.08

Виж мнениетоpiri написа на 18.07.2013 - 15:50 :

Уважаеми колеги, обръщам се към вас, тъй като ме убедихте че съм много слаб ловец! Много ви моля със съвети да ми помогнете та да стана ловец на място, такъв ловец, че да удовлетворя вашите претенции и забележки заедно и поотделно! :D/> :D/> :D/>
По-нататък ще ви разкажа за отделните си слабости като ловец, а сега очаквам да дадете идеи как да се тунинговам и подобря!
При съветите не забравяйте че по-слаб ловец от мен няма както във форума, така и в страната! Така че бъдете обстоятелствени в съветите си, защото :D/> даже и така пак може нещо да не разбера поради непознаването ми на ловната теория и практика.

пп. "Висшия" пилотаж в лова - бракониерството не ща да го усвоявам така че не ми давайте такива съвети!


Щом си слаб,яж повече да напълнееш,или зими нещо за глисти :P Дронтал ша ти е скъпо,по-добре Бихелдон или Празимек,по едно хапче за 10 кила живо тегло :D И повече турай у каймата свинско питомно месо,само сърнешко,нема да напълнееш :P
0

#13
Потребителя е офлайн   алтай 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 266
  • Регистр: 10.04.11

Виж мнениетоpiri написа на 18.07.2013 - 15:50 :

Уважаеми колеги, обръщам се към вас, тъй като ме убедихте че съм много слаб ловец! Много ви моля със съвети да ми помогнете та да стана ловец на място, такъв ловец, че да удовлетворя вашите претенции и забележки заедно и поотделно! :D/> :D/> :D/>
По-нататък ще ви разкажа за отделните си слабости като ловец, а сега очаквам да дадете идеи как да се тунинговам и подобря!
При съветите не забравяйте че по-слаб ловец от мен няма както във форума, така и в страната! Така че бъдете обстоятелствени в съветите си, защото :D/> даже и така пак може нещо да не разбера поради непознаването ми на ловната теория и практика.

пп. "Висшия" пилотаж в лова - бракониерството не ща да го усвоявам така че не ми давайте такива съвети!

блазе ти, нямаш си дертове и си чешеш крастата, чукаш си лафчета правиш си експериментчета.........
0

#14
Потребителя е офлайн   СОНЯ АНДОНОВА 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1798
  • Регистр: 05.07.12

Виж мнениетоалтай написа на 18.07.2013 - 21:13 :

Виж мнениетоpiri написа на 18.07.2013 - 15:50 :

Уважаеми колеги, обръщам се към вас, тъй като ме убедихте че съм много слаб ловец! Много ви моля със съвети да ми помогнете та да стана ловец на място, такъв ловец, че да удовлетворя вашите претенции и забележки заедно и поотделно! :D/>/> :D/>/> :D/>/>
По-нататък ще ви разкажа за отделните си слабости като ловец, а сега очаквам да дадете идеи как да се тунинговам и подобря!
При съветите не забравяйте че по-слаб ловец от мен няма както във форума, така и в страната! Така че бъдете обстоятелствени в съветите си, защото :D/>/> даже и така пак може нещо да не разбера поради непознаването ми на ловната теория и практика.

пп. "Висшия" пилотаж в лова - бракониерството не ща да го усвоявам така че не ми давайте такива съвети!

блазе ти, нямаш си дертове и си чешеш крастата, чукаш си лафчета правиш си експериментчета.........


:D :D :D
Добрите приятели са като звездите-понякога не ги виждаш,но знаеш,че са там!
0

#15
Потребителя е офлайн   klaksa 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 266
  • Регистр: 06.08.09

Виж мнениетоpiri написа на 18.07.2013 - 15:52 :

Помоооооощ сезона наближава а все съм си неподготвен.... :D/> Сега дилемата ми е да ходя ли на лов с куче или с чавка.


Ако питаш мен отвръзвай чавката и с нея.........

Хем ще си много оригинален,хем няма да се срамотиш-щот чавките сърни не гонят......

Пък и двамата ще си грачите на воля :P
Публикувано изображение
0

#16
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
Урок първи Пирка-пушката се държи с дървената част към теб.Като го усвоиш пиши да минем към втори урок
Опааа пушка ако нямаш взимаш четката за под и тренираш с нея-рошавото да е към теб :D/>

Благодаря за съвета, майсторе! Ще пробвам но ме е страх да не се прострелям особено с четката за под. Правилно си преценил че трябва да започна от А а не от Б. Отивам да тренирам.
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#17
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11

Виж мнениетоShibeka написа на 18.07.2013 - 20:49 :

Виж мнениетоHuntermen написа на 18.07.2013 - 20:14 :

Виж мнениетоИцо Грозков написа на 18.07.2013 - 18:18 :

Пирка, туряй софрата! Сичко щи разясня:lol:/>/>/>/> поздрави

От Ицо теорията, от мен практическите упражнения! ;)/>/>
На слука!

п.п. Може да доведем и асистентки, ама живи не някакви си кукли! :D/>/> :P/>/> :D/>/>

Ако има и асистентки,обадете се обезателно! И аз ще му помогна с някои тънкости в прикладването,по-бавната премерена стрелба....също и с изчистването на двете цеви :lol:/>

Покорно благодаря! Каквото кажеш и покажеш и препоръчаш това ще правя. Само поне малалко да напредна.
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#18
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11

Виж мнениетоалтай написа на 18.07.2013 - 21:13 :

Виж мнениетоpiri написа на 18.07.2013 - 15:50 :

Уважаеми колеги, обръщам се към вас, тъй като ме убедихте че съм много слаб ловец! Много ви моля със съвети да ми помогнете та да стана ловец на място, такъв ловец, че да удовлетворя вашите претенции и забележки заедно и поотделно! :D/>/> :D/>/> :D/>/>
По-нататък ще ви разкажа за отделните си слабости като ловец, а сега очаквам да дадете идеи как да се тунинговам и подобря!
При съветите не забравяйте че по-слаб ловец от мен няма както във форума, така и в страната! Така че бъдете обстоятелствени в съветите си, защото :D/>/> даже и така пак може нещо да не разбера поради непознаването ми на ловната теория и практика.

пп. "Висшия" пилотаж в лова - бракониерството не ща да го усвоявам така че не ми давайте такива съвети!

блазе ти, нямаш си дертове и си чешеш крастата, чукаш си лафчета правиш си експериментчета.........

Колега толкова слаб ловец съм и да нямам дертове. Ееее, аз и от кучета не разбирам. Вече хващам мускулна треска от прикладвания с четката за под! Препотих се!
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#19
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11

Виж мнениетоklaksa написа на 18.07.2013 - 22:15 :

Виж мнениетоpiri написа на 18.07.2013 - 15:52 :

Помоооооощ сезона наближава а все съм си неподготвен.... :D/>/> Сега дилемата ми е да ходя ли на лов с куче или с чавка.


Ако питаш мен отвръзвай чавката и с нея.........

Хем ще си много оригинален,хем няма да се срамотиш-щот чавките сърни не гонят......

Пък и двамата ще си грачите на воля :P/>

Колега много ти благодаря! Ти ме обнадежди поне мъничко. Само че имам притеснения, какъвто съм слаб, чавката да не вземе да подгони някоя сърна и да я клъвне някъде по гърба а на свинете никакво внимание да не обръща. Все пак щом казваш да почна с чавката и ще съм оригинален ще почна. Извинявай но ще ти пиша за проблеми с чавката - ако вземе да гълта пъдпъдъци, а не да ги носи на колегите които са ги отстреляли. Аз едва ли скоро ще отстрелям пъдпъдък та поне собствено няма да бъда ощетен от това ценно месо.
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#20
Потребителя е офлайн   klaksa 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 266
  • Регистр: 06.08.09

Виж мнениетоpiri написа на 19.07.2013 - 07:59 :

Виж мнениетоklaksa написа на 18.07.2013 - 22:15 :

Виж мнениетоpiri написа на 18.07.2013 - 15:52 :

Помоооооощ сезона наближава а все съм си неподготвен.... :D/>/>/> Сега дилемата ми е да ходя ли на лов с куче или с чавка.


Ако питаш мен отвръзвай чавката и с нея.........

Хем ще си много оригинален,хем няма да се срамотиш-щот чавките сърни не гонят......

Пък и двамата ще си грачите на воля :P/>/>

Колега много ти благодаря! Ти ме обнадежди поне мъничко. Само че имам притеснения, какъвто съм слаб, чавката да не вземе да подгони някоя сърна и да я клъвне някъде по гърба а на свинете никакво внимание да не обръща. Все пак щом казваш да почна с чавката и ще съм оригинален ще почна. Извинявай но ще ти пиша за проблеми с чавката - ако вземе да гълта пъдпъдъци, а не да ги носи на колегите които са ги отстреляли. Аз едва ли скоро ще отстрелям пъдпъдък та поне собствено няма да бъда ощетен от това ценно месо.


Винаги има притеснения като си "новобранец",ала не бой се-ще отшумят с времето......

Ще си научиш чавката да открива прасета и да грачи от дървото върху него.

Ти веднага си събличаш гащите и почваш бавно да се въртиш по часовниковата стрелка,може и обратно/не ти знам резбата/щот си нежно дупе и така най-лесно ще доловиш посоката на вятъра.....,там от където ти духа най-силно е посоката от която трябва да доближиш прасето...

По време на тази манипулация гледай да с сам щото те старите ловци ...,не знаеш кой за какво е отишъл в гората :lol:

Та след като издебнеш прасето му пускаш едно бренеке в десятката/задния бут/.......

След няколко дни отивате и намирате прасето с твоята чавка. Оставяш я да похапне от мършата да се настърви на прасета и да не бара сърни и другото на луканка,та дано понапълнееш и да не си вече слаб ловец :P
Публикувано изображение
0

Сподели темата:


  • (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни