БГ Лов Форум: Ловно оръжие Armed - Турция - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (8 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Ловно оръжие Armed - Турция

#21
Потребителя е офлайн   handcream 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 106
  • Регистр: 10.07.10
Цитат(ДММ @ Oct 22 2010, 19:06 ) <{POST_SNAPBACK}>
Ами-защо не представите компанията производител,с няколко думи!!!Предполагам малко хора знаят или са чували нещо за нея!!Аз примерно-абсолютно нищо не знам.!!!!!А както знаете доста от турското производство се прави в гаражи!?!?

Ти ходил ли си? Видял ли си? Как разбра и от къде знаеш? ohmy.gif
Ела във моя гараж да направиш една пушка на мен ама като тези, да ми покажеш как във гараж ги правят!
Чудно ми е защо някои хора плюят по турските уръжия без да са притежавали такова. Защото ги яд че, колегите им притежават уръжие струващо 500-600 лева и е по удобно, прикладисто и красиво от неговото дърво което струва 2000 че и отгоре лева ли?
0

#22
Потребителя е офлайн   baceto466 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 37
  • Регистр: 30.05.09
Комшийте правят това което ние неможем.Ито започнаха даго правят много добре
0

#23
Потребителя е офлайн   Док 

  • ДБД
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 4532
  • Регистр: 31.12.09
Цитат(baceto466 @ Oct 22 2010, 21:03 ) <{POST_SNAPBACK}>
Комшийте правят това което ние неможем.Ито започнаха даго правят много добре



Колко много си прав !
Колко техни марки станаха вече, някои знае ли ?
На нас ни остава само да плюем - халва, боза, баклава, ако щеш и нахут, но хората работят и правят, поне за себе си ..................... angry.gif , а ние ?
0

#24
Потребителя е офлайн   baceto466 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 37
  • Регистр: 30.05.09
Ито при положение че ние имахме готови заводи сдобри машини и добри специалисти
0

#25
Потребителя е офлайн   Док 

  • ДБД
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 4532
  • Регистр: 31.12.09
Цитат(baceto466 @ Oct 22 2010, 21:25 ) <{POST_SNAPBACK}>
Ито при положение че ние имахме готови заводи сдобри машини и добри специалисти


Бог да прости !!!!!
0

#26
Потребителя е офлайн   Док 

  • ДБД
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 4532
  • Регистр: 31.12.09
Цитат(Док @ Oct 22 2010, 21:29 ) <{POST_SNAPBACK}>
Бог да прости !!!!!


Към то 1994г. работех някъде, та тва нещо бе едно от най големит на Балканите за времетно си . То дойдоаа едни Холандци, гледаха, цъкаха, нищо не казапа - заминаха си. Мина не мина време, дойдоа едни ора от Швабско - гледаа и не цъкаха, а казаха - " Вие се за убиване, да разсипете толкова пари и труд " и те си заминаа и повече никои не дооди .
Да ме простите за спама !
0

#27
Потребителя е офлайн   baceto466 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 37
  • Регистр: 30.05.09
И моите сьболезнованиа...
0

#28
Потребителя е офлайн   ДММ 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1272
  • Регистр: 15.10.08
Цитат(handcream @ Oct 22 2010, 19:58 ) <{POST_SNAPBACK}>
Ти ходил ли си? Видял ли си? Как разбра и от къде знаеш? ohmy.gif
Ела във моя гараж да направиш една пушка на мен ама като тези, да ми покажеш как във гараж ги правят!
Чудно ми е защо някои хора плюят по турските уръжия без да са притежавали такова. Защото ги яд че, колегите им притежават уръжие струващо 500-600 лева и е по удобно, прикладисто и красиво от неговото дърво което струва 2000 че и отгоре лева ли?

Нищо не плюя,просто попитах????Нямам турско оръжие,и ако съм сигурен че ще ми служи вярно бих си купил с удоволствие-цената е повече от добра!Обаче мненията са краино противоречиви,от осанна до разпни го!!Не виждам нищо лошо от това да науча нещо за фирмата!!!Иначе имам двама приятели с турски автомати ,и двамата абсолютно нищо добро не казват за пушките си!Е,аджеба-аз какво да си помисля?!?!А относно пушките правени в гараж - имах на времето такъв тек,комшиите му викаха "за под възглавницата",тъи и не се реших да гръмна с него-не си струва риска!!!!
0

#29
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08
Я каква дискусия се заформила тука biggrin.gif.
За компанията не мога да кажа много - само това което успях да прочета в сайта им. Концерна е основан през 2006г. като консорциум от няколко по-малки фирми и концентрирайки производството им в добре и модерно оборудвана фабрика .
Пак според информация от техния сайт, присъствуват на повечето големи гън-шоута и изложения в света - Москва /вече мина/, следват шот шоуто през Януари във Вегас и изложението IWA в Нюрнберг през Март.
За повече инфо ще разпитам шефа, като се прибере, той има лични контакти със собствениците и знае повече за фирмата.
Лично на мен оръжията ми се понравиха като изработка и визия. Много ми хареса надцевката която предлагат - съотношението цена-качество е отлично! Автоматите са на същото дередже - добре напаснати, механизмите се движат много "мазно" и правилно. Вече взеха 2 броя, единят е във Варна и чакам конкретни отзиви.
Каквото разбера аз, ще го разберат всички.
Айде наслука и поздрави!
Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#30
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08
Забравил съм да дам линк към сайта на фирмата: ARMED
Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#31
Потребителя е офлайн   baceto466 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 37
  • Регистр: 30.05.09
Каква е гаранциата колко години щото другите фирми дават по-5 години.Което никак нее малко
0

#32
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08
Цитат(baceto466 @ Oct 23 2010, 17:49 ) <{POST_SNAPBACK}>
Каква е гаранциата колко години щото другите фирми дават по-5 години.Което никак нее малко


Гаранцията е 5 години. Съжалявам, пропуснал съм да го напиша.
Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#33
Потребителя е офлайн   baceto466 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 37
  • Регистр: 30.05.09
Мисля че това е добьр атестат за качество.Слет 5години я камилата я камилара.Дали ще има лов изобщо
0

#34
Потребителя е офлайн   Belov1 

  • Потребител
  • PipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 13
  • Регистр: 22.02.10
И на мен ми предстои като нов ловец да си закупя първата пушка,та за това искам да попитам за камуфлажния полуавтомат,дали е магнум,и колко му е цената,че нещо се бъркам малко.А и забравих да питам за адреса на магазина,щото съм от провинцията?
0

#35
Потребителя е офлайн   baceto466 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 37
  • Регистр: 30.05.09
672лв.Да мгнум 76мм.Повече информациа на саита на АРМАДА
0

#36
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08
Цитат(Belov1 @ Oct 24 2010, 20:36 ) <{POST_SNAPBACK}>
И на мен ми предстои като нов ловец да си закупя първата пушка,та за това искам да попитам за камуфлажния полуавтомат,дали е магнум,и колко му е цената,че нещо се бъркам малко.А и забравих да питам за адреса на магазина,щото съм от провинцията?

Колегата по-горе ти е отговорил съсвсем правилно, само да добавя - цев 71см. 4+1 патрона, 5 сменяеми шокови втулки - цилиндър, 0,25, 0,5, 0,75 и 1,00мм.
Като решиш да идваш се обади, ще ти обясня как да стигнеш най-лесно.
Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#37
Потребителя е офлайн   anelin 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 3073
  • Регистр: 12.12.08
Цитат(ДММ @ Oct 22 2010, 22:19 ) <{POST_SNAPBACK}>
Нищо не плюя,просто попитах????Нямам турско оръжие,и ако съм сигурен че ще ми служи вярно бих си купил с удоволствие-цената е повече от добра!Обаче мненията са краино противоречиви,от осанна до разпни го!!Не виждам нищо лошо от това да науча нещо за фирмата!!!Иначе имам двама приятели с турски автомати ,и двамата абсолютно нищо добро не казват за пушките си!Е,аджеба-аз какво да си помисля?!?!А относно пушките правени в гараж - имах на времето такъв тек,комшиите му викаха "за под възглавницата",тъи и не се реших да гръмна с него-не си струва риска!!!!


Колега ДММ с.Ласкар хич не е далеч от Плевен и армейския полигон в с. Николаево също. Кажи кога имаш възможност ще си взема моята АТА полуавтомат и за моя сметка ще си погърмиш с каквото и колкото искаш. Изработи си мнение и нека си остане твое - поне ще имаш още един приятел с турско оръжие който не го плюе. Защото нали разбираш как тези твои приятели или те баламосват или нещо не си ги разбрал , а покрай теб и ние...след като абсолютно нищо нищо добро не казват - ми да ги продадат що не ги продават-след като не върши работа - навън. Да ама те си ги държат нали и пак си ги плюят - нещо не го разбирам!
Всяка сутрин в Африка, една антилопа се пробужда. Тя знае, че трябва да бяга по-бързо от най-бързият лъв или ще умре.
Всяка сутрин един лъв се пробужда. Той знае, че трябва да надбяга най-бавната антилопа или ще умре от глад.
Няма значение дали си антилопа или лъв, когато слънцето се покаже... по-добре започни да бягаш.

Африканска поговорка
0

#38
Потребителя е офлайн   ДММ 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1272
  • Регистр: 15.10.08
Да,за АТА-само хубави неща съм слушал!!Сигурно и за тва струва двоино от "Чърчил" да речем!!И много близко до Берета S-100!!!Тъи,че мен като ценови клас-не ме устроива!!А иначе,сигурно е добро оръжие!!!А с приятелете е друга работа :първият със стожера,бая грижи имаше-и маи вече си ги реши!!!Втория ,категорично отказва да излезе с "Чърчила" щото към него на всеки излет трябва и електрожен да мъкнел-.цитирам го дословно!!!А живото е сложно нещо,и в Ласкар-вече рядко се отбивам-работата и Километрите до там не позволяват!!!
0

#39
Потребителя е офлайн   Тони Груев 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 751
  • Регистр: 27.01.09
Цитат(ДММ @ Oct 25 2010, 13:24 ) <{POST_SNAPBACK}>
Да,за АТА-само хубави неща съм слушал!!Сигурно и за тва струва двоино от "Чърчил" да речем!!И много близко до Берета S-100!!!Тъи,че мен като ценови клас-не ме устроива!!А иначе,сигурно е добро оръжие!!!А с приятелете е друга работа :първият със стожера,бая грижи имаше-и маи вече си ги реши!!!Втория ,категорично отказва да излезе с "Чърчила" щото към него на всеки излет трябва и електрожен да мъкнел-.цитирам го дословно!!!А живото е сложно нещо,и в Ласкар-вече рядко се отбивам-работата и Километрите до там не позволяват!!!

Аз пък съм с 2бр. полуаФтомат "Чърчил",
ако си в София, обади се да погърмим на Лозен!
От мен пушките, от теб всичко останало, без елекрожена....! wink.gif tongue.gif
"Нито гилза след мен"[
0

#40
Потребителя е офлайн   tom_klaim 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 871
  • Регистр: 15.11.09
разгледах саита и един автомат ми хареса никеловия.та питам ако някои знае каква му е цената и каде го има.поздрави
0

Сподели темата:


  • (8 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

2 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни