БГ Лов Форум: Пъдпъдъча мас - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Пъдпъдъча мас

#21
Потребителя е офлайн   venelin v 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1
  • Регистр: 31.03.15
Здравейте,

Жена ми има проблем с ухото вече 2 месеца и няма оправяне. При какви ли не доктори ходихме във Варна и какви ли не капки и лекарства купихме и няма оправия. Пиша ви ако някой може да помогне с малко пъдпъдъча мас(съвсем малко колкото чаена или кафяна лъжичка) просто да пробваме дали няма да помогне. Естествено ще заплатя колкото е необходимо.

Благодаря предварително.
0

#22
Потребителя е офлайн   raev 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 372
  • Регистр: 27.02.08

Виж мнениетоvenelin v написа на 31.03.2015 - 21:55 :

Здравейте,

Жена ми има проблем с ухото вече 2 месеца и няма оправяне. При какви ли не доктори ходихме във Варна и какви ли не капки и лекарства купихме и няма оправия. Пиша ви ако някой може да помогне с малко пъдпъдъча мас(съвсем малко колкото чаена или кафяна лъжичка) просто да пробваме дали няма да помогне. Естествено ще заплатя колкото е необходимо.

Благодаря предварително.


Здравейте, все още ми се намира в хладилника някое шишенце. Ще се радвам, ако помогне!
Подарък естествено!!!
0887394815
Поздрави!
по-добре без пушка, отколкото без куче
0

#23
Потребителя е офлайн   barni 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 218
  • Регистр: 21.06.08

Виж мнениетоvenelin v написа на 31.03.2015 - 21:55 :

Здравейте,

Жена ми има проблем с ухото вече 2 месеца и няма оправяне. При какви ли не доктори ходихме във Варна и какви ли не капки и лекарства купихме и няма оправия. Пиша ви ако някой може да помогне с малко пъдпъдъча мас(съвсем малко колкото чаена или кафяна лъжичка) просто да пробваме дали няма да помогне. Естествено ще заплатя колкото е необходимо.

Благодаря предварително.

ако не си намерил обадисе 0884061028
Съдбата обича смелите.
0

#24
Потребителя е офлайн   beki boy 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2
  • Регистр: 18.01.12
Колега,аз съм от Варна имам мас .ще се радвам да помогна.Обади се на тел.0887610591.Подарък.
0

#25
Потребителя е офлайн   Anji 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1
  • Регистр: 27.10.15
Здравейте,
искам да благодаря най-напред на Raev и майка му, който откликнаха на молбата ми, да ми изпратят мас.
За съжаление дъщеричката ми отново имаше проблем с едното ухо, за щастие този път много по-лек и се справихме много бързо, а маста ми свърши.
Звъннах на доста от вас, но не можах да намеря. Неудобно ми е вече да звъня на телефоните по-горе, за да не ви притеснявам. Моля, ако някой има останала мас да ми пише.
Предварително благодаря!
0

#26
Потребителя е офлайн   Иво Михайлов 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 4013
  • Регистр: 29.01.11

Виж мнениетоAnji написа на 27.10.2015 - 16:34 :

Здравейте,
искам да благодаря най-напред на Raev и майка му, който откликнаха на молбата ми, да ми изпратят мас.
За съжаление дъщеричката ми отново имаше проблем с едното ухо, за щастие този път много по-лек и се справихме много бързо, а маста ми свърши.
Звъннах на доста от вас, но не можах да намеря. Неудобно ми е вече да звъня на телефоните по-горе, за да не ви притеснявам. Моля, ако някой има останала мас да ми пише.
Предварително благодаря!



Имаш Л.С.
0

#27
Потребителя е офлайн   TOTI 34 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3
  • Регистр: 08.10.14

Виж мнениетоAnji написа на 27.10.2015 - 16:34 :

Здравейте,
искам да благодаря най-напред на Raev и майка му, който откликнаха на молбата ми, да ми изпратят мас.
За съжаление дъщеричката ми отново имаше проблем с едното ухо, за щастие този път много по-лек и се справихме много бързо, а маста ми свърши.
Звъннах на доста от вас, но не можах да намеря. Неудобно ми е вече да звъня на телефоните по-горе, за да не ви притеснявам. Моля, ако някой има останала мас да ми пише.
Предварително благодаря!

Здравей,
Аз имам мас ако искаш дай ми адрес и ще ти изпратя
Поздрави
Тодор
0

#28
Потребителя е офлайн   hunter67 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 527
  • Регистр: 09.04.08
Браво на всички които имат желание да помогнат, маста от дивия пътпадък е безценно лекарство,първо се обработва на водна баня и става кат гъсто олио.
0

#29
Потребителя е офлайн   raev 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 372
  • Регистр: 27.02.08
По стечение на обстоятелствата, аз не успях да ловувам на пъдпъдък тази година. Въпреки че досега не ми е трябвала(и слава Богу) всяка година събирам и топя! Това наистина е безценен подарък на човек в нужда, защото мастта от ДИВ пъдпъдък не се продава в аптеката!
Поздрави на всички, които събират и помагат!
по-добре без пушка, отколкото без куче
0

#30
Потребителя е офлайн   Mariya 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1
  • Регистр: 21.01.16
Здравейте, моето детенце е на 4годинки и повече от половин година вече всеки сопол отива към ухото и след това са проблеми и болки. Дали на някой му се намира пъдпъдъча мас и да ми услужи с малко количество? От София съм, но няма проблем да го получа и по куриер. Естествено бих го платила и бих била много благодарна.
0

#31
Потребителя е офлайн   yankan 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 272
  • Регистр: 07.09.09

Виж мнениетоMariya написа на 21.01.2016 - 13:52 :

Здравейте, моето детенце е на 4годинки и повече от половин година вече всеки сопол отива към ухото и след това са проблеми и болки. Дали на някой му се намира пъдпъдъча мас и да ми услужи с малко количество? От София съм, но няма проблем да го получа и по куриер. Естествено бих го платила и бих била много благодарна.


Привет ,мога да ви услужа с пъдпъдъча мас , тел. 0879111507 Красимир
0

#32
Потребителя е офлайн   Георги ловеца 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 757
  • Регистр: 26.02.14
И аз търся спешно малко пъдпъдъча мас, ако може от района на Пловдив, Асеновград или селата наоколо някои колега ако има ще мина лично да я взема. Пишете ми само тел. на Л.С.
Намерих.Може да ми се изтрие мнението вече.
Сайга12
БСР-74
SAR-M9F
Тигр 7,62х54
Макаров
0

#33
Потребителя е офлайн   VencislavPetrov 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3
  • Регистр: 07.06.16
Здравейте,

Търся пъдпъдъча мас за ухо. От София съм, но може и по куриер. Не звъня на горните телефонни да не притеснявам хората, защото може вече да нямат. Нека някои които има да ми пише или тук или на лично съобщение своя телефон за се свържа с него
0

#34
Потребителя е офлайн   nikisy 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2
  • Регистр: 21.09.16
Здравейте, също ми е необходима пъдпадъча мас около 50гр. При търсенето попаднах във Вашия форум, в който вече съм регистриран потребител и ще бъда благодарен на всеки отзовал се.
Също с лечебна цел ми е необходима - при мен е заболяване подобно на псориазис по фалангите на двете ръце - рецаптата е смес 50/50% с мед и мазане вечер преди лягане.
Бих заплатил и за маста и за изпращането с куриер. Благодаря за разбирането, а и сега Ви е сезона на пернатите. Наслука!
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
0

#35
Потребителя е офлайн   Samy 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1
  • Регистр: 22.11.16
Здравейте, имам нужда от пъдпъдъча мас (за лечение на болки в ушите). Намирам се в София. Ще заплатя и за маста и за куриера (с наложен платеж). Ако можете да помогнете пишете ми тук или на телефон: 0897417142.
0

#36
Потребителя е офлайн   Светла Петрова 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1
  • Регистр: 18.01.17
Здравейте,синът ми е на 7 години и вече от близо 3 години имаме проблем ушите, почти всеки месец има възпаление на ушите.Всички ми казват да намеря от някъде пъдпъдъча мас, какво ли не сме пробвали и ми се иска и това да пробвам, открих този форум и затова искам да помоля ако някой има останала в някое ъгълче на хладилника да ми помогне.Моля пишете ми на Л.С.
0

#37
Потребителя е офлайн   snuri 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 279
  • Регистр: 02.01.14

Виж мнениетоСветла Петрова написа на 18.01.2017 - 22:37 :

Здравейте,синът ми е на 7 години и вече от близо 3 години имаме проблем ушите, почти всеки месец има възпаление на ушите.Всички ми казват да намеря от някъде пъдпъдъча мас, какво ли не сме пробвали и ми се иска и това да пробвам, открих този форум и затова искам да помоля ако някой има останала в някое ъгълче на хладилника да ми помогне.Моля пишете ми на Л.С.

Мисля че имам останало и мога да помогна,но маста не е топена..и трябва да се стопи на водна баня и да се прецеди
0

#38
Потребителя е офлайн   VencislavPetrov 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3
  • Регистр: 07.06.16
Здравейте,

закъсах я отново с ухото дали на някои му се намира падпъдъча мас да ми изпрати.

Ще съм му много благодарен. тел за връзка с мен 0 8 8 8 9 8 9 4 1 1 или тук на лични съобщения

Благодаря ви :)
0

#39
Потребителя е офлайн   VencislavPetrov 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3
  • Регистр: 07.06.16

Виж мнениетоVencislavPetrov написа на 25.04.2017 - 14:42 :

Здравейте,

закъсах я отново с ухото дали на някои му се намира падпъдъча мас да ми изпрати.

Ще съм му много благодарен. тел за връзка с мен 0 8 8 8 9 8 9 4 1 1 или тук на лични съобщения

Благодаря ви :)/>/>



Благодаря на бате Кирчо от Перник за това, че откликна на молбата ми, а тази вечер ме потърси още един господин от Пазарджик.
Бъдете живи и здрави, радвам се че има добри хора които помагат и са стимул за мен и аз да съм добър човек и да помагам когато и на когото мога :)/>


Към търсещите пъдпъдъча мас, когато пишете тук си пишете и телефонния номер, защото има хора които нямат регистрация, но четат този форум и могат да помогнат, както стана и при мен!


Благодаря още веднъж!
0

#40
Потребителя е офлайн   cnc82 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 4
  • Регистр: 12.10.17
Здравейте момчета !

За съжаление и аз опрях до пъдпъдъчата мас. Дъщеричката ми има отит от месец , два различни антибиотика и капки не помогнаха . Ще съм много благодарен ако някой може да ми помогне с малко мас. Разбира се , черпнята е от мен !

Благодаря предварително на отзовалите се !

Тихомир 0877458086
0

Сподели темата:


  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

2 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни