БГ Лов Форум: Фен клуб "СЛР" - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (198 Страници) +
  • « Първа
  • 171
  • 172
  • 173
  • 174
  • 175
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Фен клуб "СЛР"

#3441
Потребителя е офлайн   Satanislav 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 126
  • Регистр: 04.05.17
Ако е започнал да стреля на 6 години.
Навремето имаше и клубове по спортна стрелба.
0

#3442
Потребителя е офлайн   ORKA_71 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 663
  • Регистр: 14.06.10

Виж мнениетоktm251 написа на 07.12.2019 - 12:49 :

Виж мнениетоORKA_71 написа на 07.12.2019 - 05:53 :

Виж мнениетоДеян Енчев написа на 06.12.2019 - 15:19 :

Виж мнениетоORKA_71 написа на 03.12.2019 - 14:39 :

Сега ще ви дам пример за оръжие, което категорично съм сигурен, че е пипано/ предобрявано и собственика му лъже. Информацията е от форума където ме баннаха защото съм неудобен на някои гурота.

http://thegunman-bg....php?f=1&t=18791

По тъп въпрос, че причината за автоматичната стрелба е в патроните не бях виждал/ чел, а човека изказал тоз въпрос не му отива


На мен също ми се е случвало да изстреля няколко на автоматична, а след това засече.
Не съм сигурен какво даде дефект или каква беше причината. Патроните бяха Hornady SST с пластмасов връх.

Според мен те имат нещо общо. Повече не съм ги ползвал, не ми се е и случвало повече.

Поздрави,
Д

Добро утро.
Казваш, че си имал случай...
Я много интересно. Значи познавам няколко човека пололзвали или ползват хорнади и такова нещо няма т.е. оръжията са ви уникални, като тя се изразява в това искам да стреля на автоматичен купувам хорнади ;)/>/>/>/>/> :)/>/>/>/>/>
Въпрос:
1. След стрелбата на автоматичен видими проблеми с гилзите имаше ли?
2. За какво служи в АК-47, АКМ и АК-74 лоста на автоспусъка и с какво си взаимодейства?
Да ставам и да се оправям за лова.
П.П. За времето през което съм ползвал или наблюдавал как се борави с калашмат съм виждал как АК 47 поставен на режим за стрелба единичен произведе ред от три изстрела. След замяна на запъвача за единичен с нов оръжието престана да прави този вид задръжка/ проблем по време на стрелба.
П.С. Чипкай някой друг, но не и мен. Накратко 42 години общо ми се събират стрелба, ползване и притежание на АК-47, АК74Н, АКМ, АКС-47, АКС47УФ, SLR95LHMB

Как ще имаш 42години стаж като си на 48 години ???

Баща ми бе офицер ... , а някои подробности от лично естество не ви трябва да ги знаете ... или преставете си че сте на 16 години и на 100 метра с АК47 при стрелба с АК47 от 10 изстрела правите 94 точки в мишена N4

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: IMG-e348db624edfe028ff6cd3c964c89acf-V.jpg

0

#3443
Потребителя е офлайн   ORKA_71 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 663
  • Регистр: 14.06.10

Виж мнениетоSatanislav написа на 07.12.2019 - 19:26 :

Ако е започнал да стреля на 6 години.
Навремето имаше и клубове по спортна стрелба.

Мдаааа .
Най странното е че когато започнах да тренирам спортна стрелба в ОСО, а там имаше градивност започваш с въздухарка и минаваш на флоберка, аз дори имах стреляно освен с АК и някои други армейски оръжия пре достатъчно.
0

#3444
Потребителя е офлайн   Деян Енчев 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 302
  • Регистр: 25.06.14

ORKA_71 написа:

Добро утро.
Казваш, че си имал случай...
Я много интересно. Значи познавам няколко човека пололзвали или ползват хорнади и такова нещо няма т.е. оръжията са ви уникални, като тя се изразява в това искам да стреля на автоматичен купувам хорнади ;)/>/> :)/>/>
Въпрос:
1. След стрелбата на автоматичен видими проблеми с гилзите имаше ли?
2. За какво служи в АК-47, АКМ и АК-74 лоста на автоспусъка и с какво си взаимодейства?
Да ставам и да се оправям за лова.
П.П. За времето през което съм ползвал или наблюдавал как се борави с калашмат съм виждал как АК 47 поставен на режим за стрелба единичен произведе ред от три изстрела. След замяна на запъвача за единичен с нов оръжието престана да прави този вид задръжка/ проблем по време на стрелба.
П.С. Чипкай някой друг, но не и мен. Накратко 42 години общо ми се събират стрелба, ползване и притежание на АК-47, АК74Н, АКМ, АКС-47, АКС47УФ, SLR95LHMB


От всичко написано успях да разбера само въпрос 1 - Не съм гледал гилзите.
Няма нужда от заяждания и лош тон, но ако прецениш винаги мога да сваля 2-3 нива в комуникацията си и да захванем махленски спор.

Поздрави,
Д
"Venatio supra omnia"
0

#3445
Потребителя е офлайн   ORKA_71 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 663
  • Регистр: 14.06.10
Не се заядам, а го пиша много директно и прямо.
По точките:
1. Ако имаш изстрел при ненапълно заключен затвор си задай въпроса какво ще се случи с:
- гилза;
- оръжие.
2. Онова с автоспусъка е свързано с т. 1 , ако нямаше нужда от автоспусъка чичо Миша нямаше да поставя трета ос, лост на автосписусъка с автоспусъка и пружина на автоспусъка при армейско оръжие
П.П. Преди много години имаше един кабумнат SLR който се взриви в ръцете на стрелеца и това става с арсеналски патрони
Накратко ако искаш сваляй нивото на ниво махленско, но ти го казвам жаргонно Чипкаш ме .
Лаиците да ти вярват. Аз на това не се връзвам, а ти продължавай да си вярваш че е от патрона.
Проблема е в запъвача и ти много добре знаеш причината т.е. да приемем два варианта:
- фабричен дефект, което е супер съмнително;
- пилен / износен зъб
Накратко варианта с патрона го забрави казвам го Нети вярвам. И си избери нещо от проблема с запъвача което да е правдоподобно.

П.С. Имам SLR и съм стрелял се със следните патрони Hornady, PPU, S&B, Бернаул, Арсенал и Geco.
Не съм стрелял със Sako и Winchester.
Разликата в карантията на твоя SAR и SLR е минимална.
Пружина на ударника и лостче на предпазителя от лявата страна. Другото е едно и също.

Пет патрона на хорнади са 10 лева макс....ще купя и ще тествам и ако започне моя да стреля на автоматичен няма да търся някой да ми прави корекция по оръжието ...

Ето ви една тема от един форум където има коментари и снимки

https://offroad-bulg...%BE%D0%B2/page6
0

#3446
Потребителя е офлайн   Katena4o 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 7123
  • Регистр: 13.09.09

Виж мнениетоORKA_71 написа на 09.12.2019 - 15:04 :

Не се заядам, а го пиша много директно и прямо.
По точките:
1. Ако имаш изстрел при ненапълно заключен затвор си задай въпроса какво ще се случи с:
- гилза;
- оръжие.
2. Онова с автоспусъка е свързано с т. 1 , ако нямаше нужда от автоспусъка чичо Миша нямаше да поставя трета ос, лост на автосписусъка с автоспусъка и пружина на автоспусъка при армейско оръжие
П.П. Преди много години имаше един кабумнат SLR който се взриви в ръцете на стрелеца и това става с арсеналски патрони
Накратко ако искаш сваляй нивото на ниво махленско, но ти го казвам жаргонно Чипкаш ме .
Лаиците да ти вярват. Аз на това не се връзвам, а ти продължавай да си вярваш че е от патрона.
Проблема е в запъвача и ти много добре знаеш причината т.е. да приемем два варианта:
- фабричен дефект, което е супер съмнително;
- пилен / износен зъб
Накратко варианта с патрона го забрави казвам го Нети вярвам. И си избери нещо от проблема с запъвача което да е правдоподобно.

П.С. Имам SLR и съм стрелял се със следните патрони Hornady, PPU, S&B, Бернаул, Арсенал и Geco.
Не съм стрелял със Sako и Winchester.
Разликата в карантията на твоя SAR и SLR е минимална.
Пружина на ударника и лостче на предпазителя от лявата страна. Другото е едно и също.

Пет патрона на хорнади са 10 лева макс....ще купя и ще тествам и ако започне моя да стреля на автоматичен няма да търся някой да ми прави корекция по оръжието ...

Ето ви една тема от един форум където има коментари и снимки

https://offroad-bulg...%BE%D0%B2/page6

Колега, на 10-тата ми юбилейна година тук във форума мога спокойно да заключа, че си най-големия бастун тук.. скучен, обстоятелствен, пишеш с недомлъвки, най-често пиян, пишеш дълго, на втория ред всеки се отказва да ти следи мисълта..... самозван разбирач, със съмнителни качества.... стари лаври, непокрито самочувствие, досаден дърдорко и т.н. и т.н. теория, теория..... само Пири може да ти се опре :out:

Предлагам ти да се рестартираш, влез в 21-ви век, сдържай си кръчмарския манталитет, пиши по същество или изобщо не пиши и си изтрий акаунта... каквото и да е, само промени нещо
И днес йощ Балканът, щом буря зафаща,
спомня тоз ден бурен, шуми и препраща
славата му дивна като някой ек
от урва на урва и от век на век!
0

#3447
Потребителя е офлайн   ORKA_71 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 663
  • Регистр: 14.06.10

Виж мнениетоKatena4o написа на 09.12.2019 - 20:16 :

Виж мнениетоORKA_71 написа на 09.12.2019 - 15:04 :

Не се заядам, а го пиша много директно и прямо.
По точките:
1. Ако имаш изстрел при ненапълно заключен затвор си задай въпроса какво ще се случи с:
- гилза;
- оръжие.
2. Онова с автоспусъка е свързано с т. 1 , ако нямаше нужда от автоспусъка чичо Миша нямаше да поставя трета ос, лост на автосписусъка с автоспусъка и пружина на автоспусъка при армейско оръжие
П.П. Преди много години имаше един кабумнат SLR който се взриви в ръцете на стрелеца и това става с арсеналски патрони
Накратко ако искаш сваляй нивото на ниво махленско, но ти го казвам жаргонно Чипкаш ме .
Лаиците да ти вярват. Аз на това не се връзвам, а ти продължавай да си вярваш че е от патрона.
Проблема е в запъвача и ти много добре знаеш причината т.е. да приемем два варианта:
- фабричен дефект, което е супер съмнително;
- пилен / износен зъб
Накратко варианта с патрона го забрави казвам го Нети вярвам. И си избери нещо от проблема с запъвача което да е правдоподобно.

П.С. Имам SLR и съм стрелял се със следните патрони Hornady, PPU, S&B, Бернаул, Арсенал и Geco.
Не съм стрелял със Sako и Winchester.
Разликата в карантията на твоя SAR и SLR е минимална.
Пружина на ударника и лостче на предпазителя от лявата страна. Другото е едно и също.

Пет патрона на хорнади са 10 лева макс....ще купя и ще тествам и ако започне моя да стреля на автоматичен няма да търся някой да ми прави корекция по оръжието ...

Ето ви една тема от един форум където има коментари и снимки

https://offroad-bulg...%BE%D0%B2/page6

Колега, на 10-тата ми юбилейна година тук във форума мога спокойно да заключа, че си най-големия бастун тук.. скучен, обстоятелствен, пишеш с недомлъвки, най-често пиян, пишеш дълго, на втория ред всеки се отказва да ти следи мисълта..... самозван разбирач, със съмнителни качества.... стари лаври, непокрито самочувствие, досаден дърдорко и т.н. и т.н. теория, теория..... само Пири може да ти се опре Публикувано изображение

Предлагам ти да се рестартираш, влез в 21-ви век, сдържай си кръчмарския манталитет, пиши по същество или изобщо не пиши и си изтрий акаунта... каквото и да е, само промени нещо

Какви недомлъвки бе ПЕНДЕЛ.
Изстрел при незаключен затвор и ще имаш прорив на газове назад бе.
Обстоятелствен... Ти знаеш ли смисъла на тази дума или термин, че го употребяваш. Да обстоятелствен съм и какъв ти е на теб проблема. Че ти казвам нещата такива каквито са.
Айде като знаеш толкова я бързо сподели нещо за тази система.....
Ако на 22.12 пропусна лова ще си направиш ли една разходка и да похарчиш 120 бр. патрони .



0

#3448
Потребителя е офлайн   Katena4o 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 7123
  • Регистр: 13.09.09

Виж мнениетоORKA_71 написа на 09.12.2019 - 20:27 :

Какви недомлъвки бе ПЕНДЕЛ.
Изстрел при незаключен затвор и ще имаш прорив на газове назад бе.
Обстоятелствен... Ти знаеш ли смисъла на тази дума или термин, че го употребяваш. Да обстоятелствен съм и какъв ти е на теб проблема. Че ти казвам нещата такива каквито са.
Айде като знаеш толкова я бързо сподели нещо за тази система.....
Ако на 22.12 пропусна лова ще си направиш ли една разходка и да похарчиш 120 бр. патрони .

Сори брат, че те сравних с Пири... той може и да е луд, но поне е интелигентен ;) :dita:
И днес йощ Балканът, щом буря зафаща,
спомня тоз ден бурен, шуми и препраща
славата му дивна като някой ек
от урва на урва и от век на век!
0

#3449
Потребителя е офлайн   ORKA_71 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 663
  • Регистр: 14.06.10

Виж мнениетоKatena4o написа на 09.12.2019 - 20:30 :

Виж мнениетоORKA_71 написа на 09.12.2019 - 20:27 :

Какви недомлъвки бе ПЕНДЕЛ.
Изстрел при незаключен затвор и ще имаш прорив на газове назад бе.
Обстоятелствен... Ти знаеш ли смисъла на тази дума или термин, че го употребяваш. Да обстоятелствен съм и какъв ти е на теб проблема. Че ти казвам нещата такива каквито са.
Айде като знаеш толкова я бързо сподели нещо за тази система.....
Ако на 22.12 пропусна лова ще си направиш ли една разходка и да похарчиш 120 бр. патрони .

Сори брат, че те сравних с Пири... той може и да е луд, но поне е интелигентен Публикувано изображение Публикувано изображение

на 22.12.Заповяадай на Капчето вземи си калашоподолния и 120 бр. патрони.
Ако нямаш такова чудо си наеми. Това дето го спестяваш от алкохол и цигари ще те докара необходимото количество патрони.
Таймера и мишените ще покажат.



0

#3450
Потребителя е офлайн   Katena4o 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 7123
  • Регистр: 13.09.09

Виж мнениетоORKA_71 написа на 09.12.2019 - 20:36 :

на 22.12.Заповяадай на Капчето вземи си калашоподолния и 120 бр. патрони.
Ако нямаш такова чудо си наеми. Това дето го спестяваш от алкохол и цигари ще те докара необходимото количество патрони.
Таймера и мишените ще покажат.

Добре, това е напредък... бях се нагласил да ти сипвам още, но ти реагира добре!
Това е рестартиране и влизане в час.. Евала колега, жив и здрав!
И днес йощ Балканът, щом буря зафаща,
спомня тоз ден бурен, шуми и препраща
славата му дивна като някой ек
от урва на урва и от век на век!
0

#3451
Потребителя е офлайн   Деян Енчев 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 302
  • Регистр: 25.06.14
Косатке от 19 век. Стегни се малко и се фокусирай.

Не казах, че е от патрона, казах че само с този боеприпас ми се е случило нещо такова.
Пилене, илюминати, Лепа Брена и Фики не са пипали оръжието. Както е купено от Арсенал така си е.

В случай, че възприемаш споделената малфункция от мен като "хвалба", "лъжа" или "спекулация", това е заради призмата спрямо, която живееш живота си. Явно доста нещастен, съжалявам дано се стегнеш.

Споделих евентуален проблем, за да ми каже някой по-образован и умствено извисен колега, какво може да е.
Благодаря за насоките в посока, пилене и модификации на оръжието. В случай на такива, щях да се "похваля".

Купи си Хорнадита, купи си морка сол, купи си локум. Каквото пожелаеш си купувай.
При мен се случи веднъж, дали има връзка между НЕ изпилената ми пушка, или пластмасовите върхове на проектилите, надали някога ще разберем.

Поздрави,
Д
"Venatio supra omnia"
0

#3452
Потребителя е офлайн   ORKA_71 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 663
  • Регистр: 14.06.10

Виж мнениетоДеян Енчев написа на 10.12.2019 - 00:23 :


В случай, че възприемаш споделената малфункция от мен .....




Е тук веч е заядане.
Виж онази думичка с големите букви и ми намери дали я има в нормалния българнски език т.е. думата е с английско звучени и си има превод ... т.е. или я изписваш на езика на който се ползва или пишеш истинския превод защото в момента нещата са нито рак нито риба.
Аз знам какво означава, но от там започваш да приличащ на някой наперен млдзеж, който си мисли, че всичко де го видиш се еде и ебе. Винаг има някой по нагоре в хранителната верига.
П.П. Буфера дето се поставя на възратния механизъм не повишава живота на оръжието. При оръжията се използва един термин "ресурс на цевта" , защото тя у показател за живота на едно самозарядно оръжие. Публикувано изображение

За да разбереш същината на проблема ти със стрелбата на автоматичен ти предлагам да си свалиш запъвача за единичен на калашоподобния, принудително да поставиш чукчето да се задържи от спусъка взведено и симолирай изстрел или ред от няколко изстрела с цялото движение на затворна рама, затвор и това което се прави от УСМ и гледай. Ако неможеш да го разбереш го отработи с 5 патрона на стрелбището там поне нещо ще ти дойде на место ...., но по трудния начин.... т.е. ще разбереш поне предназначението на запъвача и че нещо има ...
Виж си след това и гилзите.


П.С. Когато се взема чисто ново оръжие задължително се ръзглабява и се почества основно защото във фабричната смазка може да има боклуци.


В къщи имам един такъв дето си мисли, че всичко агънце и за него друга кола освен BMW няма.
Малко по кротко и ще стигнеш до истината по лесния начин.







0

#3453
Потребителя е офлайн   ORKA_71 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 663
  • Регистр: 14.06.10

Виж мнениетоДеян Енчев написа на 10.12.2019 - 00:23 :


В случай, че възприемаш споделената малфункция от мен .....




Е тук веч е заядане.
Виж онази думичка с големите букви и ми намери дали я има в нормалния българнски език т.е. думата е с английско звучени и си има превод ... т.е. или я изписваш на езика на който се ползва или пишеш истинския превод защото в момента нещата са нито рак нито риба.
Аз знам какво означава, но от там започваш да приличащ на някой наперен млдзеж, който си мисли, че всичко де го видиш се еде и ебе. Винаг има някой по нагоре в хранителната верига.
П.П. Буфера дето се поставя на възратния механизъм не повишава живота на оръжието. При оръжията се използва един термин "ресурс на цевта" , защото тя у показател за живота на едно самозарядно оръжие. Публикувано изображение

За да разбереш същината на проблема ти със стрелбата на автоматичен ти предлагам да си свалиш запъвача за единичен на калашоподобния, принудително да поставиш чукчето да се задържи от спусъка взведено и симолирай изстрел или ред от няколко изстрела с цялото движение на затворна рама, затвор и това което се прави от УСМ и гледай. Ако неможеш да го разбереш го отработи с 5 патрона на стрелбището там поне нещо ще ти дойде на место ...., но по трудния начин.... т.е. ще разбереш поне предназначението на запъвача и че нещо има ...
Виж си след това и гилзите.


П.С. Когато се взема чисто ново оръжие задължително се ръзглабява и се почества основно защото във фабричната смазка може да има боклуци.


В къщи имам един такъв дето си мисли, че всичко агънце и за него друга кола освен BMW няма.
Малко по кротко и ще стигнеш до истината по лесния начин.







0

#3454
Потребителя е офлайн   ORKA_71 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 663
  • Регистр: 14.06.10

Виж мнениетоДеян Енчев написа на 10.12.2019 - 00:23 :


В случай, че възприемаш споделената малфункция от мен .....




Е тук веч е заядане.
Виж онази думичка с големите букви и ми намери дали я има в нормалния българнски език т.е. думата е с английско звучени и си има превод ... т.е. или я изписваш на езика на който се ползва или пишеш истинския превод защото в момента нещата са нито рак нито риба.
Аз знам какво означава, но от там започваш да приличащ на някой наперен млдзеж, който си мисли, че всичко де го видиш се еде и ебе. Винаг има някой по нагоре в хранителната верига.
П.П. Буфера дето се поставя на възратния механизъм не повишава живота на оръжието. При оръжията се използва един термин "ресурс на цевта" , защото тя у показател за живота на едно самозарядно оръжие. Публикувано изображение

За да разбереш същината на проблема ти със стрелбата на автоматичен ти предлагам да си свалиш запъвача за единичен на калашоподобния, принудително да поставиш чукчето да се задържи от спусъка взведено и симолирай изстрел или ред от няколко изстрела с цялото движение на затворна рама, затвор и това което се прави от УСМ и гледай. Ако неможеш да го разбереш го отработи с 5 патрона на стрелбището там поне нещо ще ти дойде на место ...., но по трудния начин.... т.е. ще разбереш поне предназначението на запъвача и че нещо има ...
Виж си след това и гилзите.


П.С. Когато се взема чисто ново оръжие задължително се ръзглабява и се почества основно защото във фабричната смазка може да има боклуци.


В къщи имам един такъв дето си мисли, че всичко агънце и за него друга кола освен BMW няма.
Малко по кротко и ще стигнеш до истината по лесния начин.







0

#3455
Потребителя е офлайн   ORKA_71 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 663
  • Регистр: 14.06.10

Виж мнениетоДеян Енчев написа на 10.12.2019 - 00:23 :


В случай, че възприемаш споделената малфункция от мен .....




Е тук веч е заядане.
Виж онази думичка с големите букви и ми намери дали я има в нормалния българнски език т.е. думата е с английско звучени и си има превод ... т.е. или я изписваш на езика на който се ползва или пишеш истинския превод защото в момента нещата са нито рак нито риба.
Аз знам какво означава, но от там започваш да приличащ на някой наперен млдзеж, който си мисли, че всичко де го видиш се еде и ебе. Винаг има някой по нагоре в хранителната верига.
П.П. Буфера дето се поставя на възратния механизъм не повишава живота на оръжието. При оръжията се използва един термин "ресурс на цевта" , защото тя у показател за живота на едно самозарядно оръжие. Публикувано изображение

За да разбереш същината на проблема ти със стрелбата на автоматичен ти предлагам да си свалиш запъвача за единичен на калашоподобния, принудително да поставиш чукчето да се задържи от спусъка взведено и симолирай изстрел или ред от няколко изстрела с цялото движение на затворна рама, затвор и това което се прави от УСМ и гледай. Ако неможеш да го разбереш го отработи с 5 патрона на стрелбището там поне нещо ще ти дойде на место ...., но по трудния начин.... т.е. ще разбереш поне предназначението на запъвача и че нещо има ...
Виж си след това и гилзите.


П.С. Когато се взема чисто ново оръжие задължително се ръзглабява и се почества основно защото във фабричната смазка може да има боклуци.


В къщи имам един такъв дето си мисли, че всичко агънце и за него друга кола освен BMW няма.
Малко по кротко и ще стигнеш до истината по лесния начин.







0

#3456
Потребителят е онлайн   kcv 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 717
  • Регистр: 11.01.11
Напиши му го още веднъж, че сега малее, дееВ@.
ЗАКОНЪ за изтребление на разбойниците

Цитат

На един лов,жена ми уби две прасета и един ме пита като седнахме да ядеме,какво и правя та може да ги бие така
Викам,па ела довечера и ще видиш какво и правя,може да ти хареса па да почнеш и ти да ги биеш
0

#3457
Потребителя е офлайн   Деян Енчев 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 302
  • Регистр: 25.06.14
Мерси за съветите, опитах се да излъжа, че стрелям на автоматична, но ме хвана.

Поздрави,
Д
"Venatio supra omnia"
0

#3458
Потребителя е офлайн   yolov 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 285
  • Регистр: 02.07.13

Виж мнениетоДеян Енчев написа на 06.12.2019 - 15:19 :

Виж мнениетоORKA_71 написа на 03.12.2019 - 14:39 :

Сега ще ви дам пример за оръжие, което категорично съм сигурен, че е пипано/ предобрявано и собственика му лъже. Информацията е от форума където ме баннаха защото съм неудобен на някои гурота.

http://thegunman-bg....php?f=1&t=18791

По тъп въпрос, че причината за автоматичната стрелба е в патроните не бях виждал/ чел, а човека изказал тоз въпрос не му отива


На мен също ми се е случвало да изстреля няколко на автоматична, а след това засече.
Не съм сигурен какво даде дефект или каква беше причината. Патроните бяха Hornady SST с пластмасов връх.

Според мен те имат нещо общо. Повече не съм ги ползвал, не ми се е и случвало повече.

Поздрави,
Д



Да си кажа и моето мнение, като се надявам да е полезно, а то е, че е невъзможно САР, СЛР, или подобните им да изстрелят няколко патрона на автоматична, без да има проблем в УСМ.
Няма как проблема да е в боеприпасите. Може де е само от проблем в УСМ, от задния зъб/запъвач, или чукчето.
Добре е това да се погледне.

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: images~2.jpeg

0

#3459
Потребителя е офлайн   ORKA_71 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 663
  • Регистр: 14.06.10

Виж мнениетоyolov написа на 14.12.2019 - 22:10 :

Да си кажа и моето мнение, като се надявам да е полезно, а то е, че е невъзможно САР, СЛР, или подобните им да изстрелят няколко патрона на автоматична, без да има проблем в УСМ.
Няма как проблема да е в боеприпасите. Може де е само от проблем в УСМ, от задния зъб/запъвач, или чукчето.
Добре е това да се погледне.


Едно знам, че по тъпо животно от, българските диванни командоси НЯМА, а пример за това е юзера дето ми разправя, че било от патроните, а в други форуми разправя, че буфера дето се поставя на възврагтия мефанизъм повишавал ресурса ... е няма такова нещо.
Ти му пишеш истински неща тъпото се мъчи да ти казва че водата не е топла... ама несмее да направи това което му казва.
Байновото, ако това дето съм го пракарал през цевите с превърне в пари милионер ще бъда....
Та марш оф коша да лъжиш онези дето цънкат контра страйк.
0

#3460
Потребителя е офлайн   buran 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 824
  • Регистр: 25.06.09

Виж мнениетоORKA_71 написа на 16.12.2019 - 07:30 :

Виж мнениетоyolov написа на 14.12.2019 - 22:10 :

Да си кажа и моето мнение, като се надявам да е полезно, а то е, че е невъзможно САР, СЛР, или подобните им да изстрелят няколко патрона на автоматична, без да има проблем в УСМ.
Няма как проблема да е в боеприпасите. Може де е само от проблем в УСМ, от задния зъб/запъвач, или чукчето.
Добре е това да се погледне.


Едно знам, че по тъпо животно от, българските диванни командоси НЯМА, а пример за това е юзера дето ми разправя, че било от патроните, а в други форуми разправя, че буфера дето се поставя на възврагтия мефанизъм повишавал ресурса ... е няма такова нещо.
Ти му пишеш истински неща тъпото се мъчи да ти казва че водата не е топла... ама несмее да направи това което му казва.
Байновото, ако това дето съм го пракарал през цевите с превърне в пари милионер ще бъда....
Та марш оф коша да лъжиш онези дето цънкат контра страйк.



Този буфер за отката , верно ли е че намалял отката ?
0

Сподели темата:


  • (198 Страници) +
  • « Първа
  • 171
  • 172
  • 173
  • 174
  • 175
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

23 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 23 гости, 0 анонимни