БГ Лов Форум: ЛОВ на ПЪДПЪДЪЦИ, ГУРГУЛИЦИ, ГРИВЯЦИ и БЕКАСИ - 2015 / 2016 - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (14 Страници) +
  • « Първа
  • 12
  • 13
  • 14
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Тази тема е заключена

ЛОВ на ПЪДПЪДЪЦИ, ГУРГУЛИЦИ, ГРИВЯЦИ и БЕКАСИ - 2015 / 2016

#261
Потребителя е офлайн   gichaka 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 45
  • Регистр: 15.01.15

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 24.06.2016 - 09:02 :

Виж мнениетоgichaka написа на 23.06.2016 - 21:04 :

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 23.06.2016 - 19:35 :

Виж мнениетоgichaka написа на 23.06.2016 - 16:20 :

Виж мнениетоNikolay Nikolov написа на 20.06.2016 - 10:01 :

Пъдпъдък и гургулица - от втората събота на август до 30 ноември

Точно така колега казано е кратко и ясно втората събота на август...къде е логиката да е на 6-ти.....

А като търсиш логика ....защо е логично да е от втората събота , а не по традиция от първата ?!
Случайно да знаеш , защо аджеба ловът се открива точно втората събота ?!

Ти предполагам ще кажеш твоето мнение пък аз кажа моето...защото така са го измислили власт имащите, а не ние ловците!То ако зависи от нас или от повечето от нас ще се гърми сутрин,по обяд,вечер и през нощта без значение от сезона и по какво!
П.С. и колега усещам заяждане в твоят пост аз просто изказах мнение което е написано и е така пък като гледам колко се спазват традициите....ама айде стига съм писал че то от философи по тези форуми човек трябва само да чете без да пише защото все ще има някой най най и ще почне да се заяжда.Наслука и безавариен сезон на всички!

Заяждане и усещане ... :D/> не , не !
Само да ти кажа личното си мнение ... ако през 80–90-те невиждах спасение в еднопосочния билет за където и да е на запад , е ... че виждах пробуждане и усещанене , че нещата придобиват посока . Днес също виждам , но хора в будна кома ... изпитващи страхопочитание към съвремени идоли и власт имащи . Власт имащи ... нима нормалните държави се ръководят от власт нямащи , а ?! Прав е бате Бойко , прав ... турците за 500 год. са избили всичко войнствено и борбено от главите на раята , след тях репресивния апарат довършваше всичко още в зародиш ... и остана само лошия генетичен мат`риЯл . Затова няма традиции , затова нищо не зависи от нас народа ... а сезона го окастриха философите на бай Тошо , поради липса на работа , и за да се покажат като новатори на съвременна България ... започнаха с орязване на хобитата ни и малките удоволствия от лова и риболова и не само .....
Продължам да се заяждането B)/> ....за сезона на водоплаващитете , какво ще кажеш ... или и с това си се примирил и щом така са го съчинили власт имащите , всичко е ОК ?!
Е ?!

Виж аз съм млад потребител от към ловджийство иначе не толкова за примирие няма място, но от над 100 000 като мене и тебе в България мнението на 1% или 10% нали знаеш за капката в морето няма да помогне или всички или никой тука да си говорим по форумите няма смисъл аз те разбирам напълно и на мен ми се ловува нали за това съм станал един от над 100 000.Айде да се организира един протест за да го направим ловът както ние искаме да видим колко ще се съберат?Какво ще кажеш по въпроса и след като видим колко могат да протестират пак ще говорим за избиване на войнственото и всичко останало!А?!
0

#262
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоgichaka написа на 24.06.2016 - 11:02 :

Какво ще кажеш по въпроса и след като видим колко могат да протестират пак ще говорим за избиване на войнственото и всичко останало!А?!

:D ... е нали за това ти говоря , за народ изпаднал в будна кома , народ душевно изнемощял , че дори не са му останали силици за основните рефлекси !
Няма какво повече да си говорим по темата за протестиране , просто е безсмислена , а примери колко и как го можем , мога да ти дам доста , ако искаш де ...... B)
Поздрави !
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

Сподели темата:


  • (14 Страници) +
  • « Първа
  • 12
  • 13
  • 14
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Тази тема е заключена

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни