БГ Лов Форум: Български Ловно Рибарски Съюз - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (16 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Български Ловно Рибарски Съюз

#21
Потребителя е офлайн   picea 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2299
  • Регистр: 25.06.08
Цитат
Управителен съвет на БЛРС:
- Асен Пиперков - Елин Пелин - председател
- Атанас Червенков - Пловдив
- Гено Чобанов - Съединение
- Стефан Пасков - Сливен
- Валентин Карамфилов - Никопол
- Димитър Димитров - Средец
- Димитър Трендафилов - Смолян
- Иван Иванов - Елхово


Председателя който сте си избрали не се ли появяваше по медиите в компанията на властимащите, дали ще защитава интересите на редовия ловец или ще прави каквото му се каже от .........., всяка организация на ловци не трябва да допуска прокарването на разни партийни интереси. Същото важи и за бившия заместник на даг, вярвате ли си че един действащ горски ще тръгне срещу колегите си за да отстоява правата на редовия ловец, и вземете го питайте точно кое сдружение представлява, май е по удобно вместо да се цитират села, да се посочват градове за по голям респект и сила, но на това му се вика подвеждаща информация !!!
За останалите от списъка нека колегите които ги познават или са чували за тях да споделят що за личности са.
0

#22
Потребителя е офлайн   Latcho 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 475
  • Регистр: 10.11.09
Valyo, нямаше да се намеся ако не беше споменал Витошка.Станева няма нищо общо с Витошка и ти трябва да знаеш,че във форума ще се включват все повече хора и ще ти се наложи да слушаш и много мнения които не ти харесват. Ще си позволя да те попитам ти против кой си Витошка, организацията или хората. Ако са хората кажи кои.
Митьо, понеже видях,че ще правите федерация, та ще трябва да се обърнеш към министър Нейков за консултация.
0

#23
Потребителя е офлайн   Kaloyan 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 116
  • Регистр: 24.10.08
Цитат(valyo @ Dec 15 2009, 23:26 ) <{POST_SNAPBACK}>
Колежке Стойнова,
елементарната култура повелява 100 дни толерантност. Явно такава на "Витошка" няма (съдейки от реакцията). Факта, че вие от горепосочения адрес не признавате изконното право на българските граждани да се сдружават на доброволен принцип довори само за душевна нищета! Признавам правото ви да лижете ръката, която ви храни, това си е ваш избор, но не игнорирайте мнението на повече от 35 000 ловци, решили да не се индетифицират с мафиотската ви структура! Грозно е! Че сте "хранени мои" е ясно, не го афиширайте - смешни ставате! Попитайте представителя си от ИК "НаСКука" дали този форум не е имал представителност. Предлагам полемика на "лични" и при съгласие от Ваша страна може и да я побликуваме! Запазвам право да побликувам Вашето решение. "В спора се ражда истината"

Последно няма ли да уточните този ново учреден съюз колко члена има?
Тук се пише за 20000, 30000, 35000?
При едно такова учредяване би трябвало да се знае членската маса.
От снимковия материал се вижда, че сте около 45 biggrin.gif


0

#24
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08
Аз продължавам да не разбирам - Ако примерно 5% от членската маса на някое сдружение, не желае да членува в новия съюз, то как това и се налага? И къде замина пак доброволният принцип на сдружаване.
Да поясня - въпроса ми е чисто теоритичен, не визирам нищо конкретно.
Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#25
Потребителя е офлайн   Kaloyan 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 116
  • Регистр: 24.10.08
Цитат(митьо @ Dec 15 2009, 19:06 ) <{POST_SNAPBACK}>
Боже, Боже-е-е-е ...
Някой хора изобщо не обичат да мислят и разсъждават, ако изобщо има с какво. Става въпрос за 33 сдружения с членска маса около 20 000 ловци и риболовци.
Не съм от основните действащи лица и не знам кой какво е плащал. По принцип Съединение са богато сдружение и могат да си позволят да почерпят стотина Колеги.
Стоянова! Душо! Пиши на Васко (Vater) да ти изтрие писаното, че е смешно. Обади ми се по телефона да се стещнем и ще задоволя любопитството ти, от всякъде ще те задоволя.

Ако и на всички интелекта е като ТВОЯ в това сдружение не завиждам на тия които ще представлявате.
Би трябвало да си наясно как се разговаря с една дама или това за теб е нещо чуждо.
А що се отнася за оправянето много грозно си се изразил.
0

#26
Потребителя е офлайн   lobo 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 2730
  • Регистр: 22.12.08
Цитат(ixr @ Dec 15 2009, 20:20 ) <{POST_SNAPBACK}>
Член съм на едно от тези здружения, ама как съм пропуснал че ще учредяваме нов БЛРС


И аз ... странна работа ...

0

#27
Потребителя е офлайн   Kaloyan 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 116
  • Регистр: 24.10.08
Цитат(lama69 @ Dec 16 2009, 14:15 ) <{POST_SNAPBACK}>
Аз продължавам да не разбирам - Ако примерно 5% от членската маса на някое сдружение, не желае да членува в новия съюз, то как това и се налага? И къде замина пак доброволният принцип на сдружаване.
Да поясня - въпроса ми е чисто теоритичен, не визирам нищо конкретно.

В случая когато те вкарват без твоя воля като член в новия съюз е демократично - а да членуваш задължително е единен ловен съюз е не демократично ohmy.gif

0

#28
Потребителя е офлайн   Kaloyan 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 116
  • Регистр: 24.10.08
Цитат(митьо @ Dec 11 2009, 22:51 ) <{POST_SNAPBACK}>
Днес от 10:00 в град Съединение започна учредителното събрание на Български Ловно Рибарски Съюз (БЛРС). На него присъстваха представители на 33 ЛРС:
- Български ловец;
- Съединение;
- Сокол;
- Сокол 1898 Долна Баня;
- Арабаконак 2001;
- Калето 2001;
- Диана 2001;
- Малуед;
- Мало конаре;
- Огоста 2002;
- Пловдив;
- Сърнена гора;
- Ямбол;
- ЛСНУ - Деница;
- ЛРД Овчеколци;
- ЛРД Хисар;
- Сакара - Свилендрад;
- ЛС Свидня;
- Елена;
- Орловица;
- Сокол Ихтиман;
- Николол;
- Гребец;
- Плевен;
- София юг;
- Глиган 2002;
- Елхово;
- Сокол Пловдив;
- Етрополе;
- Ботевград.
(Обобщението ми е дадено и ако има греша, то тя не е в мен)

Представители на медиите - БНТ, Хоби ТВ, Български ловецъ, Лов и куче и ИК Наслука. Може и други да е имало, но да не съм разбрал.
Смятам, че не е необходимо да описвам и дневния ред и кой какво точно е казал.

Управителен съвет на БЛРС:
- Асен Пиперков - Елин Пелин - председател
- Атанас Червенков - Пловдив
- Гено Чобанов - Съединение
- Стефан Пасков - Сливен
- Валентин Карамфилов - Никопол
- Димитър Димитров - Средец
- Димитър Трендафилов - Смолян
- Иван Иванов - Елхово

Устава е в процес на преработка и публикуването му ще е на следващ етап.

Идейте на БЛРС (преразказани в свободен текст):
- Национално и международно представяне;
- Опазване, развитие и охрана на дивеча;
- Защита интересите на членовете на всички нива - от общинско до международно ниво;
- Сътрудничество с фирми от различни браншове с цел отстъпки за членовете, уредих преференциални цени за абонамента за списание "Лов и куче";
- Минимален членски внос (2 лв.) и щатен състав (до 4 човека);
- Актовно участие в разработването и последваща работа по проети финансирани от Европейските фондове;
- Методическа, консултантска, юридическа и др. помощ при разработването и внедряването на идей дадени от членовете на БЛРС;
- Законодателна инициатива, е тук са много силни!
- и др.

Какво още да Ви кажа? Ако някой го интересува нещо конкретно да пита.
Прилагам и малко снимков материал.
А, да! Васко, ако имаш желание преместия едно ниво по-горе.

Тати като видя снимките от учредяването вика "Ама това един пайтон хора са бе"
И след малко добави "Голямо кудкодякане малко яйце"
biggrin.gif
0

#29
Потребителя е офлайн   Ivan 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 442
  • Регистр: 26.02.08
Цитат(Kaloyan @ Dec 16 2009, 05:21 ) <{POST_SNAPBACK}>
В случая когато те вкарват без твоя воля като член в новия съюз е демократично - а да членуваш задължително е единен ловен съюз е не демократично ohmy.gif

Е да,ама вече имаш право на избор,което е демократично.Гледам,никой не е сложил нож на врата на друг и го подкрава с остена..?На който не му харесва,може да напусне,което пак е демократично?
That`s how they do it in Dixie!!
0

#30
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08
Цитат(Ivan @ Dec 16 2009, 18:08 ) <{POST_SNAPBACK}>
Е да,ама вече имаш право на избор,което е демократично.Гледам,никой не е сложил нож на врата на друг и го подкрава с остена..?На който не му харесва,може да напусне,което пак е демократично?

Няма логика - примерно от сдружение с 200 члена 150 да плащат чл.внос към един съюз, а останалите - към друг. Не виждам вариант - плаща се на сдружението, а то от своя страна прави отчисления към съюза.
Абе виждам поредния параграф 22 - по български.
Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#31
Потребителя е офлайн   Ivan 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 442
  • Регистр: 26.02.08
Цитат(lama69 @ Dec 16 2009, 09:33 ) <{POST_SNAPBACK}>
Няма логика - примерно от сдружение с 200 члена 150 да плащат чл.внос към един съюз, а останалите - към друг. Не виждам вариант - плаща се на сдружението, а то от своя страна прави отчисления към съюза.
Абе виждам поредния параграф 22 - по български.

А дали ще сработи това е друг въпрос.По новият закон,доколкото съм запознат дружините може да се регистрират като сдружения,т.е в този случай както ти каза,може да се отцепят или формират нови дружинки/сдружения,като едните ще бъдат членове на старата организация а другите на новата.
Само ми е интересно,как ще стои въпросът за ловната площ и кое е това "старо" сдружение,което ще даде площ от своята на едно новоформирано и обратното,кога една новосформирана дружинка/сдружение,ще разреши лов в тяхното землище на хора от "старото" сдружение и организация....

That`s how they do it in Dixie!!
0

#32
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08
Значи се сещаш - "разделяй и владей" работи със страшна сила! Патова ситуация, според мен, което е и целта на определени среди. Ще се възползуват, убеден съм.
Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#33
Потребителя е офлайн   запален ловец 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 655
  • Регистр: 01.10.09
Цитат(митьо @ Dec 11 2009, 22:51 ) <{POST_SNAPBACK}>
Днес от 10:00 в град Съединение започна учредителното събрание на Български Ловно Рибарски Съюз (БЛРС). На него присъстваха представители на 33 ЛРС:
- Български ловец;
- Съединение;
- Сокол;
- Сокол 1898 Долна Баня;
- Арабаконак 2001;
- Калето 2001;
- Диана 2001;
- Малуед;
- Мало конаре;
- Огоста 2002;
- Пловдив;
- Сърнена гора;
- Ямбол;
- ЛСНУ - Деница;
- ЛРД Овчеколци;
- ЛРД Хисар;
- Сакара - Свилендрад;
- ЛС Свидня;
- Елена;
- Орловица;
- Сокол Ихтиман;
- Николол;
- Гребец;
- Плевен;
- София юг;
- Глиган 2002;
- Елхово;
- Сокол Пловдив;
- Етрополе;
- Ботевград.
(Обобщението ми е дадено и ако има греша, то тя не е в мен)

Представители на медиите - БНТ, Хоби ТВ, Български ловецъ, Лов и куче и ИК Наслука. Може и други да е имало, но да не съм разбрал.
Смятам, че не е необходимо да описвам и дневния ред и кой какво точно е казал.

Управителен съвет на БЛРС:
- Асен Пиперков - Елин Пелин - председател
- Атанас Червенков - Пловдив
- Гено Чобанов - Съединение
- Стефан Пасков - Сливен
- Валентин Карамфилов - Никопол
- Димитър Димитров - Средец
- Димитър Трендафилов - Смолян
- Иван Иванов - Елхово

Устава е в процес на преработка и публикуването му ще е на следващ етап.

Идейте на БЛРС (преразказани в свободен текст):
- Национално и международно представяне;
- Опазване, развитие и охрана на дивеча;
- Защита интересите на членовете на всички нива - от общинско до международно ниво;
- Сътрудничество с фирми от различни браншове с цел отстъпки за членовете, уредих преференциални цени за абонамента за списание "Лов и куче";
- Минимален членски внос (2 лв.) и щатен състав (до 4 човека);
- Актовно участие в разработването и последваща работа по проети финансирани от Европейските фондове;
- Методическа, консултантска, юридическа и др. помощ при разработването и внедряването на идей дадени от членовете на БЛРС;
- Законодателна инициатива, е тук са много силни!
- и др.

Какво още да Ви кажа? Ако някой го интересува нещо конкретно да пита.
Прилагам и малко снимков материал.
А, да! Васко, ако имаш желание преместия едно ниво по-горе.


Колега,около 20 март, ще са минали 100 дена.Ако не се обьркваш ,много, много в приказките си и не пишеш простотии ,ще изчакам до тогава без да ти задавам вьпроси. И бьди подготвен,защото се оказва ,че силата ти е само в клакьорството.

0

#34
Потребителя е офлайн   митьо 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 749
  • Регистр: 02.05.08
Принципа на членуване е демокатичния - Общото Събрание на сдружението гласува къде да членува - БЛРС, НСЛР-СЛРБ или да си остане независимо. Което мнение събере най-много гласове, всички отиват и си плащат там.
Между другото не виждам колко сдружения с преобладаваща планинска територия ще останат в НСЛР-СЛРБ, след като от тази организация не им предлагат нищо срещу 21% и членският им внос. Разбра се, че НСЛР-СЛРБ не може да осигури бозайници за разселване и основно ще намажат сдруженията от равнините, дето взимат фазани и яребици.
Калоянчо, защо не рипна, когато от НСЛР-СЛРБ задължиха всички да членуват при тях и още по-голямата им наглост да разпределят ловната териториа, в това число и да отнемат такава от дружинки и сдружения? Но тога Ви беше изгодно и усещахте дебело намазаната филия, нали? Като усетих те, че започва разклащането на устойте Ви и вой до небето.
А разделянето на хората го направига от НСЛР-СЛРБ с лакомията, некъдърността и ....
Ние ще обединим хората и ще им предложим реални облаги от членството им!
Много ли Ви притеснява броя на членската ни маса? И 1 000 да са пак ще се грижим за потребностите им!
Пореден пример за "демокрацията" в НСЛР-СЛРБ - от София-юг решили да изключват колегата присъствал на учредителното събрание! От някои структури комунизма не си е отишъл! Тия хора запознати ли са с Българското законодателство? Да са щували за правата н човека?
Ето срещу такива хора ще се борим!
И колкото повече победи жънем, толкова повече хора ще приобщава ме. Дано ни се дадат повече поводи за изяви.
Запаления, какво можеш да ме питаш? Сметка могат да ми държат работодателите и избирателите ми! Мога да отговарям и на заинтересовани поддръжници. На хора от групата "Заяждащи се" гласовете им спокойно мога да ги пусна покрай ушите си! Ако сте обърнали внимание даже не съм против НСЛР-СЛРБ, а съм против манталитета на ръководителите му и начина по който управляват и "усвояват" парите ми.
Още не сте видяли какво правим, как го правим и какво ще излезе и скочихте. Е, няма да ни спрете! В България колкото повече се плюва по нещо, толкова по-популярно става!
Оръжие: CZ 455, ИЖ 27ЕМ, Piper Bayard, Glock 17L, Diana AR-8
Куче: Дратхаари

Създавам Ядове на гадове!!!

"Има такава професия – да защитаваш родината си."
0

#35
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08
Митьо, това са смешки, приятелю! Ако 55% от дружествоето в което членувам, реши да се мести в новия съюз, то това по НИКАКЪВ начин не задължава с НИЩО останалите 45%. Схващаш ли, че това е Троянски кон? Колко човека от една дружина са делегати на ОС на дружеството? 2-3-ма, което е 10% от личния състав на дружинката....най-много. И те ще решават за всички?! Айде стига смешки, нали се сещаш, че всеки нормален съд, ще отмени подобно решение, нарушаващо конституционните права. Обмислете го пак.
Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#36
Потребителя е офлайн   митьо 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 749
  • Регистр: 02.05.08
Точно така! Правото е на страната на болшинството! Ако не ти харесва БЛРС, сменяй сдружението!
Същото важи и за сдружения, в които 40% искат да са в БЛРС, а останалите в НЛРС- СЛРБ! Какво да се прави демокрация!
В съда жалбата ти ще падне и ще си хвърлиш парите на вятъра. Особенно ако ОС е свикано съгласно закона и устава на сдружението. Затова - ходи в събота и неделя на църква и пали свещ болшинството от сдруженето ти да не реши да идва при нас, че вече и прехвърлянето от едно сдружение в друго е трудно.
Ние не го мисли - законово положение е! Добре е да познаваш закона, още по-добре е да можеш да го ползваш, а най-добре е да можеш да го прилагаш в защита на слабите и неоправданите.
Оръжие: CZ 455, ИЖ 27ЕМ, Piper Bayard, Glock 17L, Diana AR-8
Куче: Дратхаари

Създавам Ядове на гадове!!!

"Има такава професия – да защитаваш родината си."
0

#37
Потребителя е офлайн   Бъчи 

  • Йордан Бъчваров
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1381
  • Регистр: 18.12.08
От години очаквам точно тоя момент и от още по-отдавна се опитвам да кажа, че целия ни модел е сбъркан. Сега това още по-добре си пролича. Оттук-нататък ще почнат нови проблеми и роене на нови и нови национални съюзи, съюзчета, федерации и федерацийки, че и конфедерации.
Закона трябва да се промени - държавата да бъде действителният стопанин на дивеча без да се преотстъпва това право на каквато и да е национална или друга организация, така ще се знае кой и как си гледа работата, а не както е досега - хаос. Правото на лов нека се преотстъпва срещу заплащане към държавата, но не и да се преотстъпва стопанисването. Щом като дивечът е държавна собственост, редно е държавата да изгради и структури за да го стопанисва и да контролира ползванет му, а не да преотстъпва това задължение срещу "заплащане" и да позволява да я крадат всякакви тарикати. Ако трябва държавата ще стопанисва и частни земи, но срещу възнаграждение за това към собствениците им. За какво ни е държава и за какво плащаме данъци, ако държавата така лесно и явно си бяга от задълженията? С какво морално право държавата задължава стопаните да наемат специалисти да вършат работата й, нима не осъзнавате, че това си е конфликт на интереси от класически тип.
Също така е крайно време отделните ловци да станат самостоятелни индивиди, а не стадо, както е сега. Крайно време е всеки да почне да отговаря сам за себе си, а не да се гуши в колективната безотговорност и насила да му внушават как е правилно да го мачкат разни местни владетели както си щат. Ловците ако искат да членуват, ако не искат - не, в дружинки, сдружения и т.н. по йерархията, но членството да няма нищо общо с правото да си купиш билета за лов. Само така накрая ще оцелее тая организация която действително се окаже годна да защити интересите на членовете си.
По сегашния модел организациите ще се правят май само за да се краде: членка маса, влияние и територии. От целия тоя хаос и скандали, които се задават, всички ще загубят, даже и на пръв поглед спечелилите.
0

#38
Потребителя е офлайн   Kaloyan 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 116
  • Регистр: 24.10.08
Цитат(митьо @ Dec 16 2009, 22:52 ) <{POST_SNAPBACK}>
Принципа на членуване е демокатичния - Общото Събрание на сдружението гласува къде да членува - БЛРС, НСЛР-СЛРБ или да си остане независимо. Което мнение събере най-много гласове, всички отиват и си плащат там.
Между другото не виждам колко сдружения с преобладаваща планинска територия ще останат в НСЛР-СЛРБ, след като от тази организация не им предлагат нищо срещу 21% и членският им внос. Разбра се, че НСЛР-СЛРБ не може да осигури бозайници за разселване и основно ще намажат сдруженията от равнините, дето взимат фазани и яребици.
Калоянчо, защо не рипна, когато от НСЛР-СЛРБ задължиха всички да членуват при тях и още по-голямата им наглост да разпределят ловната териториа, в това число и да отнемат такава от дружинки и сдружения? Но тога Ви беше изгодно и усещахте дебело намазаната филия, нали? Като усетих те, че започва разклащането на устойте Ви и вой до небето.
А разделянето на хората го направига от НСЛР-СЛРБ с лакомията, некъдърността и ....
Ние ще обединим хората и ще им предложим реални облаги от членството им!
Много ли Ви притеснява броя на членската ни маса? И 1 000 да са пак ще се грижим за потребностите им!
Пореден пример за "демокрацията" в НСЛР-СЛРБ - от София-юг решили да изключват колегата присъствал на учредителното събрание! От някои структури комунизма не си е отишъл! Тия хора запознати ли са с Българското законодателство? Да са щували за правата н човека?
Ето срещу такива хора ще се борим!
И колкото повече победи жънем, толкова повече хора ще приобщава ме. Дано ни се дадат повече поводи за изяви.
Запаления, какво можеш да ме питаш? Сметка могат да ми държат работодателите и избирателите ми! Мога да отговарям и на заинтересовани поддръжници. На хора от групата "Заяждащи се" гласовете им спокойно мога да ги пусна покрай ушите си! Ако сте обърнали внимание даже не съм против НСЛР-СЛРБ, а съм против манталитета на ръководителите му и начина по който управляват и "усвояват" парите ми.
Още не сте видяли какво правим, как го правим и какво ще излезе и скочихте. Е, няма да ни спрете! В България колкото повече се плюва по нещо, толкова по-популярно става!

Митьо ти явно си запознат само с това изключване на ловеца от София -юг, но не знаеш за изключените от провинцията за това , че не са съгласни с излизането от НСЛР.
Има и по лошо което става в момента.ЛРД на територията на селата които са членове във вашия съюз не приемат ловците от града.И ловците от града ли трябва да си търсят сдружение.Не знам с това "Разделяй и владей" и лакомията Ви до къде ще я докарате.

0

#39
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26370
  • Регистр: 17.02.08
Цитат(митьо @ Dec 16 2009, 22:52 ) <{POST_SNAPBACK}>
и ще им предложим реални облаги от членството им!

Е те това искам да го чуя... духовни или материални облаги??? Купувате гласове ли??? Това ми звучи като лозунг от преди 30 години!!! Вие не обединявате а разделяте...

п.с. Свърши се с гостоприемството сред Българските ловци!!!
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#40
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26370
  • Регистр: 17.02.08
Цитат(Бъчи @ Dec 17 2009, 07:18 ) <{POST_SNAPBACK}>
По сегашния модел организациите ще се правят май само за да се краде: членка маса, влияние и територии. От целия тоя хаос и скандали, които се задават, всички ще загубят, даже и на пръв поглед спечелилите.

Това го бях писъл, че ще стане след първо четене на поправките на закона... ловците бяхме единствените в тази държава които бяхме единни... само се моля скандалите да не прерастват във кръвопролития!!!
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

Сподели темата:


  • (16 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

2 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни