БГ Лов Форум: ТОВА Е ИСТИНАТА ! БЪРЗИ (QRW) рингове с Ф30mm. - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

ТОВА Е ИСТИНАТА ! БЪРЗИ (QRW) рингове с Ф30mm.

#21
Потребителя е офлайн   Vasil Ivanov GUN STAR - GSM: 0889571717 

  • GUN STAR LTD - GSM: 0889571717
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3027
  • Регистр: 27.02.11

Виж мнениетоvalko написа на 28.07.2014 - 10:30 :

Да попитам на 1" произвеждате ли рингове.

Не.
0

#22
Потребителят е онлайн   moleca 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1345
  • Регистр: 19.08.09
Васко,
Радвам се, че успяваш да пробиваш и на чуждите пазари. Радва ме факта, че твориш, мислиш, реализираш и пласираш успешно продукцията си. Радва ме, че и смело влизаш в серийно производство. Това, че се разграничаваш от "бутика", по мое мнение е, не е защото не можеш, а защото си намерил своята ниша и своя пазар. Поправи ме, ако греша.
Leupold не съм ги считал за добри. Прилични да, но не и добри. Recknagel са с гърди напред пред тях и лично аз съм останал доволен от продукцията им. Цената не коментирам. Човек не купува монтажни елементи всеки ден. Ползвал съм твой монтаж на Иж 18. Единственото, което не ми е харесало в него е, че на малките корекционни болтчета изби ръжда и счупих един от ринговете по моя вина. Друго не съм забелязал. Монтажа и днес си се ползва на същата пушка без забележка. Прави ми и една "поръчкова" база за един Haenel 308 win. Тя е безупречна. Продадох карабината, но вярвам, че базата ще си остане на нея завинаги. Приятел, ползващ бившия ми Blaser е с твой монтаж за него. Без забележка. Изобщо - продукцията ти става все по-качествена и технически перфектна. А това, че разнообразяваш и разширяваш продуктовата си гама и правиш иновативни решения може само да ме радва.
Желая ти успех и спорен бизнес!
0

#23
Потребителя е офлайн   Vasil Ivanov GUN STAR - GSM: 0889571717 

  • GUN STAR LTD - GSM: 0889571717
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3027
  • Регистр: 27.02.11

Виж мнениетоmoleca написа на 29.07.2014 - 12:34 :

Васко,
Радвам се, че успяваш да пробиваш и на чуждите пазари. Радва ме факта, че твориш, мислиш, реализираш и пласираш успешно продукцията си. Радва ме, че и смело влизаш в серийно производство. Това, че се разграничаваш от "бутика", по мое мнение е, не е защото не можеш, а защото си намерил своята ниша и своя пазар. Поправи ме, ако греша.
Leupold не съм ги считал за добри. Прилични да, но не и добри. Recknagel са с гърди напред пред тях и лично аз съм останал доволен от продукцията им. Цената не коментирам. Човек не купува монтажни елементи всеки ден. Ползвал съм твой монтаж на Иж 18. Единственото, което не ми е харесало в него е, че на малките корекционни болтчета изби ръжда и счупих един от ринговете по моя вина. Друго не съм забелязал. Монтажа и днес си се ползва на същата пушка без забележка. Прави ми и една "поръчкова" база за един Haenel 308 win. Тя е безупречна. Продадох карабината, но вярвам, че базата ще си остане на нея завинаги. Приятел, ползващ бившия ми Blaser е с твой монтаж за него. Без забележка. Изобщо - продукцията ти става все по-качествена и технически перфектна. А това, че разнообразяваш и разширяваш продуктовата си гама и правиш иновативни решения може само да ме радва.
Желая ти успех и спорен бизнес!

Благодаря ти !
Все по-рядко се чуват добрите думи днес и за това ВИСОКО оценявам твоето мнение!
Ако човек не разполага с повече информация и черпи такава само от този форум, ще реши, че доволните притежатели на монтажи, наше производство, сте само 10-на. Но за 24 год. в този бранш над 6000 колеги са оборудвали карабините си с мои монтажи. Надявам се, че не са съжалявали за избора си ?!
През последните 4 год. постепенно подмених цялата производствена номенклатура на монтажите, като ги съобразих с новите технологии, с които разполагаме. Сега в редовно производство са около 70 модела и непрекъснато се увеличават. Мисля, че българският ЛОВЕЦ трябва да се чувства до голяма степен привелигирован, защото има добри възможности за избор(алтернатива).
С поздрав,
Васил Иванов
0

#24
Потребителят е онлайн   moleca 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1345
  • Регистр: 19.08.09
Моля!
Не ти правя реклама/ всъщност-защо пък да не е и така/. Просто съм доволен от продукцията, която съм видял и която съм ползвал. Дори сега мисля да си купя един пръстен с база за фенер върху оптиката, че ми е необходим за новата карабина. Можеш ли да покажеш тук такъв за тубус 25,4мм/1" , както да ми дадеш цена за него. Също ще помоля да ми кажеш широчината на самия пръстен, че оптиката е с шина и мястото е ограничено
Онтносно доволните - доста повече сме от десетина...........
А и ще се умножаваме.
Поздрави!
0

#25
Потребителя е офлайн   Vasil Ivanov GUN STAR - GSM: 0889571717 

  • GUN STAR LTD - GSM: 0889571717
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3027
  • Регистр: 27.02.11

Виж мнениетоmoleca написа на 30.07.2014 - 09:21 :

Моля!
Не ти правя реклама/ всъщност-защо пък да не е и така/. Просто съм доволен от продукцията, която съм видял и която съм ползвал. Дори сега мисля да си купя един пръстен с база за фенер върху оптиката, че ми е необходим за новата карабина. Можеш ли да покажеш тук такъв за тубус 25,4мм/1" , както да ми дадеш цена за него. Също ще помоля да ми кажеш широчината на самия пръстен, че оптиката е с шина и мястото е ограничено
Онтносно доволните - доста повече сме от десетина...........
А и ще се умножаваме.
Поздрави!

Прехвърлих отговора в темата за монтажи за прожектори.
0

#26
Потребителя е офлайн   Vasil Ivanov GUN STAR - GSM: 0889571717 

  • GUN STAR LTD - GSM: 0889571717
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3027
  • Регистр: 27.02.11
[/quote]

Добре съгласен съм, че Китайските и Американските не струват имат доста кусури а ние Българите сме измислили и правим най доброто и затова сме във такова състояние.
Относно маркетинга да не бъркаш София със БГ може да е част от БГ, но няма нищо общо? Знам, че пътуваш доста, но като минаваш през град виж по магазините дали има БГ рингове без значение от кого са направени всичкото което е налично е внос. За да намериш инфо относно БГ продукция /бази, рингове, преходници и др./ се започва едно ровене из нета после питане от какво са, за какво са, къде ги има и така .....абе то пушки няма аз ти обеснявам за БГ рингове. Нормалното е когато една нова фирма навлиза на пазара и се бори със фирми който са 20-30г. във този бизнес да предложи цени по ниски от конкуренцията друг е въпроса, че във БГ няма толкова голям пазар за оръжия и части ако правим сравнение със други страни.За ринговете пр.зъб не е подвижен.
И накрая и аз съм работодател /не става въпрос за нещата който продавам по форума/ но всичко което произвеждам,продавам,предлагам го има по ТВ,интернет, каталози и .....
Става така, че фирмата ще се разраства а няма инфо за продукцията, или ако я има е малка и на малко места.
Мислех да не давам пример, но сега ще кажа защо коментирах всичко това:
Колега си взе БГ база от известна фирма отгоре ще се слага Аймпойнт, но увй ринговете на Аймпойнта не стават пробвах със други не и не базата се смъкна за преработка и О оо чудо стана.На "жълтите" бази нямаше проблем.
Поздрави и наслука!
[/quote]
Разбирам дискретността Ви относно БГ - базата, но кажете чия е и какъв точно е бил проблема ? Ако е била наше производство, то научавайки проблемите, ще можем да реагираме адекватно при следващото ни производство и ще спестим взаимни неприятности.
Когато създавам нов продукт, аз винаги затварям кръга на "разработка - производство - потребител" чрез информация от магазините и крайните клиенти. Веднъж вече получил тази информация, приемам, че продуктът е "приет на въоръжение" и в последващото производство се опитваме да не излизаме от предварително заложените параметри.
0

#27
Потребителя е офлайн   Lubo1 

  • Lyubo1
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 9371
  • Регистр: 08.12.08
Не искам да ставам или да давам повод за спорове.Колегите собственици на Бар четат форума и ако решат да пишат.
Моята забележка към вас не е за качеството а относно информацията на продуктите който предлагате.Дори тук във форума е доста разхвърляна и отнема време да се намери.А е възможно да се разберете със Админа и всичко да е на едно място със раздели.
Поздрави!
0

#28
Потребителя е офлайн   Vasil Ivanov GUN STAR - GSM: 0889571717 

  • GUN STAR LTD - GSM: 0889571717
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3027
  • Регистр: 27.02.11

Виж мнениетоLubo1 написа на 01.08.2014 - 11:06 :

Не искам да ставам или да давам повод за спорове.Колегите собственици на Бар четат форума и ако решат да пишат.
Моята забележка към вас не е за качеството а относно информацията на продуктите който предлагате.Дори тук във форума е доста разхвърляна и отнема време да се намери.А е възможно да се разберете със Админа и всичко да е на едно място със раздели.
Поздрави!

Не ми помогнахте много. Само разбрах, че става въпрос за W-база за B.A.R.-II . Може ли поне да кажете точно какъв е бил проблема, че се е наложила корекция ?
0

#29
Потребителя е офлайн   Lubo1 

  • Lyubo1
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 9371
  • Регистр: 08.12.08

Виж мнениетоВасил Иванов написа на 01.08.2014 - 11:42 :

Виж мнениетоLubo1 написа на 01.08.2014 - 11:06 :

Не искам да ставам или да давам повод за спорове.Колегите собственици на Бар четат форума и ако решат да пишат.
Моята забележка към вас не е за качеството а относно информацията на продуктите който предлагате.Дори тук във форума е доста разхвърляна и отнема време да се намери.А е възможно да се разберете със Админа и всичко да е на едно място със раздели.
Поздрави!

Не ми помогнахте много. Само разбрах, че става въпрос за W-база за B.A.R.-II . Може ли поне да кажете точно какъв е бил проблема, че се е наложила корекция ?


Плитки канали и от там ринга не ляга както трябва/ст.болт подтпира-надига/ получава се напрежение във ринга.При другата бе грешно монтиран ринг /и двата/ от оръжейник във последствие ринговете бяха сменени със други без да е необходимо, но се оказва, че има наклон.Казали, че му е крива цевната кутия!
0

#30
Потребителя е офлайн   Lubo1 

  • Lyubo1
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 9371
  • Регистр: 08.12.08
Преди време колега смени база и накрая пушката, но проблема се оказа база имаше писано по случая, но не мога да се сетя във кой раздел и чия база беше.
0

#31
Потребителя е офлайн   Vasil Ivanov GUN STAR - GSM: 0889571717 

  • GUN STAR LTD - GSM: 0889571717
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3027
  • Регистр: 27.02.11

Виж мнениетоLubo1 написа на 01.08.2014 - 13:45 :

Виж мнениетоВасил Иванов написа на 01.08.2014 - 11:42 :

Виж мнениетоLubo1 написа на 01.08.2014 - 11:06 :

Не искам да ставам или да давам повод за спорове.Колегите собственици на Бар четат форума и ако решат да пишат.
Моята забележка към вас не е за качеството а относно информацията на продуктите който предлагате.Дори тук във форума е доста разхвърляна и отнема време да се намери.А е възможно да се разберете със Админа и всичко да е на едно място със раздели.
Поздрави!

Не ми помогнахте много. Само разбрах, че става въпрос за W-база за B.A.R.-II . Може ли поне да кажете точно какъв е бил проблема, че се е наложила корекция ?


Плитки канали и от там ринга не ляга както трябва/ст.болт подтпира-надига/ получава се напрежение във ринга.При другата бе грешно монтиран ринг /и двата/ от оръжейник във последствие ринговете бяха сменени със други без да е необходимо, но се оказва, че има наклон.Казали, че му е крива цевната кутия!

Взимам повод от Вашия пост, за да припомня на колегите, че нашите монтажи са с "доживотна гаранция"(, но не докато са живи те, а докато аз съм жив) и подлежат на връщане, ремонт и замяна, ако това е необходимо.
0

#32
Потребителя е офлайн   Vasil Ivanov GUN STAR - GSM: 0889571717 

  • GUN STAR LTD - GSM: 0889571717
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3027
  • Регистр: 27.02.11

Виж мнениетоВасил Иванов написа на 01.08.2014 - 17:02 :

Виж мнениетоLubo1 написа на 01.08.2014 - 13:45 :

Виж мнениетоВасил Иванов написа на 01.08.2014 - 11:42 :

Виж мнениетоLubo1 написа на 01.08.2014 - 11:06 :

Не искам да ставам или да давам повод за спорове.Колегите собственици на Бар четат форума и ако решат да пишат.
Моята забележка към вас не е за качеството а относно информацията на продуктите който предлагате.Дори тук във форума е доста разхвърляна и отнема време да се намери.А е възможно да се разберете със Админа и всичко да е на едно място със раздели.
Поздрави!

Не ми помогнахте много. Само разбрах, че става въпрос за W-база за B.A.R.-II . Може ли поне да кажете точно какъв е бил проблема, че се е наложила корекция ?


Плитки канали и от там ринга не ляга както трябва/ст.болт подтпира-надига/ получава се напрежение във ринга.При другата бе грешно монтиран ринг /и двата/ от оръжейник във последствие ринговете бяха сменени със други без да е необходимо, но се оказва, че има наклон.Казали, че му е крива цевната кутия!

Взимам повод от Вашия пост, за да припомня на колегите, че нашите монтажи са с "доживотна гаранция"(, но не докато са живи те, а докато аз съм жив) и подлежат на връщане, ремонт и замяна, ако това е необходимо.

Надявам се, че всички са разбрали шегата ?
0

#33
Потребителя е офлайн   hunter_75 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 609
  • Регистр: 13.01.09
Каква ще е цената с монтаж на пикатини база и такива рингове ф30мм за бърно 98?И ще позволи ли височината им използването на затвора и предпазитела,който е флагче?
0

#34
Потребителя е офлайн   Vasil Ivanov GUN STAR - GSM: 0889571717 

  • GUN STAR LTD - GSM: 0889571717
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3027
  • Регистр: 27.02.11

Виж мнениетоLubo1 написа на 25.07.2014 - 18:00 :

Виж мнениетоВасил Иванов написа на 25.07.2014 - 17:44 :

Виж мнениетоLubo1 написа на 25.07.2014 - 16:35 :

Виж мнениетоВасил Иванов написа на 25.07.2014 - 16:22 :

Виж мнениетоLubo1 написа на 25.07.2014 - 14:00 :

Има по магазините пак стоманени QRW във три размера /ниски,средни и високи/ но за 70-80лв.Качеството също е мн.добро!

Може ли една снимка ? Ако са като тези, които продавате в друга тема, то няма база за сравнение.

Не ми се влиза във спорове а още повече да давам пример със монтажи изработени във БГ.
Чудно ми е защо не съм ги виждал да се продават по магазини извън БГ.

Ще ги видите колега, ще ги видите ! Много скоро. Ще видите и новата ни серия рингове "Picatinny Tactical", която подготвяме и тогава някои "спецове" от знаещите ще се чудят къде зад нас останаха Рекнагел ?

Дано колега, това само ще ме радва особено ако попитам Американеца и той да ми ги предложи е тогава със голям кеф ще му кажа тези ги правят при нас в БГ. Ако може направете каталог или сайт ще е от голяма полза и не напоследно място една маркетингова стратегия със малка корекция на цените за БГ пазар.Тогава лично ще дойда във София да ви стисна ръката.
Поздрави и успех във бизнеса!

Ето линкът, който колегата най-после дочака - http://www.eurooptic...operings-1.aspx . Сайтът е американски, хората се кефят ! "Стискането на ръката" може да стане и символично, с някоя иконка.
Поздрави,
0

#35
Потребителя е офлайн   ilko7777 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 208
  • Регистр: 18.03.09
Здравейте колега Васил Иванов! аз също ползвам ваш монтаж и съм много доволен.Поздрави...
0

#36
Потребителя е офлайн   Vasil Ivanov GUN STAR - GSM: 0889571717 

  • GUN STAR LTD - GSM: 0889571717
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3027
  • Регистр: 27.02.11

Виж мнениетоilko7777 написа на 20.09.2015 - 14:11 :

Здравейте колега Васил Иванов! аз също ползвам ваш монтаж и съм много доволен.Поздрави...

Здравейте колега,
Радвам се, че сте останали доволен от нашия продукт. Ако можете, качете някоя снимка.
Поздрави
Васил Иванов
0

#37
Потребителя е офлайн   iterziev 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 56
  • Регистр: 08.01.14

Виж мнениетоВасил Иванов написа на 25.07.2014 - 21:53 :

Ето ги и картинките на Picatinny - адаптора на BLASER.



Относно този монтаж на блазер - вече е в производство и се продава.
Качеството и изработката е много професионална.
Имам същия закупен и го тествах. По-нисък е с няколко милиметра от бързия им монтаж, 170грама е (по-лек), има пружинки за избутване на заключването и с минимални усилия може да се доразработи и направи бърз монтаж.

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: blaser-fixed-picatinny-rail-0moa.png

0

#38
Потребителя е офлайн   Vasil Ivanov GUN STAR - GSM: 0889571717 

  • GUN STAR LTD - GSM: 0889571717
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3027
  • Регистр: 27.02.11
Колеги, представяме Ви новото производство на фирмата ни, а именно:
БЪРЗИ WEAVER-СКОБИ (QRW), високи.
1. ВН = 11,5mm;
2. Ф30mm;
3. Маса на компл. – 0,156 kg.
4. Материал – 100% стомана;
5. Монолитен противооткатен зъб;

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: P1011179.jpg
  • Прикачено изображение: P1011180.jpg
  • Прикачено изображение: P1011181.jpg
  • Прикачено изображение: P1011182.jpg

0

#39
Потребителя е офлайн   Vasil Ivanov GUN STAR - GSM: 0889571717 

  • GUN STAR LTD - GSM: 0889571717
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3027
  • Регистр: 27.02.11
Ето и нашите едноинчови бързи пръстени.
БЪРЗИ WEAVER-СКОБИ (QRW), високи
1. ВН = 11,5mm;
2. Ф25,4mm
3. Маса – 0,145 kg.
4. Материал – 100% стомана;
5. Монолитен противооткатен зъб;

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: P1011183.jpg
  • Прикачено изображение: P1011184.jpg
  • Прикачено изображение: P1011185.jpg
  • Прикачено изображение: P1011186.jpg

0

#40
Потребителя е офлайн   Нерон 3 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1000
  • Регистр: 04.10.13

Виж мнениетоВасил Иванов написа на 01.11.2015 - 09:43 :

Ето и нашите едноинчови бързи пръстени.
БЪРЗИ WEAVER-СКОБИ (QRW), високи
1. ВН = 11,5mm;
2. Ф25,4mm
3. Маса – 0,145 kg.
4. Материал – 100% стомана;
5. Монолитен противооткатен зъб;

Цена за инчовите ?
0

Сподели темата:


  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

2 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни