БГ Лов Форум: Полудиви свине превзеха ловния район на Старо Оряхово, нападат ловците и кучета им - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Полудиви свине превзеха ловния район на Старо Оряхово, нападат ловците и кучета им зов за помощ

#41
Потребителя е офлайн   lovribolov1 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 33
  • Регистр: 25.11.12
Прасетата са обект на лов . А с кравите в гората как да се справим ???
0

#42
Потребителя е офлайн   drat 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 629
  • Регистр: 23.02.08

Виж мнениетоlovribolov1 написа на 05.01.2014 - 22:37 :

Прасетата са обект на лов . А с кравите в гората как да се справим ???


Във вашта дружинка телешко не ядете ли?
0

#43
Потребителя е офлайн   Danny_Nikolov 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1414
  • Регистр: 14.07.12
Я някой от дружинката да потвърди ДОБРАТА ВЕСТ, че горското си е свършило работата и кочината,барабар с гудетата,вече ги няма в гората???
0

#44
Потребителя е офлайн   TamplieR 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 131
  • Регистр: 20.09.09
Жалко,специално за случая се канех за нова карабина с оптика!
0

#45
Потребителя е офлайн   АЛеКС66 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3858
  • Регистр: 19.01.13

Виж мнениетоDanny_Nikolov написа на 13.01.2014 - 21:48 :

Я някой от дружинката да потвърди ДОБРАТА ВЕСТ, че горското си е свършило работата и кочината,барабар с гудетата,вече ги няма в гората???


Чак да не повярва човек :o/> .
И вече сериозно - наистина нека някой да го подтвърди!
Нека СЛУКАТА бъде с теб! [post='http://vbox7.com/play:http://vbox7.com/play:5559a46988
Моят съюзник е СЛУКАТА и могъщ съюзник е тя. http://vbox7.com/play:ce9e3da6
0

#46
Потребителя е офлайн   5_rov 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 26
  • Регистр: 29.07.08
Прасетата ги няма заедно с кочината , но има заведена жалба в прокуратурата за убииство на две прасета " по особенно жесток начин" (с карабини) :biggrin5: срещу двама колеги които спасяваха едно от кучетата последния път . :gangster:
0

#47
Потребителя е офлайн   АЛеКС66 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3858
  • Регистр: 19.01.13

Виж мнението5_rov написа на 17.01.2014 - 12:21 :

Прасетата ги няма заедно с кочината , но има заведена жалба в прокуратурата за убииство на две прасета " по особенно жесток начин" (с карабини) :biggrin5:/> срещу двама колеги които спасяваха едно от кучетата последния път . :gangster:/>


Ще трябват свидетели и да ги защитавате.
Нека СЛУКАТА бъде с теб! [post='http://vbox7.com/play:http://vbox7.com/play:5559a46988
Моят съюзник е СЛУКАТА и могъщ съюзник е тя. http://vbox7.com/play:ce9e3da6
0

#48
Потребителя е офлайн   zazu 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 271
  • Регистр: 05.01.11
http://bnt.bg/predav...dite-15-yanuari гледайте от 16:30 мин.
"Ловът е древна драма и голгота,
апотеоз на битка с вечността,
НО ТОЙ Е ЛОВ КОГАТО ВЪВ ЖИВОТА,
ПРЕД ИЗСТРЕЛА ПОСТАВИШ ДОБЛЕСТТА!"
0

#49
Потребителят е онлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26379
  • Регистр: 17.02.08

Виж мнениетоzazu написа на 19.01.2014 - 12:28 :

http://bnt.bg/predav...dite-15-yanuari гледайте от 16:30 мин.

Какво ще има от 16,30ч.?
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#50
Потребителя е офлайн   Danny_Nikolov 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1414
  • Регистр: 14.07.12
...колегата има предвид от 16-тата минута нататък в посочения клип...
0

#51
Потребителя е офлайн   Danny_Nikolov 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1414
  • Регистр: 14.07.12
...и като го гледах, се чудя що за чудо са журанлистите - могат и много да помогнат, ама като се чудят какъв репортаж да иза.ат - ги издр.кват големи...
0

#52
Потребителя е офлайн   zazu 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 271
  • Регистр: 05.01.11
Да,извинете ме от 16 минута и 30 секунда нататък да се гледа клипа :) Поздрави :)
"Ловът е древна драма и голгота,
апотеоз на битка с вечността,
НО ТОЙ Е ЛОВ КОГАТО ВЪВ ЖИВОТА,
ПРЕД ИЗСТРЕЛА ПОСТАВИШ ДОБЛЕСТТА!"
0

#53
Потребителя е офлайн   rokoko15 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 180
  • Регистр: 07.07.11
Темата е стара ,но аз едва сега попаднах на нея. Заклевам се че , ако това го разкажа в нашата дружинка всички до един ще ме вземат на подигравки . НИКОЙ няма да ми повярва. Как па такова чудо не ще да се случи и в нашият ловен район.... . Абе колеги я ми дайте координатите на тия добри хорица да завъдят тая "напаст" и по нашите земи. Ле-ле ле-ле думи нямам .... " Колко мъка има по тоя свят Боже".... . А па и "вредни" крави си имате в района ... . Пот ме избива по гърба... . Ако се повтори проблема при Вас , ме уведомете незабавно. Такова невероятно предложение имам за Вас че, няма да можете да го откажете никога. Айде да си разменим дружинките Вие ще ловувате на наш терен а ние на Ваш. Гаранция с прасета проблеми няма да имате никога. Най-много да срещнете едно в редки случаи две животни за целият ловен и не ловен сезон а понякога и по-рядко , от което , предполагам ще изпитате неописуем възторг и гордост по време на ловният излет . Ще си стреляте на воля по чакали и лисици , свраки ,гарги и друга неядлива гад. Защото при нас старите ловци са природо-защитно настроени към всичко що е неядливо и е признак на неуважение към дружинката ако новобранец като мен отстреля нещо което по правило не влиза в машинката за месо. Длъжен съм обаче с гордост да отбележа че, същото важи и за сърните. Само да не си помислите че ,е от уважение към животните , не просто мръвката не е много и когато ние дето идваме от града на лов не сме там те си ги поздравяват индивидуално , а през другото време е абсолютно табу. А и една две къщи може да Ви уредим да си живуркате на воля. А и горският бил Ви създавал проблеми... ха-ха нашите старци и него ще го направят на луканки еййй. Аз занесох преработено масло и сол като млад мераклия а местните го прибраха за домашните прасета и кози и ми викат че дивеча го бил изял бързо , щото отдавна не са залагали такива неща в района има няма 10-15 години. И въпреки че дядо коледа отдавна прелетя със шейната (най-вероятно през наше село не е минавал , щото щеше да остане без елени ) аз си пожелавам ако не за този то поне за другият ловен сезон едно такова бедствие и по нашите географски ширини. Амин.
0

#54
Потребителя е офлайн   petkata007 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1581
  • Регистр: 05.12.10

Виж мнениетоrokoko15 написа на 16.03.2014 - 20:55 :

Темата е стара ,но аз едва сега попаднах на нея. Заклевам се че , ако това го разкажа в нашата дружинка всички до един ще ме вземат на подигравки . НИКОЙ няма да ми повярва. Как па такова чудо не ще да се случи и в нашият ловен район.... . Абе колеги я ми дайте координатите на тия добри хорица да завъдят тая "напаст" и по нашите земи. Ле-ле ле-ле думи нямам .... " Колко мъка има по тоя свят Боже".... . А па и "вредни" крави си имате в района ... . Пот ме избива по гърба... . Ако се повтори проблема при Вас , ме уведомете незабавно. Такова невероятно предложение имам за Вас че, няма да можете да го откажете никога. Айде да си разменим дружинките Вие ще ловувате на наш терен а ние на Ваш. Гаранция с прасета проблеми няма да имате никога. Най-много да срещнете едно в редки случаи две животни за целият ловен и не ловен сезон а понякога и по-рядко , от което , предполагам ще изпитате неописуем възторг и гордост по време на ловният излет . Ще си стреляте на воля по чакали и лисици , свраки ,гарги и друга неядлива гад. Защото при нас старите ловци са природо-защитно настроени към всичко що е неядливо и е признак на неуважение към дружинката ако новобранец като мен отстреля нещо което по правило не влиза в машинката за месо. Длъжен съм обаче с гордост да отбележа че, същото важи и за сърните. Само да не си помислите че ,е от уважение към животните , не просто мръвката не е много и когато ние дето идваме от града на лов не сме там те си ги поздравяват индивидуално , а през другото време е абсолютно табу. А и една две къщи може да Ви уредим да си живуркате на воля. А и горският бил Ви създавал проблеми... ха-ха нашите старци и него ще го направят на луканки еййй. Аз занесох преработено масло и сол като млад мераклия а местните го прибраха за домашните прасета и кози и ми викат че дивеча го бил изял бързо , щото отдавна не са залагали такива неща в района има няма 10-15 години. И въпреки че дядо коледа отдавна прелетя със шейната (най-вероятно през наше село не е минавал , щото щеше да остане без елени ) аз си пожелавам ако не за този то поне за другият ловен сезон едно такова бедствие и по нашите географски ширини. Амин.


Брейй у кое село са тия дръти връколаци бе младеж .
0

#55
Потребителя е офлайн   П.Пенчев 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2019
  • Регистр: 04.07.13
Колегата ме разби!!!!!Вярно върколаци!
"Никто в человеческом обществе не относится к диким животным природы так бережно, как охотники" - Всеволод Сысоев
0

#56
Потребителя е офлайн   rokoko15 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 180
  • Регистр: 07.07.11
Няма да кажа , че ако ги погнат на проверки ще ме изкарат мене виновен, въпреки че , много ми се иска. А относно младежта аз вече не мога да се причислявам там . Просто на по-дърти години се запалих . А преди 15 години ме навиваха колеги и приятели да стана ловец а аз най-гордо заявявах че, "няма по- тъп човек на земята от тоя дето ходи по акъла на един палаш". Сега приятелите ми и колегите ми го припомнят най-редовно , аз мълча и се псувам на ум за голямата ми уста . И така нататък..... .
0

#57
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоrokoko15 написа на 17.03.2014 - 23:28 :

Няма да кажа , че ако ги погнат на проверки ще ме изкарат мене виновен, въпреки че , много ми се иска. А относно младежта аз вече не мога да се причислявам там . Просто на по-дърти години се запалих . А преди 15 години ме навиваха колеги и приятели да стана ловец а аз най-гордо заявявах че, "няма по- тъп човек на земята от тоя дето ходи по акъла на един палаш". Сега приятелите ми и колегите ми го припомнят най-редовно , аз мълча и се псувам на ум за голямата ми уста . И така нататък..... .

Е като те е страх , защо плямпаш глупости и небивалици за старци разбойници превърнали се в ненаситни бракониери върколаци , а за това от преди 15 год. и ако се казваш Иво , познавам те да знаеш ;)
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

Сподели темата:


  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни