БГ Лов Форум: Заек подземник - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Заек подземник

#21
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09
Цитат(bear @ Nov 24 2009, 10:55 ) <{POST_SNAPBACK}>
еи я кажете някои метод за лож на заек в планината

Ей сега ще ти кажа !
1 планина и зайци
2 пушка
3 куче
4 здрави крака
5 да не те мързи
6 за заека подземник .... може само да си дърдорим празни приказки , защото онези отгоре ...... nono.gif не става въпрос за ангелите. cool.gif
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#22
Потребителя е офлайн   ayko 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 735
  • Регистр: 05.05.08
Къде ги има тези животинчета,колеги?
0

#23
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09
Цитат(ayko @ Dec 1 2009, 12:41 ) <{POST_SNAPBACK}>
Къде ги има тези животинчета,колеги?

Под земята и затова се казва "заек подземникЪ" biggrin.gif По моя роден край има толкова пустеещи земи , че може да побере всичките зайци от Австралия и Англия взети заедно. cool.gif да ама НЕ !
1 На кой ли му дреме..... (става въпрос за върхушката)
2Защо пък да дават пари , народа да се кефи .... ( криза Еее )
3 Тооо и сега лова им е в повече... ( за патки и подобни )
4 Като вземат да копаят , да ровят дупки и може да нарушат баланса на земята..... ( зайците са опасни ! )
Абе напаст , просто не ви трябва !!!!! rolleyes.gif
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#24
Потребителя е офлайн   Shibeka 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 8868
  • Регистр: 22.07.08
Прочетах постовете по-горе.......Подземняка или "дупкара' наистина е напаст и в Австралия и Н. Зеландия а и тук в Невада... biggrin.gif За това лимита му е 10бр. на ден,по-едрия му вид-наречен Джак-рабит се стреля през цялата година,не е нужно да имаш ловен билет,и със всички познати ловни оръжия!!!!!......Едър е и с "магарешки"уши.... biggrin.gif .....Има и по-малък от него-пак "дупкар" ,нежен-вкусен...ама за него си има сезон!........Ето стари снимки на "дупкари".....не съм знаел че ще има такава тема за да ги снимам по-добре.... biggrin.gif

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: PC050057.JPG
  • Прикачено изображение: PA120208.JPG

0

#25
Потребителя е офлайн   ayko 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 735
  • Регистр: 05.05.08
Интересно за ловците, но и аз съм чувал,че страшно се множат и опоскват всичко, нищо не остава и за добитъка,иза другия дивеч.
0

#26
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09
Цитат(ayko @ Dec 2 2009, 13:42 ) <{POST_SNAPBACK}>
Интересно за ловците, но и аз съм чувал,че страшно се множат и опоскват всичко, нищо не остава и за добитъка,иза другия дивеч.

Да бее.... ужассс ohmy.gif Виж какво са направили при колегата Shibeka cool.gif напра'оо пустиня.
Колега Shibeka , намери ми някоя индианка , моля те ( може да е леко грозновата , малко глуповата но богата) В замяна , ще спася месното население от подземните страшилища. yesnod.gif
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#27
Потребителя е офлайн   Shibeka 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 8868
  • Регистр: 22.07.08
Цитат(gsp @ Dec 2 2009, 13:57 ) <{POST_SNAPBACK}>
Да бее.... ужассс ohmy.gif Виж какво са направили при колегата Shibeka cool.gif напра'оо пустиня.
Колега Shibeka , намери ми някоя индианка , моля те ( може да е леко грозновата , малко глуповата но богата) В замяна , ще спася месното население от подземните страшилища. yesnod.gif

Не можеш! И с "Диктарьов" да ги стреляш,пак няма да ги намалиш!:)))))))))......Съвсем сериозно ти казвам че е имало времена ,когато са тичали на "стадо" пред кучето ми и не съм ги стрелял,защото съм търсил пътпъдъци.....а койотите тук са големи като вълци от преяждане и пак няма оправия! biggrin.gif
0

#28
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09
Цитат(Shibeka @ Dec 2 2009, 23:27 ) <{POST_SNAPBACK}>
Не можеш! И с "Диктарьов" да ги стреляш,пак няма да ги намалиш!:)))))))))......Съвсем сериозно ти казвам че е имало времена ,когато са тичали на "стадо" пред кучето ми и не съм ги стрелял,защото съм търсил пътпъдъци.....а койотите тук са големи като вълци от преяждане и пак няма оправия! biggrin.gif

За зайците и койотите знам cool.gif Вярвам ти за стадото , обаче не ме разбра за индианката. cheers2.gif
Просто се пошегува. Сега съвсем сериозно На никой , ама на никой не му пука за редовия български ловеец. На всички ни се иска да имаме дивеч в изобилие. Но , защо трябва да ни е хубаво , като можеда ни е гадно?! Сега пък подемници .... малко си имаме дупки по пътищата , та ще ни правят дупки и вносни зайци biggrin.gif
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#29
Потребителя е офлайн   Shibeka 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 8868
  • Регистр: 22.07.08
Цитат(gsp @ Dec 3 2009, 12:08 ) <{POST_SNAPBACK}>
За зайците и койотите знам cool.gif Вярвам ти за стадото , обаче не ме разбра за индианката. cheers2.gif
Просто се пошегува. Сега съвсем сериозно На никой , ама на никой не му пука за редовия български ловеец. На всички ни се иска да имаме дивеч в изобилие. Но , защо трябва да ни е хубаво , като можеда ни е гадно?! Сега пък подемници .... малко си имаме дупки по пътищата , та ще ни правят дупки и вносни зайци biggrin.gif

biggrin.gif Богати индианки няма!.......Може би имаш носталгия по филмите на времето от ГДР с Гойко Митич wink.gif ?...Не приятелю...това което е останало от индианците е само пиянгури и наркомани!......Единствената далавера,ако вземеш индианка е че можеш да отвориш бизнес,без да плащаш -щатски и федерални такси! wink.gif .........Ама при тая кризаааа... biggrin.gif .......А и "дупкарите" въобще не са за преселване в БГто......целия кър ще го направят да пропадаш на всяка крачка.......и жална ни майка на посевите.... biggrin.gif ...Нашия си балкански заяк си е прекрасен,само да го има в повече ама май сте го "по-изчистили " там ми се струва?.... biggrin.gif .....То химията де,не ловците!.....
0

#30
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09
Цитат(Shibeka @ Dec 3 2009, 12:44 ) <{POST_SNAPBACK}>
biggrin.gif Богати индианки няма!.......Може би имаш носталгия по филмите на времето от ГДР с Гойко Митич wink.gif ?...Не приятелю...това което е останало от индианците е само пиянгури и наркомани!......Единствената далавера,ако вземеш индианка е че можеш да отвориш бизнес,без да плащаш -щатски и федерални такси! wink.gif .........Ама при тая кризаааа... biggrin.gif .......А и "дупкарите" въобще не са за преселване в БГто......целия кър ще го направят да пропадаш на всяка крачка.......и жална ни майка на посевите.... biggrin.gif ...Нашия си балкански заяк си е прекрасен,само да го има в повече ама май сте го "по-изчистили " там ми се струва?.... biggrin.gif .....То химията де,не ловците!.....

Точно химията де, ние ловците само гледаме и си мечтаем. Заек има но ...... където няма богати земевладелци. biggrin.gif В полупланинси полупустините райончета ги има защото няма отрови не се работи по програма "фар"НО .....
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#31
Потребителя е офлайн   Jet 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 173
  • Регистр: 23.10.08
На някои места правят така. http://www.dariknews.bg/view_article.php?article_id=445712
0

#32
Потребителя е офлайн   Снаипер 711 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1344
  • Регистр: 16.09.08
Цитат(Gegov @ Dec 5 2009, 12:25 ) <{POST_SNAPBACK}>
На някои места правят така. http://www.dariknews.bg/view_article.php?article_id=445712

А неможемли даидем ние с пушките biggrin.gif Хем пари ще заработим,хем щесе напуцаме biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
0

#33
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09
Цитат(Снаипер 711 @ Dec 7 2009, 18:49 ) <{POST_SNAPBACK}>
А неможемли даидем ние с пушките biggrin.gif Хем пари ще заработим,хем щесе напуцаме biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Може ида може biggrin.gif май и без пушки става , по безшумния начин за да не ги стресираме cool.gifКато гледам как стоят нещата и как сме се засилили да ги развъждаме ...... сташно , направо ужас biggrin.gif Виж ги как се карат ...Къде да пуснем зайците biggrin.gif

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: ALIM0560.JPG

Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#34
Потребителя е офлайн   Снаипер 711 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1344
  • Регистр: 16.09.08
Цитат(gsp @ Dec 8 2009, 12:09 ) <{POST_SNAPBACK}>
Може ида може biggrin.gif май и без пушки става , по безшумния начин за да не ги стресираме cool.gifКато гледам как стоят нещата и как сме се засилили да ги развъждаме ...... сташно , направо ужас biggrin.gif Виж ги как се карат ...Къде да пуснем зайците biggrin.gif

Така така,мястото трябва добре дасе избере biggrin.gif Като гледам снимката иматеси и опозиция повъпроса tongue.gif
0

#35
Потребителя е офлайн   Shibeka 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 8868
  • Регистр: 22.07.08
Цитат(gsp @ Dec 8 2009, 11:09 ) <{POST_SNAPBACK}>
Може ида може biggrin.gif май и без пушки става , по безшумния начин за да не ги стресираме cool.gifКато гледам как стоят нещата и как сме се засилили да ги развъждаме ...... сташно , направо ужас biggrin.gif Виж ги как се карат ...Къде да пуснем зайците biggrin.gif

laugh.gif Този в средата,най-добре знае посоката човека........ама му държат ръцете biggrin.gif
0

#36
Потребителя е офлайн   Снаипер 711 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1344
  • Регистр: 16.09.08
Цитат(Shibeka @ Dec 9 2009, 17:17 ) <{POST_SNAPBACK}>
laugh.gif Този в средата,най-добре знае посоката човека........ама му държат ръцете biggrin.gif

Сигурно изнаса реч biggrin.gif
0

#37
Потребителя е офлайн   Savov 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 338
  • Регистр: 12.08.09
Ето 2 клипа... лов на заек подземник с пор-че
http://www.youtube.com/watch?v=Gga3MerR6no
http://www.youtube.com/watch?v=6u8MoM-xiG8...feature=related
Странна работа smile.gif
0

#38
Потребителя е офлайн   Снаипер 711 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1344
  • Регистр: 16.09.08
Тоя все едно лови риба,егати и ....... biggrin.gif
0

#39
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09
Цитат(Savov @ Dec 27 2009, 23:39 ) <{POST_SNAPBACK}>
Ето 2 клипа... лов на заек подземник с пор-че
http://www.youtube.com/watch?v=Gga3MerR6no
http://www.youtube.com/watch?v=6u8MoM-xiG8...feature=related
Странна работа smile.gif

Кое му е странното ?! Човека ги лови живи .... иначе как ще ги разселим?! От фризера не стават за разселване , там ще ги пазим от хищтниците. rolleyes.gif
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#40
Потребителя е офлайн   Снаипер 711 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1344
  • Регистр: 16.09.08
Цитат(gsp @ Jan 14 2010, 10:35 ) <{POST_SNAPBACK}>
Кое му е странното ?! Човека ги лови живи .... иначе как ще ги разселим?! От фризера не стават за разселване , там ще ги пазим от хищтниците. rolleyes.gif

.....и щеги поим с червено вино.... biggrin.gif
0

Сподели темата:


  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни