БГ Лов Форум: <<ОТСТРЕЛЯН>> ЛИ Е ЛОВЪТ В БГ - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

<<ОТСТРЕЛЯН>> ЛИ Е ЛОВЪТ В БГ Умира ли достойно, едно древно занимание...

#21
Потребителя е офлайн   mashew 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 831
  • Регистр: 12.08.13
И единия е прав и другия също
0

#22
Потребителя е офлайн   Петьо Калинов 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 86
  • Регистр: 19.03.10
А сега да ви питам, може и да не му е мястото тука, ама аз не пиша често, пък искам да споделя - Какво наказание трябва според вас ? и Какъв човек трябва да си?, че да убиеш бременна майка с пет прасенца, да снимаш и да се хвалиш с това?!
Такива хора бродят целогодишно вече в нашите полета, за тях няма човешки морал ни природен, ни човешки закон, за това ловът скоро ще изчезне, ще слушаме истории за това как е било и ще гледаме само филми за него.
Тежко ранен е ловът в България и скоро ще си ходим само за свраки, ако и те не изчезнат или ако не изчезне желанието ни за лов.
Стремежът към свободата свършва, щом дойде свободията.

Ал. Стамболийски (1879 — 1923)
0

#23
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

 яаояо написа на 22.08.2014 - 11:44 :

А сега да ви питам, може и да не му е мястото тука, ама аз не пиша често, пък искам да споделя - Какво наказание трябва според вас ? и Какъв човек трябва да си?, че да убиеш бременна майка с пет прасенца, да снимаш и да се хвалиш с това?!
Такива хора бродят целогодишно вече в нашите полета, за тях няма човешки морал ни природен, ни човешки закон, за това ловът скоро ще изчезне, ще слушаме истории за това как е било и ще гледаме само филми за него.
Тежко ранен е ловът в България и скоро ще си ходим само за свраки, ако и те не изчезнат или ако не изчезне желанието ни за лов.



Прав си колега,ранен е тежко.
За стрелбата по бременни се е казало много!
Ще Ви кажа,обаче нещо,което може би не сте чували.В едно село до Албена,живее капитан/полиглот/ от армията на Нейно Величество Кралицата на Холандия.Колегата го познава от 57 години!
Тоя има 5 мандата в западната ни съседка-SFOR,UNFOR,...PROFOR....Всички фори!!!
Той знае, кой е ,,гостувал'' по линията на лова на Бременни жени и Деца там.Кой е плащал за това ,,удоволствие'',да ги ОТСТРЕЛЯ!Преводач е в армията,тези неща от преводачите не могат да убегнат,по обясними причини!
Абсолютно недопустимо и абсурдно е да се сравняват хора с дивеч,да!И аз не правя това, опазил ме Бог!
Въпросът е друг.....в Ч-то!
... ЧОВЕЩИНАТА Е ЕДНА!!!!!!!!Той ХЪНТ каза.
Човек е Човек и мъж в къщи, на война,на комар,на лов,с курви,даже във форумите---НАВСЯКЪДЕ!
Или не е ЧОВЕК---НИКЪДЕ!
Човещината е ЕДНА!!!Към хората,към животните,към Космоса......ЕДНА!!!
Кой ловец не бъркал в бързината,в мерака си ,кой не е бил млад,кой не го е сърбял пръста,кой е безгрешен?!!
Въпросът е кой, ПОВТАРЯ,ПРОДЪЛЖАВА?!КОЙ ГО ПРАВИ УМИШЛЕНО?!КОЙ СИ Я КАРА ТАКА!
Кой се притеснява,че някой дърт Месар ,ще го навика, щото е пропуснал някоя майка и дружинката ще се прибере с празни раници?!
Кой си избива комплексите в Гората?!
Кой е бил в главата шефски син с бременна зайкиня,та чак зайчетата да изхвърчат с червата?!Да му дойде Акъла.
Кой ловува цяла година?!
Кой ,Какъв е???!!!
И тук е мястото да се каже-Българския ловец не е Бракониер,не бива да се правят автоматични препратки!Както казва колегата Петров.
Беаконирството е хубаво да се раздели на три вида:
1.Вътрешно бракониерство/класически вариант/-Дружинката ловува законно,но на някой, не му се спазват правилата или всички вкупом ги мразят.
2.Външно браконирство/опасен вариант/-Единични или групи субекти, бият поголовно,идват на ,,гости'',постоянно, НАВСЯКЪДЕ!
3.Организирана ,Престъпна индустрия за Добив на ТРУПИ И ТРУПОВЕ!!!/изключително опасен вариант/-капани,огради,без спиране,Пари.....много Пари.

Българския ловец просто трябва да спре да търпи, да мълчи,да ПОДРАЖАВА на безпринципни типове и псевдо Човеци!
И няма млади,няма стари-младите, дето все се чувстват подтиснати и поучавани,те да кажат, бе,на някой от старите...
Да му кажат ,защо да не му кажат,нали на лова всички са равни!Щом е приет значи е равен!Ако прави глупости,да го СПРАТ!!!
-И за да не стават грешки,ще приключа, с това че Бракониерството в Класическия му вариант,е сравнително малък и решим проблем!
Защото е изцяло във възможностите на ловците да го решат!Въпрос на мерак за култура.За Човещина!!!
-Втория вид бракониерство, се нуждае от рашаването на първия вид... и.... от Закони- гражданско задържане,ловна Гвардия,видео-доказателствен материал,сериозни наказания,бързи процедури,съд в друг окръг...и т. н.Каквото трябва!
-Третия вид Бракониерство, се рашава,като се решат първите два и след това....... ЛОБУТ,ЯК,АМА ЛОБУТ!!!Няма да мине без него!!!Куче кокал не плюва и циганин пастърма не пуска!Без...................

Който предложи по-добър начин получава бутилка мастика/1 л.!,доставката е за моя сметка/ по куриер от Бай ви Сабри!

Наслука!


Бай Сабри/Симо/ Боюндрука
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#24
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14
КАКВО БИ СТАНАЛО АКО........

1.130000 ловци спрат да замърсяват Гората?

2.130000 ловци изнесат от Гората при всеки ловен излет по един чувал боклук?

3.130000 ловци пропуснат да отстрелят 1000 майки/най вече Водачки/?

4.130000 ловци приемат в дружинките си собствени устави/правила ,за парични глоби
и лишаване от излети,членове,които не спазват Правилата?

5.Председателя е само Администратор и Отговорник,а лова се следи от Контрольор.
Ами ако този Контрольор е колежка?Дали няма да се спазват Правилата по
добре?!

6.Председателя събере цевите,затворите и др. ,след края на сезона,прибере ги в трезор/плащан от всички/
и ги върне на откриването?

7.За всяко отстреляно животно в Гората се влагат 300 кг. храна,сол,антибиотици и др.?

8.Да се спрат лововете с кучета- хващачи?

9.На ОЛТ -та,задължително присъства Наблюдател от дружинката/те,граничещи със съответния терен, на който
се провежда лова?

10.Задължително служителите от Горите ,поставят камери /ОНЛАЙН/ на капаните ,чакалата и др.?


Нито една цифра по-горе,няма претенций за точност!
Въпросите не са мои,от чужди източници са!

Бай Симо
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#25
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14
В Природата няма Индулгенций !
Само закономерности,които се стараем да разбераем...

Доктора
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#26
Потребителя е офлайн   Psycho 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 111
  • Регистр: 18.02.13
Не знам откъде и как си измислил гореописаните точки, но точка 6 граничи с тоталното безумие. Освен че представлява нарушение на закона за оръжията и боеприпасите не представлява нищо друго освен болна фантазия.
Просто свинар.
0

#27
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

 Psycho написа на 05.09.2014 - 03:25 :

Не знам откъде и как си измислил гореописаните точки, но точка 6 граничи с тоталното безумие. Освен че представлява нарушение на закона за оръжията и боеприпасите не представлява нищо друго освен болна фантазия.


Колега,чети края на поста!
Това са САМО въпроси,от ЧУЖДИ източници!
Т.Е. ПРИМЕРНИ въпроси!

Хората по света по различни начини се опитват да бъдат полезни...
Не познавам закона за КОС в дълбочина , ако някой го познава да каже!
Не е важно дали може,а дали ИМА ВОЛЯ И ЖЕЛАНИЕ!
При всички случаи,става въпрос за ДОБРОВОЛНИ действия,а не за промяна на закони!

Въпроса е съвсем принципен.Ако една дружинка си остави ЧАСТИ от оръжията в трезор,
по българското законодателство,това е нарушение,така ли?
И ако е така в БГ,ами добре...съгласен съм!Не подлежи на коментар!
Но ,не искам и не е редно да ти обяснявам аз ,колко безумия/тотални/,има в БГ
законите,написани от болни мозъци!

Повтарям,въпроса е съвсем ПРИНЦИПЕН!!!
А той е:
Може ли,иска ли,българския ловец да създаде СОБСТВЕНИ правила,с единствената цел
-да помогне на Природата и .....................................................................на СЕБЕ си ?!?!
Това може да стане по много начини и всеки МОЖЕ да предлага,тези начини,
стига да има желание!!!

НАСЛУКА

Доктора
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#28
Потребителя е офлайн   Psycho 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 111
  • Регистр: 18.02.13

 Dancho Jordanov написа на 05.09.2014 - 07:43 :

 Psycho написа на 05.09.2014 - 03:25 :

Не знам откъде и как си измислил гореописаните точки, но точка 6 граничи с тоталното безумие. Освен че представлява нарушение на закона за оръжията и боеприпасите не представлява нищо друго освен болна фантазия.


Колега,чети края на поста!
Това са САМО въпроси,от ЧУЖДИ източници!
Т.Е. ПРИМЕРНИ въпроси!

Хората по света по различни начини се опитват да бъдат полезни...
Не познавам закона за КОС в дълбочина , ако някой го познава да каже!
Не е важно дали може,а дали ИМА ВОЛЯ И ЖЕЛАНИЕ!
При всички случаи,става въпрос за ДОБРОВОЛНИ действия,а не за промяна на закони!

Въпроса е съвсем принципен.Ако една дружинка си остави ЧАСТИ от оръжията в трезор,
по българското законодателство,това е нарушение,така ли?
И ако е така в БГ,ами добре...съгласен съм!Не подлежи на коментар!
Но ,не искам и не е редно да ти обяснявам аз ,колко безумия/тотални/,има в БГ
законите,написани от болни мозъци!

Повтарям,въпроса е съвсем ПРИНЦИПЕН!!!
А той е:
Може ли,иска ли,българския ловец да създаде СОБСТВЕНИ правила,с единствената цел
-да помогне на Природата и .....................................................................на СЕБЕ си ?!?!
Това може да стане по много начини и всеки МОЖЕ да предлага,тези начини,
стига да има желание!!!

НАСЛУКА

Доктора


Колега, или колеги, май сте трима?
След като казваш или казвате, че българския ловец има нужда от създаването на собствени правила (по принцип споделям изцяло мнението, че има нужда от такива) наистина е хубаво тези правила да бъдат адекватни, за да могат да постигнат адекватно целта си и да са полезни за всички, тогава правилата не пречат на никого, защото са полезни за всички, съответно не пречат и не се нарушават погловно. Но гореспоменатата точка 6 или е буквално и неточно копирана/цитирана/преведена от нещо съвсем различно от това което е била в първоначалния си вид и значение, или е както споменах в предния си пост на какво е плод. Няма да влизам в конфликт, или нападки ако е така, въпрос на виждане за нещата.

Относно чуждите източници, както предполагам си/сте се убедили директното превеждане с гугъл преводач на официални директиви, регламенти и т.н документи води до подобни безумия, които благодарение на некомпетентността на държ. администрация води след себе си порочния кръг, които описвате. Точно подради тези причини съм съгласен за безумията, които са описани в предния ти пост. И само казвам, че не е редно да се предлагат безумия, които наистина си засегнал, цитирам: "Но ,не искам и не е редно да ти обяснявам аз ,колко безумия/тотални/,има в БГ законите,написани от болни мозъци!".
Така, че с подобно предложение би довел до подобно от теб описаното нещо, срещу което уж трябва да се борим.
Прибирането на оръжието в трезори, запечатването на каси, и тем подобни болести си имат съответното лечение, и мисля че няма и нужда да ти подсказвам повече за лекове. Така, че предложението ти/ви хич няма да доведе до по-добро, а напротив до доста повече зло и нерви.

Просто колегиално бих дал съвет да се внимава малко повече какво се пише. Това е, за да няма родени нови още по-лоши безумия.
Със здраве колега, или колеги,
Просто свинар.
0

#29
Потребителя е офлайн   snipi 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1558
  • Регистр: 08.06.08
Споко бе.........хищници си има и ще има...........за нас редовите ловци..........за другите.........Африка........
0

#30
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

 Psycho написа на 05.09.2014 - 13:43 :

 Dancho Jordanov написа на 05.09.2014 - 07:43 :

 Psycho написа на 05.09.2014 - 03:25 :

Не знам откъде и как си измислил гореописаните точки, но точка 6 граничи с тоталното безумие. Освен че представлява нарушение на закона за оръжията и боеприпасите не представлява нищо друго освен болна фантазия.


Колега,чети края на поста!
Това са САМО въпроси,от ЧУЖДИ източници!
Т.Е. ПРИМЕРНИ въпроси!

Хората по света по различни начини се опитват да бъдат полезни...
Не познавам закона за КОС в дълбочина , ако някой го познава да каже!
Не е важно дали може,а дали ИМА ВОЛЯ И ЖЕЛАНИЕ!
При всички случаи,става въпрос за ДОБРОВОЛНИ действия,а не за промяна на закони!

Въпроса е съвсем принципен.Ако една дружинка си остави ЧАСТИ от оръжията в трезор,
по българското законодателство,това е нарушение,така ли?
И ако е така в БГ,ами добре...съгласен съм!Не подлежи на коментар!
Но ,не искам и не е редно да ти обяснявам аз ,колко безумия/тотални/,има в БГ
законите,написани от болни мозъци!

Повтарям,въпроса е съвсем ПРИНЦИПЕН!!!
А той е:
Може ли,иска ли,българския ловец да създаде СОБСТВЕНИ правила,с единствената цел
-да помогне на Природата и .....................................................................на СЕБЕ си ?!?!
Това може да стане по много начини и всеки МОЖЕ да предлага,тези начини,
стига да има желание!!!

НАСЛУКА

Доктора


Колега, или колеги, май сте трима?
След като казваш или казвате, че българския ловец има нужда от създаването на собствени правила (по принцип споделям изцяло мнението, че има нужда от такива) наистина е хубаво тези правила да бъдат адекватни, за да могат да постигнат адекватно целта си и да са полезни за всички, тогава правилата не пречат на никого, защото са полезни за всички, съответно не пречат и не се нарушават погловно. Но гореспоменатата точка 6 или е буквално и неточно копирана/цитирана/преведена от нещо съвсем различно от това което е била в първоначалния си вид и значение, или е както споменах в предния си пост на какво е плод. Няма да влизам в конфликт, или нападки ако е така, въпрос на виждане за нещата.

Относно чуждите източници, както предполагам си/сте се убедили директното превеждане с гугъл преводач на официални директиви, регламенти и т.н документи води до подобни безумия, които благодарение на некомпетентността на държ. администрация води след себе си порочния кръг, които описвате. Точно подради тези причини съм съгласен за безумията, които са описани в предния ти пост. И само казвам, че не е редно да се предлагат безумия, които наистина си засегнал, цитирам: "Но ,не искам и не е редно да ти обяснявам аз ,колко безумия/тотални/,има в БГ законите,написани от болни мозъци!".
Така, че с подобно предложение би довел до подобно от теб описаното нещо, срещу което уж трябва да се борим.
Прибирането на оръжието в трезори, запечатването на каси, и тем подобни болести си имат съответното лечение, и мисля че няма и нужда да ти подсказвам повече за лекове. Така, че предложението ти/ви хич няма да доведе до по-добро, а напротив до доста повече зло и нерви.

Просто колегиално бих дал съвет да се внимава малко повече какво се пише. Това е, за да няма родени нови още по-лоши безумия.
Със здраве колега, или колеги,


Дразниш,колега,
обясни ти се ,че не трябва да се чете дословно!
Добре ти се КАЖА......
т.6 идва от една Руска Околия/ЦЯЛА ОКОЛИЯ/!!!?
...............И Беше казано,ако не пасва ....добре!!!
Няма спор,няма задължение,няма ПСИХАРСКИ истерии,няма нужда от това.......

Все едно да вземем пример от.................................................. Канадския ловен клуб,който РЕШИ:
Всички, да ходят ГОЛИ на лов, след нарушение, НА ЕДИН,
на определените от КЛУБА/дружинката/ ПРАВИЛА!!!
Всички да ходят голи......ОСВЕН........ НАРУШИТЕЛИТЕ!!!
ЗАЩО нарушителите облечени,а другите голи....
А сети се пък сам!?!?

Ето ти ПРИМЕР ,сега ,от БГ...
Има една дружинка ,която се радва на добро, ловно здраве и ДРУГАРСТВО ?!?! в тази държава...

Виждайки,добър пример при канадските си колеги,те решиха следното:

-Да не ходят на лов голи, дори ако някой не спазва СОБСТВЕНИТЕ си ПРАВИЛА!!!
-Да плащат от джоба си, 400 BGN,за всяка убита женска - водач или бременна майка!
И знаеш ли кой плаща...Всички,ОСВЕН СТРЕЛЕЦА!!!
И знаеш ли................................. защо той не плаща.....
А сети се пак сам!!!

А... сега пък прочети предния ми/ни пост да се увериш пък в следното-
Няма предложения...................................няма..........няма...................
НИКАКВИ ВИДОВЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ!!!
Има въпроси ,които целят провокация...................................................
За добро,
за това, как всяка група по интереси......дружинка....ОКОЛИЯ.....или каквато и да е формация.....
може да си,, изработи'' САМА правила!
И да се....... кефи от факта ,че спазва правилата СИ,а не олигофренски закони,
писани от сапунджии и психари!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

И просто си ловуват...
това е!!!


Доктора... ми/ни!!!
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#31
Потребителя е офлайн   Psycho 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 111
  • Регистр: 18.02.13
Цитирам:

Дразниш,колега,
обясни ти се ,че не трябва да се чете дословно!
Добре ти се КАЖА......


А... сега пък прочети предния ми/ни пост да се увериш пък в следното-
Няма предложения...................................няма..........няма...................
НИКАКВИ ВИДОВЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ!!!
Има въпроси ,които целят провокация...................................................
За добро,
за това, как всяка група по интереси......дружинка....ОКОЛИЯ.....или каквато и да е формация.....
може да си,, изработи'' САМА правила!
И да се....... кефи от факта ,че спазва правилата СИ,а не олигофренски закони,
писани от сапунджии и психари!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

И просто си ловуват...
това е!!!


Доктора... ми/ни!!!

Разбрах ти идеята колега, тогава наистина, искрено ти желая успех в целта, която си си поставил (да поставяте въпроси, които целят провокация). Успех от мен.
Относно кой кого дразни и кой какво и на кого е КАЖАЛ, няма да коментирам, и за последно изразявам личното си мнение, че начина по който ми отговаряш просто не смятам за колегиален.

Със здраве колега,
Просто свинар.
0

#32
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

 Psycho написа на 05.09.2014 - 19:34 :

Цитирам:

Дразниш,колега,
обясни ти се ,че не трябва да се чете дословно!
Добре ти се КАЖА......


А... сега пък прочети предния ми/ни пост да се увериш пък в следното-
Няма предложения...................................няма..........няма...................
НИКАКВИ ВИДОВЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ!!!
Има въпроси ,които целят провокация...................................................
За добро,
за това, как всяка група по интереси......дружинка....ОКОЛИЯ.....или каквато и да е формация.....
може да си,, изработи'' САМА правила!
И да се....... кефи от факта ,че спазва правилата СИ,а не олигофренски закони,
писани от сапунджии и психари!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

И просто си ловуват...
това е!!!


Доктора... ми/ни!!!

Разбрах ти идеята колега, тогава наистина, искрено ти желая успех в целта, която си си поставил (да поставяте въпроси, които целят провокация). Успех от мен.
Относно кой кого дразни и кой какво и на кого е КАЖАЛ, няма да коментирам, и за последно изразявам личното си мнение, че начина по който ми отговаряш просто не смятам за колегиален.

Със здраве колега,


Бъди здрав и ти,и хората, които обичаш и тези,коити те обичат!
От сърце!
Извинявай,последното,което е цел за мен/нас ,е да обиждаме!
Извинявай!

Доктора
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#33
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14
Ловът в България е вече Отстрелян за бедните, а на богатите се пада Честа да го довършат в заграденото.

,,Ловът не е Занимание за бедни'' !
,,Ловът е скъпо удоволствие"
,,Ловът никога не свършва"
,,Ловът е хоби"
...................................................

Бай Сабри
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#34
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14
150 000 .... умрели за три дни в Казахстан...

Птичия грип не е мърдал...пък уж нямаше проблеми ?!

Чумата идва...специална и безмилостна!!!

Тровят кучета и диви животни ,като при Калигула...

Почти всеки ден, бракониери стават телевизионни звезди...зачести неимоверно,тая работа...Сигурно Нибиру им влияе...???!!!

ГОЛЕМИЯТ БАРИЕРЕН РИФ Е ПОГИНАЛ 70% ???????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...

.................................................................................................................................

Б.С.Б. -МАГ Врачката

пп
И всичко това, от как е отворена тая тема...
Като ,че ли вчера беше...
А Катеначо, какво ще каже по въпроса ?!
А, сега де...
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#35
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11

 pile написа на 18.08.2014 - 15:55 :

кой кво даде, за да получи.........
май промяната трябва да почне от нас самите.
наскоро приятел ми се хвалеше как видял заек на откриването и НЕ му стрелял! беше ГОРД от постъпката си.
как може да си горд от това че се държиш НОРМАЛНО!
лов е имало и винаги ще има! в какви количества и в какво качество зависи само от НАС!

Абе той човекът има хляб в него. Почнал е да се държи нормално.
А тука Георги Петров е горд да се държи все таки антинормално... разколническата банда също.
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#36
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11

 Katena4o написа на 18.08.2014 - 16:07 :

Не виждам промяна!? Датата дойде, открихме лова, всичко е както е било винаги...
Няма умиращ лов, нито изчезващ! Само дребни забележки.........
Не му треперете толкоз ;)/>

Ако всички бяха неспособни като твое величество :( , постът ти щеше да важи с всичка сила.Имаш реална самооценка но я разпростираш нереално към всички.
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#37
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11

 pile написа на 19.08.2014 - 15:08 :

:D/> `Ловът умира!Заминава си!!!Битти, Няма го!
БЕЗ ИЛЮЗИЙ и тъпанарски компетенций!!!!!!!
Аз Ви го казвам.

Китанчета митанчета ,нямало проблеми,карай да върви,вчера станах ловец,днеска давам акъли,доволен съм,ала бала.
Фрашкано е с проблеми.Сега ще ви кажа един.
Лов имаше по времето на бай Тошо и бай Пенчо!`

абе аз пак ти казвам, лов ще има и след тебе и след мене! и не е вярно че `умира` и си` заминава`..... че и примери мога да ти приведа за цял един регион.....ама кво ли разбирам аз.
а за проблемите си прав, тях наистина ги има и то МНОГО! ама и едно време ги е имало, просто конюктурата е била такава че по-лесно са се решавали - със СТРАХ........ама аз кво ли разбирам
поздрави!

То лов е имало и ще има. Толерасти, проблема е какъв лов ще има - на глигани или на чучулиги като в Италия. Примерно.
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#38
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11

 Георги Петров написа на 20.08.2014 - 13:15 :

 rado.72 написа на 20.08.2014 - 11:32 :

Те момчетата от клондайк, с това си вадят хляба.И затуй ще пазят, че догодина току виж няма.Избирайте си хората, за които ловът е почивка, а не Тъпкане на ФРИЗЕР

Е те текива ако ги изтипосаме ... дето ловът им е почивка :o/> е те тогава ще те питам на Чист понеделник какво ще въртиш на въжето над реката :D/>
Колко събира един фризер бре ?! ... нищо .

Пълния фризер на зиналия задник е като празен. :D
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#39
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11

 rado.72 написа на 20.08.2014 - 13:35 :

 Георги Петров написа на 20.08.2014 - 13:15 :

 rado.72 написа на 20.08.2014 - 11:32 :

Те момчетата от клондайк, с това си вадят хляба.И затуй ще пазят, че догодина току виж няма.Избирайте си хората, за които ловът е почивка, а не Тъпкане на ФРИЗЕР

Е те текива ако ги изтипосаме ... дето ловът им е почивка :o/>/> е те тогава ще те питам на Чист понеделник какво ще въртиш на въжето над реката :D/>/>
Колко събира един фризер бре ?! ... нищо .

То затуй на вълкът вратът му е дебел щот си върши сам работата,Пък зависи от фризера .сега сериозно.всеки млад ловджия започва да слуша притчи басни и легенди,ма ако не го ударим ние ще го вземат другите,па едно време тъй беше,па ей тъй падна,па тука беше и в старанието си,да стане добър ловджия се започва.Сега ,аз лов не изпускам имам си едно мое мнение,за родствените връзки по селата,с вдигане на ТЕЛ няма да стане работата.То тва са комшии всеки гледа да не се кара с другия всеки се пази ,в малките затворени общества като селата трудно е даже невъзможно да се подаде сигнал .После почват едни Родствени вражди дето си е...о ма...та.Требвя да се започне с Превенцията и с ловните курсове.И запомнете едно това че стреляш добре ,че си убил животно не значи че си добър ловджия.Добрият ловджия е съвкупност от много елементи ма много са .

все едно аз съм го писал. Добрия ловец стреля добре и се въздържа да стреля. Може да мисли. С главата си а не с тумбака си Сливнишки. :D
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#40
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11

 Skitnik написа на 20.08.2014 - 15:42 :

 rado.72 написа на 20.08.2014 - 13:35 :

То затуй на вълкът вратът му е дебел щот си върши сам работата,Пък зависи от фризера .сега сериозно.всеки млад ловджия започва да слуша притчи басни и легенди,ма ако не го ударим ние ще го вземат другите,па едно време тъй беше,па ей тъй падна,па тука беше и в старанието си,да стане добър ловджия се започва.Сега ,аз лов не изпускам имам си едно мое мнение,за родствените връзки по селата,с вдигане на ТЕЛ няма да стане работата.То тва са комшии всеки гледа да не се кара с другия всеки се пази ,в малките затворени общества като селата трудно е даже невъзможно да се подаде сигнал .После почват едни Родствени вражди дето си е...о ма...та.Требвя да се започне с Превенцията и с ловните курсове.И запомнете едно това че стреляш добре ,че си убил животно не значи че си добър ловджия.Добрият ловджия е съвкупност от много елементи ма много са .

Това е вярно 100%,това е едната страница, но има и друга страница: Точно тези по селата, захранват по малко, за да си задържат дивеча, носят му сол, фураж. В повечето случай, стрелят по мъжко или приплод. За да има и за после.
Има и едни други, които си стрелят по всичко, за да се покажат на добри стрелци, те не са от селото.
Не защитавам никой, но такава ни е оправията. Като се гледа, че оня горе краде и "за кон" него лови. Така и по малките, го правят. Примера е най-важен. Лова си е болест, винаги ще има някой който, ходи при размножителния период и без "беляжка"!

Ловната болест е като краста, бракониерството като сифилис. :D Трудно е идиот да се хване на нормални примери. B)
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

Сподели темата:


  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни