БГ Лов Форум: Howa 1500 30.06 - БГ Лов Форум

Към съдържанието

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Howa 1500 30.06

#1
Потребителя е офлайн   Jordan72 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 27
  • Регистр: 18.08.14
Здравейте, Колеги бих се радвал да ме посъветвате за сега съм се ориентирал към Howa. Спрял съм се на кал.30 06. За мое съжаление, все още нямам голям опит с нарезното оръжие и ми е трудно да направя избор! Някой колега от форума да сподели мнение приемам и критики също !
0

#2
Потребителя е офлайн   straikar 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 380
  • Регистр: 21.07.13
Ми карабината е хубава но внос няма Любо ще ти обещае този месец после другия и така божа работа ако намериш втора употреба е работата .....308W също е вариант даже по добър според мен виж обявите има една 308W за 1400лв. С оптиката
0

#3
Потребителя е офлайн   radikn666 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 295
  • Регистр: 18.01.15
Колега взимай това което си решил че ще ти напълнят главата с глупости
0

#4
Потребителя е офлайн   lachov 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 540
  • Регистр: 01.03.12
Купих Хова 1500 кал.308 преди 20 дни ,много съм доволен на първо четене много бързо я простреллях и групира добре(за моите изисквания и възможности).Имаше още няколко бройки налични звънни и питай .Имаше едно налично Уедърби 30-06 което си е Хова по луксозна а цената е същата.
0

#5
Потребителя е офлайн   Terroro 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 37
  • Регистр: 05.08.11
Щом ще е Хова нека бъде в .308
Дават и SubMOA гарантирана от производителя групираност на попаденията
0

#6
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08

 straikar написа на 29.02.2020 - 21:39 :

Ми карабината е хубава но внос няма Любо ще ти обещае този месец после другия и така божа работа ако намериш втора употреба е работата .....308W също е вариант даже по добър според мен виж обявите има една 308W за 1400лв. С оптиката


Вноса е 3-4 пъти годишно, няма начин да се внасят през седмица - две.

Имаше внос през Декември, при нас оръжията свършиха, но налични пушки в 308 и 30-06 има останали в Krez Armory в Пазарджик. Колегите са коректни, компетентни и работят на нашите цени.
Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#7
Потребителя е офлайн   straikar 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 380
  • Регистр: 21.07.13
Аз чаках от юни до октомври 5 месеца и изневерих с една тика ....ето че са ги внесли декември 7 месеца....че са хубави спор няма
0

#8
Потребителя е офлайн   barsito 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 642
  • Регистр: 04.04.12
Колега не е Уедърби а Уебли и Скот ,като приклада е правен от италианци ,а цевта и всичко останало на практика е HOWA .Имам такава в кал 30-06 стреля уникално добре като групата е под 1/2 MOA /2см /,което за тоя калибър си е направо спортно постижение .
0

#9
Потребителя е офлайн   lachov 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 540
  • Регистр: 01.03.12

 barsito написа на 02.03.2020 - 10:29 :

Колега не е Уедърби а Уебли и Скот ,като приклада е правен от италианци ,а цевта и всичко останало на практика е HOWA .Имам такава в кал 30-06 стреля уникално добре като групата е под 1/2 MOA /2см /,което за тоя калибър си е направо спортно постижение .


Прав си колега!Бях се зачел по форумите че Ховата правят цевите и за Уедърби и по инерция съм го написал.Още един + за Ховата.
0

#10
Потребителят е онлайн   xaxaredbul 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 2878
  • Регистр: 26.10.10

 barsito написа на 02.03.2020 - 10:29 :

Колега не е Уедърби а Уебли и Скот ,като приклада е правен от италианци ,а цевта и всичко останало на практика е HOWA .Имам такава в кал 30-06 стреля уникално добре като групата е под 1/2 MOA /2см /,което за тоя калибър си е направо спортно постижение .


1/2 MOA е 1.5см!
2см са 2/3 MOA.
HOWA е компанията, която произвежда частично или изцяло оръжията на марки ,които не успяват да произвеждат оръжия на себестойност позволяваща печалба на пазарната им цена в тяхната държава. За това производството им е изнесено в държава ,в която пазара на труда е по-изгоден.
!!!!!!!!!!!!
Колко пушки трябва да има един ловец?
Още една....
!!!!!!!!!!!!
0

#11
Потребителят е онлайн   Док 

  • ДБД
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 4534
  • Регистр: 31.12.09

 lachov написа на 02.03.2020 - 11:46 :

 barsito написа на 02.03.2020 - 10:29 :

Колега не е Уедърби а Уебли и Скот ,като приклада е правен от италианци ,а цевта и всичко останало на практика е HOWA .Имам такава в кал 30-06 стреля уникално добре като групата е под 1/2 MOA /2см /,което за тоя калибър си е направо спортно постижение .


Прав си колега!Бях се зачел по форумите че Ховата правят цевите и за Уедърби и по инерция съм го написал.Още един + за Ховата.


Изобщо не си се объркал .. Цялата метална част на Удърбе Вангард е на Хова ..., имам такава .. Четох, но не знам колко е вярно, че Хова правят и по-високия им клас Марк 5 ...

А-болт на Браунинг пак е произведена от Хова ..
0

#12
Потребителя е офлайн   lachov 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 540
  • Регистр: 01.03.12

 Док написа на 02.03.2020 - 13:02 :

 lachov написа на 02.03.2020 - 11:46 :

 barsito написа на 02.03.2020 - 10:29 :

Колега не е Уедърби а Уебли и Скот ,като приклада е правен от италианци ,а цевта и всичко останало на практика е HOWA .Имам такава в кал 30-06 стреля уникално добре като групата е под 1/2 MOA /2см /,което за тоя калибър си е направо спортно постижение .


Прав си колега!Бях се зачел по форумите че Ховата правят цевите и за Уедърби и по инерция съм го написал.Още един + за Ховата.


Изобщо не си се объркал .. Цялата метална част на Удърбе Вангард е на Хова ..., имам такава .. Четох, но не знам колко е вярно, че Хова правят и по-високия им клас Марк 5 ...

А-болт на Браунинг пак е произведена от Хова ..

Поста ми беше че Армадата предлага Уедърби а то е Уебли и Скот тука се бях объркал.Дано колегата който търси мнение е разбрал правилно ако не намери Хова всичко с нейните цеви е добро и няма да сбърка.
0

#13
Потребителя е офлайн   Zerokinetik 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 37
  • Регистр: 29.03.11
Пушка по-точна и по-красива от стопанина си, какво му трябва на човек.... webley :)

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: Webley__Scott_Empire_bolt-action_rifle_2_468_700.jpg
  • Прикачено изображение: IMG_20200111_102629.jpg
  • Прикачено изображение: IMG_20200111_095259.jpg

0

#14
Потребителя е офлайн   straikar 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 380
  • Регистр: 21.07.13

 Zerokinetik написа на 02.03.2020 - 22:48 :

Пушка по-точна и по-красива от стопанина си, какво му трябва на човек.... webley :)/>

Колега малко извън темата доволен ли си от оптиката
0

#15
Потребителя е офлайн   Zerokinetik 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 37
  • Регистр: 29.03.11
[/quote]
Колега малко извън темата доволен ли си от оптиката
[/quote]

Да, доволен съм. Има добра видимост през нея и е на доста приемлива цена.
0

Сподели темата:


Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни