БГ Лов Форум: Ще ловувате ли подборно на сръндак през 2013г.? - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Ще ловувате ли подборно на сръндак през 2013г.?

Анкета: Ще ловувате ли подборно на сръндак през 2013г.? (116 потребител(и) са гласували)

Ще ловувате ли подборно на сръндак през 2013г.?

  1. Да, ще ловувам трофейно и селекционно (23 глас(а) [20.00%] - Виж)

    Процент гласували: 20.00%

  2. Да, ще ловувам селекционно на сръндаци (10 глас(а) [8.70%] - Виж)

    Процент гласували: 8.70%

  3. Да, ще ловувам трофейни сръндаци (3 глас(а) [2.61%] - Виж)

    Процент гласували: 2.61%

  4. Искам, но няма разрешителни в ловната ни площ (33 глас(а) [28.70%] - Виж)

    Процент гласували: 28.70%

  5. Искам, но нямам удостоверение за подборно ловуване (11 глас(а) [9.57%] - Виж)

    Процент гласували: 9.57%

  6. Няма да ловувам (26 глас(а) [22.61%] - Виж)

    Процент гласували: 22.61%

  7. Да, ще ловувам с фотоапарат и камера (9 глас(а) [7.83%] - Виж)

    Процент гласували: 7.83%

Глас Гостите не могат да гласуват

#41
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
Съжалявам брачо но заглавието на темата е за подборния лов през 2013 година. А не за месец май. Прочети го и се убеди. Горе се намира в началото на темата.
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#42
Потребителя е офлайн   bkp1951@com.bg 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3286
  • Регистр: 03.11.10

 piri написа на 07.05.2013 - 10:53 :

 bkp1951@com.bg написа на 07.05.2013 - 10:22 :

Що за практика!!!!!!!!!! Местните да духат супата.За да няма дразги. Така ли?

А пък при нас няма дрязги като бележката взема един а останалите си вземат за свиня и накрая който има слука отстрелва и банкет. И дрязги хич няма. :D/>/> Има и години когато не вземаме бележки за сръндаци, въпреки че ни предлагат, поради желание дивеча да се увеличава а не да намалява.


Понеже не ми дават да цитирам постовете по номера, та съм длъжен да ги преповтарям.Това което си написал ,като пример, го наричам противозаконно. Лов на два вида дивеч в един район,още повече през есента, та даже и с банкет да завърши. И ако не се нарича бракониерство, то поне е идеален случай за такова деяние. И то от най яростния противник на възможностите за кривване в страни от закона - бележки за вреден,колективен лов и други подобни.

ПП Относно последното написано от тебе, прегледай всички постове,включително и уводния и виж че колегите говорят за подборен лов през месец май.
https://www.youtube....ch?v=DUlwXAjbd2

https://www.youtube....h?v=0mLoLnnbo84

„Трябва да избираме верни хора на верните места"..................И да ги пазим.............

http://www.slovo.bg/...

"""""Да бъдеш или да не бъдеш и по-точно-Кого и Какво да бъдеш?Кого и какво да не бъдеш? Да бъдеш себе си или да бъдеш скрит под маска? Да бъдеш един, или да бъдеш друг? Да, много хора биха казали-"Бъди себе си", но реално никой винаги не е бил себе си, а светът се крепи на маски, светът се крепи на заблуди, на лъжи..""""
0

#43
Потребителя е офлайн   Thedestroyer 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2426
  • Регистр: 07.10.09

 Katena4o написа на 17.04.2013 - 14:48 :

 Roman написа на 17.04.2013 - 14:22 :

Щях да гласувам, но няма за мен отговор в анкетата Публикувано изображение/>
И аз ще ловувам, но само че с фотоапарата, защото преди няколко години ,,едно нещо,, насън ми се яви и ми каза, че сръндашката дажба като ловец съм си я взел изцялоПубликувано изображение и ми стигало толкова. ЖЗК обещавам ако имам слукаПубликувано изображение да ви покажа кадрите.Наслука на всички, които ще се пробват. А и кефа е много по - голям да го издебнеш колкото се може по - близо(10,20,30метра), а не от 200 - 300 м. че и повече и баммм.Публикувано изображение

Публикувано изображение не разбирам!? защо купих карабина с калибър който почти няма отклонение на 200 м..., че да ги издебвам на 10-20 м.............?

Ми то тогава с гладкоцевата и с 2/0 ако да е така Публикувано изображение ...или с нож Публикувано изображение


Е па примкаджиите да не мислиш че имат разрешително за подборен отстрел и карабини .... те даже и не си играят да стрелят,дебнат , причакват - само през ден два прослушват жиците какво са обримчили и ... Публикувано изображение

през една от последните гонки в район в който ловуваме групово случайно попаднахме на "нелегално" солище и около него 4 примки от тънка стоманена проволка
0

#44
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
Ами че в кърпа са ви вързани. Хванете ги уродите и ако искате им обримчете и въженцето окол морковчето. :D Последното чак не ви го препоръчвам...

Подали са ви на празна врата... ами че вкарайте им гол! Или викаш гарвану око не се вади хехехихи :D
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#45
Потребителя е офлайн   Николай Хаджиев 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 303
  • Регистр: 06.04.11
към модераторите покажете цени за този лов па после всеки да си направи сметка дали можем да си позволим този лов нищо лично
0

#46
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08

 Николай Хаджиев написа на 08.05.2013 - 17:26 :

към модераторите покажете цени за този лов па после всеки да си направи сметка дали можем да си позволим този лов нищо лично


А бе Ники, ЗЛОД да не е писан от и за МодераториПубликувано изображение?
Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#47
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
Ами цените са в тарифата за ловния туризъм. И тя е качена някъде из форума. Грубо ако рогата са ментак е до окало 300 лева. А ако са за медал повечко.
Приплод е деветдесетина лева, а в Сърбия само шейсетина. Но за какво са ви ментак и приплод?!?!
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#48
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08

 piri написа на 09.05.2013 - 14:48 :

Ами цените са в тарифата за ловния туризъм. И тя е качена някъде из форума. Грубо ако рогата са ментак е до окало 300 лева. А ако са за медал повечко.
Приплод е деветдесетина лева, а в Сърбия само шейсетина. Но за какво са ви ментак и приплод?!?!


Пири, какъв ОЛТ те гони?! Ние сме организирани Ловци, плащаме си изискуемите такси и си търсиме правата като БЪЛГАРСКИ Ловци! А те са - 30лв. бележка за селекционен отстрел на сръндак или поне толкова беше до скоро.
Стига с тоя бизнес навсякъде!
Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#49
Потребителя е офлайн   Валери Стоилков 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1002
  • Регистр: 14.12.08

 Любо Димитров написа на 09.05.2013 - 20:01 :

Пири, какъв ОЛТ те гони?! Ние сме организирани Ловци, плащаме си изискуемите такси и си търсиме правата като БЪЛГАРСКИ Ловци! А те са - 30лв. бележка за селекционен отстрел на сръндак или поне толкова беше до скоро.
Стига с тоя бизнес навсякъде!


Гони го далаверата! Идеи за нулев сезон и надежди за по-добри трофеи, които не се таксуват. Майната им на ловците. Те са бракониери. ;)


Айде, наслука и да не ви пука !
0

#50
Потребителя е офлайн   bkp1951@com.bg 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3286
  • Регистр: 03.11.10
Колега Любо Димитров,

И сега стойността на разрешителното е 30 лв. Само че много трудно се добира обикновения ловец до него. Иначе почти всяко сдружение, което е таксирало достатъчно сърни, могат да вземат от Горските стопанства разрешителни. И за нашата дружинка имаме, но предпочитаме да ги ползваме есента.И трофейте са по добри тогава. А и снагата е по направена. Сега са доста"гладни".

Поздрави.
https://www.youtube....ch?v=DUlwXAjbd2

https://www.youtube....h?v=0mLoLnnbo84

„Трябва да избираме верни хора на верните места"..................И да ги пазим.............

http://www.slovo.bg/...

"""""Да бъдеш или да не бъдеш и по-точно-Кого и Какво да бъдеш?Кого и какво да не бъдеш? Да бъдеш себе си или да бъдеш скрит под маска? Да бъдеш един, или да бъдеш друг? Да, много хора биха казали-"Бъди себе си", но реално никой винаги не е бил себе си, а светът се крепи на маски, светът се крепи на заблуди, на лъжи..""""
0

#51
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08

 bkp1951@com.bg написа на 09.05.2013 - 20:39 :

Колега Любо Димитров,

И сега стойността на разрешителното е 30 лв. Само че много трудно се добира обикновения ловец до него. Иначе почти всяко сдружение, което е таксирало достатъчно сърни, могат да вземат от Горските стопанства разрешителни. И за нашата дружинка имаме, но предпочитаме да ги ползваме есента.И трофейте са по добри тогава. А и снагата е по направена. Сега са доста"гладни".

Поздрави.


Разбира се че съм наясно с това, колега. Но този път смятам да поискам ловно-стопанския план с писмено заявление, надлежно заведено с входящ номер. Така ще е и за бележките за гривяк, бекас и патица! Стига лабаво!
Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#52
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11

 Валери Стоилков написа на 09.05.2013 - 20:35 :

 Любо Димитров написа на 09.05.2013 - 20:01 :

Пири, какъв ОЛТ те гони?! Ние сме организирани Ловци, плащаме си изискуемите такси и си търсиме правата като БЪЛГАРСКИ Ловци! А те са - 30лв. бележка за селекционен отстрел на сръндак или поне толкова беше до скоро.
Стига с тоя бизнес навсякъде!


Гони го далаверата! Идеи за нулев сезон и надежди за по-добри трофеи, които не се таксуват. Майната им на ловците. Те са бракониери. ;)/>/>/>/>/>/>


а теб знаем какво те гони... ненаял се. То хората питат не колко струва тая бележка от 30 лева а колко струва в стопанствата. За бележката от 30 лева всички са запознати. Но само гледаш да рънкяш и да прънкяш.
19 март 2011 година. Около селото на Валерко се провежда гонка. Кучета лаят. Викач се провиква... Дива Индия. Приятел пита хората от валерковото село какъв е тоя лов :D/> Отговор на селските му - Ама то тук често си е така...:D/>/>/> Та да знаете приятели, едни ловуват наесен сърни а други търсят мъхести трофеи през марта...
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#53
Потребителя е офлайн   Валери Стоилков 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1002
  • Регистр: 14.12.08

 piri написа на 13.05.2013 - 09:48 :

а теб знаем какво те гони... ненаял се. То хората питат не колко струва тая бележка от 30 лева а колко струва в стопанствата. За бележката от 30 лева всички са запознати. Но само гледаш да рънкяш и да прънкяш.
19 март 2011 година. Около селото на Валерко се провежда гонка. Кучета лаят. Викач се провиква... Дива Индия. Приятел пита хората от валерковото село какъв е тоя лов :D/>/> Отговор на селските му - Ама то тук често си е така...:D/>/>/>/> Та да знаете приятели, едни ловуват наесен сърни а други търсят мъхести трофеи през марта...

Здравей Пирка! Отдавна не си ми писал и се бях затъжил за теб. Миналата година в друга тема се изходи по същия начин за мен и дружинката. Тогава си оставих телефонния номер под написаното от теб, ако някой има претенции да ми звънне, но не се обади никой. Не ти се сърдя защото разбрах, че подобни писания при теб са свързани с душевния ти покой, а това е нещо, в което не желая да се бъркам. Явно възможността да оклеветиш някого или някои като използваш анонимността си ти носи радост и утеха. ;) Понеже си ме цитирал все пак те питам: ти участваш ли в ловни излети по линията на ОЛТ ?


Айде, наслука и да не ви пука !
0

#54
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08

 piri написа на 13.05.2013 - 09:48 :

 Валери Стоилков написа на 09.05.2013 - 20:35 :

 Любо Димитров написа на 09.05.2013 - 20:01 :

Пири, какъв ОЛТ те гони?! Ние сме организирани Ловци, плащаме си изискуемите такси и си търсиме правата като БЪЛГАРСКИ Ловци! А те са - 30лв. бележка за селекционен отстрел на сръндак или поне толкова беше до скоро.
Стига с тоя бизнес навсякъде!


Гони го далаверата! Идеи за нулев сезон и надежди за по-добри трофеи, които не се таксуват. Майната им на ловците. Те са бракониери. Публикувано изображение/>/>/>/>/>/>


а теб знаем какво те гони... ненаял се. То хората питат не колко струва тая бележка от 30 лева а колко струва в стопанствата. За бележката от 30 лева всички са запознати. Но само гледаш да рънкяш и да прънкяш.
19 март 2011 година. Около селото на Валерко се провежда гонка. Кучета лаят. Викач се провиква... Дива Индия. Приятел пита хората от валерковото село какъв е тоя лов Публикувано изображение/> Отговор на селските му - Ама то тук често си е така...Публикувано изображение/>/>/> Та да знаете приятели, едни ловуват наесен сърни а други търсят мъхести трофеи през марта...


Не схващам защо бъркаш селекционния и трофейния лов?! Къде е общото, освен че е Лов?
Ако не се вадят дефектните и слаби животни, за какви трофеи може да става дума след време?
Селекцията е необходимият Лов, а трофейният отстрел е този който показва резултата от добрата селекция!

Опс! Забравих, че повечето сме бракониери.........
Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#55
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11

 Любо Димитров написа на 13.05.2013 - 20:22 :

 piri написа на 13.05.2013 - 09:48 :

 Валери Стоилков написа на 09.05.2013 - 20:35 :

 Любо Димитров написа на 09.05.2013 - 20:01 :

Пири, какъв ОЛТ те гони?! Ние сме организирани Ловци, плащаме си изискуемите такси и си търсиме правата като БЪЛГАРСКИ Ловци! А те са - 30лв. бележка за селекционен отстрел на сръндак или поне толкова беше до скоро.
Стига с тоя бизнес навсякъде!


Гони го далаверата! Идеи за нулев сезон и надежди за по-добри трофеи, които не се таксуват. Майната им на ловците. Те са бракониери. Публикувано изображение/>/>/>/>/>/>


а теб знаем какво те гони... ненаял се. То хората питат не колко струва тая бележка от 30 лева а колко струва в стопанствата. За бележката от 30 лева всички са запознати. Но само гледаш да рънкяш и да прънкяш.
19 март 2011 година. Около селото на Валерко се провежда гонка. Кучета лаят. Викач се провиква... Дива Индия. Приятел пита хората от валерковото село какъв е тоя лов Публикувано изображение/> Отговор на селските му - Ама то тук често си е така...Публикувано изображение/>/>/> Та да знаете приятели, едни ловуват наесен сърни а други търсят мъхести трофеи през марта...


Не схващам защо бъркаш селекционния и трофейния лов?! Къде е общото, освен че е Лов?
Ако не се вадят дефектните и слаби животни, за какви трофеи може да става дума след време?
Селекцията е необходимият Лов, а трофейният отстрел е този който показва резултата от добрата селекция!

Опс! Забравих, че повечето сме бракониери.........

Наблюденията ми са че при селекционния лов не се вадят дефектните и слаби животни а просто се вадят животни. Качени бяха доста снимки на такива сръндаци пречукани на една-две години които хич не са дефектни или слаби.
А някои от тях изключително перспективни като трофеи. В нашата богата на хищници прирада селекцията се осъществява от тях. Така че за ловците остава някаква ограничена по обхват селекция, след като не правят достатъчното да ограничат хищниците. И хич да не ги разправят че искали но бележки не им давали. То на свински лов половината пропускат хищниците за да има месооо. Та с бележка кво ще направят - узаконено бракониерство.
Трофейният лов показва че бракониерството не е съсипало дивеча. Предимно.
Отиди отстреляй сръндак селекционно, качи рогата във форума и ще коментираме. Правилно ли е отстрелян или напротив. Мен тн селекционен лов на сръндаци не ме влече, защото си е жива тъпня. Отиваш в ловното стопанство и оня ти вика - Стрелай, стреляй, а ти му викаш това е перспективно животно а оня абе кво ти пука...
В много малко стопанства се провежда читав подборен лов.

Поздрави!
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#56
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26379
  • Регистр: 17.02.08

 Любо Димитров написа на 13.05.2013 - 20:22 :

Ако не се вадят дефектните и слаби животни, за какви трофеи може да става дума след време?
Селекцията е необходимият

Селекционен лов на сръндак:

Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#57
Потребителя е офлайн   ogitto79 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1231
  • Регистр: 21.10.10
Селекционен лов на сръндак:

[/quote]
Ех Васе,Васеее :D/>
Успехите трябва да се постигнат чрез правенето на добро!
0

#58
Потребителя е офлайн   планинички 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 175
  • Регистр: 23.11.12
На 20май направих селекционен лов на сръндак.Тъй като нямам възможност по късно да отделя време реших в началото на откриването на лова на сръндак да се възползвам в оставащите ми два,три свободни дни.От вардите за хищник вече имах срещи с три мъжкара и вече знаех района и посоката им на придвижване.Избрах най младия от тях който според мен беше най етично да се отстреля по това време и приквечер бях на място,двата по стари и с трофейни заложби остават да участвуват в размножаването.Самият лов протече рутинно,според предварителното разузнаване се настаних на избраното място и след около час изчакване ловния обект се появи от където го очаквах,но малко на по голямо разстояние от нормално приетото за стрелба при този вид лов.Все пак успях на време да го разгледам през оптиката и реших да рискувам с истрел от 160м. измерени с лазерен далекомер.80грейновия Федерал в 243Win. си свърши перфектно работата.Извинявам се не толкова доброто качество на снимката но се стъмваше и нямах време да си играя с фотоапарата.Кчвам и снимка на чакал острелян на същото място един месец преди това със същото оръжие и куршум на варда.

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: SAM_0132.JPG
  • Прикачено изображение: SAM_0225.JPG

0

#59
Потребителя е офлайн   СОНЯ АНДОНОВА 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1798
  • Регистр: 05.07.12

 планинички написа на 04.06.2013 - 11:21 :

На 20май направих селекционен лов на сръндак.Тъй като нямам възможност по късно да отделя време реших в началото на откриването на лова на сръндак да се възползвам в оставащите ми два,три свободни дни.От вардите за хищник вече имах срещи с три мъжкара и вече знаех района и посоката им на придвижване.Избрах най младия от тях който според мен беше най етично да се отстреля по това време и приквечер бях на място,двата по стари и с трофейни заложби остават да участвуват в размножаването.Самият лов протече рутинно,според предварителното разузнаване се настаних на избраното място и след около час изчакване ловния обект се появи от където го очаквах,но малко на по голямо разстояние от нормално приетото за стрелба при този вид лов.Все пак успях на време да го разгледам през оптиката и реших да рискувам с истрел от 160м. измерени с лазерен далекомер.80грейновия Федерал в 243Win. си свърши перфектно работата.Извинявам се не толкова доброто качество на снимката но се стъмваше и нямах време да си играя с фотоапарата.Кчвам и снимка на чакал острелян на същото място един месец преди това със същото оръжие и куршум на варда.


Браво,колега!Наслука!
Добрите приятели са като звездите-понякога не ги виждаш,но знаеш,че са там!
0

#60
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26379
  • Регистр: 17.02.08

 ogitto79 написа на 29.05.2013 - 01:10 :

Ех Васе,Васеее :D/>/>

Ех Оги, Огиии :D


Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

Сподели темата:


  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни