БГ Лов Форум: Републикански клуб "Германски Дратхаар" - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (11 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Републикански клуб "Германски Дратхаар"

#41
Потребителя е офлайн   Неделчев 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 5878
  • Регистр: 17.02.08
Цитат(Неделчев @ Dec 8 2009, 17:57 ) <{POST_SNAPBACK}>
Както кажеш Жоро ! Не ми се спори . Казах ти - времето е най-добрия съдник за всичко !


пс: За да не кажеш, че ти избягвам въпроса ! Аз съм явил две кучета на изпит за разлодна пригодност и двете го издържаха успешно . Колкото до снимки, в този форум има много техни снимки и клипове, разгледай ги ... Ето тук има доста снимки на последното куче което явих Жоро, разгледай ги - http://www.bglov.com/forum/index.php?showt...20&start=20
0

#42
Потребителя е офлайн   хектор 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 7101
  • Регистр: 01.04.08
Цитат(bistroto @ Dec 8 2009, 18:42 ) <{POST_SNAPBACK}>
Мене ли обвиняваш в лъжа или Кронайс ? Тошка аз не съм писател на фантастични разкази казах това което чух с ушите си и видях с очите си !?!

нито теб нито немеца ,момчето което гледа кучета в италия ми е приятел от 12 години,кучката му е от хасковска кучка и мъжкар от място различно от асеновград,като заминаваше за италия ,,въздесъщия ,,му даде родословие с много немски кучета назад biggrin.gif там той я заплоди с немско куче внесено в италия и с тяхно кученце се яви на това ивк biggrin.gif казах ти аз съм си блъскал главата,понякога на хората им се чува това което им се казва,а това което им се казва не винаги е истина,ако смяташ че лъжа ела ми на гости ,ще те запозная с човека произвел въпросната кучка да го чуеш от неговата уста ,а може и до италия да звъннем biggrin.gif
0

#43
Потребителя е офлайн   bistroto 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 153
  • Регистр: 05.03.08
Цитат(хектор @ Dec 8 2009, 22:26 ) <{POST_SNAPBACK}>
нито теб нито немеца ,момчето което гледа кучета в италия ми е приятел от 12 години,кучката му е от хасковска кучка и мъжкар от място различно от асеновград,като заминаваше за италия ,,въздесъщия ,,му даде родословие с много немски кучета назад biggrin.gif там той я заплоди с немско куче внесено в италия и с тяхно кученце се яви на това ивк biggrin.gif казах ти аз съм си блъскал главата,понякога на хората им се чува това което им се казва,а това което им се казва не винаги е истина,ако смяташ че лъжа ела ми на гости ,ще те запозная с човека произвел въпросната кучка да го чуеш от неговата уста ,а може и до италия да звъннем biggrin.gif


Абе Тошко ти на Кронайс диспечер ли си му ??? Явно да!!! Аз нещо сбърках за тебе да ти кажа, успя да ме заблудиш но за малко!!! Прав си за блъскането на главата ама си прекалил да знаеш!!!
Primum vivere, Deinde scrivere !

Георги Тодоров
www.drahthaar.bg
0

#44
Потребителя е офлайн   хектор 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 7101
  • Регистр: 01.04.08
Цитат(bistroto @ Dec 8 2009, 23:13 ) <{POST_SNAPBACK}>
Абе Тошко ти на Кронайс диспечер ли си му ??? Явно да!!! Аз нещо сбърках за тебе да ти кажа, успя да ме заблудиш но за малко!!! Прав си за блъскането на главата ама си прекалил да знаеш!!!

жорко,ти май не четеш,казвам ти в прав текст фалшиво родословие на името на фермата на ,,въздесъщия,,кучето което хвали кронайс е произведено от кучка от хасково ,която е дъщеря на кучка която е на мой приятел и аз я знам и един мъжкар от раднево,казах ти прекрасен екземпляр беше и като заминаваше за италия господин христозов му даде родословие от неговата ферма с неговото име ,ама иначе няма родословие ,ако искаш разпитай старите кучкари в клуба си ,може и да ти кажат ,ако ли не ,казах ти ела на гости ще те запозная с развъдчика на кучетата ,,документалния ти го познаваш
0

#45
Потребителя е офлайн   bistroto 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 153
  • Регистр: 05.03.08
Цитат(хектор @ Dec 8 2009, 23:36 ) <{POST_SNAPBACK}>
жорко,ти май не четеш,казвам ти в прав текст фалшиво родословие на името на фермата на ,,въздесъщия,,кучето което хвали кронайс е произведено от кучка от хасково ,която е дъщеря на кучка която е на мой приятел и аз я знам и един мъжкар от раднево,казах ти прекрасен екземпляр беше и като заминаваше за италия господин христозов му даде родословие от неговата ферма с неговото име ,ама иначе няма родословие ,ако искаш разпитай старите кучкари в клуба си ,може и да ти кажат ,ако ли не ,казах ти ела на гости ще те запозная с развъдчика на кучетата ,,документалния ти го познаваш


БТВ , или нова, не се спори с телевизия !!! А относно вездесъщия , казва се зооинжинер Георги Христозов специалист по ловна кинология all round-съдия , страх те е да го назовеш по име или изпитваш неудобство кое е от двете Тоше !!! Апо не ти ли помагаше за кучетата в обучението ??? Често ходи при вездесъщия да се консултира , но това няма значение нали не ти дал изпитен лист??? Ти същото куче от тогава ли заведе в Германия - не ! Що не отиде с уциайско куче в Германия да се пробваш може там да станеше работата!
Тошей , Тоше господ да ни е на помощ ама на всички .
Primum vivere, Deinde scrivere !

Георги Тодоров
www.drahthaar.bg
0

#46
Потребителя е офлайн   bistroto 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 153
  • Регистр: 05.03.08
Цитат(vater @ Dec 8 2009, 14:39 ) <{POST_SNAPBACK}>
не можеш...


Васко заличи ме ти тогава!?!?!

Primum vivere, Deinde scrivere !

Георги Тодоров
www.drahthaar.bg
0

#47
Потребителя е офлайн   хектор 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 7101
  • Регистр: 01.04.08
Цитат(bistroto @ Dec 8 2009, 23:48 ) <{POST_SNAPBACK}>
БТВ , или нова, не се спори с телевизия !!! А относно вездесъщия , казва се зооинжинер Георги Христозов специалист по ловна кинология all round-съдия , страх те е да го назовеш по име или изпитваш неудобство кое е от двете Тоше !!! Апо не ти ли помагаше за кучетата в обучението ??? Често ходи при вездесъщия да се консултира , но това няма значение нали не ти дал изпитен лист??? Ти същото куче от тогава ли заведе в Германия - не ! Що не отиде с уциайско куче в Германия да се пробваш може там да станеше работата!
Тошей , Тоше господ да ни е на помощ ама на всички .

не образувай нерви ,моля
Апо,ми е приятел и тренира кучета и ги обучава и то профисионално,учил се е от много хора и това е нормално ,относно г-н ХРИСТОЗОВ някъде да съм споменал че е незнаеш или не разбираш ,напротив това е човек със солидни знания за породата,но нещата които е знаел не ги е споделял,е имало е и такива които не е знаел,
относно ,кучето което ,немеца е хвалил в италия какви качества и какво родословие ,не образувай в хората подобни мисли, че е от христозов,още повече ,че родословието му е наред ,а пък то направо недостоверно biggrin.gif
0

#48
Потребителя е офлайн   bistroto 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 153
  • Регистр: 05.03.08
Цитат(хектор @ Dec 9 2009, 00:06 ) <{POST_SNAPBACK}>
не образувай нерви ,моля
Апо,ми е приятел и тренира кучета и ги обучава и то профисионално,учил се е от много хора и това е нормално ,относно г-н ХРИСТОЗОВ някъде да съм споменал че е незнаеш или не разбираш ,напротив това е човек със солидни знания за породата,но нещата които е знаел не ги е споделял,е имало е и такива които не е знаел,
относно ,кучето което ,немеца е хвалил в италия какви качества и какво родословие ,не образувай в хората подобни мисли, че е от христозов,още повече ,че родословието му е наред ,а пък то направо недостоверно biggrin.gif



Правилна преценка съм направил !!! Желая ти здраве и късмет !!!
Primum vivere, Deinde scrivere !

Георги Тодоров
www.drahthaar.bg
0

#49
Потребителя е офлайн   хектор 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 7101
  • Регистр: 01.04.08
жоре ,имаш право да си правиш преценки

в сайта си ,лъжете че сте асоциирани членове,---чакам документа да качиш ,ако си забравил

второ ,немски съдия хвалил куче произведено от христозов на ивк в италия,от това ти твърдение ,само едно е вярно кучето има качества но е произведено от развъдчик от хасково и няма съответсвие на животното с родословието му,всичко е в името на прославата на един biggrin.gif и ти си направи сметката колко е това родословие истинско пък и хубаво
0

#50
Потребителя е офлайн   Artus 

  • Д-р. В. Василев Факултет Ветеринарна Медицина Лесот. Университет
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 352
  • Регистр: 29.12.08
жорка ти просто си наивен
0

#51
Потребителя е офлайн   Artus 

  • Д-р. В. Василев Факултет Ветеринарна Медицина Лесот. Университет
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 352
  • Регистр: 29.12.08
браво хекторе
0

#52
Потребителя е офлайн   Artus 

  • Д-р. В. Василев Факултет Ветеринарна Медицина Лесот. Университет
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 352
  • Регистр: 29.12.08
жорка много си млад и зелен
0

#53
Потребителя е офлайн   Artus 

  • Д-р. В. Василев Факултет Ветеринарна Медицина Лесот. Университет
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 352
  • Регистр: 29.12.08
апък до времето до когато кронайс ще седне с теб на една маса да говорите сериозно ще изтече много вода ама надявам се да пораснеш до тогава
0

#54
Потребителя е офлайн   Artus 

  • Д-р. В. Василев Факултет Ветеринарна Медицина Лесот. Университет
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 352
  • Регистр: 29.12.08
айде стига сте се възхищавали на историята. времената вече са други. трябва да се направи така че нещата да стават и да се случват да има бъдеще. хайде събудете се умни хора сте
0

#55
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26370
  • Регистр: 17.02.08
Цитат(bistroto @ Dec 8 2009, 23:51 ) <{POST_SNAPBACK}>
Васко заличи ме ти тогава!?!?!

Жоре, вместо да се дърляте си раздвижете клубната тема:
http://www.bglov.com/forum/index.php?showtopic=18

п.с Гаранцията за успех е труд, труд, информация и пак труд... никой дратхаарджия няма полза от споровете. Работете за породата!!!
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#56
Потребителя е офлайн   bistroto 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 153
  • Регистр: 05.03.08
Ето и моето обещание !!! Дано да четете на немски !!!

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: text3.jpg
  • Прикачено изображение: text2.jpg

Primum vivere, Deinde scrivere !

Георги Тодоров
www.drahthaar.bg
0

#57
Потребителя е офлайн   хектор 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 7101
  • Регистр: 01.04.08
Цитат(bistroto @ Dec 18 2009, 18:28 ) <{POST_SNAPBACK}>
Ето и моето обещание !!! Дано да четете на немски !!!

не не четем немски biggrin.gif ако го преведем какво ще прочетем
0

#58
Потребителя е офлайн   bistroto 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 153
  • Регистр: 05.03.08
Цитат(хектор @ Dec 18 2009, 18:46 ) <{POST_SNAPBACK}>
не не четем немски biggrin.gif ако го преведем какво ще прочетем




О Тошко , истината естествено , и повече дори!!! Ако не стане ще го преведем!!! Но това е една истина с която ние не се гордеем!!!!
Primum vivere, Deinde scrivere !

Георги Тодоров
www.drahthaar.bg
0

#59
Потребителя е офлайн   хектор 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 7101
  • Регистр: 01.04.08
Цитат(bistroto @ Dec 18 2009, 18:47 ) <{POST_SNAPBACK}>
О Тошко , истината естествено , и повече дори!!! Ако не стане ще го преведем!!! Но това е една истина с която ние не се гордеем!!!!

ами ,преведи я де biggrin.gif
0

#60
Потребителя е офлайн   Неделчев 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 5878
  • Регистр: 17.02.08
Цитат(bistroto @ Dec 18 2009, 16:28 ) <{POST_SNAPBACK}>
Ето и моето обещание !!! Дано да четете на немски !!!


Да Жоре, това споменаване на България съм го пропуснал... Не мога да си обесня причините, но.........това е самата истина. Предполагам, че е заради обширния материал написан за страната ни !

Жоре, това беше една много хубава крачка направена от Краси Петров. Пусна заявление човека и хората си го обявяват в ежемесечното издание на списанието, НО............
Знаеш ли какво трябва да се случи след като си пуснал заявление за да стане то Факт ? Аз знам Жоре ! Знам защото минахме по този път и той не свършва с пускането на едно заявление към клуба !
Както и да е, това както казах беше една много хубава идея, но защо трябваше да се появи VDD-BG, две години по късно, за да се сети някои, че е имало такава стъпка ?!?!?
Както се разбира от текста които си поставил Жоре, Украйна е извървяла целия път които е необходим !
За това заявления Жоре знам лично от Краси Петров и го научих когато го помолихме с колеги да ни съдейства за водене на разговори с Ж.Х за обединяване на клубовете и събирането им в една организация. Това се случи през 2007 на 40-те извора Жоре. За съжаление и той не можа да ни помогне, въпреки изявеното от негова страна желание !

Личното ми мнение е, че трябва да спрем да си доказваме разни неща. Неща, които на цялостния фон са незначителни ! Мисля, че правилното е да мислим и измислим начин да се преодолее с най-малко негативна енергия тази част от историята на дратхаара във България !!! Защото, тя е факт, тази трудна част от историята на порода тук е ФАКТ !
0

Сподели темата:


  • (11 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

2 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни