БГ Лов Форум: Общо събрание на БРФК на 29-ти октомври 2011 - БГ Лов Форум

Към съдържанието

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Общо събрание на БРФК на 29-ти октомври 2011

#1
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26370
  • Регистр: 17.02.08
На 29-ти октомври 2011, УС на БРФК свиква редовно, годишно, отчетно събрание на БРФК.

Място на провеждане: ще се уточни допълнително
Начало: 10:00 - при липса на кворум събранието ще започне в 11:00

Цялата новина: КЛИК
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#2
Потребителя е офлайн   novak 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3608
  • Регистр: 18.02.08
За успокоение проблемите не са само с КЕББ. Разликата е че Мама ви Божка предаде клуба на БРФК.
Какви са изгодите не знам.Но все пак за едно предателство има причини.

............................
Най хубавото куче е това ,което отговаря на вашите изисквания.
0

#3
Потребителя е офлайн   novak 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3608
  • Регистр: 18.02.08

Виж мнениетоnovak написа на 16.10.2011 - 09:25 :

За успокоение проблемите не са само с КЕББ. Разликата е че Мама ви Божка предаде клуба на БРФК.
Какви са изгодите не знам.Но все пак за едно предателство има причини.
Колко ли време ще продължава така ,как мислиш МБ
Тактиката е една и съща от години ,за тези които не вярваха ,че Христозов беше дошъл на събранието в Асеновград
с цел закриване на клуба сега надявам се сте разбрали.Е измислиха друг вариант но доста тъп.


.................................


Извадка на пост от горния линк.

Нас (Национален Клуб Голдън Ретривър) заплашваше със "замразяване на дейността" и успешно изпълни заканата си като не ни допусна до участие в ОС, последвано от логичното служебно приемане на "нов и по-добър ПОСЛУШЕН клуб" в редиците на БРФК. Съвсем отделна тема е, че го бяхме изключили от клуба, щото отказа да си плати годишния членски внос. (Е ТОВА ВЕЧЕ Е БЕЗОБРАЗИЕ ГОСПОДА!) :ab_041:

Същата трагикомедия се разиграва от години и в НКР (Национален Клуб Ротвайлер), където без благословия от Батюшката не се предприемат промени в ръководния състав на клуба, щото "ЩЕ НИ ЗАКРИЕ" ... видите ли ...

Тя сега каква излиза работата...тия мизерници по клубовете да се карат и дърпат помежду си, а аз да си зидам дуварите и да си карам кефа с техните парици... хитро измислено, признавам му го.

И най - лошото в цялата история е, че много хора като мен отдавна - отдавна са се отвратили от родната псевдокинология и вместо да радеем за хобито си, го поддържаме от немай - къде, ако не за друго, то поне за да не ходят нахалос десетките ни години бъхтане за някоя порода ...
Най хубавото куче е това ,което отговаря на вашите изисквания.
0

#4
Потребителя е офлайн   novak 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3608
  • Регистр: 18.02.08
...........................

Публикувано: 14 October 2011 - 02:06 PM
Не мога да повярвам, че има толкова много хора споделящи моите убеждения! Направо се чудя къде сте се покривали досега! Когато през 2009 духах супата на едни изложби и мигах на парцали, чудейки се какво става и защо има такава несправедливост, тогава изобщо не осъзнавах че в БРФК трябва лапаш п****** на някой или да му целуваш насрания задник, за да може посредственото ти куче да стане гранд и балкански "шампион". Спускаше ми се отгоре на кои изложби да отида, защото ще съм първа, и на кои да не ходя щото там вече е договорена класацията. Тогава казвах: "Дайте ми един каталог от изложбата предварително и ще ви подредя кучетата по места." О, плащала съм на изложби и като "чужденка", нищо че съм чистокръвна българка и кучето ми е българско производство. Но тогава не знаех, че е толкова лесно, достатъчно е да се превърнеш в мижава отрепка, боклук и прислуга и тогава ще процъфтиш в КИНОЛОГИЯТА!
Най хубавото куче е това ,което отговаря на вашите изисквания.
0

#5
Потребителя е офлайн   novak 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3608
  • Регистр: 18.02.08
Обсъждане за общото събрание на БРФК което ще се състои на 29-10-2011

Чети Катке ,чети с кого си се хванала на хорцето,е надушвате се отдалече а ма тя и вонята много..

insult, в 14 October 2011 - 01:46 PM, написа:

...Важното е парите да се въртят. И те се въртят. Въртят се и все на едно място се завъртат. А умните кучета знаят да не хапят ръката, която ги храни. Подвили опашки те стоят и чакат наградка, обучават се вече 15-та (колко станаха!?) година на това послушание, вече си знаят урока.

Рибата уж се вмирисва откъм главата, пък нашата смърди от край до край. На мен ми е най-криво за хората, които ЗНАЯТ какво е БРФК и как се случват нещата в нея и въпреки това мълчат именно от страх да не пропуснат подаръчето за Коледа...


Ти да внимаваш какви ги дрънкаш тука , че ако се ядоса добрата руса фея с вълшебната господарска пръчица ... АЛЕ - ХОП ... и всички писани глупости ще бъдат погълнати от ПУСТОТАТА ...

British, в 14 October 2011 - 10:58 PM, написа:

Чета и се чудя... и се мая...ама много!
Колко годинки трябваше да се изтърколят, колко бана и наказания трябваше да се отнесат затова, че няколко човека преди години се опитвахме тук ,в този форум да открехнем вратата на позора.
Започна се от темите в "Немското овчарско куче"...спомняте ли си?
Изтипосвахме ФАКТИ - за Камен, за БОГОК, за изложбите и лобизма.За спонсорствата, за храните и дистрибуторите.За принудата. Изнасяхме истината за прогнилата от корупция, курвал*к и разврат БРФК. За българките в чужбина, за съдийските права и измами. И всичко това се триеше със светкавична бързина.

Нека dog.bg, insult и цялата армия от модератори прочетат това:
Преди години вие ни гонехте, а ние се завръщахме по-амбицирани и по-мотивирани. Наказвахте ни, само затова, че сме дръзнали да споменем името на Камен Литов. Защо?
Сега е друго време.
Какво се промени? Прогледнахте ли...или най после и вие видяхте и осъзнахте очевадното?
Сега ми е някак си странно. Как от яростни защитници на неправдата,се превърнахте в закрилници на правдата?
Няма лошо, казваше дедо. По добре късно отколкото никога.А и признат грях, не е грях, нали!
Затова ви приветствам с Добре дошли в отбора. В редиците на гордо изправените, на виждащите и мислещи хора. В отбора на тези които не желаят да търпят наглоста и самозабравата на един или друг овластен дерибей.

Някога се подписвах(ме) с друг никове:
"banan4o" бе един от тях...но dog го екзекутира, защото banan4о виждаше това, за което dog, а и много от пишещите в тази тема все още нямаха очи.
-------
Засега толкова.
Очаквайте включване!
Най хубавото куче е това ,което отговаря на вашите изисквания.
0

#6
Потребителя е офлайн   novak 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3608
  • Регистр: 18.02.08
Обсъждане за общото събрание на БРФК което ще се състои на 29-10-2011

Та правилна е поговорката че рибата мирише от главата но в нашия случай с КЕББ си мирише от главата до опашката.

Публикувано: преди 15 минути

Показване на мнението
danny, в 17 October 2011 - 04:24 PM, написа:
... останах с впечатление, че в БРФК и да има правила, се нарушават и пренебрегват, че цари корупция (нагласени изложби примерно), че се раздават родословия на "свои" и се мотаят "чужди", че се толерират "послушни" и се пошляпват непослушните. Това някак не се вмества в понятието ми за правила и ползата от такива. Нещо повече - колкото повече чета, толкова повече оставам с убеждението, че именно структурата на тази организация позволява наличието на такива правила и "принципи"...

KOKO_ko

Поради явното непознаване на материята и желанието ти да сведеш цялата дискусия до това "кой какво и колко топи в някоя каца", нека поясня следното: по цял свят кинолозите се обединяват в клубове. Клубовете се обединяват в някаква горестояща организация, отстояваща интересите им и организираща на национално и международно ниво дейността на същите тези клубове. Дали за добро или за зло, друга формула засега не е измислена. Породите се опазват само в организирани структури с всеобщи, валидни за всички правила. Всичко друго е утопия и плодене на мелези. Толкоз по повод "порочната структура удобна на всички".

БРФК съществува в правния мир и представлява българската кинология у нас и по света. Това, че в лицето на нейния оял се с власт и компроментиран УС и председател имаме хора, които систематично се подиграват с нашия труд и открито се обогатяват за наша сметка е въпрос на разумен избор на всички членуващи в същата тази организация клубове, на всички здраво или съответно болномислещи хора, допуснали това да се случи през годините. Въпрос на време и въпрос на израстване е, нещата да се променят. Не е нужно да си срутим къщата за да си поправим комина, нещо такова, уважаема @danny ...
Най хубавото куче е това ,което отговаря на вашите изисквания.
0

#7
Потребителя е офлайн   trobar 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1592
  • Регистр: 22.04.09

Виж мнениетоvater написа на 05.10.2011 - 09:52 :

На 29-ти октомври 2011, УС на БРФК свиква редовно, годишно, отчетно събрание на БРФК.

Място на провеждане: ще се уточни допълнително
Начало: 10:00 - при липса на кворум събранието ще започне в 11:00

Цялата новина: КЛИК

===================

Какво става с това събрание,Батюшка,ти ще ходиш ли,член ли си на БРФК, нас май са ни изключили,нищо,че сме си платили!??
И направи снимки,много снимки да гледаме,а ако направиш и едно филмче,цена няма да имаш! Наслука и в двата случая!
0

#8
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26370
  • Регистр: 17.02.08

Виж мнениетоtrobar написа на 24.10.2011 - 09:03 :

Виж мнениетоvater написа на 05.10.2011 - 09:52 :

На 29-ти октомври 2011, УС на БРФК свиква редовно, годишно, отчетно събрание на БРФК.

Място на провеждане: ще се уточни допълнително
Начало: 10:00 - при липса на кворум събранието ще започне в 11:00

Цялата новина: КЛИК

===================

Какво става с това събрание,Батюшка,ти ще ходиш ли,член ли си на БРФК, нас май са ни изключили,нищо,че сме си платили!??
И направи снимки,много снимки да гледаме,а ако направиш и едно филмче,цена няма да имаш! Наслука и в двата случая!

Здравей, не съм член на БРФК и няма да ходя!
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#9
Потребителя е офлайн   trobar 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1592
  • Регистр: 22.04.09
Аз съм изключен член,според мама Божка,ама разбрах,че е отложено за 22.12.2011,защо е отложено,има ли причина или просто
събират дарения и не им остава време?
0

#10
Потребителя е офлайн   Желю 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1203
  • Регистр: 19.02.08
Явно е отложено,заради деня за размисъл преди изборите.
0

Сподели темата:


Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни