БГ Лов Форум: Проблеми с ушите - БГ Лов Форум

Към съдържанието

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Проблеми с ушите

#1
Потребителя е офлайн   Иван Каранайденов 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 342
  • Регистр: 13.05.10
Здравейте колеги.
Имам проблем с едно от кучетата ми. Понякога си върти главата всякаш има нещо в ухото. Предишното ми куче така умря започна с въртене на главата след това залиташе и падаше отслабна много и умря. Сега това май е тръгнало по същия път. На предишното подходих пренебрежително към проблема и сгреших,но това не идкам да го изпусна. Някой имал ли е такъв проблем, моля дайте ми съвет как да го излекувам.
ЛОШО ВРЕМЕ,ЛОША ЖЕНА И СИЛНА РАКИЯ ЗА ЛОВЕЦА НЯМА!
„Когато сме мъртви, това е за дълго. Когато сме ловци, това е завинаги!
0

#2
Потребителя е офлайн   poni7 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 144
  • Регистр: 04.03.10

Виж мнениетоИван Каранайденов написа на 12.02.2018 - 18:00 :

Здравейте колеги.
Имам проблем с едно от кучетата ми. Понякога си върти главата всякаш има нещо в ухото. Предишното ми куче така умря започна с въртене на главата след това залиташе и падаше отслабна много и умря. Сега това май е тръгнало по същия път. На предишното подходих пренебрежително към проблема и сгреших,но това не идкам да го изпусна. Някой имал ли е такъв проблем, моля дайте ми съвет как да го излекувам.

Съвети за лечение се търсят при лекар,а не във форума.Лекарите имат специализирани инструменти с които да проверят да няма нещо навътре в ухото (примерно осил или......)
0

#3
Потребителя е офлайн   hitrotomeche 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 331
  • Регистр: 09.12.13
При мене и трите бяха така.При друг колега 7-8 кучета едно след друго започнаха.С по една инжекция и се оправиха при ветеринар задължително.
0

Сподели темата:


Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни