БГ Лов Форум: Национален Клуб Българско Гонче - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (12 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Национален Клуб Българско Гонче гр. Пазарджик

#21
Потребителя е офлайн   BOGO 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 178
  • Регистр: 18.02.08
Цитат(vano @ Apr 15 2010, 10:25 ) <{POST_SNAPBACK}>
Защо да е лошо. В много от страните име по няколко породни клуба, които са си членове на федерацията, която пък е член на FCI. Именно наложеното правило да няма повече от един клуб по порода, член на БРФК е причината да никнат клубове като гъби. Другата простотия е, че клуб станал член на БРФК е едва ли не завинаги - няма значение дали работи или не. Питайте колегите от епаньол бретона колко зор видяха и какви дебати са били докато БРФК се престаши да изключи стария клуб.

Защо да неможе в БРФК да членуват два или повече клуба за една порода, които работят и развъждат, спазвайки правилата на БРФК и МФК. Ако това беше разрешено - сега нямаше да има ни БРКС ни други алтернативи.


E добре де ,как е сега в БРФК разрешено ли е или не да членуват два или повече клуба за порода ?
0

#22
Потребителя е офлайн   BOGO 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 178
  • Регистр: 18.02.08
Цитат(roko.1975 @ Apr 15 2010, 14:53 ) <{POST_SNAPBACK}>
Колега не си прав,но имаш право да пишеш всичко,ще видим за напред кой какво може-с една дума времето ще покаже


Разбира се ,това е мое мнение и не ангажирам никого с него . Невиждам защо да не съм прав ,че обединението е по полезно за всички ,отколкото разцеплението ,или confused5.gif с кое според теб не съм прав ?
0

#23
Потребителя е офлайн   pchalakov 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 485
  • Регистр: 26.02.08
Честито и от мен на учередителите , желая им да постигнат целта си- признаване на породата в FCI.
Мисля ,че това трябваше да се случи за да потръгнат нещата, ако беше станало и по рано нямаше да има и клуб към алтернативна организация...
Бройте ме за член и давайте молбите да попълваме...
0

#24
Потребителя е офлайн   vano 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 79
  • Регистр: 25.05.08
Цитат(BOGO @ Apr 15 2010, 16:22 ) <{POST_SNAPBACK}>
E добре де ,как е сега в БРФК разрешено ли е или не да членуват два или повече клуба за порода ?


Немогат и затова ще видим какво ще стане.
www.bgdogs.net
Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.
Алберт Айнщайн
0

#25
Потребителя е офлайн   Evgeni Bratanov 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 861
  • Регистр: 04.09.08
Честито, успех и по-бързо приготвяйте ЗАЯВЛЕНИЯТА!!! А имайки предвид кои са учредителите съм сигурен, че тези хора ще дават всичко от себе си за развитието на породата! УСПЕХ...
0

#26
Потребителя е офлайн   КЕРКЕНЕЗ 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1694
  • Регистр: 18.02.08
Цитат(BOGO @ Apr 15 2010, 16:30 ) <{POST_SNAPBACK}>
Разбира се ,това е мое мнение и не ангажирам никого с него . Невиждам защо да не съм прав ,че обединението е по полезно за всички ,отколкото разцеплението ,или confused5.gif с кое според теб не съм прав ?

С кого да се обединим с другаря точев ли,не разбрахте ли,че този клуб вече потъва и е на последните си сили на съществуване,надявам се колегите и приятелите ни от Хасково ще вземат разумно решение .
0

#27
Потребителя е офлайн   доктора 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 415
  • Регистр: 05.04.08
Цитат(доктора @ Apr 14 2010, 23:07 ) <{POST_SNAPBACK}>
Клубът набира нови членове. Нека всеки се чувствува поканен. Скоро ще подготвим бланки - заявления за членство, като за членове на баненския клуб ще има и заявление за отказ от членство в бившия клуб с копие до БРФК.
Всеки ще може да заявява желание за членство на клубния емейл, който скоро ще обявим, а на общото събрание ще депозира подписано заявление.
На общото събрание, което ще се проведе след месец и половина ще бъде избрана комисия по развъдната дейност с главен отговорник и регионални отговорници. Ще се води племенна книга и ще се издават родословия в оптимално кратки срокове. Ще имаме грижата за по-дебела племенна книга, че като гледам що скачки има в новия клуб може и до тоалетната хартия да опрем

Ето и примерна молба (заявление или декларация) за членство в клуба.

Прикачени файлове


0

#28
Потребителя е офлайн   доктора 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 415
  • Регистр: 05.04.08
Цитат(доктора @ Apr 15 2010, 22:30 ) <{POST_SNAPBACK}>
Ето и примерна молба (заявление или декларация) за членство в клуба.

Колегите - членове на баненския клуб могат да изпращат заявление за отказ от членство в бившия клуб на емейл mitu_totchev@abv.bg, а копие на заявлението за отказ от членство до БРФК на емейл brfcynology@gmail.com или info@brfk.org
0

#29
Потребителя е офлайн   доктора 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 415
  • Регистр: 05.04.08
Цитат(доктора @ Apr 15 2010, 22:30 ) <{POST_SNAPBACK}>
Ето и примерна молба (заявление или декларация) за членство в клуба.

Емейл на клуба е: nk_bg@abv.bg
Скайп: nacionalen_klub_bg_gonche
0

#30
Потребителя е офлайн   BOGO 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 178
  • Регистр: 18.02.08
Цитат(roko.1975 @ Apr 15 2010, 22:00 ) <{POST_SNAPBACK}>
С кого да се обединим с другаря точев ли,не разбрахте ли,че този клуб вече потъва и е на последните си сили на съществуване,надявам се колегите и приятелите ни от Хасково ще вземат разумно решение .


Не ,не никой не визира Точев . Мисълта ми бе в съвсем друга насока .
Питам сега аз ,като не може да има два клуба от една порода в БРФК ,какво правим ,а ако утре някой регистрира нов клуб ,и т.н . Нещата не са никак хубави ,защото се вижда едно разделение на групички ,които една с една май нещо се нямат и всяка се спасява по единично,регистрирайки клуб след клуб ,като всичко това е за сметка на породата .
Та то нещата са очевадни и всеки ще ги разбере без да е по пряко свързан с породата само ,ако си направи труда да почете писанията в ловните форуми.


П/П Поправи ме ,ако пак не съм прав .
0

#31
Потребителя е офлайн   инж.И. Зозиков  

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 210
  • Регистр: 23.04.08
Цитат(BOGO @ Apr 16 2010, 09:07 ) <{POST_SNAPBACK}>
Не ,не никой не визира Точев . Мисълта ми бе в съвсем друга насока .
Питам сега аз ,като не може да има два клуба от една порода в БРФК ,какво правим ,а ако утре някой регистрира нов клуб ,и т.н . Нещата не са никак хубави ,защото се вижда едно разделение на групички ,които една с една май нещо се нямат и всяка се спасява по единично,регистрирайки клуб след клуб ,като всичко това е за сметка на породата .
Та то нещата са очевадни и всеки ще ги разбере без да е по пряко свързан с породата само ,ако си направи труда да почете писанията в ловните форуми.


П/П Поправи ме ,ако пак не съм прав .

Ще те поправя аз колега,за разлика от някои колеги ние учредителите на националния клуб+наши съмишленици се опитахме да променим нещо в стария клуб и за тази си своя постъпка ние бяхме изгонени от там с възторг от страна прецедателя и неговите съмишленици.Диктатурата от тяхна страна им изигра лоша шега.
Няма какво да коментираме повече тях ,предлагам да се захващаме за работа ,а то времето ще покаже кой е бил прав и кой крив.

инж.И. Зозиков
0

#32
Потребителя е офлайн   КЕРКЕНЕЗ 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1694
  • Регистр: 18.02.08
Цитат(BOGO @ Apr 16 2010, 09:07 ) <{POST_SNAPBACK}>
Не ,не никой не визира Точев . Мисълта ми бе в съвсем друга насока .
Питам сега аз ,като не може да има два клуба от една порода в БРФК ,какво правим ,а ако утре някой регистрира нов клуб ,и т.н . Нещата не са никак хубави ,защото се вижда едно разделение на групички ,които една с една май нещо се нямат и всяка се спасява по единично,регистрирайки клуб след клуб ,като всичко това е за сметка на породата .
Та то нещата са очевадни и всеки ще ги разбере без да е по пряко свързан с породата само ,ако си направи труда да почете писанията в ловните форуми.


П/П Поправи ме ,ако пак не съм прав .

май и ти не си ме разбрал-директно ти казвам другия клуб най-скоро време щее в неизвестносттттт,аз давам гаранция,че там ще останат най-много 4-5 ма членове с 6-7 кучета и това клуб лие щеее с 6-7 кучета?????????-знаеш на точев много му се молихме да не разруши всичко постигнато,но той уви въобще не мислил за бъдещето на клуба,а мислил единственно за личните си изгоди.
0

#33
Потребителя е офлайн   инж.И. Зозиков  

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 210
  • Регистр: 23.04.08
Цитат(доктора @ Apr 15 2010, 22:31 ) <{POST_SNAPBACK}>
Колегите - членове на баненския клуб могат да изпращат заявление за отказ от членство в бившия клуб на емейл mitu_totchev@abv.bg, а копие на заявлението за отказ от членство до БРФК на емейл brfcynology@gmail.com или info@brfk.org

За мобите за отписване до имела на Точев(totchev@abv.bg) да не се окаже,че чака пощенско клеимо
Аз него вярвам да отпише някой.
инж.И. Зозиков
0

#34
Потребителя е офлайн   BOGO 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 178
  • Регистр: 18.02.08
Цитат(roko.1975 @ Apr 16 2010, 10:17 ) <{POST_SNAPBACK}>
май и ти не си ме разбрал-директно ти казвам другия клуб най-скоро време щее в неизвестносттттт,аз давам гаранция,че там ще останат най-много 4-5 ма членове с 6-7 кучета и това клуб лие щеее с 6-7 кучета?????????-знаеш на точев много му се молихме да не разруши всичко постигнато,но той уви въобще не мислил за бъдещето на клуба,а мислил единственно за личните си изгоди.


Ясно разбирам и съм за всичко ново и по добро thumbsup.gif ,напълно Ви подкрепям и желая успех.
Ама дори и да останат минималният брой хора и кучета при Точев , те са членове на БРФК и явно ще си останат такива. Някой би ли споделил каква е позицията на федерацията по въпроса .
Защото ако другият клуб си остане и не може да съществуват два от една порода ,май се опитваме да правим дупка в морето.
0

#35
Потребителя е офлайн   Желю 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1203
  • Регистр: 19.02.08
Цитат(BOGO @ Apr 16 2010, 11:41 ) <{POST_SNAPBACK}>
Ясно разбирам и съм за всичко ново и по добро thumbsup.gif ,напълно Ви подкрепям и желая успех.
Ама дори и да останат минималният брой хора и кучета при Точев , те са членове на БРФК и явно ще си останат такива. Някой би ли споделил каква е позицията на федерацията по въпроса .
Защото ако другият клуб си остане и не може да съществуват два от една порода ,май се опитваме да правим дупка в морето.

Дупката в морето е вече направена. Не може да са членове на БРФК два клуба за една порода, които работи печели.Старта е даден,финала ще е на ОС на БРФК догодина.Критериите за оценка на работата също са ясни на новия и на стария клуб. Макар че финала ще е след година,моята прогноза е победа на НКБГ още в началото на лятото. Да вземе да отворим бекмейкърски пунктове във форумите. Приемам залози laugh.gif laugh.gif laugh.gif
0

#36
Потребителя е офлайн   инж.И. Зозиков  

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 210
  • Регистр: 23.04.08
Цитат(Желю @ Apr 16 2010, 13:38 ) <{POST_SNAPBACK}>
Дупката в морето е вече направена. Не може да са членове на БРФК два клуба за една порода, които работи печели.Старта е даден,финала ще е на ОС на БРФК догодина.Критериите за оценка на работата също са ясни на новия и на стария клуб. Макар че финала ще е след година,моята прогноза е победа на НКБГ още в началото на лятото. Да вземе да отворим бекмейкърски пунктове във форумите. Приемам залози laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Да не бързаме да печелим първо трябва здраво да работим,а и като знам Точев как се беше подготвил с компромати и видеоматериали,снимки от интернет пощенски клеима проценти и т.н. за въпросното събрание ,така че трябва да сме максимално мотивирани и здраво да работим.Това е УСПЕХ
инж.И. Зозиков
0

#37
Потребителя е офлайн   bat sali 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 277
  • Регистр: 28.02.08
Цитат(roko.1975 @ Apr 16 2010, 10:17 ) <{POST_SNAPBACK}>
знаеш на точев много му се молихме да не разруши всичко постигнато,но той уви въобще не мислил за бъдещето на клуба,а мислил единственно за личните си изгоди.

Абсолютно точно и вярно казано.Това е истината.След като видяхме,че не можем да променим традициите създадени в Банския клуб,се стигна до учредявяне на нов.Дай боже новият да внесе и нов облик в развитието на породата.Първото искане беше клуба да се нарече "Национален".Това щеше да стане само с една пререгистрация и т.н.Да не дъвчем вече казани неща.

0

#38
Потребителя е офлайн   доктора 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 415
  • Регистр: 05.04.08
Цитат(Зозиков @ Apr 16 2010, 10:26 ) <{POST_SNAPBACK}>
За мобите за отписване до имела на Точев(totchev@abv.bg) да не се окаже,че чака пощенско клеимо
Аз него вярвам да отпише някой.

Точно за това емейла ще е с копие до БРФК.
0

#39
Потребителя е офлайн   доктора 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 415
  • Регистр: 05.04.08
Цитат(bat sali @ Apr 16 2010, 15:58 ) <{POST_SNAPBACK}>
Абсолютно точно и вярно казано.Това е истината.След като видяхме,че не можем да променим традициите създадени в Банския клуб,се стигна до учредявяне на нов.Дай боже новият да внесе и нов облик в развитието на породата.Първото искане беше клуба да се нарече "Национален".Това щеше да стане само с една пререгистрация и т.н.Да не дъвчем вече казани неща.

Поздравявам колегата Димитър Георгиев - първия подал молба за членство на клубния емейл. Митко дано ти е лека ръката и много хора да последват примера ти, за да можем с дружни усилия да направим това, което нашите любимци заслужават.
Поздрави и за втория кандидат - Георги Сивенов
Добре дошли и на следващите кандидати за членство в клуба - Сълко Литов от Карлово и Антон Петков Костадинов от Хасково
0

#40
Потребителя е офлайн   доктора 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 415
  • Регистр: 05.04.08
Цитат(доктора @ Apr 18 2010, 20:18 ) <{POST_SNAPBACK}>
Поздравявам колегата Димитър Георгиев - първия подал молба за членство на клубния емейл. Митко дано ти е лека ръката и много хора да последват примера ти, за да можем с дружни усилия да направим това, което нашите любимци заслужават.
Поздрави и за втория кандидат - Георги Сивенов
Добре дошли и на следващите кандидати за членство в клуба - Сълко Литов от Карлово и Антон Петков Костадинов от Хасково

Добре дошли и на Станимира Иванова, Пламен Павлов Чалъков от Симеоновград, Асен Стаменков Николов от София и Крум Николов Машов от Кюстендил

0

Сподели темата:


  • (12 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни