БГ Лов Форум: Sauer S100 или S101 - БГ Лов Форум

Към съдържанието

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Sauer S100 или S101

#1
Потребителя е офлайн   supervizor 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 28
  • Регистр: 22.08.14
Колеги, предстои ми закупуване на карабина в .243 калибър със супресор. Заслужава ли си двойната разлика в цената?
0

#2
Потребителя е офлайн   KRASI A-BOLT 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 14
  • Регистр: 13.12.10
Здравейте.Аз също имах такава дилема но за Маузер М12-М18.Избрах М12 заради предпазителя,болта и самата изработка на карабината.Зауер S100 и Маузер М18 са еднакви като имат разлика само в прикладите М18 е само с полимер,а при Зауер 100 може и от орех или ламинатИ на двете болта е със 3 зъба,брат ми има такъв но в 30-06.При S101 и М12 разликата е в предпазителя,болта и на двете е със 6 зъба като при Зауер S101 мисля че се отваря малко по нагоре но и двата са на 60 градуса.Зауер S101 е по висок клас и затова е по скъпа.Поздрави и успех.
0

#3
Потребителя е офлайн   supervizor 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 28
  • Регистр: 22.08.14
Много Благодаря, колега.
0

#4
Потребителят е онлайн   Forest Man 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 468
  • Регистр: 31.03.18
И аз бях пред същата дилема. И накрая шах с пешката, купих си ЧЗ. Пушката ми залепна и не съжалявам за секунда. Моя съвет е да пробваш и която ти залепне е твоята. И едната и другата са добри, все пак е Зауер. Но вършат една и съща работа. Успех!!!
0

#5
Потребителя е офлайн   Observer 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 238
  • Регистр: 08.05.11
Еднаква цев, разликата в затворите е единствено в броя на бойните упори без това да се усеща в работата, спусъци без забележки, еднаква прецизност. Бединга към приклада е еднакъв, разликата е във външния вид без това да влияе на стрелбата или усещането за откат. Нещо като избор между два еднакви автомобила от които единия е с боя металик и никелирани джанти.
0

Сподели темата:


Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни