БГ Лов Форум: PICATINNY - база за карабини HOWA S/A (Short Action) - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

PICATINNY - база за карабини HOWA S/A (Short Action) стомана

#21
Потребителя е офлайн   Vasil Ivanov GUN STAR - GSM: 0889571717 

  • GUN STAR LTD - GSM: 0889571717
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3027
  • Регистр: 27.02.11

Виж мнениетоsuzi1973 написа на 15.04.2014 - 12:53 :

Здр.да попитам ще има ли такива монтажи с наколон?

Да, ще има, с наклон 20 М.О.А.
0

#22
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08

Виж мнениетоsuzi1973 написа на 15.04.2014 - 19:23 :

С тънките пръсти като на пианист. Публикувано изображение


Е, аз не се затрудних, а съм си дебелак, че и с дебели пръстиПубликувано изображение.

Но базата е съвсем прилична и като се оправим след изложението ще демонстрирам с моите пръстиПубликувано изображение как става зареждането, нямам нищо против - не съм във никакъв финансов ангажимент с Г-н В,Иванов, просто това е моята оценка към продукта произведен от него. Аз лично предлагам бази за HOWA на NIkko Stirling и EGW - тази част от комплектовката на оръжието ме интригува до степен ползувателят да е доволен. И когато някой предлага на пазара подобен продукт - именно пазарът ще го оцени най-добре. Аз мога да стоя само зад своето мнение, а то в случая е позитивно.

Поздрави!
Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#23
Потребителя е офлайн   suzi1973 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 1486
  • Регистр: 23.02.09
Завист ли е какво е не разбирам работите м/у вас.Като се сложи и кита с падащия пълнител какъв е проблема незнам.
0

#24
Потребителя е офлайн   suzi1973 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 1486
  • Регистр: 23.02.09

Виж мнениетоВасил Иванов написа на 15.04.2014 - 20:07 :

Виж мнениетоsuzi1973 написа на 15.04.2014 - 12:53 :

Здр.да попитам ще има ли такива монтажи с наколон?

Да, ще има, с наклон 20 М.О.А.
Благодаря за отговора г-н Иванов.
0

#25
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08

Виж мнениетоsuzi1973 написа на 15.04.2014 - 21:06 :

Завист ли е какво е не разбирам работите м/у вас.Като се сложи и кита с падащия пълнител какъв е проблема незнам.


Няма проблем, а още по-малко завист! Аз уважавам колегите Васил Иванов и Стоян Георгиев достатъчно много, като професионалисти и личности и не бих могъл да си позволя, да изразя пристрастие към работата им! Васко работи серии с еднакви параметри от даден продукт, докато Стоян прави единични бройки със зададени от клиента конкретни изисквания - аз не виждам никакъв конфликт тук. Иначе заигравки има навсякъде, но това не бива да се взима толкова на сериозно.

Поздрави!

ЛД.
Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#26
Потребителя е офлайн   suzi1973 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 1486
  • Регистр: 23.02.09
Дано да е така Любо но все пак има нещо м/у тях.Аз така виждам нещата от писаното до тука.Може да се каже конкуренция. ;)
0

#27
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08

Виж мнениетоsuzi1973 написа на 15.04.2014 - 21:35 :

Дано да е така Любо но все пак има нещо м/у тях.Аз така виждам нещата от писаното до тука.Може да се каже конкуренция. Публикувано изображение


Е, конкуренцията винаги е движила прогресаПубликувано изображение. Ние, като потребители на техните продукти, следва да сме обективни и съответно доволни или недоволни. Аз лично оценявам работата и на двамата като хубава. Забележките лекуват грешките и това се нарича развитие.

Поздрави!
Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#28
Потребителя е офлайн   GARCHO 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 589
  • Регистр: 13.01.12
:thumbsup:

Виж мнениетоЛюбо Димитров написа на 15.04.2014 - 22:19 :

Виж мнениетоsuzi1973 написа на 15.04.2014 - 21:35 :

Дано да е така Любо но все пак има нещо м/у тях.Аз така виждам нещата от писаното до тука.Може да се каже конкуренция. Публикувано изображение


Е, конкуренцията винаги е движила прогресаПубликувано изображение. Ние, като потребители на техните продукти, следва да сме обективни и съответно доволни или недоволни. Аз лично оценявам работата и на двамата като хубава. Забележките лекуват грешките и това се нарича развитие.

Поздрави!

0

#29
Потребителя е офлайн   Vasil Ivanov GUN STAR - GSM: 0889571717 

  • GUN STAR LTD - GSM: 0889571717
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3027
  • Регистр: 27.02.11

Виж мнениетоsuzi1973 написа на 15.04.2014 - 21:06 :

Завист ли е какво е не разбирам работите м/у вас. Като се сложи и кита с падащия пълнител какъв е проблема незнам.

Напипвате нещата колега. Лисицата като не могла да си зобне грозде, казала на всички, че е кисело. Който може си го може. Няма как да се отърве човек от завистници и недоброжелатели. А всички в БГ са се учили от мен. Кой ме копира буквално, кой само фрагменти и отделни компоненти и какво ли не. Даже тези, които се опитват да не ме копират, също са си научили урока от мен или с моя помощ.
Отдавна се каня да напиша едно мое мнение по повод някои изказвания на колеги, които се чувстват задължени да са във почти всички теми на всички ловни форуми. Не може човек да е компетентен по всичко ?! Още по-малко допустимо е да поучаваш хората и да им натрапваш своето виждане(мнение) по темите. Само един човек съм го признал за "специалист по всичко" - бае Ви С.Г. От "двигатели с вътрешно горене", което е учил някога, до оптики, оръжия и аксесоари, стрелби, приклади е като "дялан камък". От всичко разбира. Само, че когато се "обажда" ми звучи като "глас от бутика". Разбира се не всеки има възможности(интелектуални, финансови и организационни) за да направи собствена производствена фирма и още повече - за производство на собствено ноу-хау. В това няма нищо лошо. Лошото е, когато се обаждаш злобно и завистливо и намираш всевъзможни поводи за заяждане с хората, които са отишли доста по-напред. При това, забравяйки, че са "яли хляб от моята трапеза". За бутиците също има мн. широко поле за изява и те са необходими, запълвайки пазарната ниша за индивидуални услуги.
В този ред на мисли, направи ми мн. неприятно впечатление заяждането в една тема за приклади със Станимир - майстора на приклади от Вятово. То не беше критика, че "буза" не се слагала на определени приклади, то не беше мерене диаметъра на шийката на приклада с пръсти, а не с инструмент и т.н., и т. н. Пълни глупости. Наприказвали ги едни(както и при мен) и накрая постовете им завършват с .."нищо лично, аз само изразявам своето мнение, бъди здрав, аз само искам да помогна". Ако ми трябваше помощ, щях да поканя желаещите да помогнат в копането на 8 дка лозе. Обикновено тези хора не са произвели и едно винтче през целия си живот, но са мн. компетентни.
Когато един творец (а аз съм такъв), създаде някакъв продукт, той влага целия си професионален опит, всичкото си умение и интелект в разработката на дизайна и функционалността на продукта. И целта не е да се хареса на целия свят. Всеки продукт се създава, за да отговори на определени потребности. Когато един художник рисува картина, той не очаква всички, които я видят да ахкат от възхищение. И при нас е същото. И не е необходимо всичко да бъде абсолютно универсално.
Подигравката от рода на "... ти от кои си - с дебели или тънки пръсти " не отива на колегата нито на възрастта му нито на ... Защо никой не критикува конструкторите на танкове, че са направили машините само за ниски хора ? В разчетите на екипажите няма човек по-висок от 1,65 m. Подборът е специален и високи хора като мене не се събират вътре. Същото е и с въпросните Picatinny-та за HOWA. Не е нужно на всички да им харесват или всички да ги ползват. Само който желае и който ги харесва. И това се отнася за абсолютно всеки продукт, който излиза на пазара.
С поздрав,
Васил Иванов
0

#30
Потребителя е офлайн   suzi1973 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 1486
  • Регистр: 23.02.09

Виж мнениетоВасил Иванов написа на 16.04.2014 - 11:10 :

Виж мнениетоsuzi1973 написа на 15.04.2014 - 21:06 :

Завист ли е какво е не разбирам работите м/у вас. Като се сложи и кита с падащия пълнител какъв е проблема незнам.

Напипвате нещата колега. Лисицата като не могла да си зобне грозде, казала на всички, че е кисело. Който може си го може. Няма как да се отърве човек от завистници и недоброжелатели. А всички в БГ са се учили от мен. Кой ме копира буквално, кой само фрагменти и отделни компоненти и какво ли не. Даже тези, които се опитват да не ме копират, също са си научили урока от мен или с моя помощ.
Отдавна се каня да напиша едно мое мнение по повод някои изказвания на колеги, които се чувстват задължени да са във почти всички теми на всички ловни форуми. Не може човек да е компетентен по всичко ?! Още по-малко допустимо е да поучаваш хората и да им натрапваш своето виждане(мнение) по темите. Само един човек съм го признал за "специалист по всичко" - бае Ви С.Г. От "двигатели с вътрешно горене", което е учил някога, до оптики, оръжия и аксесоари, стрелби, приклади е като "дялан камък". От всичко разбира. Само, че когато се "обажда" ми звучи като "глас от бутика". Разбира се не всеки има възможности(интелектуални, финансови и организационни) за да направи собствена производствена фирма и още повече - за производство на собствено ноу-хау. В това няма нищо лошо. Лошото е, когато се обаждаш злобно и завистливо и намираш всевъзможни поводи за заяждане с хората, които са отишли доста по-напред. При това, забравяйки, че са "яли хляб от моята трапеза". За бутиците също има мн. широко поле за изява и те са необходими, запълвайки пазарната ниша за индивидуални услуги.
В този ред на мисли, направи ми мн. неприятно впечатление заяждането в една тема за приклади със Станимир - майстора на приклади от Вятово. То не беше критика, че "буза" не се слагала на определени приклади, то не беше мерене диаметъра на шийката на приклада с пръсти, а не с инструмент и т.н., и т. н. Пълни глупости. Наприказвали ги едни(както и при мен) и накрая постовете им завършват с .."нищо лично, аз само изразявам своето мнение, бъди здрав, аз само искам да помогна". Ако ми трябваше помощ, щях да поканя желаещите да помогнат в копането на 8 дка лозе. Обикновено тези хора не са произвели и едно винтче през целия си живот, но са мн. компетентни.
Когато един творец (а аз съм такъв), създаде някакъв продукт, той влага целия си професионален опит, всичкото си умение и интелект в разработката на дизайна и функционалността на продукта. И целта не е да се хареса на целия свят. Всеки продукт се създава, за да отговори на определени потребности. Когато един художник рисува картина, той не очаква всички, които я видят да ахкат от възхищение. И при нас е същото. И не е необходимо всичко да бъде абсолютно универсално.
Подигравката от рода на "... ти от кои си - с дебели или тънки пръсти " не отива на колегата нито на възрастта му нито на ... Защо никой не критикува конструкторите на танкове, че са направили машините само за ниски хора ? В разчетите на екипажите няма човек по-висок от 1,65 m. Подборът е специален и високи хора като мене не се събират вътре. Същото е и с въпросните Picatinny-та за HOWA. Не е нужно на всички да им харесват или всички да ги ползват. Само който желае и който ги харесва. И това се отнася за абсолютно всеки продукт, който излиза на пазара.
С поздрав,
Васил Иванов
Много сте прав г-н Иванов във всичко,което казвате.Но няма кой да го оцени.На който не му харесва да не купува вашите изделия а да си купи американско за 120 долара и на горе или немско на Ракнагел а за там цените не искам даже и да си помисля какви са.Поздрави.
0

#31
Потребителят е онлайн   Щирлиц 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 501
  • Регистр: 22.10.08

Виж мнениетоsuzi1973 написа на 15.04.2014 - 21:06 :

Завист ли е какво е не разбирам работите м/у вас.Като се сложи и кита с падащия пълнител какъв е проблема незнам.

.....проблема е за няколко $ в повече , в конкретния случай около 80 $ минимум (без ДДС , мита и транспорт) , но както се казва кеф цена няма .
0

#32
Потребителя е офлайн   shaman 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 617
  • Регистр: 23.02.08
.....................

Този пост е редактиран от Васил Терзийски: 08.05.2014 - 21:58
Причина за редакцията: Налагам наказание за спам и опит за интрига!

0

#33
Потребителя е офлайн   Lubo1 

  • Lyubo1
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 9371
  • Регистр: 08.12.08

Виж мнениетоВасил Иванов написа на 16.04.2014 - 11:10 :

Виж мнениетоsuzi1973 написа на 15.04.2014 - 21:06 :

Завист ли е какво е не разбирам работите м/у вас. Като се сложи и кита с падащия пълнител какъв е проблема незнам.

Напипвате нещата колега. Лисицата като не могла да си зобне грозде, казала на всички, че е кисело. Който може си го може. Няма как да се отърве човек от завистници и недоброжелатели. А всички в БГ са се учили от мен. Кой ме копира буквално, кой само фрагменти и отделни компоненти и какво ли не. Даже тези, които се опитват да не ме копират, също са си научили урока от мен или с моя помощ.
Отдавна се каня да напиша едно мое мнение по повод някои изказвания на колеги, които се чувстват задължени да са във почти всички теми на всички ловни форуми. Не може човек да е компетентен по всичко ?! Още по-малко допустимо е да поучаваш хората и да им натрапваш своето виждане(мнение) по темите. Само един човек съм го признал за "специалист по всичко" - бае Ви С.Г. От "двигатели с вътрешно горене", което е учил някога, до оптики, оръжия и аксесоари, стрелби, приклади е като "дялан камък". От всичко разбира. Само, че когато се "обажда" ми звучи като "глас от бутика". Разбира се не всеки има възможности(интелектуални, финансови и организационни) за да направи собствена производствена фирма и още повече - за производство на собствено ноу-хау. В това няма нищо лошо. Лошото е, когато се обаждаш злобно и завистливо и намираш всевъзможни поводи за заяждане с хората, които са отишли доста по-напред. При това, забравяйки, че са "яли хляб от моята трапеза". За бутиците също има мн. широко поле за изява и те са необходими, запълвайки пазарната ниша за индивидуални услуги.
В този ред на мисли, направи ми мн. неприятно впечатление заяждането в една тема за приклади със Станимир - майстора на приклади от Вятово. То не беше критика, че "буза" не се слагала на определени приклади, то не беше мерене диаметъра на шийката на приклада с пръсти, а не с инструмент и т.н., и т. н. Пълни глупости. Наприказвали ги едни(както и при мен) и накрая постовете им завършват с .."нищо лично, аз само изразявам своето мнение, бъди здрав, аз само искам да помогна". Ако ми трябваше помощ, щях да поканя желаещите да помогнат в копането на 8 дка лозе. Обикновено тези хора не са произвели и едно винтче през целия си живот, но са мн. компетентни.
Когато един творец (а аз съм такъв), създаде някакъв продукт, той влага целия си професионален опит, всичкото си умение и интелект в разработката на дизайна и функционалността на продукта. И целта не е да се хареса на целия свят. Всеки продукт се създава, за да отговори на определени потребности. Когато един художник рисува картина, той не очаква всички, които я видят да ахкат от възхищение. И при нас е същото. И не е необходимо всичко да бъде абсолютно универсално.
Подигравката от рода на "... ти от кои си - с дебели или тънки пръсти " не отива на колегата нито на възрастта му нито на ... Защо никой не критикува конструкторите на танкове, че са направили машините само за ниски хора ? В разчетите на екипажите няма човек по-висок от 1,65 m. Подборът е специален и високи хора като мене не се събират вътре. Същото е и с въпросните Picatinny-та за HOWA. Не е нужно на всички да им харесват или всички да ги ползват. Само който желае и който ги харесва. И това се отнася за абсолютно всеки продукт, който излиза на пазара.
С поздрав,
Васил Иванов


Прав сте колега, много сте прав, но понеже засегнахте мен /това със пръстите/ във по ранен ваш цитат ще си позволя да ви отговоря.
Не е хубаво човек да се подиграва без да познава отсрещната страна сега се получи с вашите камъни по вашата глава.
Не е приятно нали?
Сега по монтажа.Проверете как ще презарадите бързо с кал.223 пушката е Хова без пълнител - засега.Ако ще е с пълнител да то този монтаж ще е за предпочитане ако зависеше от мен или ако аз си го поръчвах щях да изисквам да е от алумини.Лично мое мнение.
Поздрави!
0

#34
Потребителя е офлайн   hispeed 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1822
  • Регистр: 21.09.09
Защо пише Made in EU - а не пише Made in Bulgaria

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: Howa base.jpg

0

#35
Потребителя е офлайн   Vasil Ivanov GUN STAR - GSM: 0889571717 

  • GUN STAR LTD - GSM: 0889571717
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3027
  • Регистр: 27.02.11

Виж мнениетоhispeed написа на 18.04.2014 - 00:20 :

Защо пише Made in EU - а не пише Made in Bulgaria

Ха, колега, това е интересен въпрос. Какво е Вашето предположение ?
И аз имам въпрос: Защо сте избрали за аватар скутер-че, а името е високоскоростно ?
0

#36
Потребителя е офлайн   suzi1973 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 1486
  • Регистр: 23.02.09

Виж мнениетоhispeed написа на 18.04.2014 - 00:20 :

Защо пише Made in EU - а не пише Made in Bulgaria
Нали е произведено в Европа.
0

#37
Потребителят е онлайн   goiko 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 669
  • Регистр: 01.04.08

Виж мнениетоsuzi1973 написа на 18.04.2014 - 11:09 :

Виж мнениетоhispeed написа на 18.04.2014 - 00:20 :

Защо пише Made in EU - а не пише Made in Bulgaria
Нали е произведено в Европа.
Ми така е , ама на нещата произведени в Германия пише "made in Germany",на тия произведени във Франция "made in France" и тн... :(
0

#38
Потребителя е офлайн   GARCHO 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 589
  • Регистр: 13.01.12
:thumbsup: :thumbsup:

Виж мнениетоgoiko написа на 18.04.2014 - 13:47 :

Виж мнениетоsuzi1973 написа на 18.04.2014 - 11:09 :

Виж мнениетоhispeed написа на 18.04.2014 - 00:20 :

Защо пише Made in EU - а не пише Made in Bulgaria
Нали е произведено в Европа.
Ми така е , ама на нещата произведени в Германия пише "made in Germany",на тия произведени във Франция "made in France" и тн... :(/>

0

#39
Потребителя е офлайн   snipi 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1558
  • Регистр: 08.06.08
Защото продукциата се продава и в ЕВРОПА.
0

#40
Потребителя е офлайн   Zaykov 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 391
  • Регистр: 15.11.12

Виж мнениетоЛюбо Димитров написа на 15.04.2014 - 20:50 :

Виж мнениетоsuzi1973 написа на 15.04.2014 - 19:23 :

С тънките пръсти като на пианист. Публикувано изображение


Е, аз не се затрудних, а съм си дебелак, че и с дебели пръстиПубликувано изображение.

Но базата е съвсем прилична и като се оправим след изложението ще демонстрирам с моите пръстиПубликувано изображение как става зареждането, нямам нищо против - не съм във никакъв финансов ангажимент с Г-н В,Иванов, просто това е моята оценка към продукта произведен от него. Аз лично предлагам бази за HOWA на NIkko Stirling и EGW - тази част от комплектовката на оръжието ме интригува до степен ползувателят да е доволен. И когато някой предлага на пазара подобен продукт - именно пазарът ще го оцени най-добре. Аз мога да стоя само зад своето мнение, а то в случая е позитивно.

Поздрави!


Всички говорите за зареждането,а как е когато изхвърля гилзите?
Поздрави.
0

Сподели темата:


  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни