БГ Лов Форум: Ловът на едър дивеч само с нарезно оръжие? - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (58 Страници) +
  • « Първа
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Ловът на едър дивеч само с нарезно оръжие? АНКЕТА

Анкета: Ловът на едър дивеч само с нарезно оръжие? (983 потребител(и) са гласували)

Ловът на едър дивеч само с нарезно оръжие?

  1. Гласувал ДА (293 глас(а) [29.81%] - Виж)

    Процент гласували: 29.81%

  2. Гласувал НЕ (680 глас(а) [69.18%] - Виж)

    Процент гласували: 69.18%

  3. НЯМАМ МНЕНИЕ (10 глас(а) [1.02%] - Виж)

    Процент гласували: 1.02%

Глас Гостите не могат да гласуват

#1061
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

Виж мнениетоЛюбо Димитров написа на 09.12.2014 - 20:35 :

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 09.12.2014 - 19:24 :

Виж мнениетоpiri написа на 09.12.2014 - 16:51 :

Бай Сабри, хубаво си ги написал нещата. Нищо че ти върти чекрък на акъла оня безакълния от ситуативнопоследична горделива болест Публикувано изображение/>/> . Даже по-добре. Показателно е.
Мисля си обаче че и при оптиките и карабините има доста шанс за дивеча.
А те се ползват от мързеливи и летни играчи, с извинение за тия дето не са такива но причината им е друга, примерно, да събори някой вук или по друга причина. Иначе здраве да е. Тия дето обичат да дремат на голото си падат по карабините, пък нищо че я се види свиня я не.


А,бе да ти кажа, пири,разтревожи ме с тия врели некипели...колегата Владо...
Иначе е прав ...просто си харесва карабината,не иска забрана на гладкото...

Аз знам, една карабина ,дето я харесваха и я вадихме с водолаз после...като с жените е това харесване,влюбване...
А теорията в лова ,става много лесно практика и то малко смешна практика...

Добре бе ,пири,това карабината е военно оръжие,така ми се вижда...
Това исках да кажа.
Дали да ходиш на лов с карабина или с мускет трябва да е избор,както казахме... въпрос на вкус и усещания !
Аз лично съм видял/а съм виждал преди интернет/,само една скъпа,инкрустирана карабина с индивидуално звучене и излъчване даже...
А чифтета...чифтета...дал Господ ,едно от друго по-красиви,произведения на изкуството...
Във Варна,в една вила в Морската градина, се намира едно от най-скъпите и красиви такива пушки в света!
На Панчо Вила е била...
Но това е друга тема.

Безобразно прав си,че с оптиките и карабините ,животните имат голям шанс...
Огромен бих казал! Публикувано изображение/>
Как не се сетих ?! Публикувано изображение/>

Б.С.


1. Не колега, това си е оръжие както всяко друго - има и военно и ловно приложение. Както и гладкото впрочем - когато американците вкарват гладкоцевни помпи като щурмово оръжие, на Германците здравата им се доплаква! Дори пишат протестни ноти по случая. Но никой не ги е забранил за военни действия - факт!

2.Изборът е свободен...в България. В много Държави избор няма - има задължения към Ловеца за минимална енергия на боеприпаса на 100м. Разбира се, че има гладкоцевни патрони с куршум с енергия приблизително 2000 джаула и същите са доволно ефективни, но това не е правило, а по-скоро изключение, защото Ловът на гонка е прекрасен, но не е единственият вид Лов! В някои държави се практикува и Лов с оръжия с предно пълнене с черен барут - аз съм един от практикуващите този вид Лов (естествено незаконно в рамките на РБ), ловува се с лъкове, арбалети, естествено при условия далеч от Българските, но този лов е далеч от месарския лов в България! Озаптете "ловците" на майки и тогава може да се продължи разговора.
3.Карабината в България е къде нежелана, къде необходима - все тая, но както София не е България, така и България не е Света! Интересно ми е кой кой ли ще ловува на едър дивеч в Аляска и Африка с гладко оръжие?! Според мен - никой! Ама ние си ги отричаме, защото ни такава ловната Халтура!

Поздрави и наслука!


Прав си за всичко,но най-много ми хареса, това за Отрицанието!

Наслука !

Б.С.

пп
Тука има един луд с предното...
Преди 6 години,като забъркал един бъркоч,не можа да види от пушека, кога го шибна прасето...добре, че беше приплод...
Голям смях беше,колегата падна в дерето...щеше да се удуши от смях...
После се отсрами!
Гръмна с черешовото топче и уби една сврака! :D
Истина е!
Продължава с опитите...
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#1062
Потребителя е офлайн   Katena4o 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 7123
  • Регистр: 13.09.09

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 09.12.2014 - 21:34 :

Прав си за всичко,но най-много ми хареса, това за Отрицанието!

Наслука !


Байчо, ти си бил по-голяма въртиопашка и от Бойко бре...
...от сутринта си смени мнението мнайсе пъти??!
Колко хора сте при теб?
И днес йощ Балканът, щом буря зафаща,
спомня тоз ден бурен, шуми и препраща
славата му дивна като някой ек
от урва на урва и от век на век!
0

#1063
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

Виж мнениетоKatena4o написа на 09.12.2014 - 22:24 :

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 09.12.2014 - 21:34 :

Прав си за всичко,но най-много ми хареса, това за Отрицанието!

Наслука !


Байчо, ти си бил по-голяма въртиопашка и от Бойко бре...
...от сутринта си смени мнението мнайсе пъти??!
Колко хора сте при теб?


Вече няколко пъти,колеги и то млади колеги,те питат,тук във форума, защо се изцепваш от Нищото за Нищо!?!?
Хайде за тях,разбираемо е ,млади са... питат...хващат ти се...

Ама, с кой акъл си мислиш,че някой тука от този профил, ще ти се хване и то само защото си гръмнал някакво си прасе с карабина, а не с любимия си ТОЗ ?!
И защо споменаваш Бойко ...и то в контекста на въртикурти ???!!!
Точно ти,да споменаваш...Точно Бойко......
Та те, Отдавна и децата тука, са направили ,сравнение между теб и Бойко...в посока Самовглабяване в Собствената си Егоцентрична Самонасоченост ...

Слушай сега, ,,Байчовото'',да ти са хаирлия и Слуките и Прасетата ...
Това,че се показваш непрекъснато си има и добрите страни,както казва колегата, пири...

ОБАЧЕ !!!
С тия прасенца и пъдпадъчета, дето ги развяваш из форумите ,може да се Лигитимираш САМО пред ,същите тия млади колеги,които засичаш по Същия този Начин, в Същите Тези форуми !!!
Имам предвид да се изцепваш...

Тука не ВЪРВИ !!!
Тук има хора,от които можеш Само да научиш нещо за лова и то ако Поискаш!
Беше Официално поканен Тук, с най-добри чувства,да се увериш с очите си ,че е така...
Не си поискал,не си дошъл...
Не си поискал,не си върнал покана...
И какво остана...да си говорим празни приказки???!!!
Убил прасе,две убил...щял да убие още едно,две...
С карабина ...с Алебарда ги убил!
Е хубаво,добре !
Ама, това не е ли за ,,слуката на катеначо'' ?
Тука, в тая тема, ставаше въпрос май... за нещо по-различно... ?!

Доктора

пп
Отрицанието е специфична черта на българина...
Нерядко ,в диалог,той я кара с... ,,не''... ,,ама да де,за това става въпрос...''
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#1064
Потребителя е офлайн   Katena4o 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 7123
  • Регистр: 13.09.09

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 10.12.2014 - 02:00 :

Тука не ВЪРВИ !!!

В 2 ч. ти е била хаотична мисълта... ще се опитам да обобщя:

- Да не изразявам мнение за карабина и гладкоцева в темата за карабини и гладкоцеви!?
- да не показвам снимки от слуката си и да си трая?
- да остарея?
- а вие, напращелите от опит, да овършеете всички теми!

:36_2_41:
И днес йощ Балканът, щом буря зафаща,
спомня тоз ден бурен, шуми и препраща
славата му дивна като някой ек
от урва на урва и от век на век!
0

#1065
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

Виж мнениетоKatena4o написа на 10.12.2014 - 09:43 :

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 10.12.2014 - 02:00 :

Тука не ВЪРВИ !!!

В 2 ч. ти е била хаотична мисълта... ще се опитам да обобщя:

- Да не изразявам мнение за карабина и гладкоцева в темата за карабини и гладкоцеви!?
- да не показвам снимки от слуката си и да си трая?
- да остарея?
- а вие, напращелите от опит, да овършеете всички теми!

:36_2_41:/>

В 2 часа мисълта ми е спокойна ,защото ТАКА ТРЯБВА!
Да обобщя:
1.Когато поискаш се изразяваш много правилно,освен това имаш всички права и свободи да го правиш!
2.Показвай снимки от слуката си ,колкото можеш повече,да си ми жив и здрав! Намери им мястото,имаш Прекрасна Тема!
3.Всички ще остареят!
4.Темите не са за Овършаване,най-малко от Напращели! Темите са Популярни и Непопулярни !
От този профил, се Създават Непопулярни Теми и се Пише по Непопулярни Теми !
От този профил ,няма една дума Написана в Твоите Популярни Теми !
От този профил, никой не се е обръщал към теб с Байчо !
От този профил,за втори път ти се казва,си Харесван/като цяло/ ! Ако въобще те интересува!?
Стига, да не Прекаляваш със Засечките на Млади колеги с цел ,, да не се яви ,някоя Нова,Млада Форумна звезда'' ;) !!!

Наслука !

Доктора

пп
Има си място ,за всичко и за всеки!
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#1066
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоIvan Dikov написа на 09.12.2014 - 20:47 :

Не знам ами гоначите как ще ходим из търнето, с тоягите :lol:/>/> :lol:/>/> :lol:/>/>

Тояга , тояга ... ама от едната и страна стъчи боен щик B)/> и с подходящите кучета , а ..... :D/> :D/> :D/> има да стискат пушки и пушлета по пусиите до премръзване , абе ...
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#1067
Потребителя е офлайн   Katena4o 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 7123
  • Регистр: 13.09.09

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 10.12.2014 - 10:04 :


2.Показвай снимки от слуката си ,колкото можеш повече,да си ми жив и здрав! Намери им мястото,имаш Прекрасна Тема!

От този профил, никой не се е обръщал към теб с Байчо !

Стига, да не Прекаляваш със Засечките на Млади колеги с цел ,, да не се яви ,някоя Нова,Млада Форумна звезда'' ;)/> !!!

Разбрах те и първия път, но аз тук снимки мои не съм качвал... те са ми в моята Прекрасна тема..
На практика в тая тема изразих мнението си за превъзходството на карабините пред ловните пушки
...и незнайно защо Пири избухна като над Нагазаки :D :D ...нататък всичко е вторични експлозии

Съжалявам за Байчо, по вашия край може да е обидно.. не прецених

....Нова форумна звезда?! Трудно някой ще ме бутне от върха ;)
И днес йощ Балканът, щом буря зафаща,
спомня тоз ден бурен, шуми и препраща
славата му дивна като някой ек
от урва на урва и от век на век!
0

#1068
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
Ами цялото ти съждение беше плод на откритието, че след противоречивите резултати с чифтето си ударил две прасета с карабината и се прекамбична и от чифтар стана карабинер. Просто ти писах че сега понеже много вириш нос и те чакат резиллъци и да не казваш хоп, рано ти е.
А иначе гледам Васко ударил хубав лопатар. С карабина. Хубаво. Но я подпрял на двуногата. Е това вече е лошо. Нали ме разбирате - няма такъв филм да стрелям по дивеч с каквото и до било и да ползвам двуноги, триноги, осмоноги и други главоноги. :D Аз съм 99% убеден, че той е щял да отстреля въпросния трофеен лопатар и от ръка или хайде холан от коляно, ако му позволява позицията, но не, двуногата та двуногата. Оптиката та оптиката. Ами няма ви го удоволствието от изстрела като предизвикателство, бе хора. Няма го. С какво ще запомните подобни изстрели, с това че сте подходили на баницата от мекото, на лова от лесното. И като го няма и що-годе близкия контакт с дивеча ви остава един блед стъклен спомен за тн ловен ден.
Любо Димитров, обаче, е прав за написаното, макар че е на противоположното на моето мнение.
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#1069
Потребителя е офлайн   Katena4o 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 7123
  • Регистр: 13.09.09

Виж мнениетоpiri написа на 11.12.2014 - 23:48 :

Ами цялото ти съждение беше плод на откритието, че след противоречивите резултати с чифтето си ударил две прасета с карабината и се прекамбична и от чифтар стана карабинер. Просто ти писах че сега понеже много вириш нос и те чакат резиллъци и да не казваш хоп, рано ти е.
А иначе гледам Васко ударил хубав лопатар. С карабина. Хубаво. Но я подпрял на двуногата. Е това вече е лошо. Нали ме разбирате - няма такъв филм да стрелям по дивеч с каквото и до било и да ползвам двуноги, триноги, осмоноги и други главоноги. :D/> Аз съм 99% убеден, че той е щял да отстреля въпросния трофеен лопатар и от ръка или хайде холан от коляно, ако му позволява позицията, но не, двуногата та двуногата. Оптиката та оптиката. Ами няма ви го удоволствието от изстрела като предизвикателство, бе хора. Няма го. С какво ще запомните подобни изстрели, с това че сте подходили на баницата от мекото, на лова от лесното. И като го няма и що-годе близкия контакт с дивеча ви остава един блед стъклен спомен за тн ловен ден.
Любо Димитров, обаче, е прав за написаното, макар че е на противоположното на моето мнение.

само че.... каквото и да пишеш, прав или крив, ти само въртиш едни минали и бъдещи теории, а аз говоря с факти... това те прави жалък! ;)

не каза колко импулса взимаш на минута за гаданията :D :D
И днес йощ Балканът, щом буря зафаща,
спомня тоз ден бурен, шуми и препраща
славата му дивна като някой ек
от урва на урва и от век на век!
0

#1070
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
ЖАЛЪК Е НАДМЕННИЯ, невежа, който в най-добрия случай би тръгнал по пътя на скромния... ;)
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#1071
Потребителя е офлайн   plamen__ 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 2094
  • Регистр: 08.06.08

Виж мнениетоpiri написа на 12.12.2014 - 17:01 :

ЖАЛЪК Е НАДМЕННИЯ, невежа, който в най-добрия случай би тръгнал по пътя на скромния... ;)/>


А кво викаш,тепърва резили ша има с карабината? :) И аз си го мислим същото!Колко народ видех с карабини,па оптики.Па фърлиа оптиките,па па не става,що не могат със съчми да уцелат,а искат с куршум.......а той само един!Ша нарами па Владо чифтето,неговата е напред :D
Поздрави!
0

#1072
Потребителя е офлайн   Katena4o 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 7123
  • Регистр: 13.09.09

Виж мнениетоplamen__ написа на 06.01.2015 - 21:42 :

Виж мнениетоpiri написа на 12.12.2014 - 17:01 :

ЖАЛЪК Е НАДМЕННИЯ, невежа, който в най-добрия случай би тръгнал по пътя на скромния... ;)/>/>


А кво викаш,тепърва резили ша има с карабината? :)/> И аз си го мислим същото!Колко народ видех с карабини,па оптики.Па фърлиа оптиките,па па не става,що не могат със съчми да уцелат,а искат с куршум.......а той само един!Ша нарами па Владо чифтето,неговата е напред :D/>
Поздрави!

Ми аз в събота излезнах с чифтето... щото знам за къде ни е бележката...
..но това не променя фактите: два изстрела с карабината - две сърца ;)

Тия дето си ги видел да фърлят оптиките, то си е от тях, има си и дума за такива - некадърници!

...и Пламене, кога стана и ти врачка бре?? ...С пирката ще ви гледам по ТВ СКАТ, картите Таро разбираш ли ги? :D :D
И днес йощ Балканът, щом буря зафаща,
спомня тоз ден бурен, шуми и препраща
славата му дивна като някой ек
от урва на урва и от век на век!
0

#1073
Потребителя е офлайн   brakoto 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 220
  • Регистр: 25.05.11
гоначите ше почнат да носат гаубици,черешови топчета,гранатомети,на рамо ше закичат по некои драгунов.посиите ше обличат бронежелетки и ше се крият зад по големите дървета и тетека ше стане се едно сме на воина въоръжен туризъм.
0

#1074
Потребителя е офлайн   nqkoiotnqkade 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 123
  • Регистр: 03.11.10
Аз не виждам логига за закупуване на нарезно оръжие,което ще се ползва за гонка да се изкарва курс за подборен. Който иска да ловува подборно нека си го кара курса.
Стигя вече схеми с цел източване на джобовете ни!
Колкото до оръжието смятам за редно всеки да ловува с каквото оръжие си иска,стига боеприпаса мунда отговаря на някакви ясно поставени критерий за мощност. Например гладко с куршуми, карабина с над 7 мм калибъ ,револвер над 44 магнум или дулнозарядна реплика над 8 ми калибър и т.н.... Това ни е хобито с което се разтоварваме и дразнещи ни ограничения не бива да има. Нека разрешат и револверите (поне за инвалиди) ,както и чернобарутните реплики за да може всеки да упражнява хобито си по начин ,който му е приятен.
Подобна политика би имала благхоприятен ефект ,защото на лова ще се гледа все повече ,като спорт и по рядко ,като начин за доставяне на месо.
Този народ има нужда от поощрения ,а не от ограничения. По метода на поощрението може да се въведе по сериозна дисциплина и да намалеят драстично нещастните случай ,стига метода да се прилага правилно. Всяко едно ограничение е дразнещо и изнервя ,а и сами знаете че забранения плод е най сладък.
Мъдрият се учи да може, умният - да знае. Само на глупака всичко му е ясно.
0

#1075
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
за какво ви е нарезното - господата предлагат групов на сърна, групов на свиня... Подборния лов е само за да се изкарат курсове за подборен лов и едни пари да сменят собствеността си. Европейски ловци сме ама не сме дотам. Смело вървим към 19 век, когото оръжията не са били качествени, но дивача не само е избит, но и някои видове са изчезнали. :D :D :D
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#1076
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоpiri написа на 09.02.2015 - 21:56 :

за какво ви е нарезното - господата предлагат групов на сърна, групов на свиня... Подборния лов е само за да се изкарат курсове за подборен лов и едни пари да сменят собствеността си. Европейски ловци сме ама не сме дотам. Смело вървим към 19 век, когото оръжията не са били качествени, но дивача не само е избит, но и някои видове са изчезнали. :D/> :D/> :D/>

Понеже все ни даваш примери с европейските ловци и това колко си светнат по тези въпроси , та да те питам ... ти с колко такива си се срещал , на какъв език си разговарял с тях и на какви теми , на кои европейски държави си запознат със законите за лова, че започна да даваш акъли кое оръжие за какъв вид лов да се използва ........... и да ти кажа, че твоите европейски ловци и ден днешен ловуват с примки , капани , лъкове , арбалети , кучета "държачи" а копието е неразделно оръжие при този лов , лепилата при лова на разни птички е масова практика за да добавим в лова и живите мюрета , а ловът от гюме вече се е превърнал в фамилен начин на лов , гончета от един до два камиона / и всичките до едно са със европейски сертификат за ловна пригодност / в лова на ... от заек до елен .... и стигнем до безпроблемният лов с пневматични пушки и накрая стигнем до класиките в жанра , пушки от по 30 000 евра за бройка , ей така за кеф .

Абе , я бегай да търкаляш аспиринчета за да забавляваш децата !
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#1077
Потребителя е офлайн   Katena4o 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 7123
  • Регистр: 13.09.09

Виж мнениетоpiri написа на 09.02.2015 - 21:56 :

за какво ви е нарезното - господата предлагат групов на сърна, групов на свиня... Подборния лов е само за да се изкарат курсове за подборен лов и едни пари да сменят собствеността си. Европейски ловци сме ама не сме дотам. Смело вървим към 19 век, когото оръжията не са били качествени, но дивача не само е избит, но и някои видове са изчезнали. :D/> :D/> :D/>

некомпетентен форумен драскач :-)
И днес йощ Балканът, щом буря зафаща,
спомня тоз ден бурен, шуми и препраща
славата му дивна като някой ек
от урва на урва и от век на век!
0

#1078
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
нямам думи, колко злоба и простотия има по света...
неигнорируеми, не желая да кореспондирам с теб и тъпотиите ти.
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#1079
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоpiri написа на 10.02.2015 - 14:22 :

нямам думи, колко злоба и простотия има по света...
неигнорируеми, не желая да кореспондирам с теб и тъпотиите ти.

Отворко, тъпотиите ги пишеш точно ти :D като започнем от елитната ти тема за целите бракониерски села и свършим при това, колко си запознат с европейският ловец и ловните практики в Европа ... така че :D пивкай си ракията , но не халюцинирай , злобен и долен еко - зелен - ветропоказател . Така :D , Европа я приключихме :D сега нещо да разкажеш за начините на лов в Патагония и дали там дружинките са разделени по префектури , кантони или гонят маймуни с камиони ?
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#1080
Потребителя е офлайн   ivkoni80 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 123
  • Регистр: 22.06.11

Виж мнениетоpiri написа на 11.12.2014 - 23:48 :

Ами цялото ти съждение беше плод на откритието, че след противоречивите резултати с чифтето си ударил две прасета с карабината и се прекамбична и от чифтар стана карабинер. Просто ти писах че сега понеже много вириш нос и те чакат резиллъци и да не казваш хоп, рано ти е.
А иначе гледам Васко ударил хубав лопатар. С карабина. Хубаво. Но я подпрял на двуногата. Е това вече е лошо. Нали ме разбирате - няма такъв филм да стрелям по дивеч с каквото и до било и да ползвам двуноги, триноги, осмоноги и други главоноги. Публикувано изображение Аз съм 99% убеден, че той е щял да отстреля въпросния трофеен лопатар и от ръка или хайде холан от коляно, ако му позволява позицията, но не, двуногата та двуногата. Оптиката та оптиката. Ами няма ви го удоволствието от изстрела като предизвикателство, бе хора. Няма го. С какво ще запомните подобни изстрели, с това че сте подходили на баницата от мекото, на лова от лесното. И като го няма и що-годе близкия контакт с дивеча ви остава единт блед стъклен спомен за тн ловен ден.
Любо Димитров, обаче, е прав за написаното, макар че е на противоположното на моето мнение.


Даа за теб гроздто е кисело,защото е по–лесно да му хвърлиш една шепа съчми от 20 м.а тези с двуногите теее са шарани за теб,ти си МайсторПубликувано изображение
0

Сподели темата:


  • (58 Страници) +
  • « Първа
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни