БГ Лов Форум: Продавам карабина Тигр исп. 01 кал. 7,62х54 - БГ Лов Форум

Към съдържанието

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Продавам карабина Тигр исп. 01 кал. 7,62х54 Нова | Възможност за изплащане

Потребителя е офлайн   Индже Войвода 

• Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Регистр: 13.12.16
1. Ловна карабина Тигър v.01 кал. 7,62х54
2. Нова. Калашников концерн.
3. Цена на витрина: 3200.00 лв
4. гр. София, тел. 0889001199
5. Дължина на цевта: 62 см
6. Пълнител: 10 заряден

Възможност да се закупи на изплащане без оскъпяване за 6 месеца с първоначална вноска.

При плащане в брой, цената подлежи на коментар, в рамките на разумното.

Прикачено изображение: _DSC0974.jpg Прикачено изображение: _DSC0976.jpg Прикачено изображение: _DSC0979.jpg Прикачено изображение: _DSC0982.jpg Прикачено изображение: _DSC0983.jpg Прикачено изображение: _DSC0985.jpg
0

Потребителя е офлайн   brat mid 

• Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Регистр: 23.05.17
Страхотно оръжие ако не оборудвах ковачницата с инструменти щях да дойда и да платя 3300 в брой. Това е моята пушка в моя калибър и изпълнение дано догодина да внесете още за да ги имана пазара.Публикувано изображение
0

• Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
Все още се продава.
0

Потребителя е офлайн   Sameca 

• Новак
  • Pip
  • Регистр: 03.02.18
Абе гледам,чудя се и не мога да разбера на това кое му струва 3200 лева???
0

• Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip

Виж мнениетоSameca написа на 07.06.2019 - 23:44 PM :

Абе гледам,чудя се и не мога да разбера на това кое му струва 3200 лева???

Едни предлагат, други купуват. Ако на теб не ти харесва на друг ще му хареса. Наслука!

На който му е интересно може да гледа видео стрелба с Тигр-01 (тип СВД) на 300 метра > https://youtu.be/Fk1OVpQb2oI <
0

Потребителя е офлайн   Вихър65 

• Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Регистр: 06.02.19
ставали за гонкаджийски лов
0

Потребителя е офлайн   suzi1973 

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Регистр: 23.02.09
Какъв е проблема? Става за всичко.
0

Потребителя е офлайн   suzi1973 

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Регистр: 23.02.09
Колега има ли Тигр в 9,3x64 и цена евентуално.
0

Потребителя е офлайн   Веско 

• Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Регистр: 09.03.08

Виж мнениетоsuzi1973 написа на 08.06.2019 - 22:00 PM :

Какъв е проблема? Става за всичко.

Проблема е ,че е дълга патерица,и е неудобна за гора. Отделно гола тежи колкото комплектована пушка, и е с този утрепан монтаж.
0

Потребителя е офлайн   emarchev 

• Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Регистр: 25.11.13
Точно казано!
0

Потребителя е офлайн   Георги ловеца 

• Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Регистр: 26.02.14
Пушката си е перфектна и е за стрелба на дълго разстояние, а това дали става за гонач - да става ако гонача стреля на 300-500м. Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение . Дълга и тежка е точно колкото трябва за това за което е направена. Реално в тази ценова категория едва ли ще се намери по добра от нея в магазин чисто нова като съотношение цена, качество, тегло, далекобойност, полуавтомат, вместимост на пълнителя, и безпроблемност!
Сайга12
БСР-74
SAR-M9F
Макаров
0

• Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоГеорги ловеца написа на 09.06.2019 - 13:23 PM :

Пушката си е перфектна и е за стрелба на дълго разстояние, а това дали става за гонач - да става ако гонача стреля на 300-500м. Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение . Дълга и тежка е точно колкото трябва за това за което е направена. Реално в тази ценова категория едва ли ще се намери по добра от нея в магазин чисто нова като съотношение цена, качество, тегло, далекобойност, полуавтомат, вместимост на пълнителя, и безпроблемност!

Най много става за гоначи мазохисти,нормален човек няма да сложи на гърба си тази гьстерица особено гонач
.А за точност воопще не може да става и дума.На 300 м стрелят по гонг :lol:/>
Това е ловна пушка само в представите на Руснаците.
0

Потребителя е офлайн   Георги ловеца 

• Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Регистр: 26.02.14

Виж мнениетоВеско написа на 09.06.2019 - 14:28 PM :

Виж мнениетоГеорги ловеца написа на 09.06.2019 - 13:23 PM :

Най много става за гоначи мазохисти,нормален човек няма да сложи на гърба си тази гьстерица особено гонач
.А за точност воопще не може да става и дума.На 300 м стрелят по гонг Публикувано изображение/>
Това е ловна пушка само в представите на Руснаците.
Явно не си разбрал сарказма и тънкия базик в моето мнение!
Реално погледнато това си е мечта за много хора, аз бих си я купил, но и обикновенната калашникоподобна карабина която имам ми е достатъчна за до 250метра което покрива мойте ловни изисквания и затова още не съм си я купил! Иначе поздрав за всички русофоби и калашникомразци, пишете, спамете, и тролете на воля! Дет се вика да се пребройм, и да ви видимПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение, от вас положително мнение няма да се прочете, без значение темата!

Сайга12
БСР-74
SAR-M9F
Макаров
0

Потребителя е офлайн   ДММ 

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Регистр: 15.10.08
Ся, да ви напише и един реален собственик на Тигър, който никога и не е предполагал че ще се сдобие с подобна патерица. :D/>
Пушката си е супер. Без монтаж и оптика тежи колкото Лонгтрак.Добре е балансирана и повратлива. Проста и надеждна като глава лук. :D/> Лястовичата опашка е фрезована заедно с цевната кутия.Тоест едно цяло са! Повтаряемостта след сваляне на оптика 100 % - проверено многократно! Монтажи има от Израел - до Румъния и Щатите. Изключително добри - кои алумин , кои стомана. Имам от всичките. :D/> :D/> Супер възможности за ъпгреид. Почти не се усеща откат, всъщност - не подскача на горе . А просто бута рамото назад. Цена на 1 бр боеприпас - 60 ст. който след маалко тунинговане става кат патрон от 6 лв. Единственото дето не ми аресва, че кат сложа една от оптиките - ми тежи. А аз съм каапризен - обичам да ми е лееко. Зарад туи съм си пооръчал вьзможно най малкият и лек бързомер. За точността кво да кажа - нормално си стреля. Аз не бия катерица в окото. Нормална стрелба кат за полуавтом. пушка!
0

• Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоДММ написа на 09.06.2019 - 14:52 PM :

Ся, да ви напише и един реален собственик на Тигър, който никога и не е предполагал че ще се сдобие с подобна патерица. :D/>/>
Пушката си е супер. Без монтаж и оптика тежи колкото Лонгтрак.Добре е балансирана и повратлива. Проста и надеждна като глава лук. :D/>/> Лястовичата опашка е фрезована заедно с цевната кутия.Тоест едно цяло са! Повтаряемостта след сваляне на оптика 100 % - проверено многократно! Монтажи има от Израел - до Румъния и Щатите. Изключително добри - кои алумин , кои стомана. Имам от всичките. :D/>/> :D/>/> Супер възможности за ъпгреид. Почти не се усеща откат, всъщност - не подскача на горе . А просто бута рамото назад. Цена на 1 бр боеприпас - 60 ст. който след маалко тунинговане става кат патрон от 6 лв. Единственото дето не ми аресва, че кат сложа една от оптиките - ми тежи. А аз съм каапризен - обичам да ми е лееко. Зарад туи съм си пооръчал вьзможно най малкият и лек бързомер. За точността кво да кажа - нормално си стреля. Аз не бия катерица в окото. Нормална стрелба кат за полуавтом. пушка!

Абе 3.900кг си я дават Руснаците и то гола . Като я накичиш и заредиш ще приближи 5 кила.Бара е 3.300 и е компактен.Иначе точността на тигъра е достатъчна,но е 1.20 дълъг.
0

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоВеско написа на 09.06.2019 - 15:36 PM :

Виж мнениетоДММ написа на 09.06.2019 - 14:52 PM :

Ся, да ви напише и един реален собственик на Тигър, който никога и не е предполагал че ще се сдобие с подобна патерица. :D/>/>/>
Пушката си е супер. Без монтаж и оптика тежи колкото Лонгтрак.Добре е балансирана и повратлива. Проста и надеждна като глава лук. :D/>/>/> Лястовичата опашка е фрезована заедно с цевната кутия.Тоест едно цяло са! Повтаряемостта след сваляне на оптика 100 % - проверено многократно! Монтажи има от Израел - до Румъния и Щатите. Изключително добри - кои алумин , кои стомана. Имам от всичките. :D/>/>/> :D/>/>/> Супер възможности за ъпгреид. Почти не се усеща откат, всъщност - не подскача на горе . А просто бута рамото назад. Цена на 1 бр боеприпас - 60 ст. който след маалко тунинговане става кат патрон от 6 лв. Единственото дето не ми аресва, че кат сложа една от оптиките - ми тежи. А аз съм каапризен - обичам да ми е лееко. Зарад туи съм си пооръчал вьзможно най малкият и лек бързомер. За точността кво да кажа - нормално си стреля. Аз не бия катерица в окото. Нормална стрелба кат за полуавтом. пушка!

Абе 3.900кг си я дават Руснаците и то гола . Като я накичиш и заредиш ще приближи 5 кила.Бара е 3.300 и е компактен.Иначе точността на тигъра е достатъчна,но е 1.20 дълъг.

На времето, и аз бях тръгнал за Бар. Ма се върнах с Тигър. :D И не съжалявам. Прекрасно оръжие. Нямам идея, що е толкова скъпо - но и в Русия хич не е евтино.Сигур , си има крушката - опашка.
0

• Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
Долу ръцете от мойта пушка. Аман от смотаняци ,Аз съм си я заплюл пръв тежка била не маневрана в гъсто. Никой не си признава, че е немойчоПубликувано изображение
0

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоbrat mid написа на 09.06.2019 - 19:53 PM :

Долу ръцете от мойта пушка. Аман от смотаняци ,Аз съм си я заплюл пръв тежка била не маневрана в гъсто. Никой не си признава, че е немойчоПубликувано изображение

Дръж се прилично! Веско е нормален мъж - от когото можеш само да се учиш! Има тридесеттина човека у тоя форум - на който можеш да разчиташ на 100%. Той е един от тях!
0

• Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоbrat mid написа на 09.06.2019 - 19:53 PM :

Споко твоя е, от моя страна и на половин цена да я дават,пак ти я отстъпвам.Да ти кажа даже и пари да ми дават пак не бих я взел. :P/>
0

• Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
Спокоен съм професионална олимпийска женска италианска скийтова двуцевка тежи 4,200 кг. на тренировка штъка по 500-600 патрона жена пък вий си ревете ,че ви не харесва една наистина мъжка пушка.Публикувано изображение
0

Сподели темата:

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни