БГ Лов Форум: gun shopping - БГ Лов Форум

Към съдържанието

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

gun shopping Who sells guns abroad

#1
Потребителя е офлайн   geminix 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3
  • Регистр: 03.04.16
Hello everybody :)

I hope You could solve my problem :)
I'm a sport shooter from Poland. I'd like to buy bulgarian AK-clone: SAR-M12F, 7,62x39. I have got, of course, proper permissions and licenses :)
Do You know anybody in Bulgaria (shop, office, person) who sells that weapon abroad and could send it to me?
There's nobody in Poland or Czech Republic who sells it. In Germany I saw this weapon in a few e-shops, but price was unacceptable for me (the same or near to AR-15 clone).
I tried to write to http://defence.bg/ (by e-mail: defencee@abv.bg) but They didn't answer (or my gmail.com account put it to spam box, I don't know, I didn't get an answer anyway).
I also tried, of course, to write to factory: arsenal-bg, but They suggested me, to buy it in Germany :)

Could anybody help me?

Превод:

Здравейте всички :)

Надявам се, че може да реши проблема ми :)
Аз съм спортна стрелба от Полша. Бих искал да купи българския AK-клонинг: SAR-M12F, 7,62x39. Аз имам, разбира се, правилните разрешения и лицензи :)
Знаеш ли някой в България (магазин, офис, човек), който продава, че оръжието в чужбина и да го изпрати на мен?
Няма никой в Полша или Чехия, който го продава. В Германия видях това оръжие в няколко електронни магазини, но цената е неприемливо за мен (същото или близко до AR-15 клонинг).
Опитах се да пиша за http://defence.bg/ (по електронна поща: defencee@abv.bg), но те не отговори (или ми gmail.com сметка го сложи да спам кутия, аз не знам, аз не се получи отговор, така или иначе).
Аз също се опита, разбира се, да пише на фабрика: арсенал-бг, но те ми предложи, за да го купи в Германия :)

Може ли някой да ми помогне?

0

#2
Потребителя е офлайн   emil5koff 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 780
  • Регистр: 29.06.08

Виж мнениетоgeminix написа на 04.04.2016 - 19:11 :

Hello everybody :)/>/>

I hope You could solve my problem :)/>/>
I'm a sport shooter from Poland. I'd like to buy bulgarian AK-clone: SAR-M12F, 7,62x39. I have got, of course, proper permissions and licenses :)/>/>
Do You know anybody in Bulgaria (shop, office, person) who sells that weapon abroad and could send it to me?
There's nobody in Poland or Czech Republic who sells it. In Germany I saw this weapon in a few e-shops, but price was unacceptable for me (the same or near to AR-15 clone).
I tried to write to http://defence.bg/ (by e-mail: defencee@abv.bg) but They didn't answer (or my gmail.com account put it to spam box, I don't know, I didn't get an answer anyway).
I also tried, of course, to write to factory: arsenal-bg, but They suggested me, to buy it in Germany :)/>/>

Could anybody help me?


Здравейте на всички :)/>

Надявам се, че някой може да помогне в решаването на проблема ми :)/>
Аз съм стрелец практикуващ спортна стрелба от Полша . Бих искал да закупя българския клонинг на AK: SAR - M12F , 7,62x39 . Разбира се, имам изискващите се разрешения и лицензи :)/>
Знаете ли някой в България ( магазин, офис , човек ) , който да може да продаде такова оръжие за чужбина и да ми го изпрати ?
В Полша или Чехия, никой не го предлага . В Германия видях предложения за такова оръжие в няколко електронни магазини , но цената е неприемлива за мен (същата или близко до клонингете на AR-15). /Що ли човека си мисли, че трябва да е по-евтино от АР-ката, не знам/-това допълнение е от мен
Пробвах да пиша на http://defence.bg/ ( по електронна поща : defencee@abv.bg ) , но те не ми отговориха ( или моята ел.поща го е разпознала като спам, не знам, но така или иначе, аз не получих отговор) .
Разбира се, направих опит да пиша и на завода производител : арсенал - бг , но те ми предложиха , да го закупя от Германия :)/>

Може ли някой да ми помогне?
0

#3
Потребителя е офлайн   единак 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 59
  • Регистр: 30.01.11
Емилпеткофф,
Не се хаби. Тоя английски не е на поляк.
Парлама е т'ва.
Българска.
Не знам с к'ва цел, ама предполагам.
0

#4
Потребителя е офлайн   momcho2000 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1325
  • Регистр: 08.08.13

Виж мнениетоединак написа на 22.04.2016 - 19:54 :

Емилпеткофф,
Не се хаби. Тоя английски не е на поляк.
Парлама е т'ва.
Българска.
Не знам с к'ва цел, ама предполагам.

Що пък да не е ми не е на ти с английския и е ползвал преводача на гугъл и ето ти развален английски! А и не виждам каква задна умисъл би могъл да има някой за да го прави, е възможно и да има някой задни мисли ама аз не се сещам какви биха били!
На колата ти ако не пише Made in Japan, СМЕНИ Я!
0

#5
Потребителя е офлайн   geminix 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3
  • Регистр: 03.04.16
Hello again :)
I've decided to go to Sofia and buy it "in real" :) Does anybody know, which gun shop in Sofia has it constatntly "in stock"?
I have to put a seller to "PRIOR CONSENT TO TRANSFER FIREARMS" document (acdcording to Directive 91/477/ECC) before my trip to Bulgaria. So I have to be sure of a seller.
0

#6
Потребителя е офлайн   momcho2000 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1325
  • Регистр: 08.08.13

Виж мнениетоgeminix написа на 07.05.2016 - 08:48 :

Hello again :)/>
I've decided to go to Sofia and buy it "in real" :)/> Does anybody know, which gun shop in Sofia has it constatntly "in stock"?
I have to put a seller to "PRIOR CONSENT TO TRANSFER FIREARMS" document (acdcording to Directive 91/477/ECC) before my trip to Bulgaria. So I have to be sure of a seller.

http://www.arsenal-b...x39sar-m12f.htm
http://www.arsenal-b.../contact_us.htm
На колата ти ако не пише Made in Japan, СМЕНИ Я!
0

#7
Потребителя е офлайн   geminix 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3
  • Регистр: 03.04.16
OK, friends, never mind :) I bought my AK in Poland.
0

#8
Потребителя е офлайн   momcho2000 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1325
  • Регистр: 08.08.13

Виж мнениетоgeminix написа на 20.05.2016 - 06:47 :

OK, friends, never mind :)/> I bought my AK in Poland.

Congratulations friend :cheers2:
На колата ти ако не пише Made in Japan, СМЕНИ Я!
0

Сподели темата:


Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни