БГ Лов Форум: GPS Alpha 100 Bulgaria с каишка T5 - Отстъпки за ловците от БГ ЛОВ - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Тази тема е заключена

GPS Alpha 100 Bulgaria с каишка T5 - Отстъпки за ловците от БГ ЛОВ GPS за проследяване на куче

#21
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26377
  • Регистр: 17.02.08

Виж мнениетотеко написа на 16.11.2015 - 08:40 :

Виж мнениетоVasil Terziyski написа на 16.11.2015 - 07:42 :

Виж мнениетотеко написа на 16.11.2015 - 07:07 :

Здравейте Г-н Терзийски, може ли да ми обясните къде е включената 10 процента отстъпка за нас регистрираните в бг лов,след като мой приятел преди пет дни закупи същият комплект с доживотно обновяване от друг сайт за 1268лв а тук при нас с отстъпката е 1284лв, не се заяждам просто ми е интересно къде ни е отстъпката, благодаря ви предварително

Здравейте колега, ето Ви линк към продукта в Гармин, там ще видите официалната цена и ще разберете къде ви е отстъпката: http://www.garmin.bg/?s=5&i=770 Сам можете да сметнете колко е разликата между 1365 лв. и 1228 лв.

Като ловец и администратор на най-големия ловен портал и форум в България, съм договорил 10 % отстъпка за всички продукти на Гармин. БГ ЛОВ и в частност аз лично не търгувам с продуктите на Гармин за да ми търсите сметка за това, че някъде било с няколко лева по евтино или по скъпо. А дали вашия приятел реално го е закупил с доживотно обновяване ще разбере след време.

Живеем в демократично общество и всеки е свободен да поръчва и купува от където си иска.

Бъдете живи и здрави и Наслука.


НЕ ви държа сметка,нито ме интересува дали печелите от това,просто ви зададох въпрос и ви БЛАГОДАРЯ за отговора

Не, Вие не ми държите сметка и не се заяждате, само ей така си пишете за което Ви благодаря... ;)/> Бъдете сигурни, че ловците от БГ ЛОВ получават най-добрите постоянни цени за продуктите на Гармин!!!

В по-горния пост допълних подробно, сам преценете отстъпките:

- Alpha® 100 Bulgaria в комплект с T5 - Цена в Гармин: 1365 лв. / Цена в БГ ЛОВ: 1228 лв.
- Alpha® 100 Bulgaria в комплект с каишка T5 с подробна карта на България с еднократно обновяване - Цена в Гармин: 1395 лв. / Цена в БГ ЛОВ: 1255 лв.
- Alpha® 100 Bulgaria в комплект с каишка T5 с подробна карта на България с обновяване 2 години - Цена в Гармин: 1405 лв. / Цена в БГ ЛОВ: 1264 лв.
- Alpha® 100 Bulgaria в комплект с T5 в комплект с подробна карта на България с доживотно обновяване - Цена в Гармин: 1426 лв. / Цена в БГ ЛОВ: 1284 лв.

Наслука.
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#22
Потребителя е офлайн   теко 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 257
  • Регистр: 27.04.09

Виж мнениетоVasil Terziyski написа на 16.11.2015 - 08:49 :

Виж мнениетотеко написа на 16.11.2015 - 08:40 :

Виж мнениетоVasil Terziyski написа на 16.11.2015 - 07:42 :

Виж мнениетотеко написа на 16.11.2015 - 07:07 :

Здравейте Г-н Терзийски, може ли да ми обясните къде е включената 10 процента отстъпка за нас регистрираните в бг лов,след като мой приятел преди пет дни закупи същият комплект с доживотно обновяване от друг сайт за 1268лв а тук при нас с отстъпката е 1284лв, не се заяждам просто ми е интересно къде ни е отстъпката, благодаря ви предварително

Здравейте колега, ето Ви линк към продукта в Гармин, там ще видите официалната цена и ще разберете къде ви е отстъпката: http://www.garmin.bg/?s=5&i=770 Сам можете да сметнете колко е разликата между 1365 лв. и 1228 лв.

Като ловец и администратор на най-големия ловен портал и форум в България, съм договорил 10 % отстъпка за всички продукти на Гармин. БГ ЛОВ и в частност аз лично не търгувам с продуктите на Гармин за да ми търсите сметка за това, че някъде било с няколко лева по евтино или по скъпо. А дали вашия приятел реално го е закупил с доживотно обновяване ще разбере след време.

Живеем в демократично общество и всеки е свободен да поръчва и купува от където си иска.

Бъдете живи и здрави и Наслука.


НЕ ви държа сметка,нито ме интересува дали печелите от това,просто ви зададох въпрос и ви БЛАГОДАРЯ за отговора

Не, Вие не ми държите сметка и не се заяждате, само ей така си пишете за което Ви благодаря... Публикувано изображение/> Бъдете сигурни, че ловците от БГ ЛОВ получават най-добрите постоянни цени за продуктите на Гармин!!!

В по-горния пост допълних подробно, сам преценете отстъпките:

- Alpha® 100 Bulgaria в комплект с T5 - Цена в Гармин: 1365 лв. / Цена в БГ ЛОВ: 1228 лв.
- Alpha® 100 Bulgaria в комплект с каишка T5 с подробна карта на България с еднократно обновяване - Цена в Гармин: 1395 лв. / Цена в БГ ЛОВ: 1255 лв.
- Alpha® 100 Bulgaria в комплект с каишка T5 с подробна карта на България с обновяване 2 години - Цена в Гармин: 1405 лв. / Цена в БГ ЛОВ: 1264 лв.
- Alpha® 100 Bulgaria в комплект с T5 в комплект с подробна карта на България с доживотно обновяване - Цена в Гармин: 1426 лв. / Цена в БГ ЛОВ: 1284 лв.

Наслука.


е с тази корекция вече на всеки ще му е ясно,благодаря ви много ,желая наслука на вас и на всички колеги
0

#23
Потребителя е офлайн   Veselin Grigorov 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 17
  • Регистр: 22.09.14
[ Вмомента има ли налична Т5 каишка?
0

#24
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26377
  • Регистр: 17.02.08

Виж мнениетоVeselin Grigorov написа на 10.12.2015 - 10:59 :

[ Вмомента има ли налична Т5 каишка?

Има.
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#25
Потребителя е офлайн   Петьо Калинов 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 86
  • Регистр: 19.03.10
стори ми се, че вече предлагат и каишки с ел. стимулация, ама не знам къде четох ? Въпроса е има ли нещо подобно или се заблуждавам ?
Стремежът към свободата свършва, щом дойде свободията.

Ал. Стамболийски (1879 — 1923)
0

#26
Потребителя е офлайн   Петьо Калинов 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 86
  • Регистр: 19.03.10
Питам за Garmin Alpha® 100 и Garmin Astro 320
Стремежът към свободата свършва, щом дойде свободията.

Ал. Стамболийски (1879 — 1923)
0

#27
Потребителя е офлайн   boko2 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 522
  • Регистр: 07.09.08
Дали може каишка DC50 да се използва на ALFA 100.
0

#28
Потребителя е офлайн   sorliak 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 91
  • Регистр: 25.02.12
А възможно ли е да се поръча Алфа100 с ТТ15 каишки
0

#29
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26377
  • Регистр: 17.02.08

Виж мнениетоsorliak написа на 04.03.2016 - 13:46 :

А възможно ли е да се поръча Алфа100 с ТТ15 каишки

Не.
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#30
Потребителя е офлайн   boko2 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 522
  • Регистр: 07.09.08

Виж мнениетоboko2 написа на 25.02.2016 - 21:08 :

Дали може каишка DC50 да се използва на ALFA 100.

0

#31
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26377
  • Регистр: 17.02.08

Виж мнениетоboko2 написа на 04.03.2016 - 19:07 :

Виж мнениетоboko2 написа на 25.02.2016 - 21:08 :

Дали може каишка DC50 да се използва на ALFA 100.


Не.
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#32
Потребителя е офлайн   boko2 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 522
  • Регистр: 07.09.08
Ами тези каишки Т5 са много фалшиви до сега не съм имал случаи на 2-3 км да имам връзка, още на 700-800 м почвам да губя комуникация със каишката,мислех че е от раиона които ловувам но ловувах в доста различни раиони и там е същия проблем,и да съм на висока точка,а го дават 14 км това е невъзможно.Според мен АЛФАТА е създадена повече за Бекасарски лов.Това е мое мнение не искам да засягам други.
0

#33
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26377
  • Регистр: 17.02.08

Виж мнениетоboko2 написа на 05.03.2016 - 12:57 :

Ами тези каишки Т5 са много фалшиви до сега не съм имал случаи на 2-3 км да имам връзка, още на 700-800 м почвам да губя комуникация със каишката,мислех че е от раиона които ловувам но ловувах в доста различни раиони и там е същия проблем,и да съм на висока точка,а го дават 14 км това е невъзможно.Според мен АЛФАТА е създадена повече за Бекасарски лов.Това е мое мнение не искам да засягам други.

Колега, това не би трябвало да е така, обади се на Гармин да проверят каишката ти, освен това сигурно е и в гаранция.
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#34
Потребителя е офлайн   gogo16 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 29
  • Регистр: 09.07.15
Васе, точно така е. Аз съм със 320-ка и 50-ки каишки - 4 бр. - забрави за тези километри....Ако си много високо, а кучето ниско....около 800 м. и до там. От време на време се появява примерно 1500-1600м и пак изчезва. Носил съм ги в Гармин поне 3 пъти по време на гаранцията и ....нищо. И те хората се учат от нас, не са ги тествали, не са ловци.....и гледат умно. Тези километри....са просто реклама - действителността е друга / това с дългата антена, с късата - още по-зле/. На пресечен терен - примерно два съседни дола - и на 200 м. "изчезват" - кучето го чувам, а гармина не ми го показва. Това от опит вече три пълни сезона. Стават, ако си загубил кучетата - качваш се на джип и обикаляш, докато ги "засечеш" - средно на 4-500 м. Това са фактите - другото е реклама.
0

#35
Потребителя е офлайн   kants 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 33
  • Регистр: 01.04.10
и ас имам алфа 100 обхва му е до 700-800 метра 14 км е само реклама но върши работа при намиране на кучето
0

#36
Потребителя е офлайн   Пламен69 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 369
  • Регистр: 24.10.13
Предназначението на алфа 100 , не е да си търсиш кучето, ако е загубено. Ако някой има такъв проблем има много по-ефтин вариант, но това е съвсем друга тема. Доколкото разбирам и съм виждал предназначението на Алфа е да имаш непрекъсната и реална представа къде гони кучето с цел пресичане или подаване на инф. към пусиите.Така ,че обхват от 500-600м. са напълно достатъчни.

А който иска да си намира изгубените кучета има съвсем евтини варианти които локализират ако щеш и в Африка, но проблема при тях е че обратната информация се бави от порядъка на 30 сек. до 1 минута, което не става за да си в час с гонката.



0

#37
Потребителя е офлайн   kants 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 33
  • Регистр: 01.04.10
колега ти гонач ли си
0

#38
Потребителя е офлайн   Пламен69 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 369
  • Регистр: 24.10.13

Виж мнениетоkants написа на 04.04.2016 - 20:57 :

колега ти гонач ли си


Повечето пъти съм гонач, но се случва и на пусия , щото всеки иска да си ходи с кучетата и ставаме множко. Но това какво общо има. Аз лично не ползвам Алфата , защото ми идва съкпичко, но живот и здраве да останат малко излишни средства бих се възползвал от офертата.





0

#39
Потребителя е офлайн   borisov.f 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 121
  • Регистр: 21.06.11
Колеги, никога не съм ползвал такива устройства и се колебая между Алфа 100 с каишка Т5 или Астро 320 с каишка Т5.Моля дайте съвет,кое е за предпочитане?

0

#40
Потребителя е офлайн   boko2 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 522
  • Регистр: 07.09.08

Виж мнениетоПламен69 написа на 04.04.2016 - 15:40 :

Предназначението на алфа 100 , не е да си търсиш кучето, ако е загубено. Ако някой има такъв проблем има много по-ефтин вариант, но това е съвсем друга тема. Доколкото разбирам и съм виждал предназначението на Алфа е да имаш непрекъсната и реална представа къде гони кучето с цел пресичане или подаване на инф. към пусиите.Така ,че обхват от 500-600м. са напълно достатъчни.

А който иска да си намира изгубените кучета има съвсем евтини варианти които локализират ако щеш и в Африка, но проблема при тях е че обратната информация се бави от порядъка на 30 сек. до 1 минута, което не става за да си в час с гонката.





Не навсякъде пусиите са 500-600 м.При нас една гонка варира 1.30 - 2 часа сметни долу горе колко е дълга,и дали ще ми е от полза ако има обхват само на 600-700 м.Но вършат работа, както тази седмица кучето ми замина с прасета в друго поле и изгуби връзка на 3 км,но след като заобиколих със джипа от другата страна на ловно поле веднага се свърза с устроиството а часа вече беше 18.30 а то продължаваше да си ги лае на място, ако го нямаше GPS отново щеше да има безсънна нощ аджаба къде е кучето.Заслужава си парите до стотинка
0

Сподели темата:


  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Тази тема е заключена

2 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни