БГ Лов Форум: Защо само в БГ уважаваме ловът на пъдпъдък? - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Защо само в БГ уважаваме ловът на пъдпъдък? никоя друга държава не се хвали с този вид лов!?

#1
Потребителя е офлайн   Katena4o 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 7123
  • Регистр: 13.09.09
Цитат от една друга тема, който сметнах за необходимо да се превърне в цяла нова тема:

Виж мнениетоKatena4o написа на 02.10.2011 - 15:23 :

Виж мнениетоManolo19 написа на 02.10.2011 - 13:33 :

Аз обичам най много пъдпъдъка и затова и октомври си ходя на пъдпъдък.Наслука . ;)

Като стана дума за пъдпъдък, защо аджеба никоя чужда телевизия не прави предавания за този вид лов?!? Визирам руския канал Охота и Рьбалка... Както и френския канал за лов и риболов (който изчезна някъде напоследък)... Та и по двете телевизии пускат ловни филми от цял свят - от цяла Европа, от цяла Северна Америка... Азия, Африка... Винаги, когато предаването е за пернат дивеч, той започва от яребица нагоре - яребица, кеклик, бекас, фазан, патки, гъски и т.н. Като че ли само ние (вие)* и турчулята го уважаваме този вид лов?!? И разбира се едно малко съсловие от българи в щата Невада :lol: :lol: :lol:


Не казвам, че не го практикуват, а че не се хвалят с него както ние... В България това изглежда е един от основните видове лов... а в други държави дори не правят ловни филми за него?!? Само ние (вие)* ли сме балъци да се кефим на пъдпъдъците?!?

*слагам (вие) защото аз лично не харесвам този лов!
И днес йощ Балканът, щом буря зафаща,
спомня тоз ден бурен, шуми и препраща
славата му дивна като някой ек
от урва на урва и от век на век!
0

#2
Потребителя е офлайн   nikito776 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 410
  • Регистр: 27.02.09
Разни хора, разни кефове...
Мен па свинския не ма кефи, и се чудя, ко толкоз го дават по всички ловни тв:)

пп. ако някога си вземеш куче, ще разбереш какъв е кефа:rolleyes:
0

#3
Потребителя е офлайн   Манол Манолов 

  • Пъдпъдичар
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 6069
  • Регистр: 04.02.09

Виж мнениетоKatena4o написа на 02.10.2011 - 15:32 :

Цитат от една друга тема, който сметнах за необходимо да се превърне в цяла нова тема:

Виж мнениетоKatena4o написа на 02.10.2011 - 15:23 :

Виж мнениетоManolo19 написа на 02.10.2011 - 13:33 :

Аз обичам най много пъдпъдъка и затова и октомври си ходя на пъдпъдък.Наслука . ;)

Като стана дума за пъдпъдък, защо аджеба никоя чужда телевизия не прави предавания за този вид лов?!? Визирам руския канал Охота и Рьбалка... Както и френския канал за лов и риболов (който изчезна някъде напоследък)... Та и по двете телевизии пускат ловни филми от цял свят - от цяла Европа, от цяла Северна Америка... Азия, Африка... Винаги, когато предаването е за пернат дивеч, той започва от яребица нагоре - яребица, кеклик, бекас, фазан, патки, гъски и т.н. Като че ли само ние (вие)* и турчулята го уважаваме този вид лов?!? И разбира се едно малко съсловие от българи в щата Невада :lol: :lol: :lol:


Не казвам, че не го практикуват, а че не се хвалят с него както ние... В България това изглежда е един от основните видове лов... а в други държави дори не правят ловни филми за него?!? Само ние (вие)* ли сме балъци да се кефим на пъдпъдъците?!?

*слагам (вие) защото аз лично не харесвам този лов!

Ами Владе трябва да те взема на лов с Рино и тогава ще видиш истината за този лов.Претърсване , стойка и апорт от страна на Рино.А от твоя страна добър истрел и това е кефа в този лов.Наслука приятелю. ;)
0

#4
Потребителя е офлайн   Katena4o 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 7123
  • Регистр: 13.09.09

Виж мнениетоnikito776 написа на 02.10.2011 - 16:13 :

пп. ако някога си вземеш куче, ще разбереш какъв е кефа:rolleyes:

отдавна не се беше случвало... хората малко по малко се научиха да разсъждават по темите... преди време имаше няколко като теб с нисък волтаж... разбирай "праг на интелигентност"... но за теб още има надежда ;) няма да те отписвам...

Не вярвах, че ще ми се наложи да го пиша отново след 2 години повтаряне, но факт - пак се появи "умник"... разбирай точно обратното :lol: :lol:

и така: Темата не е за мен, не е и за кучета!

Помислете защо никой уважаващ се ловец не се снима във филм за пъдпъдъци?!
И днес йощ Балканът, щом буря зафаща,
спомня тоз ден бурен, шуми и препраща
славата му дивна като някой ек
от урва на урва и от век на век!
0

#5
Потребителя е офлайн   nikito776 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 410
  • Регистр: 27.02.09
[/quote]

Помислете защо никой уважаващ се ловец не се снима във филм за пъдпъдъци?!
[/quote]

Щот сме тъпи, и малоумни комплексари, които избиват комплекси, като търсят да убият само прасета и да се докажат колко са смели, умни и безстрашни!
0

#6
Потребителя е офлайн   Георги В. Георгиев 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 409
  • Регистр: 04.08.08

Виж мнениетоKatena4o написа на 02.10.2011 - 16:52 :

Виж мнениетоnikito776 написа на 02.10.2011 - 16:13 :

пп. ако някога си вземеш куче, ще разбереш какъв е кефа:rolleyes:

отдавна не се беше случвало... хората малко по малко се научиха да разсъждават по темите... преди време имаше няколко като теб с нисък волтаж... разбирай "праг на интелигентност"... но за теб още има надежда ;) няма да те отписвам...

Не вярвах, че ще ми се наложи да го пиша отново след 2 години повтаряне, но факт - пак се появи "умник"... разбирай точно обратното :lol: :lol:

и така: Темата не е за мен, не е и за кучета!

Помислете защо никой уважаващ се ловец не се снима във филм за пъдпъдъци?!

Какво значи това изречение " защо никой уважаващ се ловец не се снима във филм за пъдпъдъци?! "
По руския канал има такива филми. На някой места сигурно няма пъдпъдък на други има много едър дивеч и така. Аз лично харесвам повече лова на дребен дивеч защото има повече движение.
0

#7
Потребителя е офлайн   Katena4o 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 7123
  • Регистр: 13.09.09

Виж мнениетоЖоро написа на 02.10.2011 - 17:17 :

Какво значи това изречение " защо никой уважаващ се ловец не се снима във филм за пъдпъдъци?! "
По руския канал има такива филми. На някой места сигурно няма пъдпъдък на други има много едър дивеч и така. Аз лично харесвам повече лова на дребен дивеч защото има повече движение.

Никога не съм засичал филм за пъдпъдъци?! В САЩ имат пъдпъдък... Шибека е жив пример... а що се отнася за руския канал - там пускат много чужда продукция, най-вече от ловните държави в Западна Европа и от САЩ и Канада... Тези държави имах предвид, че не правят филми за пъдпъдъци ;) ...а нали от тях взимат пример нашите :lol: :lol:
И днес йощ Балканът, щом буря зафаща,
спомня тоз ден бурен, шуми и препраща
славата му дивна като някой ек
от урва на урва и от век на век!
0

#8
Потребителя е офлайн   T.Arnaudov 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 178
  • Регистр: 24.12.10

Виж мнениетоnikito776 написа на 02.10.2011 - 16:13 :

Разни хора, разни кефове...
Мен па свинския не ма кефи, и се чудя, ко толкоз го дават по всички ловни тв:)

пп. ако някога си вземеш куче, ще разбереш какъв е кефа:rolleyes:

ама едно е да се страля по прасе и друго по пернат,емоцията е от земята до небето
0

#9
Потребителя е офлайн   fen 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1296
  • Регистр: 23.05.08

Виж мнениетоKatena4o написа на 02.10.2011 - 16:52 :

Виж мнениетоnikito776 написа на 02.10.2011 - 16:13 :

пп. ако някога си вземеш куче, ще разбереш какъв е кефа:rolleyes:

Помислете защо никой уважаващ се ловец не се снима във филм за пъдпъдъци?!


Защото драги ми Katena4o,уважаващ себе си ловец като мен,пушката ли да нося,пъдпъдъка ли,кучето дето се мотае пред мен да внимавам да не му забърша някои съчми като вдига...и с камера...малко повече ще ми дойде...
То си има журналисти за снимането... :D Ний сме по лова... :P :P :P
0

#10
Потребителя е офлайн   Ицо Грозков 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 5734
  • Регистр: 16.03.11

Виж мнениетоnikito776 написа на 02.10.2011 - 16:13 :

Разни хора, разни кефове...
Мен па свинския не ма кефи, и се чудя, ко толкоз го дават по всички ловни тв:)

пп. ако някога си вземеш куче, ще разбереш какъв е кефа:rolleyes:



Аз също не примирам за едрия:D Само към една от функциите свързани с него имам афинитет : гонач:D Ама от известно време съм като патрав с левото коляно, та за това и не давам зор да ода на едро:D Виж пернатия и дребно - косматия е друга губерния:D Наслука ! Прикачено изображение: Picture 126.jpgПрикачено изображение: Picture 203.jpgПрикачено изображение: п6.jpgПрикачено изображение: Мездра-16.jpg
За злобния светът е зъл и злобен !
И той във всеки търси свой подобен......
Свободата е възможността да се прави , което е разрешено по право.
СВОБОДНИЯТ СЕ СТРЕМИ КЪМ СЪВЪРШЕНСТВО, ПОРОБЕНИЯТ - КЪМ СВОБОДА, А РОДЕНИЯТ РОБ - ДА СИ ИЗБИРА ГОСПОДАРЯ
Факта, че един човек има добро сърце, не означава, че не може да ти нацепи "кофата"!
Изисква се много кураж да бъдеш себе си, когато много невежи копелета имат проблем с това да бъдеш различен.
Няма по-досадни глупци от тези, които не са лишени съвсем от разум!
0

#11
Потребителя е офлайн   nikito776 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 410
  • Регистр: 27.02.09

Виж мнениетоTula-1958 написа на 02.10.2011 - 18:38 :

Виж мнениетоnikito776 написа на 02.10.2011 - 16:13 :

Разни хора, разни кефове...
Мен па свинския не ма кефи, и се чудя, ко толкоз го дават по всички ловни тв:)

пп. ако някога си вземеш куче, ще разбереш какъв е кефа:rolleyes:



Аз също не примирам за едрия:D Само към една от функциите свързани с него имам афинитет : гонач:D Ама от известно време съм като патрав с левото коляно, та за това и не давам зор да ода на едро:D Виж пернатия и дребно - косматия е друга губерния:D Наслука ! Прикачено изображение: Picture 126.jpgПрикачено изображение: Picture 203.jpgПрикачено изображение: п6.jpgПрикачено изображение: Мездра-16.jpg


Ама моля ви съ, вий сти ниско интелигентни, и не разбирате от лов:D
Моля, не спамете темата на най умния сред ловците в България!
0

#12
Потребителя е офлайн   nikito776 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 410
  • Регистр: 27.02.09

Виж мнениетоKatena4o написа на 02.10.2011 - 16:52 :

Виж мнениетоnikito776 написа на 02.10.2011 - 16:13 :

пп. ако някога си вземеш куче, ще разбереш какъв е кефа:rolleyes:

отдавна не се беше случвало... хората малко по малко се научиха да разсъждават по темите... преди време имаше няколко като теб с нисък волтаж... разбирай "праг на интелигентност"... но за теб още има надежда ;) няма да те отписвам...

Не вярвах, че ще ми се наложи да го пиша отново след 2 години повтаряне, но факт - пак се появи "умник"... разбирай точно обратното :lol: :lol:

и така: Темата не е за мен, не е и за кучета!

Помислете защо никой уважаващ се ловец не се снима във филм за пъдпъдъци?!


Хората, малко по малко, се научиха че с глупак не се спори..... от страни може да не забележат разликата....
0

#13
Потребителя е офлайн   Katena4o 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 7123
  • Регистр: 13.09.09
:lol: :lol: Да ви обясня пак за неразбралите... Вие си обичайте пренатия, лошо няма! Никиту, предполагам, че водиш това подобие на куче от аватара ти... Лошо няма!

Темата обаче засяга друг въпрос: Ловни филми се правят (не от ловците fen) от сериозни телевизии на запад... Тези телевизии избират най-интересните видове лов... Огромен процент от тематиката им е именно ловните кучета за пернат дивеч... И тук идва вече въпроса - защо не правят предавания за лов на пъдпъдъци?!?? Защо само за яребици и фазани... и разбира се най-луксозния лов - на бекаси!!! Дали защото не го считат за престижен? Или въобще не го считат за лов? Или ако някой има друго обяснение ще се радвам да го сподели...

п.п. И разбира се: Темата не е за мен... не е и за кучета ;)
И днес йощ Балканът, щом буря зафаща,
спомня тоз ден бурен, шуми и препраща
славата му дивна като някой ек
от урва на урва и от век на век!
0

#14
Потребителя е офлайн   plamen__ 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 2094
  • Регистр: 08.06.08

Виж мнениетоKatena4o написа на 02.10.2011 - 19:11 :

:lol: :lol: Да ви обясня пак за неразбралите... Вие си обичайте пренатия, лошо няма! Никиту, предполагам, че водиш това подобие на куче от аватара ти... Лошо няма!

Темата обаче засяга друг въпрос: Ловни филми се правят (не от ловците fen) от сериозни телевизии на запад... Тези телевизии избират най-интересните видове лов... Огромен процент от тематиката им е именно ловните кучета за пернат дивеч... И тук идва вече въпроса - защо не правят предавания за лов на пъдпъдъци?!?? Защо само за яребици и фазани... и разбира се най-луксозния лов - на бекаси!!! Дали защото не го считат за престижен? Или въобще не го считат за лов? Или ако някой има друго обяснение ще се радвам да го сподели...

п.п. И разбира се: Темата не е за мен... не е и за кучета ;)


За яребица и фазан е толкова лесно да се направи филм,че нема къде!По което и време на годината искаш!!!Тези птици могат да се отглеждат волиерно,да се разселят малко преди да започнат да снимат и става филм......На второ място тези птици са доста по-едри и се снимат лесно,пъдпъдъка се снима по-трудно.Пъдпъдъка е прелетна птица и може би тези дето им е кеф да снимат не знаят кога къде се намира. :P А филми има не е като да нема!Бекаса е трудна птица и за лов,а и за снимане,нема и за него филми кой знае колко!Ако не е престижен лова на пъдпъдък,тия италианци и гърци защо идват тука да ловуват?В много държави е забранен за лов,какъв филм да снимат там?
0

#15
Потребителя е офлайн   nikito776 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 410
  • Регистр: 27.02.09
Абе, пусни си "високоинтелигентната" тема в некой адвокатски форум, тука само тъпи ловци има....

пп. нещо против кучетата ли имаш, че чак за аватара ми се хвана:D

пп2. ас спирам да пишъ ф умната темъ.
0

#16
Потребителя е офлайн   Katena4o 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 7123
  • Регистр: 13.09.09

Виж мнениетоplamen__ написа на 02.10.2011 - 19:25 :

За яребица и фазан е толкова лесно да се направи филм,че нема къде!По което и време на годината искаш!!!Тези птици могат да се отглеждат волиерно,да се разселят малко преди да започнат да снимат и става филм......На второ място тези птици са доста по-едри и се снимат лесно,пъдпъдъка се снима по-трудно.Пъдпъдъка е прелетна птица и може би тези дето им е кеф да снимат не знаят кога къде се намира. :P А филми има не е като да нема!Бекаса е трудна птица и за лов,а и за снимане,нема и за него филми кой знае колко!Ако не е престижен лова на пъдпъдък,тия италианци и гърци защо идват тука да ловуват?В много държави е забранен за лов,какъв филм да снимат там?

Идеален отговор, както винаги! Нека да послужи за пример на нерваците, които бързат да обиждат...

Но не съм съгласен! Трудно им било?!? Това не може да е оправдание... Идват гърци и италианци - както казах лошо нема... Много хора обичат този лов! Ама нали идеята за лов-а е да се покаже работата на кучетата, а не толкова дивеча?! Да снимат една стойка на пъдпъдък поне!? Няма такива... Никой не снима пъдпъдък освен в БГ и в Сърбия...

Филми за пъдпъдък има, ама на Иво Георгиев... и то добре че има Васко да го покани :lol: :lol: Бъзик!
И днес йощ Балканът, щом буря зафаща,
спомня тоз ден бурен, шуми и препраща
славата му дивна като някой ек
от урва на урва и от век на век!
0

#17
Потребителя е офлайн   Katena4o 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 7123
  • Регистр: 13.09.09

Виж мнениетоnikito776 написа на 02.10.2011 - 19:28 :

пп2. ас спирам да пишъ ф умната темъ.

крайно време беше... ;)
И днес йощ Балканът, щом буря зафаща,
спомня тоз ден бурен, шуми и препраща
славата му дивна като някой ек
от урва на урва и от век на век!
0

#18
Потребителя е офлайн   Ицо Грозков 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 5734
  • Регистр: 16.03.11

Виж мнениетоnikito776 написа на 02.10.2011 - 18:44 :

Виж мнениетоTula-1958 написа на 02.10.2011 - 18:38 :

Виж мнениетоnikito776 написа на 02.10.2011 - 16:13 :

Разни хора, разни кефове...
Мен па свинския не ма кефи, и се чудя, ко толкоз го дават по всички ловни тв:)

пп. ако някога си вземеш куче, ще разбереш какъв е кефа:rolleyes:



Аз също не примирам за едрия:D Само към една от функциите свързани с него имам афинитет : гонач:D Ама от известно време съм като патрав с левото коляно, та за това и не давам зор да ода на едро:D Виж пернатия и дребно - косматия е друга губерния:D Наслука ! Прикачено изображение: Picture 126.jpgПрикачено изображение: Picture 203.jpgПрикачено изображение: п6.jpgПрикачено изображение: Мездра-16.jpg


Ама моля ви съ, вий сти ниско интелигентни, и не разбирате от лов:D
Моля, не спамете темата на най умния сред ловците в България!



Никито776 мойто момче, стегни се в кръста патьо и не обиждай безпричинно !!! " Много като тебе вече плакаха..." /б.б/ Не можете ли да разберете, че избора на куче е толкова личен избор, колкото и правото на живот гарантирано от конституцията:D Катеначо е мой приятел, а съм запален кучкар, ама това кво ми дава право да си навирам кучето и щастието от лова ми с него под носа на Владо. И честно казано ми омръзна той да ви пита едно, а вие да му отговаряте на китайски..... и съм сигурен, че ще осъзнаеш интелектуалния си хермафродизъм, когато пообщуваш с него.... За това го давай по - спокойно. Поздрави:P
За злобния светът е зъл и злобен !
И той във всеки търси свой подобен......
Свободата е възможността да се прави , което е разрешено по право.
СВОБОДНИЯТ СЕ СТРЕМИ КЪМ СЪВЪРШЕНСТВО, ПОРОБЕНИЯТ - КЪМ СВОБОДА, А РОДЕНИЯТ РОБ - ДА СИ ИЗБИРА ГОСПОДАРЯ
Факта, че един човек има добро сърце, не означава, че не може да ти нацепи "кофата"!
Изисква се много кураж да бъдеш себе си, когато много невежи копелета имат проблем с това да бъдеш различен.
Няма по-досадни глупци от тези, които не са лишени съвсем от разум!
0

#19
Потребителя е офлайн   plamen__ 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 2094
  • Регистр: 08.06.08

Виж мнениетоKatena4o написа на 02.10.2011 - 19:34 :

Виж мнениетоplamen__ написа на 02.10.2011 - 19:25 :

За яребица и фазан е толкова лесно да се направи филм,че нема къде!По което и време на годината искаш!!!Тези птици могат да се отглеждат волиерно,да се разселят малко преди да започнат да снимат и става филм......На второ място тези птици са доста по-едри и се снимат лесно,пъдпъдъка се снима по-трудно.Пъдпъдъка е прелетна птица и може би тези дето им е кеф да снимат не знаят кога къде се намира. :P А филми има не е като да нема!Бекаса е трудна птица и за лов,а и за снимане,нема и за него филми кой знае колко!Ако не е престижен лова на пъдпъдък,тия италианци и гърци защо идват тука да ловуват?В много държави е забранен за лов,какъв филм да снимат там?

Идеален отговор, както винаги! Нека да послужи за пример на нерваците, които бързат да обиждат...

Но не съм съгласен! Трудно им било?!? Това не може да е оправдание... Идват гърци и италианци - както казах лошо нема... Много хора обичат този лов! Ама нали идеята за лов-а е да се покаже работата на кучетата, а не толкова дивеча?! Да снимат една стойка на пъдпъдък поне!? Няма такива... Никой не снима пъдпъдък освен в БГ и в Сърбия...

Филми за пъдпъдък има, ама на Иво Георгиев... и то добре че има Васко да го покани :lol: :lol: Бъзик!


Е България и Сърбия тука се ловува,тука се снима,що не снимаме тука лов на слонове :P що ги нема баш!А ако искаш стойка да видиш на пъдпъдък да ти пусна некой клип?
0

#20
Потребителя е офлайн   Katena4o 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 7123
  • Регистр: 13.09.09

Виж мнениетоplamen__ написа на 02.10.2011 - 19:42 :

Е България и Сърбия тука се ловува,тука се снима,що не снимаме тука лов на слонове :P що ги нема баш!А ако искаш стойка да видиш на пъдпъдък да ти пусна некой клип?

Виж сега, в САЩ на пъдпъдък ходи Шибека... Значи ги има там... Ама има една поредица, не се сещам точно Guns'n Dogs или обратното - пича обикаля цяла Канада и САЩ и ловува с всевъзможни ловци, кучета... и на различен дивеч... Но имам чувството, че дори не знае какво е пъдпъдък... Никога не е повдигал темата :o

Във Франция няма ли пъдпъдъци? Това не мога да знам - до къде стига на запад прелета... но френски филм за пъдпъдък не съм видял от 2007 г. до сега, откакто го гледам тоя канал... Как е на френски пъдпъдък? Ще потърся в нета дали са запознати с тоя дивеч :D А франция е тясно свързана с темата, защото от там идва голяма част от представата за пилешки лов с кучета птичари...

А в Германия как е? Нашите (в България) Драт-ове и Курц-ове май за първи път тук познават миризмата на пъдпъдък?!??

Италианци и испанци произвеждат патрони със ситни съчми... ама няма една кутия патрони дето да е със снимка на пъдпъдък... от яребица нагоре започват... А на ситните патрони на кутиите не слагат снимка... като че ли да не покажат точно за какво са тия патрони :lol: :lol:
И днес йощ Балканът, щом буря зафаща,
спомня тоз ден бурен, шуми и препраща
славата му дивна като някой ек
от урва на урва и от век на век!
0

Сподели темата:


  • (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни